Eastern Spirit

ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

SS501

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Zenith
Пазител

Брой мнения : 755
Местожителство : Japan <3

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Вто Ное 10, 2009 7:04 pm

Мен много си ме радват с тия ропави косици...И песента не е лоша, винаги са правели такива pop песнички. Макар, че подформацията е доста по-добър вариант.
Върнете се в началото Go down
parab
Администратор

Брой мнения : 1855

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Чет Ное 12, 2009 3:10 pm

Още снимки - от събитието Visit Korea Year 2010-2012
Отново много ме радва стилът им. Cool

И английски превод на участието им на 7 ноември в шоуто Champagne.
Част 4 (останалите 'части ще ги намерите на страницата в youtube)

Една песен, написана специално от всички членове на групата за феновете, които ги обичат... Няма как такова нещо да не намери място тук. Very Happy
Insomnia
Пазител

Cancer Monkey
Брой мнения : 811
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Нед Ное 22, 2009 6:50 pm

....Дори незнам как да започна поста си за SS501 ...хаха Very Happy Имам толкова много да казвам..че накрая пак нищо няма да кажа ..хахах

Наистина би било страшно малко да изтъкна моето възхищение към тези момчета...Би било и страшно малко да кажа колко обожавам песните им,танците им,клиповете им.....а самите тях ги обожавам още повече Very Happy
За кратко време...още след свалянето на първата тяхна песен ( Because I'm Stupid ) , а след това и цялата дискография, те се превърнаха в неразделна част от живота ми .... (say hello to one of SS501's top listeners on Last FM ^ ^ )

Относно стила и външния вид на момчетата ( ест това няма как да не остане изкоментирано ...) ....наистина няма такива като тях... Прическите им абсолютно винаги са ме радвали....(Е предпочитам си моя Ким (лидера) с по-дълга коса,но и така няма да му откажа) Very Happy Very Happy .... Всяка смяна на визията им е все по-добра и по-добра...
Облеклата им винаги са ефектни ...особено когато са на сцена...( естествено по възможност с по оскъдно ... хаха...както и Ким направи на изпълнението на солото си ... Please,Be Nice to me ) affraid (мощен сърцетуп) Very Happy

Клиповете им.....ахх.. хахах .... За мен безспорен клип номер едно на групата е този по песента Deja Vu....няма да казвам колко пъти съм гледала въпросния клип...Very Happy ...хореографията на танца е една от любимите ми техни ....
А визията.....nyaaaaa *_* ......
Последният им клип също спада към един от любимите ми .... "Love Like This" ...е ако трябваше да избирам на коя песен от новият албум да направят клип,то това би било определено Obsess , но нищо ...Лов лайк дис също ми е любима....
Unlock,Fight,U R Man..... също любими техни клипчета....

Ако трябва да избера любима тяхна песен..........определено Deja Vu.....
А като цяло....моята любима песен е солото на Ким ..Pls,Be nice to me....(h) ....
Безспорният ми фаворит от групата е Kim Hyun Joong.... <3 I love you I love you I love you .... след това е бебето на групата :Д - другият Ким.....(ест обичам ги всичките адски много...но тези двамата и най-вече нашият Джи Хо ме изпълват най-много)

Следя усилено всичко , което се случва около тях....интервюта,предавания...и винаги тези момчета ме карат да се смея супер много...бтв участието им в Champagne беше много гот ....накефих му се на макс.... Не ми хареса мадамата,която си избра Ким... ноо дааа.... Evil or Very Mad

Не мога да си представя какео бих почувствала ако животът сбъдне една от мечтите ми...а именно да бъда на техен концерт....да ги видя на живо...да пея заедно с тях песните им...Какво ли не бих дала,за да се случи това и се надявам да го постигна...Ако успея...този ден ще бъде най-невероятният и неописуем ден на живота ми сигурно...Изразът пръскам се от щастие просто ще покаже една незначима част от това как бих се чувствала....

хаха...да може да съм писала малко простотии , но когато искаш толкова много да покажеш отдадеността ти към определена група и това колко ги обичаш така се получава... И пак имам още мнооого да кажа...ноо еввнтуално в по-нататъчни постове
^_^

Последната промяна е направена от Insomnia на Нед Ное 22, 2009 9:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Kiara_Yuichi
Пазител

Libra Dragon
Брой мнения : 870
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Нед Ное 22, 2009 9:30 pm

В мига, в който за първи път видях клипа на Déjà vu, и момента в който разбрах че моята любима песен от Boys Before Flowers „Because I’m Stupid” e тяхно изпълнение..., тогава разбрах че тази група ще се слуша. Издирих дискографията им и си свалих всички песни, изслушах ги всичките и бях просто полудяла. До този мил момент не е имало група, на която всяка песен да мога да кажа *ОБИЧАМ Я* но тази група определено е първата... После започнах да следя и клиповете им, определено да изтъкна моят първи любим клип е Déjà vu, но ненадминати клипове още са U R Man, Love Like This...
U R Man... <3<3<3 божееее нечовешкият клип, като гледам хореографията им е ненадмината за всеки клип, но как танцуват на този не е истина просто... Колко пъти съм го гледала, колко пъти опитвам да пресъздам танца, но за сега само до части. Никой не може да го направи като тези сладурчета, този сексапил, който излъчват докато танцуват и момента със сакото леле тогава получавам сърдечен пристъп...
Не мога да не подчертая, че самите SS501 са невероятни красавци, Бог знае как са се събрали толкова перфектна група, всеки уникален по свое му и всеки е красавец.
Всичките са унилано секси и не мога да откъсна очи от монитора, когато си пускам техен клип. Моят любимец е Young Saeng уникално сладък и секси, много ме кефи прическата му, но най – добре му стой тази която е в момента с къса коса... Колкото до Kim Hyun Joong нашият любим ненадминат лидер и него не мога да го изпусна, бива ли такава прелест ммммм <3 нямам думи просто, особенно за клипа му на “Please, Be Nice To Me” този клип още дъжи трайни спомени в моето съзнание, сърцето ми искаше да изкочи или аз да скоча на сцената при него *Де да можеше де....*.
Умирам да доживея момента, в който ще сбъдна мечтата си да отида до Южна Корея и да бъда поне на един техен концерт да ги видя на живо <3<3<3…
Zenith
Пазител

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Нед Ное 22, 2009 9:35 pm

Insomnia написа:
....
^_^

А това, ако не е Юки, аз трамвай ще стана.
Insomnia
Пазител

Cancer Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Нед Ное 22, 2009 9:42 pm

разконспирираха ме.... тцтцтцт .... Very Happy Very Happy
не споменавай умрелият ник от онзи форум моля те Very Happy Very Happy

бтвввввв забравих да кажа в предния пост Честито на SS501 за наградата от вчера... ест не ме очуди,че спечелиха де... те са най-добрите афтър ол...
Zenith
Пазител

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Нед Ное 22, 2009 9:50 pm

Какво са спечелили? о.О
Insomnia
Пазител

Cancer Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Нед Ное 22, 2009 9:53 pm

Ами на 21.11 бяха Mnet Asian Music Awards (MAMA)
ss501 спечелиха награда за ОСТ на 2009 с парчето Because I'm stupid от Boys Before Flowers
Kiara_Yuichi
Пазител

Libra Dragon

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Пет Ное 27, 2009 5:28 pm

lol! lol! Love Like This... Искам да ги поздравя LIFE тея сладуриии дано тази моя мечта се сбъдне някой ден
Insomnia
Пазител

Cancer Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Вто Дек 01, 2009 4:37 pm

айде малко по-новичkи снимчици .... Smile

1
2
3
4
5
6
7
Zenith
Пазител

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Вто Дек 01, 2009 4:39 pm

Hyung Joon определено е най-сладък, миличкия.
Изциклих им са всички риалита от 2005-2006 и им се радвам зверски сега.
Kiara_Yuichi
Пазител

Libra Dragon

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Вто Дек 01, 2009 5:25 pm

Охх аз умирам за Heo Young Saeng <3 много ми е сладък, излъчва толкова сексапил..., че не мога да си затворя устата докато гледам клиповете... Но иначе всичките си ме кеят много, дайте ми само един няма да се замислям Laughing Laughing Laughing веднага го взимам
Double S Five Oh One <3<3<3
Insomnia
Пазител

Cancer Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Вто Дек 01, 2009 5:41 pm

Zenith написа:
Hyung Joon определено е най-сладък, миличкия.
Изциклих им са всички риалита от 2005-2006 и им се радвам зверски сега.

дааа...знаеш мнението ми и за него и това колко мн си го обичам I love you I love you I love you (ест не колкото моята любов ) Very Happy

промоциите на Rebirth вече свършиха....уааа Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ....и бях с такива очаквания да направят още едно клипче ...а именно на Obsess - любимата ми песничка от албума....(I'm sooo obsessed with Obsess xDD )
НОО...яката новина е ,че след мини албума се очаква нещо по-голямо....
Kiara_Yuichi
Пазител

Libra Dragon

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Вто Дек 01, 2009 7:14 pm

Insomnia написа:

НОО...яката новина е ,че след мини албума се очаква нещо по-голямо....

Супер, ще чакам с голямо нетърпение. Те не са ме разочаровали до сега...
Най - добрите простооо

*Малко снимки и от мен*
~1~
~2~
~3~
~4~
~5~
~6~
~7~
~8~
~9~
~10~
~11~
~12~
~13~
~14~
Insomnia
Пазител

Cancer Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Вто Дек 01, 2009 9:35 pm

OOkk...Park Jung Min is sooo f*cking sexyy in teh 8th pic... O_O ....
mira71
Посветен

Cancer Pig
Брой мнения : 51
Местожителство : Ruse

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Сря Дек 02, 2009 11:11 pm

Направо умрях от хил, със събуждането на групата... така цвилих, че чак сълзи ми потекоха... големи са сладури тези момчета... беше велико, благодаря на този , който е качил клипчето flower
Insomnia
Пазител

Cancer Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Вто Дек 08, 2009 7:54 pm

I love you I love you I love you I love you I love you

ок...изказвам мнеие....
началното представяне на групата е супер оскъдно....Неква бегла,повърхностна информация,която не запознава хората с групата според мен...
Мисля,че има нужда от рЕфрешване...
Смсл..ок ...Но на такъв огромен фен като мен му правят впечатление такива неща Very Happy ...плюс,че трябва да се сложат по актуални снимки....
Трябваше да се регна отдавна и да завзема правата хахахах
бз се ест Very Happy
sa6eto_
Пълководец

Libra Snake
Брой мнения : 254
Местожителство : Лом/Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Вто Дек 08, 2009 8:55 pm

Insomnia написа:

ок...изказвам мнеие....
началното представяне на групата е супер оскъдно....Неква бегла,повърхностна информация,която не запознава хората с групата според мен...
Смсл..ок ...Но на такъв огромен фен като мен му правят впечатление такива неща Very Happy ...плюс,че трябва да се сложат по актуални снимки....
бз се ест Very Happy
Ок. Дай нови снимки и още информация и ще я оправя. Ама да си кажа честно според мен представянето е напълно достатъчно. Сложила съм най-важното, а който се интересува от групата е напълно свободен да се поразрови в интернет.Но все пак щом има желаещи нека ми пратят още информация за групата и ще я постна.
Insomnia
Пазител

Cancer Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Вто Дек 08, 2009 9:10 pm

sa6eto_ написа:
Insomnia написа:

ок...изказвам мнеие....
бз се ест Very Happy
Ок. Дай нови снимки и още информация и ще я оправя. Ама да си кажа честно според мен представянето е напълно достатъчно. Сложила съм най-важното, а който се интересува от групата е напълно свободен да се поразрови в интернет.Но все пак щом има желаещи нека ми пратят още информация за групата и ще я постна.

окей утре ще ти пратя ЛС илии може и тук в темата ...^ ^.....
ср за спама,но просто в момента няма да имам толкова време, утре на спокойствие ще подбера каквото трябва...
Insomnia
Пазител

Cancer Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Вто Дек 15, 2009 10:07 pm

New new newww
малко от престоя им в Хонг Конг - пресконференцията и концерта...

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
ей тва е снимката просто !
Zenith
Пазител

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Вто Дек 15, 2009 10:37 pm

Как знаеш с какво да ме зарадвааааааш!<3

Разкошни са си снимките...

А предаването, което ми прати вчера...май Джунг Мин или Кю Джун го каза, но Ким Хьон Джунг е masterpiece! Колкото и да го гледам, на вид е ...Идеален,а може и да пее, танцува и играе. И сякаш правят всичко не само да го подчертаят, но и да ни се подиграват с това.
parab
Администратор

Брой мнения : 1855

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Сря Дек 16, 2009 11:05 am

Ако не сте го гледали... Участието им в Talent SHow от последната седмица. В тази част са големи шемети - наистина не се взимат насериозно... Laughing
Insomnia
Пазител

Cancer Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Сря Дек 16, 2009 3:12 pm

Zenith написа:
Как знаеш с какво да ме зарадвааааааш!<3

Разкошни са си снимките...

А предаването, което ми прати вчера...май Джунг Мин или Кю Джун го каза, но Ким Хьон Джунг е masterpiece! Колкото и да го гледам, на вид е ...Идеален,а може и да пее, танцува и играе. И сякаш правят всичко не само да го подчертаят, но и да ни се подиграват с това.

дам...супер много си го идеализират моя Ким...макар,че Парк Джунг Мин също се има за най-красивия от групата
все тая...важното е ,че както каза супер мн ни дразнят Very Happy Very Happy Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ........аааа

иначе относно участието им в Talent SHow...хахаха супер уникалните както винаги....Моя Ким беше с много яката прическа...с бретонче е по як,отколкото когато му я вдигат нагоре...
И бтв тея кифли трябваше да изберат Ким Кю ....той положи най-мн усилия... и беше супер сладкоVery Happy !
Zenith
Пазител

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Сря Дек 16, 2009 8:41 pm

Четох вчера в allkpop, че Ким се бил залюбим от 5 месеца с някаква знаменитост, без да се споменават имена, а Джунг Мин(който на мен не ми е никак красив, а по-скоро сладурест, макар и със смешни чорапки) го подиграваше, че никой не я е виждал и дали не е призкрак. Insomnia, недей да вадиш вуду куклите...
Kiara_Yuichi
Пазител

Libra Dragon

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   Сря Дек 16, 2009 9:21 pm

Zenith написа:
Четох вчера в allkpop, че Ким се бил залюбим от 5 месеца с някаква знаменитост, без да се споменават имена... а Джунг Мин(който на мен не ми е никак красив, а по-скоро сладурест, макар и със смешни чорапки) го подиграваше, че никой не я е виждал и дали не е призкрак. Insomnia, недей да вадиш вуду куклите...

Вуду куклите са меко казано, ей сега хваща самолета за Корея и ще набие тази кака. Razz
мммм, добре е че нищо не говорят за моят Young Saeng.
Никви жени, че ставам лоша *точи нокти* Twisted Evil
Колкото до клипчето, просто уникални.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: SS501   

SS501
Върнете се в началото 
Страница 3 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next