ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

Какво мислите за Eastern Spirit?

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Ragnos
Администратор

Taurus Dragon
Брой мнения : 2059
Местожителство : HATE CITY

ПисанеЗаглавие: Какво мислите за Eastern Spirit?   Нед Юни 21, 2009 7:08 am

Да зъдълбаем още по-дълбоко в истината и да видим какво е общественото мнение зад бюлетина №666. Темичката е за всеки потребител във форума, било той стар или нов, фен или анти-фен, случаен или не. Какво мислите за сайта, за работата му, за т.нар. екип и пр.
Знам, че има и недоброжелатели сред нас, затова да видим и двете страни на монетата. Къде са треските за дялане и как да ги изчоплим, за да са повечето хора доволни?

П.П. Писането и публикуването на негативни коментари не е престъпление. Както казва Крал, банването в този форум е привилегия, която трябва да се заслужи с доста труд. Така че, не се бойте. Wink
Върнете се в началото Go down
http://www.easternspirit.org/
mike28
Модератор

Aries Monkey
Брой мнения : 1050
Местожителство : Русе

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Eastern Spirit?   Нед Юни 21, 2009 7:20 am

Можеше и по- зле да бъде... Wink

Относно треските- аз съм готов.

Ragnos
Администратор

Taurus Dragon

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Eastern Spirit?   Нед Юни 21, 2009 7:32 am

Ами да започне...
Костюми-и-сеч
Глупаче

Leo Goat
Брой мнения : 7
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Eastern Spirit?   Нед Юни 21, 2009 8:16 am

Eastern Spirit е по-добре направен отвсякога. В тази област Рагнос и идеи-даващите-му имате само червени точки от мен.
Но... Откак се разигра субтитровата полемика някак си за мен изчезна обаянието от ровенето из форума. Вече прелитам за около две минути на посещение. Още преди три седмици си изгледах "The Kingdom Of The Winds" на английски, че да нямам повод дори да поглеждам към раздел субтитри. Все пак Eastern Spirit си остава най-често посещаваният форум от мен.
Също (бял кахър) ми се губят като количество постовете на тези (точно осмина са), които ми е било винаги най-забавно/приятно/не-знам-как-да-го-опиша да чета. Особено стилово издържаните редове на Параб. Поне Синардин след дълго спотайване отново изскочи на предните редици и стреля пост след пост. Very Happy
Borean
Млад господар

Scorpio Pig
Брой мнения : 167
Местожителство : Велико Търново

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Eastern Spirit?   Нед Юни 21, 2009 8:26 am

На мен почти всичко ми харесва. А това, което не ми харесва толкова, е съвсем съвсем дребничко и няма смисъл да вдигам шум за него, ама щом питате... Става дума за новия изглед на азбучния показалец на филмите, старият по ми харесва и беше по-лесен за разглеждане. Някак дразнещо е информация, която е основна за страницата, да бъде оформена като спойлер. Вероятно знаменцата доста удължават и утежняват списъка, но на практика не дават повече инфо от предишните означения в скоби. Това обаче не го броя за кусур. Супер сте и вършите страхотна работа.
Иначе съм съгласна с Майк, че демокрация не трябва да има. Когато имате колебания и разногласия за нещо, е достатъчно да пуснете някоя анкета за форумците. Че иначе ей таквиз като мене, дето част от работата им е да търсят грешките на хората, може само да ви развалят настроението и да ви оспамят сайта.
KKatrin
Небесен пратеник

Брой мнения : 2244

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Eastern Spirit?   Нед Юни 21, 2009 8:43 am

Ей, много неща мога да кажа за Eastern Spirit, много.....
ама ще се спра...щото ще пиша до довечера.... cheers cheers cheers
само да подкача, това за демокрацията...
така ред, законност, йерархия...приказки....
точно демокрацията ме доведе тука и липсата и ще ме отвее.....
за ред, за отговорности и други такива се говори много...
а когато трябва да се свърши малко полезна дейност, която да те ангажира с време, работа, търчане и прочие такива....
я да преброя....май сме около / дори няма и толкоз..../ 10 човека.... scratch
та интересно, мислите ли че някой ни заповядва и ръчка да действаме...
http://www.wix.com/LeeJunKi/bg
Ragnos
Администратор

Taurus Dragon

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Eastern Spirit?   Нед Юни 21, 2009 9:00 am

Костюми-и-сеч написа:
Но... Откак се разигра субтитровата полемика някак си за мен изчезна обаянието от ровенето из форума.
Мда, и за мен става вече все по-явно, че прибързано реагирахме с тази политика на криене, защото ощетихме много добри и търпеливи хора. Но станалото-станало, ще се стараем това да не се повтаря в бъдеще. Затова и пуснах темата с основно предназначение "критики". wilful
speedy86
Модератор

Aquarius Buffalo
Брой мнения : 3033

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Eastern Spirit?   Нед Юни 21, 2009 9:02 am

Рагнооос, Рагнос... Що си сложи сам таралежа в гащите с тия две теми, та и на нас да ни боцка ся?
Whatever, така или иначе все някъде щяха да се появят подобни постове, та поне да са на едно място.
Хора, съгласна съм, че е най-хубаво всеки да има идеи за развитието ни, защото както сами виждате, скоро ще минем хилядарката. Също така насърчавам споделянето на въпросните идеи.
НО! От друга страна е всеизвестен факт, че угодия за всикчи едновременно няма, та по тоя повод напълно подкрепям тезата, че в крайна сметка трябва отговорното лице - Рагнос - да тропне с крак и да избере какво да приеме и какво да остави, в зависимост от нуждите и възможностите ни.
И последно ще добавя, че най-много се дразня, когато точно ние, старте кучета, почнем да се дърпаме за глупости. За цялото това време успях косвено да поопозная повечето от вас и знам колко темпераментни можете да бъдете. Дори и за тези, които не съм срещала лично, все пак имам някаква представа. Затова ви призовавам, приятели, да мислите ПРЕДИ да пишете и да не изпадате в крайности в изказванията си. В крайна сметка тук сме се събрали приятели и съмишленици, а не босове, спец-разбирачи и гъзарчета. Да, лесно е да се затрие даден пост после, но никога не знаеш кой го е прочел реди това и какъв ефект е оставил у другите.
И вече наистина последно, съгласна съм, че прегледността е много полезна, обаче, Майк, честно да ти кажа, в момента раздела за филмите не мога да го гледам. 220 иконки, 58 линка и не знам си колко излишни неща, които само ме затрудняват да възприема информацията и да си избера филм в крайна сметка, когато най-важното за повечето зрители са резюмето и жанра. Другото по-капризните фенове могат да си го потърсят без никакъв проблем. Още повече, че ако постоянно се пипа и преправя, накрая само се обърква човек повече. Сори, градски, ма т'ва ми е мнението.

Крал
Небесен пратеник

Брой мнения : 1183
Местожителство : Пущинака

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Eastern Spirit?   Нед Юни 21, 2009 9:06 am

Костюми-и-сеч написа:
Но... Откак се разигра субтитровата полемика някак си за мен изчезна обаянието от ровенето из форума.
А аз викам да не ставаме основно сайт, в който хората влизат само да си дръпнат субтитри. pirat
mike28
Модератор

Aries Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Eastern Spirit?   Нед Юни 21, 2009 7:13 pm

Цитат :
И вече наистина последно, съгласна съм, че прегледността е много полезна, обаче, Майк, честно да ти кажа, в момента раздела за филмите не мога да го гледам. 220 иконки, 58 линка и не знам си колко излишни неща, които само ме затрудняват да възприема информацията и да си избера филм в крайна сметка, когато най-важното за повечето зрители са резюмето и жанра. Другото по-капризните фенове могат да си го потърсят без никакъв проблем. Още повече, че ако постоянно се пипа и преправя, накрая само се обърква човек повече. Сори, градски, ма т'ва ми е мнението.

Нямаш проблеми драга, може би 1/30 от темите съм ги пипал, като 1/3 от тези по които съм правил промени- те са били само съвсем леки и козметични. От поне 3 седмици, че ако не и повече не съм пипал да оправям тема, освен да оправя някое изображение или да добавя някой линк ( примерно, когато фастъка постне такъв) . Така, че реално от месец нищо не е пипано по описанията, защо така не искаш да влизаш не знам. scratch
Реално погледнато и аз не мога да понасям няколкото спам и офтопик теми дето направихте- как ти е кеф да гледаш постове с по 5 до 10 картинки не знам.
Така, аз не се сърдя на никого и за нищо. Всяка критика към мен или работата ми я приемам присърце, независимо какво казвам тук и за всяка промяна която правя първо се допитвам поне с още един човек от екипа, или най- малкото се обаждам във форума. Относно каталога на филмите- бяхме се разбрали нещо с един колега, за сега изглежда няма възможност да пипа, аз също за момента няма да се занимавам с него ( досега изчаквахме местенето на темите), в крайна сметка уточнете се какво искате и как го искате и ще се захвана лично да го направя ако трябва. Както казах един път наскоро- нося на критика, щото на бой не нося, така че не се тревожете- вие сте критерия за това как да се правят нещата.

L_U_B_A_K_A_8_6
Пазител

Aquarius Buffalo
Брой мнения : 560
Местожителство : По Света и У НАС

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Eastern Spirit?   Нед Юни 21, 2009 7:33 pm

Любака е тука от седмица и най-малко има право да се обажда, но нали си е на всяка манджа миродия!Новите промени ме объркаха и по-трудно намирам някви неща, но като цяло са за добро! Форума си е бомба във всяко отношение, но най-ценното и весело са именно потребителите! Има и други форуми за азиатски филми, музика и анимация (аз лично идвам от Анимес), обаче тука най-готиното е атмосферата, всички сте положителни, възпитани и интересни хора! Готино е да си лафиш дори, без останалото. Тук има повече възможност за дискусии, любопитни материали, снимки и квото ти дойде на ум! Чата е също мега добра хрумка!

За другите редови потребители не мога да говоря, но лично аз съм тук за да си общувам с хора с близки до мойте интереси! Някой може да е тука заради, буквите на български( за което ви поздравявам, че се мъчите за чуждото удоволствие) или заради това, че ще открие най-новото, но аз не съм от тях! Филмите съм ги гледал почти всичките още преди да постъпя, а понеже съм нетърпелив, рядко дочаквам субтитри на български! В компанията и аверите ми няма ценители на азиатската кинематография и култура, за това този форум е подходящата среда да задоволявам и споделям интересите си без да ми се пресмиват( невежи са малко, но не им се сърдя)! Тук попаднах на готини образи, всички сте много точни! Благодаря ви за работата дето я вършите, за да го има този форум и че сте търпеливи и готини, което допринася за атмосферата! Няма да се карате за глупости еиии! Няма никво значение на какъв език ше са съкращенията, дали да са исторически или съвременни, нямат значение тея неща! Важното е всичко да е лесно и бързо достъпно, в опростеността е истината! Аз за тва съм толкова истински човек, щото съм прост нали!?! Very Happy Very Happy Very Happy
mike28
Модератор

Aries Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Eastern Spirit?   Нед Юни 21, 2009 7:37 pm

Виж сега, ние може да се караме, но това е защото Рагнос е събрал доста силни характери. Вярно, не е приятно да си изкарваме всичките кирливи ризи на показ ( малко пресилен израз в случая), но реално погледнато въпреки всичко нещата вървят напред.(особено със спама Wink ) форума се променя и това винаги ще среща съпротива. Все пак най- важното си остават хората в него, другото няма значение. А, че всички тук сте готини- е факт!

Ragnos
Администратор

Taurus Dragon

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Eastern Spirit?   Нед Юни 21, 2009 7:45 pm

mike28 написа:
Виж сега, ние може да се караме, но това е защото Рагнос е събрал доста силни характери.
А си мислех, че аз съм проклето човече...
mike28
Модератор

Aries Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Eastern Spirit?   Нед Юни 21, 2009 7:46 pm

Че кой е казал, че не си? Laughing Малий, успамихме и тази и другата тема. Нищо, нека да седи така. Wink

Костюми-и-сеч
Глупаче

Leo Goat
Брой мнения : 7

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Eastern Spirit?   Нед Юни 21, 2009 9:44 pm

Крал написа:
А аз викам да не ставаме основно сайт, в който хората влизат само да си дръпнат субтитри. pirat
Точно затова не припарвам вече в онзи раздел, че да си се радвам на позитивната атмосфера на форума. Като реша да гледам нещо дърпам и гледам както го заваря. Български грамотни субтитри правят по-приятно гледането, но мога да мина и без тях.
KKatrin
Небесен пратеник

Брой мнения : 2244

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Eastern Spirit?   Нед Юни 21, 2009 9:54 pm

Костюми-и-сеч написа:
Крал написа:
Точно затова не припарвам вече в онзи раздел, че да си се радвам на позитивната атмосфера на форума. Като реша да гледам нещо дърпам и гледам както го заваря. Български грамотни субтитри правят по-приятно гледането, но мога да мина и без тях.

ти можеш и да минеш, но не всеки...
затова работата по субтитрите е важна и може би, това е причината да е малко по-натегнато там...
иначе, всички ние сме позитивни личности... lol!
http://www.wix.com/LeeJunKi/bg
tainax
Млад господар

Брой мнения : 186
Местожителство : някъде в пространството

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Eastern Spirit?   Сря Юни 24, 2009 8:27 pm

Spoiler:

НЕ ВСИЧКИ...
Това е и причината да си изтрия всички постове и теми , а не защото някои си позволиха да ми пращат мейли със заповедно съдържание.
Нека се развиват правилно Very Happy
Все пак от тези които са позитивни научих много нови неща. Намирам много филми за които иначе трябва да се поровя.
Започнах да правя и клипчета благодарение на нещата , които видях във форума. Порових се и научих доста нови неща. Живота ме е научил да запазвам положителните неща и да оставям зад себе си отрицателните, това и направих посещавайки форума Ви. Филмите ги гледам с английски суб в повечето случаи , но все пак благодаря на всички онези които си дават труда да превеждат. Very Happy
sneji01
Глупаче

Брой мнения : 8

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Eastern Spirit?   Чет Юни 25, 2009 6:09 pm

Здравейте и от мен !
Започвам първо с критиката: качвайте филмите в сайтове който могат да се отварят от чужбина,ако може обаче и не ви затруднява . Very Happy Но аз съм търпелив човек - още повече ,че не мога да помогна с нищо почти /английски -слабо ,руски -разговорен и холандски - нетърсен/.
И затова търпеливо чакам за 'замунда ' .
Друго...ами това само ми са критиките!!! Razz
Похвали , много ! За това , че ви има ,споделихте КЪТЧЕТО ОТ ИЗТОКА и с мен! За качествените субтитри , за линковете , филмите , за работата ви за която никой не ви плаща и не на последно място за приема който получих!!!
Вашите дискусии и теми задължително ги чета -за разлика от другите.
И само мога да ви пожелая да изгладите недоразуменията си !
eliz1
Глупаче

Брой мнения : 4

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Eastern Spirit?   Съб Юни 27, 2009 9:07 pm

Половината от времето си го прекарвам тук cheers Мога само да кажа,че сте страхотни ,всички Вие целият екип ,за което благодаря sunny
speedy86
Модератор

Aquarius Buffalo

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Eastern Spirit?   Съб Юни 27, 2009 9:51 pm

sneji01 написа:

Започвам първо с критиката: качвайте филмите в сайтове който могат да се отварят от чужбина,ако може обаче и не ви затруднява . Very Happy Но аз съм търпелив човек - още повече ,че не мога да помогна с нищо почти /английски -слабо ,руски -разговорен и холандски - нетърсен/.
И затова търпеливо чакам за 'замунда ' .
По тоя повод ще спомена само, че не зависи от нас - качваме навсякъде, където можем, но просто в чужди тракери много-много достъп нямаме. Така че ако имаш някакви идеи, с удоволствие ще ги чуем. Smile

sneji01
Глупаче

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Eastern Spirit?   Нед Юни 28, 2009 10:35 pm

Имах в предвид не да ги качвате в чужди тракери , а в български който се отварят от чужбина . Извинявам се за неправилната формулирофка ! Иначе сте просто чудесни!
speedy86
Модератор

Aquarius Buffalo

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Eastern Spirit?   Нед Юни 28, 2009 10:39 pm

sneji01 написа:
Имах в предвид не да ги качвате в чужди тракери , а в български който се отварят от чужбина . Извинявам се за неправилната формулирофка ! Иначе сте просто чудесни!
Да, слънце, разбрах те. Smile Именно това имах предвид - повечето от нас нямаме идея кое се отваря от чужбина и не ни се е налагало да тъсрим такива тракери. Затова те помолих да споделиш каквито идеи имаш, за да помислим какво може да направим по въпроса.

sneji01
Глупаче

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Eastern Spirit?   Пон Юни 29, 2009 7:09 am

Само една идея имам . Да ви 'метна' тук едно списъче /поне за тези тракери който аз ги имам и се отварят от чужбина , та :
thepiratebay.org/
http://xtremebg.com/index.php
http://www.lapache.info/index.php
http://t.alein.org/torrents.php
http://bananabg.com/
http://www.ibiza-land.com/
http://www.kaldata.com/
mininova.org/
http://crazytorrent.eu/
http://sz.malware-site.www/
http://bgzona.info/
И разбира се http://zamunda.net/Датата и Шарето не ми се отварят-зная , че точно те са най-посещаваните ...
А как вие ще го направите , не зная ! Но аз мога да чакам.

wilful Благодаря
savana
Млад герой

Брой мнения : 13

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Eastern Spirit?   Нед Юли 26, 2009 5:41 pm

Повечето български тракери се отварят от чужбина. Тези, които са посочени не са даже толкова популярни в нет пространството. Аз обаче мисля, че няма лошо да се дават линкове към тракери, когато нещата вече са качени там, но по-добре е от тук да се качват в Бг шеър, Мегаъплоуд и други подобни. Така потребителите на този сайт, ако не желаят да се регистрират по тракери, ще могат да си свалят файловете без проблем. Това е лично мнение, не желая да споря с никого, просто си го казвам.
Доктора
Млад герой

Gemini Rooster
Брой мнения : 21

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Eastern Spirit?   Сря Авг 26, 2009 5:38 pm

Начинанието е добро, но липсват самурайските филми в раздела Япония и филмите за Кунг-Фу в раздела Китай са недостатъчно като заглавия. sunny
http://www.zlaten-drakon.com
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Eastern Spirit?   

Какво мислите за Eastern Spirit?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Soul (2009)
» Page Turner/2016/