ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Dani
Пълководец

Aquarius Dragon
Брой мнения : 444
Местожителство : Токио,Япония

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Нед Яну 31, 2010 2:07 pm

Йее и аз много благодаря за ост-а
Върнете се в началото Go down
elyon
Пълководец

Cancer Snake
Брой мнения : 270
Местожителство : The Land of Bishounen

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Нед Яну 31, 2010 2:57 pm

За нищо sunny
hearteless
Глупаче

Aries Rooster
Брой мнения : 4

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Нед Яну 31, 2010 9:00 pm

Уникален сериал, lol! lol! lol!
dancher1
Млад герой

Virgo Monkey
Брой мнения : 10
Местожителство : Ямбол

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Пон Фев 01, 2010 9:00 pm

Много свежо и забавно сериалче.
suani
Посветен

Aries Goat
Брой мнения : 86

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Вто Фев 02, 2010 5:13 pm

Забавно сериалче.Някои моменти ми идеше да ги превъртам,но заради Mizuki и Sano изгледах сериала.Играта и на двамата ми хареса много.
NyXe
Млад господар

Gemini Pig
Брой мнения : 192
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Чет Фев 04, 2010 12:00 pm

Невероятно сериалче, толкова не съм се смяла с години

Но да си призная, най - голямо впечетление във филма ми направи Ikuta Toma, за мен, той направи сериала толкова успешен и развлекателен. Играта му е невероятна. Разбира се, не казвам, че Маки и Огури Шун, не са се справили с ролите си, но този Накацу ме уби
С удоволствие бих гледала и други негови филми ( не съм много на ти с японското кино, но ще променим този факт )

Ако някой до сега не го е гледал, да го почва, няма да съжелява Smile
Лу.
Глупаче

Gemini Dog
Брой мнения : 2
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Чет Фев 04, 2010 10:07 pm

Един от любимите ми сериали!
Леле, как съм се смяла, особено сцените с Накацу Laughing

Spoiler:

Да не говорим Отговорниците колко мъка от смях ми докараха - Теноджи е егати будалата, мускули има, мозък няма Laughing Нанба (щях да кажа Нанпа) е голям сладур, ама още по - голяма шматка Laughing Оскар обаче като си го помисля и падам - то фоусник, екстрасенс, и чудо! Магиите му обаче не го спасяват от тока - електрото все ще го цунка дето свари...
Сано обаче е толкова твърд характер, че като се огъна под натиска на Ашия, вече не му слушах приказките тип "Не ми се бъркай в работите". Ама и той е забавен шматек, особено на онова състезание с Накацу като мереха сили Laughing

Ама Накацу и Нанба ми остават любимци
http://personally-creation.eblahfree.com/Blah.pl?
vedball
Глупаче

Брой мнения : 7

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Чет Фев 04, 2010 10:51 pm

Обожавам го тоя сериал.. Бати ми Огури Шун е невероятен! Very Happy Това беше един от първите сериали, който гледах. Сред любимите ми е. Smile
uchiha_girl
Млад герой

Cancer Monkey
Брой мнения : 20
Местожителство : Бургас

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Пет Фев 05, 2010 2:14 pm

Много готино сериалче, но края нещо не ми хареса. Забавно е, но сякаш очаквах повече Smile
hris
Млад герой

Aries Pig
Брой мнения : 14

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Чет Фев 11, 2010 3:23 pm

Наистина , наистина ама наистина голяма комедия . Шунчо + Тома + Маки = незабравими часове смях !
С удоволствие изгледах на един дъх сериала + спешъл епизода ! Много беше забавен (аз иначе не си падам по спешъли) , цитирам :
Маки (бърше се)- Ревнуваш ли ?
Шун - Не , просто кърпата е моя .
Маки (пие вода) - Сериозно , ревнуваш ли ?
Шун - Ох , просто и водата е моя .
Laughing Laughing
Гледайте с удоволствие , консумирайте бавно - за по - голямо удоволствие , защото като свърши , ще ви стане криво .
Sensei
Млад господар

Libra Monkey
Брой мнения : 153
Местожителство : Пловдив, България

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Съб Фев 13, 2010 7:45 pm

Есна от най-смешните драми, които съм гледал.Героите бяха много добре подбрани, играха си ролите много добре.А и Маки се справи супер добре.
Deska86
Посветен

Gemini Tiger
Брой мнения : 87

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Нед Фев 14, 2010 8:06 pm

Еее само японци могат да измислят такъв сериал луда работа.Малко ми се струва прекаляват на моменти с някои образи, като водачите на общежитията номер 1 и 3.Тук виждам само две красиви момченца- Мизушима Хиро и Огури Шун ,а то е училище за хубавци все пак.
Едно винаги съм се чудила в японските ученически сериали - тия ученическите чанти малко ми приличат на дамски чантички.Много са ми странни.Нямат ли нормални раници? Smile Question
ейее бейби Smile) pirat
http://www.myspace.com/447361302
desjer
Пазител

Брой мнения : 556
Местожителство : в страната на вятърните мелници

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Нед Фев 14, 2010 9:40 pm

Смешно сериалче.

Я.Цушима
sladky
Млад герой

Sagittarius Pig
Брой мнения : 17

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Чет Фев 25, 2010 8:23 am

Мнооооогоооооооооо ми хареса ! Само малко имах праоблеми със картината но се оправих

marsisaid
Глупаче

Leo Pig
Брой мнения : 7
Местожителство : Bulgaria - Stara Zagora

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Чет Фев 25, 2010 5:38 pm

Да ви кажа чесно драмата е забавна и и ми хареса от пръв поглед.Ако небеше драмичката нямаше да разбера за страхотния персонаж от актьори.Много ми хареса Horikita Maki просто ролята,която тя изигра беше страхотна.
В тайванската версия също беше забавна то не толкова стриктна,беше малко разспусната,но иначе актьорите са супер много харесвам Wu Chun и съм почитателка та групата в която той участва Fahrenheit
Han Ji Mun
Посветен

Pisces Rat
Брой мнения : 84

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!   Пет Фев 26, 2010 2:55 pm

Това беше може би най-забавния сериал който съм гледала! Много ми хареса и ме заболя корема от смях (трябва пак да го гледам)
joroor
Посветен

Брой мнения : 50
Местожителство : На брега на морето

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Пет Фев 26, 2010 6:12 pm

Големи образи бяха всички. Смях до дупка
Не ми хареса само дългото сбогуване на главната с момчетата. Мисля, че доста го протакаха.
Xelya-
Посветен

Scorpio Dog
Брой мнения : 92

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Съб Фев 27, 2010 12:56 am

Такива сюжети, в които момичета се правят на момчета ме пленяват! Супер интересни и забавни са ми Very Happy .. Дано и този да е толкова интересен като другите "трансформиращи" моичета в момчета филми..
mimolinka92
Глупаче

Брой мнения : 1

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Съб Фев 27, 2010 7:28 pm

Сериала беше много вълнуващ. lol! Много се смях на сцените с Накацу.Беше върха Very Happy ,а Сано беше много готин то по принцип актьора е върха.Само дето 12 еризод се разплаках.Беше много тъжно. Crying or Very sad
troublemaker_f
Млад герой

Sagittarius Goat
Брой мнения : 31

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Вто Мар 09, 2010 10:52 pm

леле няма такъв смях с този сериал. Сериалчето е много вълнуващо и интересно, но за мен най-смешните моменти са с Накацу. Когато гледах сериала за първи път се смеех със сълзи. Невероятен сериал задължително трябва да се гледа lol!
stelito
Пълководец

Aries Dragon
Брой мнения : 202

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Вто Мар 09, 2010 10:55 pm

На мене ми липсва... Втори сезон. Едно такова свърши- Недовършено! Smile
elyon
Пълководец

Cancer Snake

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Вто Мар 09, 2010 11:10 pm

Да ти кажа, и мангата свършва така. Има само една допълнителна спешъл глава (~20 страници), в които показват нашите герои няколко години по-късно. Естествено, при добро желание винаги биха могли да си измислят нещо, но при положение, че Мизуки вече е разкрита, всички би било доста нагласено Rolling Eyes
Що ли имам чувството, че съм писала един доста подобен на този коментар някъде назад из страниците... Suspect
stelito
Пълководец

Aries Dragon
Брой мнения : 202

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Вто Мар 09, 2010 11:34 pm

Moже и така да е!
Кофти е това, че краят ме остави в очакване...
scratch
Не е честно... Мислих, че продължението ще е в Америка.
elyon
Пълководец

Cancer Snake

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Сря Мар 10, 2010 12:45 am

И аз така си мислех. И точно защото много исках да разбера какво ще правят наш'те хора в Америка, хванах и прочетох цялата манга. Ама на, нищо. Не че не ми хареса - това си ми е една от любимите манги - ама пак стигнахме до почти същия край (изключвам спешъл главата) Rolling Eyes
love_asian_boys
Млад герой

Брой мнения : 12

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   Нед Мар 21, 2010 4:30 pm

Супер драма искам и друг сезонннннннн
http://vbox7.com/user:tatu_dimi
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+   

Hanazakari no Kimitachi e (2007) BG!+
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» The Hitcher / Стопаджията (2007)
» P.S. I Love You / Послепис: Обичам те (2007)
» Couple Breaking (2007)
» David Guetta
» Отвъд стената...от мен