ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

Nobuta wo Produce (2005) BG!+

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
lost_in_the_dark
Посветен

Taurus Dog
Брой мнения : 61
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Nobuta wo Produce (2005) BG!+   Вто Мар 23, 2010 9:50 am

Kiara_Yuichi написа:
Сериала го изгледах за два дни можеше и за по - малко, но лекциите не прощават на никого. Да си призняая в началото ми беше трудно да гледам Ямапи (виждала съм го в по серизни роли, но тази направо ме остави без думи)...
Като мнение за драмата мога да кажа, че самата идея ми допадна, дори и в реалният живот има много като Котани (Нобута), много които са преминали през какви ли не препятствия, и за сметка на това губят вярата в себе си и в хората около тях. Тя е нормално момиче което от малко е било тормозено, и за това не може да се усмихва и не иска да се бори с живота си, и тук се намесиха Куросано и Шунджи, които и помогнаха да превъзмогне страха и да бъде себе си. Беше много хубава драма, и имаше доста добри и запомнящи се моменти.

Spoiler:

Много ми хареса драмата и определено не е за изпускане...
*Всичко е възможно, когато вярваш*

много правилно казано Exclamation
Върнете се в началото Go down
Pammy
Посветен

Taurus Dog
Брой мнения : 75
Местожителство : Varna

ПисанеЗаглавие: Re: Nobuta wo Produce (2005) BG!+   Нед Апр 25, 2010 2:07 pm

Гледах много неща след този сериал. Върнах се и пак го изгледах. Невероятен е! Посланията, които има в него са невероятни. Играта на актьорите, също. В моята лична класация стои на първо място.
Тримата пораснаха заедно. От тогава си мисля, че в живота си може и никога да не намерим хора, на които да подарим "трикракото прасе". Имаме различни приятели, те покриват различна потребности. Но приятелство, като на тези Тримата, сякаш не сме в състояние да създадем изобщо. До скоро си мислех, че имам такива приятели. След този филм се замислих, какво всъщност е приятелството. Човек, с който да пиеш кафе или бира и на който да си изливаш мъката?! Човек, на който можеш да разчиташ?! Човек, който те познава; който ти се кара, когато сгафиш и в същото време ти трие сълзите; който в дадени моменти те поставя на първо място?!
Филма ми хареса, защото имаше развитие и в трите образа. Ямапи, естествено е великолепен актьор и тази негова роля за мен е от най-добрите му. Хорикита също е много добра актриса и тук игра много силно. На Каме не съм гледала нищо друго, все още, но тук ми хареса много. Има няколко физиономии от сериала, които няма да забравя скоро Very Happy Силата на Нобута, Кон-Кон, Бай-байсикъл това са все неща, които ме разсмиват. Вероятно след време, ще го гледам трети път Very Happy
giga1152
Млад герой

Pisces Rat
Брой мнения : 14

ПисанеЗаглавие: Re: Nobuta wo Produce (2005) BG!+   Нед Апр 25, 2010 3:52 pm

Сериал, който ни връща в онези незабравими училищни дни! За истинските приятели, които по-късно в живота много трудно се намират. За проблемите, с които се сблъскват децата в училище. За трудностите, през които минава един тинейджър. Доста неща има, върху които човек да се замисли. flower
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Nobuta wo Produce (2005) BG!+   

Nobuta wo Produce (2005) BG!+
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Nobuta wo Produce
» Pride & Prejudice / Гордост и предразсъдъци (2005)
» Slipknot
» Rihanna
» Анатомията на Грей (2005)