Eastern Spirit

ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

SS501

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Insomnia
Пазител

Cancer Monkey
Брой мнения : 811
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Сря Дек 16, 2009 9:29 pm

ок съвземам се още от тази новина....и все още не мога да го асимилирам....и да отказвам да го асимилирам........
неееее.е....не и моя Ким...................... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ...................................................................
кви вуду кукли...направо с брадвата отивам и раздавам правосъдие.....никой няма да се докосва до моя Ким....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

И ся само остава да кажат,че е оная дъртата и вече се хвърлям от моста на Марица ....
Върнете се в началото Go down
Zenith
Пазител

Брой мнения : 755
Местожителство : Japan <3

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Сря Дек 16, 2009 9:31 pm

Dишай ве, аз няма да се изненадам да е някоя от колежките му в BoF.
Insomnia
Пазител

Cancer Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Сря Дек 16, 2009 9:35 pm

няма коя да е...джан ди ли...хЪх..... не вярвам
по-скоро някоя от момичешките групички.....

Mad Mad Mad Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
parab
Администратор

Брой мнения : 1855

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Сря Дек 16, 2009 10:35 pm

Insomnia написа:

И ся само остава да кажат,че е оная дъртата и вече се хвърлям от моста на Марица ....
Дърта, не дърта, тя май му пасваше доста Smile. За мен лично с Хуанг Бо бяха страхотна двойка. Със сигурност не е някоя лигня, защото просто не ми се вярва да хареса такава.
Пък те другарчетата му казаха, че не са знаели, така че трябва да е било или много тайно и много рядко, или нещо очевидно, тоест някоя, с която е имал вземане-даване покрай някой проект.
Zenith
Пазител

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Сря Дек 16, 2009 10:56 pm

Изгледайте всички части на шоуто...
Мойто бебе е изкльощавяло и аз не виждам разлика за 5 години...не спират да го подиграват и тормозят милото ми то, особено Джунг Мин... Youn Saeng ше ми стане симпатичен само, защото не го мачка...
Insomnia
Пазител

Cancer Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Сря Дек 16, 2009 10:56 pm

НЕЕЕЕ...дем ит....знаех си ,че все някога ще дойде този момент....и си знаех колко кофти ще ми е... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ....

стиквам към теорията,че си измисля..... няма... не го позволявам Very Happy Very Happy ....

ми според мен пък хич не си пасваха Wink ..... и никога не съм била привърженик на твърденията "къв пич била"...колко си тичкали и такива работи...в моите очи беше доста голяма лигня....
parab
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Сря Дек 16, 2009 11:06 pm

Ако му се беше паднала подобна на онази от Jewеlery ли беше..., е такава имам предвид. Wink
Всеки с мнението си - според мен няма да харесаш да е с която и да е, така че за която и да говорим, резултатът ще е същият Razz Razz .
Insomnia
Пазител

Cancer Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Сря Дек 16, 2009 11:10 pm

хах....неизбежно е да липсва пристрастието..и все пак когато става въпрос за него съм напълно искрена и си казвам мнението без никакви предубеждения...защото все пак за него - най-доброто...което си е яко си е яко...не съм от хората,които си изкривяват душата на 360 градуса Wink ... точно за това казвам ,че можеха да му изберат по-подходящо момиче....а не застаряваща мома,която само се хилеше....
parab
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Сря Дек 16, 2009 11:22 pm

Големият плюс беше, че всъщност нейната лъчезарност го поотвори малко - поне за мен, той се промени с течение на времето. С тези комикси в началото направо ме срина Laughing . Пък и точно хиленето й скъси дистанцията между тях, иначе той щеше да си е любезен, мил и затворен... Wink
Чакам обаче следващата... queen
Стига за него, че трябва да се преместим на друго място. Wink
Insomnia
Пазител

Cancer Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Сря Дек 16, 2009 11:29 pm

мда...промяна има....сравнителна при това....но да се каже,че едно ентъртейн шоу и по конкретно мадамата го е променила..не знам...малко не ми се връзва...имаше си други фактори за промяната у Ким...
но да както и да е..
все някога ще я видим неговата мадама Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad ....(проверка и зареждане на базуката) Very Happy Very Happy ...

аз си лягам с мъката си... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ......
...лека

п.с ....ем като част от групата,на която е посветена темата ,според мен разговора си е точно на място...
whtvr... Smile ....
Sleep
Sugar_Cube
Млад герой

Virgo Dog
Брой мнения : 40
Местожителство : Selo Bavnqrovo :D

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Пет Дек 25, 2009 12:49 am

О нее !! Защо са му офъкали така бретона ???!!! affraid Suspect(за Kim Hyun joong става въпрос )
Insomnia
Пазител

Cancer Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Пет Дек 25, 2009 11:23 am

е не му е офъкан бретона...виж колко е голям,но е вдигнат нагоре....
гледай го в Talent Show - 09.12- там бретона си му е пуснат...и ще видиш,че си му е напълно нормален
Sugar_Cube
Млад герой

Virgo Dog

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Пет Дек 25, 2009 3:30 pm

Laughing Добре де .. Very Happy Може би малко доста пресилено се изразих ..обаче просто му е много променена прическата Very Happy
Insomnia
Пазител

Cancer Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Съб Дек 26, 2009 12:11 am

е че тя прическата от бая време си му е така..хах Very Happy ....
все тая ..аз съм привърженичка на рижавото като цяло и го обожавах с рижавата коса....или когато беше рус(най-вече в клипа на фор чанс или ънлок I love you I love you )

иначе според мен прическите и на петимата бяха най-уникални по време на дежа вю

Koizora
Пазител

Virgo Cat
Брой мнения : 515

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Съб Дек 26, 2009 12:17 am

С тъмна коса и малко по-вдигнат бретон ми е по-симпатичен, защото чертите му се разкриват повече. Той всякак е хубав, но сега изглежда променен като цяло. sunny
Zenith
Пазител

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Съб Дек 26, 2009 11:10 am

Aз пък го харесвам усмихнат, каквото ще да му е косата, като се усмихне на никой не му пука. Много е красив, но е студен, затова с усмивката е невъобразимо чаровен. Аз и бебо за това го харесвам, щото е нон стоп ухилен.
Insomnia
Пазител

Cancer Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Съб Дек 26, 2009 3:21 pm

ако става на въпрос Парк е най-ухиления от всичките... Very Happy и има супер уникалната чаровна усмивка...
иначе да права си зен ,че именно студенината която излъчва прави усмивката още по-уникална... affraid
Kiara_Yuichi
Пазител

Libra Dragon
Брой мнения : 870
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Съб Дек 26, 2009 11:13 pm

Insomnia написа:
е че тя прическата от бая време си му е така..хах Very Happy ....
все тая ..аз съм привърженичка на рижавото като цяло и го обожавах с рижавата коса....или когато беше рус(най-вече в клипа на фор чанс или ънлок I love you I love you )

Оооо да определено да уникални... Дежа вю ^^ знам че след него бях луднала по тях когато за първи път видях клипа се чудех как може 5 готини момчета събрани на едно място. Ниатина уникална група, пеят невероятно и до днес не спирам да въртя песните им на компютъра и на GSM, и не спирам да тегля техни снимки да гледам клипове и да си мечтая за техен концерт на коийто да отида. Страшни са бишита и петимата, обаче умирам за Heo Young Saeng, той е моята мания от групата и наистина много ме радва <3<3<3 а колкото до Ким, новата му прическа е добра обаче с рижавата дълга коса наистина си ме кефи много повече ^^
Sugar_Cube
Млад герой

Virgo Dog

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Нед Дек 27, 2009 10:09 pm

[quote="Insomnia"]е че тя прическата от бая време си му е така..хах Very Happy ....

[/quote

lol! ем сигурно е от доста време така ама сега щото гледам We got married и там е страшен сладур с по-дългичката коса и като прехвърля на новите неща ми е малко странно Very Happy
Insomnia
Пазител

Cancer Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Пон Дек 28, 2009 1:24 am

parab
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Пон Дек 28, 2009 1:43 am

Благодаря за последните клипчета.
Справиха се много добре, но аз продължавам да очаквам да подобрят още повече живите си изпълнения - много им са тихи гласчетата...
Освен това нали са в Япония - не са ли пяли японски песни, а само корейски?

И за първи път чух как петимата изпълняват Because I'm stupid - максимално удоволствие cheers .
Insomnia
Пазител

Cancer Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Пон Дек 28, 2009 1:53 am

ооок посткам още неща....

Zen,4 u

X-mas SS501

hyunjoongism

Insomnia
Пазител

Cancer Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Сря Дек 30, 2009 12:58 am

Martzzang.com ambitiously prepared this male idol group tournament with 4 groups DongBangShinGi, SS501, Big Bang and 2PM divided into 2 rounds to compete on their album sales. First round (22-Dec) is DBSG vs SS501 where SS501 won with 69%. Second round (24-Dec) is Big Bang vs 2PM where Big Bang got the victory with 64%.

In this final round, SS501’s mini album ‘REBIRTH’ with title song ‘Love Like This’ will compete against Big Bang’s 2009 Concert Live Album ‘Big Show’. The winner among the 2 groups will become the ‘Best Male Idol Star’.

Martzzang.com’s representative Lee JungGap said “Both groups, SS501 and Big Bang, have a huge amount of fans so it is difficult to forecast the victory of this competition, so it makes the competition more interesting. Please anticipate to see who would obtain the honor of being the best idol star.”

сори...мързеше ме..направо си ви го копнах Very Happy Very Happy .........
тааааа ss501 vs Big Bang....

п.с...м изключително труден избор..(да бе..мен да ме питат нали... Very Happy )
Insomnia
Пазител

Cancer Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Пет Яну 01, 2010 11:33 pm

ето и ревюто за 2009 Йеейй.... I love you I love you страхотна година беше за тях...дано тази да е още по-невероятна и да покажат още по-невероятни неща...

...

едит : Лидера и Принца са включени в пол-а за най-обещаваща звездра родена през годината на тигъра - 86...

http://ss501fighting.wordpress.com/2010/01/01/poll-ss501-kim-hyun-joong-the-most-prominent-artist-in-year-of-tiger-1986-activities/
Insomnia
Пазител

Cancer Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Нед Яну 03, 2010 1:59 pm

SS501 Taiwan “Super Hit” Deluxe Edition booklet scanned photos::
......

Self Portraits of Heo Young Saeng ::
......

[Eng Sub] Taegoon Call Out to Kim Hyun Joong on Quiz That Change The World