ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

The Restless (2006) BG!

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Ragnos
Администратор

Taurus Dragon
Брой мнения : 2059
Местожителство : HATE CITY

ПисанеЗаглавие: The Restless (2006) BG!   Нед Юни 29, 2008 10:35 am

The Restless

Download

Трейлър

Резюме: Годината е 924 сл. Хр., в края на Обединената Династия Шила. Продължителните бунтове унищожават земите, управлявани от корумпираната власт. Зли сили пируват и демони бродят по земите. YI Kwak, роден със способността да вижда духовете изгубва любимата си и се присъединява към елитната иператорска част - ловците на демони ('Chuh-yong-dae'). След множеството бунтове той остава единственият оцелял ловец. Преследван от властта той броди по изтерзаните земи убивайки злото във всичките му въплащения. След една мрачна нощ YI Kwak намира убежище в странна постройка, само за да се събуди пренесен в "Joongcheon" - междинен свят намиращ се м/у Небето и Земята, където душите на умрялите остават за 49 дни, подготвяйки се отново да бъдат преродени. Там той ще срещне познати лица и ще бъде въвлечен в битка м/у доброто и злото, решаваща съдбите на Небето, Земята и човешките души...

Eдна превъзходна приказка, показваща корейският поглед за отвъдното. Смесица от зашеметяващи пейзажи и сцени се редуват с бойни изкуства напомнящи на същински танц. Не липсва и голяма доза ефекти придаваща фантастичният нюанс на филма. Драматичният момент също не липсва. Обърнато е огромно внимание на една от главните линий - любовта надделяваща дори над самата смърт. Без съмнение любителите на подобен тип приключения ще останат изключително доволни...

Последната промяна е направена от Ragnos на Нед Юни 29, 2008 10:54 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.easternspirit.org/
myau
Млад господар

Taurus Rooster
Брой мнения : 156
Местожителство : Sofia

ПисанеЗаглавие: Re: The Restless (2006) BG!   Съб Юли 05, 2008 12:32 am

Мноооого е хубав, гледайте го накрая е много зрелищен. Направо е наситен tongue
nely
Пълководец

Scorpio Rooster
Брой мнения : 281
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: The Restless (2006) BG!   Нед Окт 05, 2008 10:03 pm

За ценителите и тези със свободно място на компа ето ЛИНК на тази Красота със страхотно качество sunny
Филма ми е един от любимите в този жанр Very Happy Може да се каже че е пиршество за сетивата,така че насладете му се Laughing
speedy86
Модератор

Aquarius Buffalo
Брой мнения : 3033
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: The Restless (2006) BG!   Нед Окт 05, 2008 10:17 pm

nely написа:
За ценителите и тези със свободно място на компа ето ЛИНК на тази Красота със страхотно качество sunny
Филма ми е един от любимите в този жанр Very Happy Може да се каже че е пиршество за сетивата,така че насладете му се Laughing
Nely, тоя е същият. Просто е с друг постер - на снимката е моя любимец Су Гон от ХГД. Иначе филмчето е едно и също. Ето още няколко постерченцанцанца:
Постерче1
Постерче2
Малко постерче

Последната промяна е направена от speedy86 на Чет Май 28, 2009 9:52 pm; мнението е било променяно общо 1 път
http://novavalna.org/
nely
Пълководец

Scorpio Rooster
Брой мнения : 281
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: The Restless (2006) BG!   Пон Окт 06, 2008 6:23 am

Разбира се, че е същият,просто линка който съм дала е на версия със супер качество Razz
Аз лично съм гледала рипнатия вариянт,но сега ще си дръпна и запиша този,защотоооо...ами защото филма го заслужава I love you
loveless
Посветен

Aquarius Rooster
Брой мнения : 93

ПисанеЗаглавие: Re: The Restless (2006) BG!   Чет Май 28, 2009 9:19 pm

Просто филма беше невероятен I love you
Сангун
Млад господар

Aries Horse
Брой мнения : 111
Местожителство : Велико Търново

ПисанеЗаглавие: Re: The Restless (2006) BG!   Пет Май 29, 2009 9:29 am

Филма е на много високо ниво... а меча беше ненормален... не отлепих поглед от него Very Happy
galdoka
Млад герой

Gemini Monkey
Брой мнения : 46
Местожителство : бездомна

ПисанеЗаглавие: Re: The Restless (2006) BG!   Чет Сеп 03, 2009 12:23 am

уах! Филма е страхотен наистина. Има много ефекти и то на доста добро ниво... личи си, че много пари са наляти във филма! Поредна добра роля на Woo-sung Jung.
Нагледах се на хубав бой... В общи линии имах много високи очаквания за филма, а той ги надмина. Горещо препоръчвам cheers
zlatinab1
Млад герой

Gemini Rat
Брой мнения : 30
Местожителство : Белослав,Варна

ПисанеЗаглавие: Re: The Restless (2006) BG!   Нед Май 02, 2010 10:33 am

Зарибихте ме, мятам го
Ragnos
Администратор

Taurus Dragon
Брой мнения : 2059
Местожителство : HATE CITY

ПисанеЗаглавие: Re: The Restless (2006) BG!   Нед Май 02, 2010 1:00 pm

Аз пък навремето пуснах темата, без да съм гледал филма. След това го намерих за изключително тъп и посредствен, но така и не написах коментар. Ефектите са направо бутафорни. Битките - смешни, а анимацията - меко казано плачевна. Сюжет, игра и режисура не бих се наел да коментирам, защото нервите ми издържаха едва до 40-тата минута, след което побързах да разкарам тази филмова шега от компютъра. Не знам как може да я хвалите, дори започнах да си мисля, че сте гледали някакво друго заглавие. scratch

Ако се чудите дали да го гледате, ето няколко факта, над които да поразмишлявате:
1. Продукцията е адски ефтина.
2. Въпреки ниския бюджет, авторите са се опитали да направят нещо зрелищно и сложно.
3. Мен ако питате, горното въобще не им се е получило.
4. Ако горните три точки не ви разубедят, филмът може и да ви хареса. Smile

http://www.easternspirit.org/
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: The Restless (2006) BG!   

The Restless (2006) BG!
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 300 (2006)
» продавам микрон sl 2006 am
» Продавам металдетектор Микрон SL 2006 AM
» Младите български поп-музиканти
» В смъртта