ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Danny
Млад господар

Capricorn Monkey
Брой мнения : 148

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Нед Ное 22, 2009 12:02 pm

Вчера изгледах първата серия и много ми харесва.Голям смях е,а и изглежда ,че ще има от онези моменти с размисъл на главните герои,които обожавам. Smile
Върнете се в началото Go down
shae
Пълководец

Taurus Snake
Брой мнения : 391
Местожителство : Сред образи и светлосенки...

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Нед Ное 22, 2009 6:09 pm

Изгледах го преди време с голямо удоволствие, но чак сега ми "дойде музата" да напиша и аз две думи. Сериалът е много забавен. Въпреки, че не съм голям почитател на японските ученически сериали, тъй като са малко по-наивни отколкото на мен ми се нрави, определено не съжалявам, че го изгледах. Истината е, че истински се разтоварих от сериозните, тъжни, нагазващи в дълбокото корейски драми. Не че и тук не са засегнати сериозни теми, но е направено някак по леко, нещата са по-чисти и не натоварват, а по-скоро оставят приятно усещане след себе си.
Гледайте и се радвайте! cheers
puhenoto
Млад господар

Gemini Rooster
Брой мнения : 162
Местожителство : варненче

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Сря Ное 25, 2009 9:06 pm

тва ми беше първата драма... гледах я цяла нощ до 8 сутринта... просто си спомням как имах едно изречение в главата си "айде още един епизод" и докато се усетя се съмна Very Happy:D:D: Обожавам я! ... имам навика да симпатизирам на второстепенните герои които според ме са по съвместими с главната героиня... и тука казвам Икута Тома <3333333
Не че Огури не е прекрасен... просто живеца на Икута в самата драма ма караше да искам той да е с нея.. а не оня дет му вадехме думите с ченгели от устата.. и тва го казвам с топли чвства ^_^
criminally_insane
Млад герой

Capricorn Monkey
Брой мнения : 18
Местожителство : Стара Загора

ПисанеЗаглавие: :))   Сря Ное 25, 2009 10:15 pm

Сууупер яко сериалче... цял ден го гледах дори на даскало не отидох, за да го изгледам Very Happy Огури беше невероятен, но ми се искаше не само в моите мечти да ги видя заедно с Мизуки (хванати за ръка, гледайки се като влюбени гугутки), но и на екрана .........може би е излишно да питам, но има ли малка вероятност за 2 сезонче
BakaChii
Пълководец

Pisces Rat
Брой мнения : 398

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Сря Ное 25, 2009 11:27 pm

Интересно беше, но го спрях на 5ти еп, защото имах проблеми с компютъра. После не съм го гледала. Шун просот ми убива желанието. По-зле не са могли да го направят. Нищо лично към фенките, защото попринцип го харесвам, но тук ме дразни. Много се смях на Ikuta Touma. То горкия с епобърка направо - то не бяха лиги, кръвоизливи..
http://www.last.fm/user/XxChiixX
Danny
Млад господар

Capricorn Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Пет Ное 27, 2009 5:54 pm

Имам проблем с 12 епизод.Изтеглих го няколко пъти от бгшеър,но пише ,че е 001 file и нито един плеър не може да го отвори.А ако го отвори върви много бавно.След това го изтеглих от Замунда,но заради големината на филма ми насича страшно много.И пробвах да го изтегля от megaupload и още няколко сайта,но всички бяха такива Mad Mad Evil or Very Mad Така,че ако има други линкове за сваляне или ,ако ми обесни какво да правя ще съм много благодарна Very Happy Very Happy

П.С - От руския сайт не иска да ме регистрира днес Laughing
П.С2 - Имам чувстовото ,че съдбата не иска да си гледам сериалчето Laughing
sabrina1
Пазител

Virgo Goat
Брой мнения : 700
Местожителство : Стара Загора

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Пет Ное 27, 2009 6:02 pm

Изтегли и 002 и ги свържи двете части. Smile
Danny
Млад господар

Capricorn Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Пет Ное 27, 2009 6:06 pm

Благодаря ще пробвам Very Happy
Zenith
Пазител

Брой мнения : 755
Местожителство : Japan <3

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Пет Ное 27, 2009 6:53 pm

Частите се съединяват с една програма, която не мога да ти цитрам.
Трябва и да изтриеш 001 и 002, защото, ако не ти завършва на .avi няма да ти го отвори.
katomova
Пазител

Cancer Pig
Брой мнения : 816
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Пет Ное 27, 2009 8:19 pm

Ето първи епизод в бг шеър, не знам защо, но по принцип всички епизоди са качени в бг шеър. Автора на темата не е взел линковете, които постнах в темата за превод, която беше направена преди тази тема

Настоящ проект Brilliant Legacy
http://www.eaternspirit.org
Zenith
Пазител

Брой мнения : 755
Местожителство : Japan <3

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Пет Ное 27, 2009 8:38 pm

Проблемът и е с 12 епизод, който в бгшеър не на две части, защото е над размера, позволен в сайта. А за да се гледа се съединява с програма. А може и да се дръпне от д-аддиктс-а.
katomova
Пазител

Cancer Pig
Брой мнения : 816
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Пет Ное 27, 2009 8:40 pm

Да, епизод 12 го качих за тази цел в 4сторинг

Настоящ проект Brilliant Legacy
http://www.eaternspirit.org
carrtman
Млад герой

Scorpio Dragon
Брой мнения : 16

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Съб Ное 28, 2009 1:28 am

Виждам, че и безплатният трафик в 4storing е изчерпан....така че за всеки случай.По-принцип програмата се казва HJSPLIT. Сваляш и двете части 001 и 002 (или колкото са) => join, избираш файла 001 и той автоматично си събира останалите части в avi формат. Дано съм била полезна и приятно гледане Very Happy
MilK
Млад герой

Leo Rat
Брой мнения : 28

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Съб Ное 28, 2009 2:42 am

Когато аз ги съединявах възникна следния проблем- от един момент нататък субтитрите не съвпадаха... Не мога да се сетя дали изоставаха или избързваха, но май беше второто. Изтеглих си целия, ненарязан епизод от замунда и субтитрите си бяха ок, така че едва ли съединяването ще помогне в случая.
mrnkaloto
Небесен пратеник

Брой мнения : 1601

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Съб Ное 28, 2009 2:47 am

не разбрах от всичките тия постове що се мъчите да го дърпате оттук - оттам и после да съединявате, като вече тая работа е свършена и серията с идеално напаснати субтитри се дърпа без проблем от замунда или мастерс Rolling Eyes Shocked

Млад господар

Capricorn Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Съб Ное 28, 2009 12:03 pm

Благодаря на всички,които ми помогнаха

.. От замудна формата на серията беше 1024х768 и ми върви много бавно.Не знам защо Rolling Eyes
pe6ito
Млад господар

Scorpio Dragon
Брой мнения : 154

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Нед Ное 29, 2009 10:18 pm

Едно спойлерче, отонсно един култов момент...
Spoiler:

Dani
Пълководец

Aquarius Dragon
Брой мнения : 444
Местожителство : Токио,Япония

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Нед Ное 29, 2009 10:31 pm

Направо твърде палав поглед Чак му завиждам на Тома Sad
Bubetu
Глупаче

Libra Rooster
Брой мнения : 8

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Нед Ное 29, 2009 10:56 pm

Леле никога не съм се смяла толкова много на някоя драма.
Insomnia
Пазител

Cancer Monkey
Брой мнения : 811
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Сря Яну 13, 2010 11:17 am

е това го гледах преди няколко месеца и направо се влюбих.... невероятно смешно и приятно сериалче...
главната героиня ми е една от любимите японки...
като цяло трябва да се гледа определено..
pureuda
Млад господар

Брой мнения : 119

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Чет Яну 21, 2010 1:25 am

Започнах го съвсем наскоро сериала, защото.... се оказа че без да подозирам, май май, след Tokyo Dogs останах с лека зависимост към онези двама персонажа, залипсваха ми. Embarassed Тръгнах да се ровичкам из нет-а с идеята да намеря някоя драма заместител и се натъкнах на Hanazakari no Kimitachi e и о-ла-лаааааа, те пак ги тук двамата!!!!
В див възторг съм!
Не ми е толкова заради историята (не знам вече колко пъти в какви ли не вариации я е имало), нито пък заради патосните и леко наивни мъдрости за живота, които всеки за себе си открива и се научава да цени (това е важно разбира се!)... драмата е ненормална комедия! Не си спомням да съм оглифренясвала толкова преди. Хиперактивно, шарено, лудо, заразително ненормално, изтрещяло аниме само че с истински хора. <-- Ако това изобщо може да има някакъв смисъл. scratch

Spoiler:

Kathie
Пазител

Virgo Goat
Брой мнения : 761
Местожителство : Petrich

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Съб Яну 30, 2010 5:47 pm

Страхотно сериалче!! Беше ми едно от първите японски и оттогава се запалих по японците
Накацу ми стана soul mate ...
Само да попитам някой може ли да ми намери саундтрака да си го сваля отнякъде???? Razz
wilful
Bubetu
Глупаче

Libra Rooster
Брой мнения : 8

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Съб Яну 30, 2010 6:09 pm

Аз имам само песента на опенинга ако някой я иска да ми пише съобщение да му дам скайпа ми ^^
elyon
Пълководец

Cancer Snake
Брой мнения : 270
Местожителство : The Land of Bishounen

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Съб Яну 30, 2010 6:11 pm

Kathie
Пазител

Virgo Goat
Брой мнения : 761
Местожителство : Petrich

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Нед Яну 31, 2010 11:26 am

Мерси много за помоща!!!
wilful
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   

Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» The Hitcher / Стопаджията (2007)
» P.S. I Love You / Послепис: Обичам те (2007)
» Couple Breaking (2007)
» David Guetta
» Отвъд стената...от мен