ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

Първият корейски филм по български сценарий

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
KKatrin
Небесен пратеник

Брой мнения : 2244
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Първият корейски филм по български сценарий   Чет Юли 02, 2009 10:36 pm

Ире...с любезното съдействие на блеки...ти предоставяме изнасилвача за сценария...
/ не мога да устоя...това си е вдъхновение.../
Върнете се в началото Go down
http://www.wix.com/LeeJunKi/bg
ireto_rs
Небесен пратеник

Sagittarius Rat
Брой мнения : 1278
Местожителство : софия

ПисанеЗаглавие: Re: Първият корейски филм по български сценарий   Чет Юли 02, 2009 10:40 pm

Е те товае моя човек
blacky80
Небесен пратеник

Брой мнения : 2304
Местожителство : Jeju Island, South Korea (ще ми се)

ПисанеЗаглавие: Re: Първият корейски филм по български сценарий   Чет Юли 02, 2009 10:52 pm

K & Katrin написа:
Ире...с любезното съдействие на блеки...ти предоставяме изнасилвача за сценария...
/ не мога да устоя...това си е вдъхновение.../

чуден е, не е гадняр и в същото време не е простоват на вид, а като се вгледаш в него....
в погледа му, усещаш как колената ти се подкосяват от лек ужас, защото не знаеш какво
ти е намислил... :silent: , абе какво говоря....само го фокусирайте...
(Катенце, ако свързваме всеки образ с картина, лелееее, то сериала е почти готов...
да търсим продуцент lol! )
Ире, а твойта, не я видя, слънце...мъча се да си я представя scratch
KKatrin
Небесен пратеник

ПисанеЗаглавие: Re: Първият корейски филм по български сценарий   Чет Юли 02, 2009 11:11 pm

ireto_rs написа:
Е те товае моя човек

това ли имаш предвид слънце...не е далече от истината.... lol!
ireto_rs
Небесен пратеник

Sagittarius Rat

ПисанеЗаглавие: Re: Първият корейски филм по български сценарий   Пет Юли 03, 2009 9:18 am

Тоз, тоз същия Smile
И така ще свърши работа

И малко така

И мъничко е така
sinardin
Небесен пратеник

Брой мнения : 2349
Местожителство : Dreamland

ПисанеЗаглавие: Re: Първият корейски филм по български сценарий   Пет Юли 03, 2009 9:24 am

ireto_rs написа:
Spoiler:

Така е направо готов за съдебната зала! Вижте го какъв сериозен и разкаян вид има! bounce

Небесен пратеник

Брой мнения : 2304
Местожителство : Jeju Island, South Korea (ще ми се)

ПисанеЗаглавие: Re: Първият корейски филм по български сценарий   Пет Юли 03, 2009 9:55 am

Ма вие сте суперррр, но все сериозен ли е бил през целия сериал Ире....та той може и чаровен
"престъпник" да бъде когато се и усмихва....
я същия герой да върна малко назад в епизода...(Ире, на 17г. ли беше запленен от музиката)
какво ще кажете за в тази му светлина Razz
ireto_rs
Небесен пратеник

Sagittarius Rat

ПисанеЗаглавие: Re: Първият корейски филм по български сценарий   Пет Юли 03, 2009 10:04 am

Какво е това върху главата му?

Е толкова лошо-закачлив ми харесва
sinardin
Небесен пратеник

Брой мнения : 2349
Местожителство : Dreamland

ПисанеЗаглавие: Re: Първият корейски филм по български сценарий   Съб Юли 25, 2009 5:12 pm

Забележете как съществото в бяло гледа Рейн, той пък нежно го държи за ръчичка и в същото време хвърля страстен поглед към нищо неподозиращиат /или може би само правещият се на неподозиращ/ Бербатов. Истинска корейска драма! lol!

Небесен пратеник

ПисанеЗаглавие: Re: Първият корейски филм по български сценарий   Съб Юли 25, 2009 5:14 pm

sinardin написа:
Забележете как съществото в бяло гледа Рейн, той пък нежно го държи за ръчичка и в същото време хвърля страстен поглед към нищо неподозиращиат /или може би само правещият се на неподозиращ/ Бербатов. Истинска корейска драма! lol!

сини не ни ги пробутвай такива...
аз още предишния сценарий не съм завършила, ти хвърляш нова бомба...
или тази идея ти ще я развиеш...
Шингу
Пълководец

Брой мнения : 227

ПисанеЗаглавие: Re: Първият корейски филм по български сценарий   Съб Юли 25, 2009 5:37 pm

sinardin написа:

Още материал за драмата Very Happy
light
Пълководец

Брой мнения : 450
Местожителство : in my body

ПисанеЗаглавие: Re: Първият корейски филм по български сценарий   Съб Юли 25, 2009 6:15 pm

scratch Дали Бербо би се засегнал, ако го вкараме в сценарий стил "Премръзналият фикус"? Защото малка е вероятността Rain да разбере в какво го забъркваме, ама Бербатов може и да чуе...lol!
speedy86
Модератор

Aquarius Buffalo
Брой мнения : 3033

ПисанеЗаглавие: Re: Първият корейски филм по български сценарий   Съб Юли 25, 2009 6:34 pm

light написа:
scratch Дали Бербо би се засегнал, ако го вкараме в сценарий стил "Премръзналият фикус"? Защото малка е вероятността Rain да разбере в какво го забъркваме, ама Бербатов може и да чуе...lol!
Фикусът ме утепа одма... cheers
Признах те, да знайш! И да бях в лошо настроение, щеше да ми оправиш деня!

light
Пълководец

Брой мнения : 450
Местожителство : in my body

ПисанеЗаглавие: Re: Първият корейски филм по български сценарий   Съб Юли 25, 2009 6:43 pm

speedy86 написа:

Фикусът ме утепа одма... cheers
Признах те, да знайш! И да бях в лошо настроение, щеше да ми оправиш деня!

wilful
KKatrin
Небесен пратеник

ПисанеЗаглавие: Re: Първият корейски филм по български сценарий   Нед Юли 26, 2009 10:34 am

"Вербуват Митко Бербатов за филмова звезда
26 юли 2009 / dir.bg
Родната футболна звезда Димитър Бербатов може да последва предшественика си в Манчестър Юнайтед - Ерик Кантона в света на киното. Според "Сън", Бербо вече е получил предложение за роля във филм.
"Прочетох сценария, премислих, но поне засега реших да отклоня предложението", разкрива националът. Бербатов добавя, че на този етап предпочита да се концентрира върху представянето си като футболист в тима на "червените дяволи" за новия сезон, писаха от avtora.com. Футболната звезда разкри наскоро в интервю, че детската му мечта е била именно да стане популярен актьор. На Острова пък Бербатов е наричан и с шеговития прякор "Кръстникът", тъй като преди време призна, че е научил английски, именно гледайки до безкрайност култовата мафиотска сага."

а така...сини, сега е времето да се развихриш...нали имаш идея... lol!
не вярвам, точно в Сеул да са предложили на Бербо участие във филм, ама знае ли човек...
спешно издирвам някой, който поне малко да има връзка с Бербатов, или с някой от многобройните му роднини... cheers cheers cheers
ще водим преговори...и...после ще видим...
bayana
Млад господар

Sagittarius Monkey
Брой мнения : 176

ПисанеЗаглавие: Re: Първият корейски филм по български сценарий   Чет Ное 26, 2009 3:59 pm

Spoiler:

Ползвам това като подкуп към Ирето и Катето, че ми е чудно какво ли е станало с техните герои - ожениха ли се, избиха ли се или ги сполетя древно проклятие Smile
figil
Посветен

Capricorn Pig
Брой мнения : 96

ПисанеЗаглавие: Re: Първият корейски филм по български сценарий   Вто Мар 02, 2010 11:14 am

Първият корейски филм по български сценарий...

Интересно ,може типично по-български да се избазикаме с източната философия и нрави .Примерно един будист ( не виждал нищо друго освен планински върхове и пустини)получаваш заръка (от незнам си кои) да отиде в България на минсьонерска мисия ,с цел да приобщи нашето общество( което е готово за нещо ново)към догмите на своето верую.Попаднал обаче в съвремена София ( разбира се преди това научава български от турист в Тибет )се сбъсква с подозрителният българин гледаш на света по-корено различен начин( само си го представете как го наобикалят дузина циганете да му искат пари ,а той им проповядва ....хехех ''да бате'' ).Опитите му да покаже своите идеи се сблъскват с хиляди трудности,но той така ги представя ,че хората успяват да видят истините и ползите от неговата религия.Накрая намира хиляди съмишленици Smile.Разбира се трябва екшън ,затова ще вкараме ,че избира за свещено място планина Рила или по -точно рилските езера ,от което разбира се следва масови битки с членове на ''бялото братство'' Smile

п.с Разбира се може и обратният вариант.Един Бай Ганьо в центъра на Сеул(говореш развален английски и запасен с хиляди български мъдрости ,както и доста разнобразни псувни).
lost_in_the_dark
Посветен

Taurus Dog
Брой мнения : 61
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Първият корейски филм по български сценарий   Вто Мар 23, 2010 11:04 am

това за Бербатов ме срази .. Very Happy Very Happy Very Happy
tania626
Глупаче

Cancer Buffalo
Брой мнения : 3

ПисанеЗаглавие: ^^   Вто Мар 30, 2010 12:49 am

안녕하세요^^
Здравейте на всички! За момента не мога да се включа със съществени идеи но искам да кажа че темата много ми харесва! Искренно се надявам да се получи. Пък дали до тогава няма да го понауча корейския и да направя едно преводче...историйката може да стане уникална и мисля че ще има много фенове. И особено както изглежда че ще има много весели типично български моменти мисля че ако корейци се доберат до нея много ще се забавляват.

Идеите ви са много весели, подкрепям 200%!
화이팅!
http://antonova-tania.piczo.com/
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Първият корейски филм по български сценарий   

Първият корейски филм по български сценарий
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5