ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

Buzzer Beat (2009) БГ!

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
mrnkaloto
Небесен пратеник

Брой мнения : 1601

ПисанеЗаглавие: Re: Buzzer Beat (2009) БГ!   Пет Ное 20, 2009 3:52 am

и аз няма да чакам тракерите
сутринта ще имате бг буквичките на 1-ва серия на buzzer beat
спрях се на бг заглавието "Победен кош"
приятно гледане Very Happy

Администратор

Брой мнения : 1855

ПисанеЗаглавие: Re: Buzzer Beat (2009) БГ!   Пон Ное 23, 2009 12:13 am

Мрън&сие, cheers !
Минах първи епизод и ми хареса. Главната актриса е много сладка и ролята й пасва като ръкавица. Пи още го чакам да се усмихне със 100 каратова усмивка, надявам се да стане скоро.
А съм тотално изненадана от участието на Нобияки Канеко, познат ни като Наруми от Гарваните 2. Макар и да изглежда малко старичък до Пи, ще видим какви ще ги свърши.

EDIT: Прекалено интересен ми беше, а и сега имам време. Та го изгледах целия. Един от малкото сериали, при които не се появи желание да превъртам напред, а напротив - искаше ми се да има още серии, за да ги гледам колко са сладки. Особено Рико - пак ще се повторя май, играта й беше невероятно естествена. Пи отново сякаш не успя да се поотпусне като героя си, някакво напрежение ми се струва, че имаше, но пък се усмихваше доста повече от обикновено и двамата с Рико изглеждаха много добре заедно, да не споменавам, че целувките им бяха истински. Всъщност всички мъже в този сериал ми изглеждаха нервни... Very Happy
Иначе историята е до болка позната, но на никого няма да омръзне Smile - как двама души се влюбват и разбират какво е любовта.
А, да, в първите епизоди имаше пиршество за дамските очи ...
Върнете се в началото Go down
elyon
Пълководец

Cancer Snake
Брой мнения : 270
Местожителство : The Land of Bishounen

ПисанеЗаглавие: Re: Buzzer Beat (2009) БГ!   Пон Ное 23, 2009 1:06 am

Предполагам визираш сцената в съблекалнята пред огледалото? Ех, как съм се смяла на нея (не заради това, което се вижда, а на диалога и спора на наш'те момчета xD) E, имаше и още една-две сцени, които показваха повечко плът, тъй че няма за какво да се оплакваме Laughing
Но да, и аз бях много приятно изненадана от целувките, особено на фона на всички други гледани от мен сериали, в които целувките или са оставени на въображението на зрителите, или представляват неподвижно допиране на устни за неудобно дълъг период от време Rolling Eyes Laughing
sabrina1
Пазител

Virgo Goat
Брой мнения : 700
Местожителство : Стара Загора

ПисанеЗаглавие: Re: Buzzer Beat (2009) БГ!   Пон Ное 23, 2009 11:43 am

Сериалчето ми хареса много! И Рико, и Май особено много.
Да! Това е вторият японски сериал, в който виждам истинска целувка! pale
Spoiler:

Ямпито май вече няма да участва в ученически сериали! Вече ще играе възрастен! Wink Дано поне му дават роли на шматки...
Да се изкажа и за тялото му...
Spoiler:

parab
Администратор

Брой мнения : 1855

ПисанеЗаглавие: Re: Buzzer Beat (2009) БГ!   Сря Ное 25, 2009 5:46 pm

Сладураната Кейко Катагава ще участва в нов сериал от януари - Hitsudan Hostess, екранизация по книгата на компаньонката Рие Сайто, станала най-добрата в професията си на крехките 25 години. Самата Рие оглушава още на 1 година, като тийнеджърка се опълчва на строгите си родители и бяга няколко пъти от къщи. След това проявява интерес към калиграфията, което по-късно й помага в професията й на компаньонка.
Тъй като ролята на Рие ще изисква от Кейко почти да не говори - ще бъде интересно да видим как ще се справи с изразяването на чувствата и емоциите с езика на тялото и калиграфията.
BakaChii
Пълководец

Pisces Rat
Брой мнения : 398

ПисанеЗаглавие: Re: Buzzer Beat (2009) БГ!   Сря Ное 25, 2009 7:06 pm

По-късно ще гледам 3ти епизод. Харесва ми. Само приятелката на Пи ме дразни нещо. ^^"
http://www.last.fm/user/XxChiixX
ga-lli
Млад герой

Capricorn Rooster
Брой мнения : 25
Местожителство : Шумен

ПисанеЗаглавие: Re: Buzzer Beat (2009) БГ!   Чет Ное 26, 2009 10:35 pm

Някой може ли да ми кажеосвен от megauploud ,от някъде другаде мога ли да сваля първи епизод?Звучи интригуващо, а пък не ми се ще да изтърва началото. Благодаря предварително.
Ishikawa_Michiyo
Посветен

Taurus Horse
Брой мнения : 62
Местожителство : /Varna/

ПисанеЗаглавие: Re: Buzzer Beat (2009) БГ!   Чет Ное 26, 2009 10:43 pm

aiii Buzzer Beat <3 още от септември много искам да го гледам..благодаря много за субтитрите! lol!
ами аз 1 еп от тука го свалих http://www.d-addicts.com/forum/torrents.php?type=jdrama&sort=&search=buzzer%20beat&start=50 и др епизоди също ам трябва рег ^____^
mrnkaloto
Небесен пратеник

Брой мнения : 1601

ПисанеЗаглавие: Re: Buzzer Beat (2009) БГ!   Чет Ное 26, 2009 11:55 pm

ga-lli написа:
Някой може ли да ми кажеосвен от megauploud ,от някъде другаде мога ли да сваля първи епизод?Звучи интригуващо, а пък не ми се ще да изтърва началото. Благодаря предварително.
Ishikawa_Michiyo написа:
aiii Buzzer Beat <3 още от септември много искам да го гледам..благодаря много за субтитрите! lol!
ами аз 1 еп от тука го свалих http://www.d-addicts.com/forum/torrents.php?type=jdrama&sort=&search=buzzer%20beat&start=50 и др епизоди също ам трябва рег ^____^
след като сваляте оттук, да ви кажа, че бг субтитрите се правят за версията RAW (704х396)
а има вариант и да зачакате няколко дни и ще се качи в замунда и мастерс sunny

Посветен

Taurus Horse

ПисанеЗаглавие: Re: Buzzer Beat (2009) БГ!   Нед Ное 29, 2009 10:45 am

ами аз свалям точно тази версия RAW (704х396) от там и се надявам да нямам някакви проблеми sunny
ilian1
V.I.P

Aquarius Pig
Брой мнения : 305
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Buzzer Beat (2009) БГ!   Нед Ное 29, 2009 12:29 pm

Ishikawa_Michiyo написа:
ами аз свалям точно тази версия RAW (704х396) от там и се надявам да нямам някакви проблеми sunny

Няма да имаш грижи гарантирам, защото и аз от там теглих и си пасват субките идеално Very Happy
Ishikawa_Michiyo
Посветен

Taurus Horse

ПисанеЗаглавие: Re: Buzzer Beat (2009) БГ!   Нед Ное 29, 2009 10:58 pm

суперр! ^__^ остава само да намеря време да го гледам xDD
puhenoto
Млад господар

Gemini Rooster
Брой мнения : 162
Местожителство : варненче

ПисанеЗаглавие: Re: Buzzer Beat (2009) БГ!   Пон Ное 30, 2009 2:38 pm

Изгледах гооо ! На мен страшно много ми хареса.Главната актриса беше супер сладка.. а за Ямапи няма да говорим то е ясно ..мисля да почна you're beautiful ли мао.
Но тоя сериал ще ми е сред любимите <3
ANJY
Пълководец

Taurus Rooster
Брой мнения : 391
Местожителство : България, София

ПисанеЗаглавие: Re: Buzzer Beat (2009) БГ!   Нед Дек 06, 2009 8:36 am

С голяма наслада го изгледах. Много повече ми хареса играта на Ямито тук, отколкото в Куросаги.
Има хубава усмивка и някак да се прави на сериозен... Като го гледам в повече от пет сцени
и като видя стиснатите му устни, бутайки ги напред в муцка... ме напушва адски смях
А филмчето си е направо бижу за отмора и разпускане. Двамата с Рико бяха адски сладки,
откривайки опора един в друг и обещавайки си да се борят за мечтите си, като лека-полека откриха любовта...
Нацука също изигра идеалния образ на правещата се на "госпожица идеалната",
но дълбоко себична... минаваща през трупове... за да постигне... своите си илюзорни желания...
Като гледах последната серия реших, че това е перфектния образ за нея, който пресъздава с изключително голяма лекота...
да не кажа, че сякаш й бе "втора природа". Но чак накрая разбра по пътя си какво бе загубила... Доста късно, чадо!
И другите образи ми харесаха, всекиму по своему допринесе за чара на филмчето.
Допадна ми и противовеса на образите на "големия уравновесен батко" - треньорът Кавасаки (виж него го биваше да е строг),
както този на маестрото, който изсипа "студения душ" точно навреме, за да поразмърда историята...
Мерси за превода на fuu, sabrina1, dessislava23, pe6ito, disaffected и mrnkaloto
Абсолютно разбирам вече патоса на Мрънчи след готовия превод... филмчето наистина бе прекрасно flower
martisun
Млад господар

Sagittarius Pig
Брой мнения : 142
Местожителство : софия

ПисанеЗаглавие: Re: Buzzer Beat (2009) БГ!   Чет Дек 10, 2009 11:23 am

Прекарах с него една безсънна нощ, но го изгледах наведнъж. Много ми хареса сериала. Ямашита за първи път тук много ми хареса как играе. В Куросаги и Нобута прекалено много си цупеше устните и преиграваше.
Обаче ми се струва че от първи епизод нещо липсва. Във втори в преговора дават срещата на игрището на Рико и Наоки, както и срещата на Нацуко и Йойоги а самите срещи ги няма в първи епизод - нито във епизода от d-addics , нито в bgshare, нито във viikii. Има ли го някъде целия първи епизод или няма такива сцени изобщо?
rossi87
Посветен

Aries Cat
Брой мнения : 68
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Buzzer Beat (2009) БГ!   Пон Дек 14, 2009 11:42 am

Това сигурно е първия японски сериал, който ми харесва. Няма фрапантни изцепки за 4ти км. И разбрах защо на Мрън Ямито и е любимец Wink
ilian1
V.I.P

Aquarius Pig
Брой мнения : 305
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Buzzer Beat (2009) БГ!   Пет Дек 18, 2009 6:37 am

От днес в Мастерс и Замунда
figil
Посветен

Capricorn Pig
Брой мнения : 96

ПисанеЗаглавие: Re: Buzzer Beat (2009) БГ!   Нед Дек 20, 2009 3:31 pm

По 10-та ... 5 ! Не е кой знае какво,но ако имате свободно време става.
JanDi
Млад герой

Cancer Monkey
Брой мнения : 13
Местожителство : In your heart

ПисанеЗаглавие: Re: Buzzer Beat (2009) БГ!   Вто Дек 22, 2009 12:04 pm

aaaaaaaa имам си нов любимец.... как как как и защо чак сега го почвам тоя сериал :Д Naoki (inlove) Very Happy
Alfons
Пълководец

Libra Dragon
Брой мнения : 479
Местожителство : Все още никъде

ПисанеЗаглавие: Re: Buzzer Beat (2009) БГ!   Вто Дек 22, 2009 9:10 pm

5 епа един след друг,не ми се е случвало да гледам от времето на Full hоuse.Сериала е изключителен и въздействащ,може би защото е по реалистичен и далеч от аниме стила прокарван в повечето японски сериали.Ямито е страшен в този образ,истински без излишна натруфеност/тип:Kurosagi/,доста подходяща прическа има,показваща точно отдадеността в ролята,а не във визията си.
Макар да ми остават 3 епа до края определено,за мен това е най-силната му роля/Kusano Akira e роля,която е над всяка класация така ,че я изключвам /
oleg_yanev
Глупаче

Брой мнения : 2

ПисанеЗаглавие: Re: Buzzer Beat (2009) БГ!   Сря Дек 23, 2009 2:15 pm

Вярно е, че спортните драми ми харесват особено много, но и ролята, която Ямашита Томохисае изиграл е перфектна!!!
Благодаря на целия екип на Eastern Spirit!
Koizora
Пазител

Virgo Cat
Брой мнения : 515

ПисанеЗаглавие: Re: Buzzer Beat (2009) БГ!   Сря Дек 23, 2009 5:05 pm

Не ми хареса! Много баскетбол, много нещо, все едно гледам One Tree Hill
Изобщо не ме впечатли, завърших го с голяма досада и едвам издържах края.
През цялото време превъртах на моментите на Наоки и Рико, но и те не бяха кой знае какво. Ямапи също не ми хареса, не мисля, че показа най-доброто от себе си. В началните епизоди имах чувството, че вкарва някой от измамническите образи на Куросаги и като че ли не го приех в тази роля. Нещо ми липсваше.
mayarivanova
Млад господар

Sagittarius Monkey
Брой мнения : 108
Местожителство : Сливен

ПисанеЗаглавие: Re: Buzzer Beat (2009) БГ!   Чет Дек 24, 2009 11:06 pm

Този сериал ще го запомня с култовите му фрази.Аааа, направо някой моменти си бяха разбиващи, много смях,много!
Kalinko
Млад господар

Sagittarius Snake
Брой мнения : 128

ПисанеЗаглавие: Re: Buzzer Beat (2009) БГ!   Пет Дек 25, 2009 12:55 am

Изгледах "Куросаги" и се запитах как ще изглежда в друга роля Ями?
Радвам се, че "Победен кош" се усмихваше по-широко и се разгърна емоционално ...
Очаквам следващото му появяване Rolling Eyes
toplift2006
Глупаче

Gemini Rooster
Брой мнения : 2

ПисанеЗаглавие: Re: Buzzer Beat (2009) БГ!   Пет Яну 15, 2010 5:58 pm

Победен кош е страхотно леко филмче, струва си да се изгледа. Играе Ямашита Томохиса

Последната промяна е направена от toplift2006 на Чет Яну 28, 2010 9:28 am; мнението е било променяно общо 1 път
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Buzzer Beat (2009) БГ!   

Buzzer Beat (2009) БГ!
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next