ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
tainax
Млад господар

Брой мнения : 186
Местожителство : някъде в пространството

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Сря Сеп 02, 2009 9:02 pm

Ей това е вие гадове scratch бях се зарекла сериал да не хващам affraid , а вие гадове с гадове ме зарибихте и то не с какво и да е а с японски филм Twisted Evil И сега а .... има да климбаря като павиан пред компа по цели нощи да гледам, а и превод няма...
Добре ме насадихте, нали ми е слаб ангела на хубави филми Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Остави друго но в изневяра ме вкарахте... До сега само корейско и Вик Чоу гледах..... Rolling Eyes а сега още една краста закачих... scratch
Ама хайде простено да вие... щото филмчето си го бива, но имам една молба Embarassed огроооооомна молба, побързайтес преводааааааааа affraid
Върнете се в началото Go down
Marchooo
Пазител

Libra Cat
Брой мнения : 644

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Сря Сеп 02, 2009 9:08 pm

Ма той, преводът, си е готов! Виж тук Zamunda
miglenaciq
Млад господар

Leo Goat
Брой мнения : 181
Местожителство : Русе

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Сря Сеп 02, 2009 9:12 pm

tainax написа:
Ей това е вие гадове scratch бях се зарекла сериал да не хващам affraid , а вие гадове с гадове ме зарибихте и то не с какво и да е а с японски филм Twisted Evil И сега а .... има да климбаря като павиан пред компа по цели нощи да гледам, а и превод няма...
Добре ме насадихте, нали ми е слаб ангела на хубави филми Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Остави друго но в изневяра ме вкарахте... До сега само корейско и Вик Чоу гледах..... Rolling Eyes а сега още една краста закачих... scratch
Ама хайде простено да вие... щото филмчето си го бива, но имам една молба Embarassed огроооооомна молба, побързайтес преводааааааааа affraid
Има превод-как да няма /аз го смакнах от Замунда,но и в нашия сайт ги има до 11 серия/

Последната промяна е направена от miglenaciq на Сря Сеп 02, 2009 9:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път
sabrina1
Пазител

Virgo Goat
Брой мнения : 700
Местожителство : Стара Загора

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Сря Сеп 02, 2009 9:12 pm

И на сайта и в subs.unacs.bg има субтитри.
mrnkaloto
Небесен пратеник

Брой мнения : 1601

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Сря Сеп 02, 2009 9:43 pm

tainax написа:
боже...колко време ти е отнело да пишеш, че няма букви
пък аз цели две теми съм отворила, ето и ТУК също
иначе вярно ме подсещате, че не съм качила на сайта 12 - поправям се веднага
в момента правя редакция на спешъла, до ден ще бъде на линия и той...
гадчето

Пълководец

Cancer Goat
Брой мнения : 374
Местожителство : Petrich

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Сря Сеп 02, 2009 9:46 pm

Има субс споко...tainax иначе съм съгласна,че е голяма зарибявка,неможе да се откъсне човек...
Аз тормозих мрън,когато още не бяха готови субс на 10 епизод,сигурно аман си е казала от мен
Мрън извинявай,че съм такава досада,ма има опасност да ми стане навик Rolling Eyes
tainax
Млад господар

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Сря Сеп 02, 2009 9:56 pm

хей хей не се засягайте веднага Twisted Evil , нямах време да разгледам на всякъде за суб, лапнах въдицата кат шаран и зазяпах в екрана в замунда не знаех че го има cheers , нали знаете , гладна риба тлъст червей, кой ти гледа, резултата е шаран на куката и аз пред екрана с опулени очи дет нямам време да разгледам Twisted Evil
mrnkaloto
Небесен пратеник

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Сря Сеп 02, 2009 10:11 pm

tainax написа:
хей хей не се засягайте веднага Twisted Evil , нямах време да разгледам на всякъде за суб, лапнах въдицата кат шаран и зазяпах в екрана в замунда не знаех че го има cheers , нали знаете , гладна риба тлъст червей, кой ти гледа, резултата е шаран на куката и аз пред екрана с опулени очи дет нямам време да разгледам Twisted Evil

кого лъжеш?
линковете за сваляне от руския сайт, и от замунда, и от мастерс
са още в първия пост на темата - просто не се пропускат като четеш резюмето и ако решиш да го свалиш, така че това не е оправдание...
иначе не се засягам, всеки му се случва да греши, евала на съобразителните котета, които като нещо ги притеснява първо пускат сова, никому не съм отказвала....

П.П. Разбирам, че ще ти забършат поста, та затова поправям моя:
tainax написа:
Мрън може и да не ме харасваш, ама на мен ми е все едно Twisted Evil
Дай да не спамим темата Laughing
Ендон е прав, най добре сеи стой инконгнито и само гледай. Twisted Evil
А филма го свалих първо от Мастерса и след това видях че има пост така че дай да спрем до тук Twisted Evil
А да , Speedy ако минеш от тук знаеш какво да правиш с мойте постове Twisted Evil

Не знам кой е Ендон и кво те е посъветвал, мен не е, и не смятам да стоя инкогнито, а ти да сееш заблуди, пък и не си човека, който да ми го нарежда
Защо реши, че не те харесвам си е твое заключение, ма сигурно нещо си имаш наум...
Отново уточнявам - филма и в мастерс е с бг букви...

Последната промяна е направена от mrnkaloto на Чет Сеп 03, 2009 7:55 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
http://www.facebook.com/editalbum.php?aid=162091&add=1&id=167508
tainax
Млад господар

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Чет Сеп 03, 2009 6:15 am

Мрън може и да не ме харасваш, ама на мен ми е все едно Twisted Evil
Дай да не спамим темата Laughing
Ендон е прав, най добре си стой инконгнито и само гледай. Twisted Evil
А филма го свалих първо от Мастерса и след това видях че има пост така че дай да спрем до тук Twisted Evil
А да , Speedy ако минеш от тук знаеш какво да правиш с мойте постове Twisted Evil

Последната промяна е направена от tainax на Съб Сеп 05, 2009 10:30 pm; мнението е било променяно общо 1 път
f4_the_best
Млад герой

Aquarius Dog
Брой мнения : 16

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Пет Сеп 04, 2009 5:39 pm

уникално сериалчеее!!!!! I love you I love you I love you lol! lol! lol!
mrnkaloto
Небесен пратеник

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Съб Сеп 05, 2009 9:04 pm

Спешълът е качен в Мастерс
добавям и линка в Замунда
за съжаление е с вградени английски, върху тях стоят българските, но е четимо.
събрани са двете части в една, буквите са качени на сайта...
Още един готин сериал намятахме в завършени! cheers

Поздрав от екипа:
skarpeta, sabrina1, dictatora, YoTo, gorchiza и mrnkaloto
Забавлявайте се!

Последната промяна е направена от mrnkaloto на Нед Сеп 06, 2009 10:31 am; мнението е било променяно общо 1 път
http://www.facebook.com/editalbum.php?aid=162091&add=1&id=167508
tainax
Млад господар

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Съб Сеп 05, 2009 10:38 pm

Виж какво Мрънкало-мисля че се взимаш много на сериозно.
Освен това не лъжа и определено не те харесвам без да те познавам.Не смятам да се занимавам с теб.
Не си разбрала нищо от това което написах , но ти е простено-явно манията за величие те е блъснала.
Който и да е Ендон-малко повече уважение заслужава от теб.
Имаш прекалено много да учиш. Извинения на всички за оспамената тема.
Speedy знаеш какво да правиш.

PS Мрънкало , когато до името на някой стои името редактор се предполага че знае граматика.
Поправи си правописните грешки в субтитрите. Да не говорим за смисловите и граматическите. Успешна работа Very Happy
Чао
mrnkaloto
Небесен пратеник

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Съб Сеп 05, 2009 10:40 pm

tainax написа:
Виж какво Мрънкало-мисля че се взимаш много на сериозно.
Освен това не лъжа и определено не те харесвам без да те познавам.Не смятам да се занимавам с теб.
Не си разбрала нищо от това което написах , но ти е простено-явно манията за величие те е блъснала.
Който и да е Ендон-малко повече уважение заслужава от теб.
Имаш прекалено много да учиш. Извинения на всички за оспамената тема.
Speedy знаеш какво да правиш.

PS Мрънкало , когато до името на някой стои името редактор се предполага че знае граматика.
Поправи си правописните грешки в субтитрите. Да не говорим за смисловите и граматическите. Успешна работа Very Happy
Чао

Пълководец

Scorpio Monkey
Брой мнения : 430
Местожителство : Бургас

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Нед Сеп 06, 2009 1:46 am

малее,Мрън направо си взе
Тainax,вместо да кажеш едно благодаря за субтитрите,ти почваш да се заяждаш за дето е объркала някоя друга буква докато е бързала. Трябва да проявяваш малко уважение към труда на другите ! wilful
http://tokio-hotel-bgfans.dir.bg
ANJY
Пълководец

Taurus Rooster
Брой мнения : 391
Местожителство : България, София

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Нед Сеп 06, 2009 6:32 am

Аз наистина се позабавлявах, гледайки това сериалче. Епизодите "течаха" толкова плавно и увлекателно... сякаш се бях върнала в прогимназиалните си годинки bounce bounce bounce
Много благодаря на всички, които са се трудили върху филма, чудесни сте
valbg
Млад господар

Scorpio Snake
Брой мнения : 191
Местожителство : Varna / Edinburgh

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Нед Сеп 06, 2009 11:19 am

сериала наистина е страшен, не се удържах и го изгледах за 4 дни въпреки че имах изпити по това време
http://valerybg.blogspot.com
lukreciana
Млад господар

Aries Dog
Брой мнения : 148
Местожителство : Добрич

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Нед Сеп 06, 2009 5:06 pm

Филм, за приятелството и любовта.
Mного пъстро и забавно сериалче, радвах се и се смях от сърце.
За да зарадваш някого, не е нужно да си ПИРФЕКТЕН, както казва един мой приятел, а да е от сърце!
Благодаря на всички, които се потрудиха!
Люси'
Marian_I
Млад герой

Брой мнения : 36

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!   Вто Сеп 08, 2009 9:03 pm

Поредната много забавна ученическа комедия lol!
Много се забавлявах с всички конкурси и състезания, които си организираха. Те май предимно това правеха. Имаше само малък намек за учене. Но затова пък начина, по който поставят въпроса за моралните ценности, приятелството и любовта е страхотен.
doti123
Млад господар

Sagittarius Rooster
Брой мнения : 166
Местожителство : тук - там

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Вто Сеп 22, 2009 2:50 pm

Сериала е сладурски изглежда като анимация с "живи" герои!
Има нещо, което ми е много любопитно и се чудех дали някой знае в Япония за каква възръстова група е предназначен?!? Защото за БГ - тук ме съмнява, че "средностатистическите" тийнейджъри биха го гледали (извинявам се за израза надявам се да не обидя някой тийнейджър).
И другото, което ми направи силно впечатление е факта, че говорят много свободно за хомосексуалните отношения, това ако беше "западен" сериал и се разискваше подобна тема, то той щеше да бъде наречен - скандален, провокативен да го забранят за подрастващи, 100 хиляди критици да се изкажат, колко е разтърсващ, как показва тъмната част от едно общество и хиляди такива глупости!!! affraid
Докато японците явно отдавна са се справили с нещата и то по доста добър начин! Браво! cheers
elyon
Пълководец

Cancer Snake
Брой мнения : 270
Местожителство : The Land of Bishounen

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Вто Сеп 22, 2009 6:07 pm

Хомосексуализмът изобщо не е ново явление в Япония. Даже е бил нещо айде не обичайно, но не и нечувано. Отрицателното отношение към него се появява чак след отварянето на страната за Запада (ако не бъркам нещо ^_^") Може би затова се говори толкова свободно по тази тема (въпреки че не знам доколко свободно наистина се обсъждат тези неща в реалния живот Rolling Eyes ) Колкото до това какво щеше да е отношението на хората, ако сериалът беше западен - не съм сигурна доколко щеше да е по-различно Rolling Eyes Все пак основната цел на комедията е хората да се смеят, но пък съм съгласна, че в американски сериал с такава тематика нещата нямаше да са толкова... невинни Rolling Eyes (нямам предвид във физически план Rolling Eyes Laughing )
lusnika
Млад герой

Брой мнения : 45

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Пон Окт 12, 2009 7:12 am

Здравейте това е първият японски сериал който съм гледала от дълго време . Изтеглих го защото смятах, че дъщеря ми ще го хареса. Останахме и двете много доволни. Заради Огури Шун потърсихме и други филми и така се почна.
Много сме благодарни за труда на хората създали сайта и преводачите. Тези азиатски филми са като свежа вълна след блясъка на холивуд. Но ние сме си почитатели от първите филми дошли от тези страни - Седемте самурая, Шогун, Манастира Шаолин, Непобедимите от Удан и да не изброяваме всичко.
Още един път благодарим за труда cheers cheers cheers
Koizora
Пазител

Virgo Cat
Брой мнения : 515

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Пон Окт 12, 2009 2:36 pm

Сериала наистина е много добър. Започнах го още лятото, но тогава не си падах много по японците и го оставих посредата. Днес догледах останалите епизоди и ми хареса. Hanazakari no Kimitachi e е характерна ученическа драма - има големи дози смях, създава приятно настроение и тръпчици в стомаха ти, но засяга и темите за любовта, мечтите, вечният път и приятелството. Тук всички бяха приятели, помагаха си взаимно, забавляваха се заедно, страдаха заедно. Отговорниците на общежитията бяха в непрекъснати противоречия, но когато трябваше се обединяваха и това беше идеята - въпреки различията хората трябва да са сплотени за общата кауза. Именно това правеше сериала интересен.
Да, не се различава от другите, но има нещо особено в него. Може би, както казваше едно от момчетата "аурата му е добра", може би заради актьорите или заради сценария, сериала заслужава да се види. I love you
Dani
Пълководец

Aquarius Dragon
Брой мнения : 444
Местожителство : Токио,Япония

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Съб Окт 31, 2009 12:12 pm

Това е най-най- любимото ми сериалче ,а и Огури играе все пак I love you Но не е причината само той да го гледам,ами просто самите историй в него ме разчувстват дори много пъти се разплаквам или пък се смея до пръсване...има си от всичко в него.Да не говорим ,че ме държи в напрежение на края на всяка серия и ме кара да гледам още и още та и до тоалетната не мога да ходя като хората камо ли да ям Laughing
Le0nEtTa
Млад герой

Virgo Pig
Брой мнения : 39
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Вто Ное 10, 2009 4:42 pm

Досега съм гледала само корейски сериали... сега вече мисля да си го сваля този да видим дали японците играят по добре (лек спор с една приятелка) ... jocolor
Dani
Пълководец

Aquarius Dragon
Брой мнения : 444
Местожителство : Токио,Япония

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Чет Ное 12, 2009 7:07 pm

Le0nEtTa написа:
Досега съм гледала само корейски сериали... сега вече мисля да си го сваля този да видим дали японците играят по добре (лек спор с една приятелка) ... jocolor

Определено няма да съжаляваш,ако си го свалиш Wink Просто уникално сериалче I love you
За корейски сериали нз какво да кажа,а и съм гледала мн малко филми,но лично за мен Японците са невероятни актьори..номер 1 flower
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   

Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next