Eastern Spirit

ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 25  Next
АвторСъобщение
Kathie
Пазител

Virgo Goat
Брой мнения : 761
Местожителство : Petrich

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Сря Ное 04, 2009 6:53 pm

Zenith направо като те слушам се дразня... добре бе айде разбирам имаш лично мнение ама ти така ги извърташ нещата все едно изобщо не харесваш DBSK ...просто думи нямам..... само ще каза че това написаното от parab е напълно вярно ..много добре са посочени причините защо ЧАК СЕГА DBSK са решили да съдят компанията ... все пак преди са били зависими до крайна степен от нея и ако са се изправили срещу SM сигурно те са щели да ги смачкат ...но сега DBSK имат слава ,имат ужасно много фенове зад гърба си .... за YG може да са доживот но поне повече си гледат интересите и на изпълнителите ..въпреки че напълно не са много добри но пак по-добри от SM....... а на G-dragon му е толкова късно дебюта защото ако не си забелязала корейците обичат да изпипват всичко до край даже да им отнеме това половин живот(пример ти давам с новоизлязлата група-MBLAQ,които са впрочем голями сладури и пеят супер..те се подготвя 2 год преди да излязат на сцена ) .... и моля те не обиждай G-dragon защото ще взема да се засегна Very Happy Very Happy ...много си е хубавичък... аа впрочем Cassiopeia не са само пуберки има и доста хора над 30 години...щото все пак това не е някаква тийн групичка на полудели фенки.... то че повечето от там са луди фенове е ясно но има и повече от това.... Razz wilful ... а иначе дебюта на DBSK е през 2003 или 2004 едно от двете Very Happy Very Happy Very Happy ...а тва което казва parab за Yunho че си е сменил зъбите ме шашна Shocked Shocked Shocked Shocked wilful
Върнете се в началото Go down
Fuu
Пълководец

Pisces Horse
Брой мнения : 442
Местожителство : Варна ^^

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Сря Ное 04, 2009 8:37 pm

Уау, хора, не съм им фенка, ама изчетох всичко, много интересна дискусия сте почнали...
Ай някой да ми каже няколко песнички (най-готските) да си наизтегля, че имам само "One" от саундтракa на "A milionaire's first love" Smile
Да видя и аз за какво е тоя шум, дето толкова се вдига... Very Happy
http://www.myspace.com/little_demonchild
Jane Smith
Пълководец

Pisces Dog
Брой мнения : 238
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Сря Ное 04, 2009 8:43 pm

Лично аз много се кефя на
>>>
Mirotic
Wrong number
Are You A Good Girl
HEY!(Don't Bring Me Down)
Purple line
'O'-正.反.合.
Balloons
Rising Sun.....
http://dbsk-world.bulgarianforum.net/index.htm
parab
Администратор

Брой мнения : 1855

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Сря Ное 04, 2009 11:35 pm

Fuu, и аз се присъединявам към кефа ти от мненията на Зенит и Кати. Нищо, че понатежават в различни посоки. Само да не изгубят мярката, че ще пусна прахосмукачката. Wink
Зенит, има върли позитивни фенки, за които момчетата са почти безгрешни или поне искат да вярват, че е така (и на мен също ми се иска). Кати, има по-критични хора, които са се сблъсквали с различните страни на някои човек и са наясно, че зад една хубава фасада нещата може и да не са толкова хубави. Просто оставете мнението на другия да ви "обогати" с гледната си точка. Какво ще стане - всички чакаме развитието.
Fuu - групата има страхотни балади - и на японски, и на корейски.
Давам ти някои от моите любими

Spoiler:

Fuu
Пълководец

Pisces Horse
Брой мнения : 442
Местожителство : Варна ^^

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Чет Ное 05, 2009 12:41 am

Mерси и на двете за песните cheers Ще напиша отзив по-нататък, като ги прослушам всички, че бая материал се натрупа. ^^

Колкото до фенските истории... Съгласна съм, че има преувеличения с хвалбите към Корея, ама от друга страна, на мен като българка, там наистина ми прилича на "утопия на приятелството и любовта" .... DBSK не мога да коментирам, ама ще дам един елементарен пример с Big Bang...
Пресен пресен цитат от ibigbang.wordpress.com :

Spoiler:

На такова сладурско нещо как да не повярва човек... Представяте ли си ги само 4мата се събрали и бъркат крем Very Happy Ем, така де...тука на някой да подариш домашно направена торта най-много да те помисли за скръндза... Как няма да си фен!

П.С. И темата около двете фирми ми стана много интересна... Това дето не им плащали....само ще кажа: егати! как може, чак пък толкова, кви са тез договори, кво е туй чудо. И как тъй при YG трябва да си цял живот? Сега Big Bang, ако искат да се откажат, няма да може, тъй ли излиза? И какво е това нещо Cassiopeia? Сори за многото и все тъпи въпроси, ама ми е интересно.... ^^
От къде ги научавате тез неща, направо ви се чудя. ^^
http://www.myspace.com/little_demonchild
Zenith
Пазител

Брой мнения : 755
Местожителство : Japan <3

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Чет Ное 05, 2009 1:16 am

Котьооооооооо...Аз съм фенка, на челото ша си го напиша, тва са ми първите корейци, а всяко първо бнещо си оставя нещо в съзнанието.Ама не мисля, че трябва си доказвам фенството. и без тва тях не ги грее . Да не говорим, че момчетата са много, ама много сладки...Една от малкото групи, в които няма слабо звено. Смисъл...Хиро е безбожно бездарен танцьор, надявам се всички сме наясно с това, но има глас и най-вече визия. Мики не се оправя добре с прическите, но е рапъра на групата, Макс е мъника сладък и с Xiah имате най-добрите гласове, а U-know...DANCE, BABY, DANCE.

Но това едно на ръка. Помня, когато Хиро катастрофира, заради шофиране в нетрезво състояние. Това беше първия ми досег с обсебеността на Касиопея и първото ми отрезвяване от фенската истерия. Компанията е месомелачка, ясно ми е. Момчетата се скъсаха от бачкане, ясно ми е. Но нито едните, нито другите са без дивиденти. Пак казвам, вижте в Ютуб клипчетата от кастингите. Хиро, колкото и да е красиво това момче(чак боли да го гледаш), щеше да е едно от много женствени корейски момченца с глас и напълно неизвестни. Много дължат на компанията си, да не кажа всичко. И аз съм против да се ксача срещу нея и веднага да се изкарват милите момчета най-онеправдани. Вината е и на двете страни. A U-know&Max поне на мен ми се издигнаха още в очите.

А G-Dragon е няма таковата леке. Кинта и двайсе, със самочувствие до небето и съмнителни дарби. И с прическа на пудел в последно време. И точно за тва го харесвам.

Parab,
знам аз. Днеска просто гледах Хъг и му видях кривите зъбки, след което си отворих папката и попаднах на тва и си припомних тва си терзание, ама така и не се сетих да проверя.
И между другото, от много време се чудя...Той не може да пее, нали? Щото го има в две три песни да прави друго освен да рапира и не, че е фалшиво, но е далеч от Макс и останалите. А в Tri-angle никъде не пее, да го ева...
Spoiler:

Buuuut...I like him this way too
Spoiler:

Fuu,

не съм много наясно и аз, щото аз съм повече по точене на лиги, отколкото по ровене в нета. Касиопея е най-големия и официален фен клуб на ДБСК. Колкото до договорите, специално за DBSK знам, че иамт 13годишен договор+две години за казарма, като не съм сигурна дали са на заплата или на хонорар. На Big Bang не знам кви са им договорите, ама са нещо подобно сигурно. Корейците са много опасни в тва отношение. Не са като джапанците, където Мияви си би камшика осем пъти, а пък Джун ту си ходи, ту си идва. Много е тежко разкарването, с 2pm, ако се не лъжа стана нещо такова наскоро с вокала, който подви опашка и сега трябва да плаща нечовешките репарации.
parab
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Чет Ное 05, 2009 10:34 am

Fuu, Касиопея е може би най-големият официален клуб в света - корейски фенки на DBSK. Групата влезе в Гинес заради техния брой. Официалният японски фен клуб се казва Big East и за изминалата година нарастна от 200 хил. на 300 и няколко, благодарение на изявите на TVXQ на японска територия.
Та общо групата с много имена има официално регистирани над 1 млн. фенове. Wink
А информацията се намира оттам, откъдето и ти намираш такава за Big Bang Wink .

Zenith, Yunho може да пее, просто не изпъква толкова, колкото останалите. Гласът му не е впечатляващ, но определено може да пее. Аз го открих това, когато чух тази песен

А и прави много добри основи (ако така се нарича пригласянето в долния регистър) на останалите в последните им корейски и японски албуми. И е най-страхотният танцьор! Както и имитатор... Спомнете си само рекламата на Хахаха

Наистина се показа в неочаквана светлина тук Laughing .
За мен Junsu е най-талантливият между тях, но ролята на полуидиотче, която са му избрали, смекчава ефекта от уменията му. Мики беше причината въобще да ги погледна, защото гласът му е един от най-емоционалните, които съм чувала. По-късно разбрах, че това се дължи на факта, че страда от астма и затова я има тази задъханост в тона му, която умее да предава толкова добре емоциите. Макс доскоро ми изглеждаше доста неопитен, макар че една от най-любимите ми песни е неговата Wild Soul, но след като чух началото на Taxi от японския им Secred Code - мога да кажа, че вече е завършен. Хиро си е ангелчето с неземен глас, който ръси най-абсурдните истории и да, танцува много дървено и има доста гафове в началните им години, но попрището му са баладите и... рок песните. Друга любима песен е неговата Maze.

Че дължат много на компанията - да. Но не че и те не са й дали нищо. Просто искат промяна на условията. Едно дете като расте и то иска повече свобода и повече пари, за да се развива и опитва нови неща.
В началото си мислех, че нещата са малко режисирани, за да си дадат почивка от натоварения им летен сезон и да имат достатъчно време всички за себе си - Yunho за драмата си, Макс и той за подготовката на неговата, която обаче се отложи и все още не е ясно дали ще почва въобще..., а Хиро и Мики - за промоцията на сингъла им в Япония. Сега вече трябва да има някаква развръзка, но с тези изявления от татковците на Макс и Yunho... Ще видим какво ще стане на концерта им в Шенжен, Китай, където ще се проведен последен концерт Миротик - фенките там ще кажат как са им отношенията.
KKatrin
Небесен пратеник

Брой мнения : 2244
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Чет Ное 05, 2009 10:54 am

браво на вас...
макар и да не съм го афиширала, аз съм една от фенките на групата, защото обичам да ги гледам и слушам...но от последните ви постове и цялата тази дискусия ми стана много интересно да влизам тук...а и този спор - кой точно има право...
при тази убийствена конкуренция, която цари в корейския шоубизнес, една мощна и силна компания е от особена важност, за да успее един артист, пък и да се задържи на върха, но от друга страна е логично творците да искат повече свобода...с времето те израстват и е съвсем нормално да потърсят правата си...успеха им пред публика е комплекс от много условия, но без тях самите, това не би било възможно...ако бяха други момчета на тяхно място, може би със същото име на групата, това едвали автоматично щеше да означава, че ще се получи този резултат...аз лично им стискам палци, за да извоюват правата си...и да останат на сцената... lol!
http://www.wix.com/LeeJunKi/bg
Jane Smith
Пълководец

Pisces Dog

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Чет Ное 05, 2009 2:32 pm

Spoiler:

Страхотно изпълнение...Относно гласа на Yunho - да не е чак толкова добър примерно като Yoochun или Jaejoon,но все пак може.За танците няма да говоря Very Happy За Yoochun - наистина има пленяващ глас(бих го слушала винаги) , а и като рапър се справя чудесно.Jaejoon - миличкич наистина е като дърво като танцува , но пък си има глас . Мax - сладур lol! в последно време започна да изглежда не като онова момченце от началото на групата , а като истински мъж. Junsu - страхотни гласови данни(според мен) , като танцьор се справя почти толкова добре колкото и Yunho . Петимата заедно са страхотна комбинация Smile

ПС Това за астмата на Yoochun за първи път го чувам Shocked брейййййй
Zenith
Пазител

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Чет Ное 05, 2009 4:16 pm

Parab,
Jaejoong е няма толкова големия кретен. Имаше едно предаване от 2007, ако се не лъжа, където бяха с някъв самоанец и правеха някви фигури и...Това момчче нито веднъж не се справи. Адски е непохватен, но е уникално красив и наистина много, много чровен, няма как да не го харесваш. В началото именно заради него ги прослушах и за тва, че е като излязъм от манга бишонен. Особено по времето на Rising sun(където като сравниш корейската с танцьора с маската и японската с оригинала... Laughing ). А и именно тва, че адски много бачкане и тренировки е стигнал до едно добро ниво, макар на last angel в Tokyo Dome като са с Кода да си личи колко е неориентиран милия, а и в близките кадри по концерти като си сбърчи челото като трябва да пее и да си спомня стъпки е няма толкова сладкия. Един познат каза, че заради мъже като него други обръщат резбата, но не мога да си го представя в казармата...

Junsu, признавам много време не го харесвах, не го намирам за особено красив, но има наистина един от най-добрите гласове в групата и не знам за ролята която са му избрали, но на мен той ми действа като сплотяващото звено. има нещо много топло в излъчването и поведението му, особено като сложи очила.

Мики няма какво да го коментираме, момчето е толкова откачено и така го обезобразяват фризьорите, но има и глас и рапира.Астмата бях много изненанда като разбрах за нея, защото предвид натоварването е някак странно, но евала.

Макс...В Хъг се чудех...Верно, тва е бой група, верно лигави са, ама какво по дяволите прави това дете с това коте в тази група. не беше секси, беше извратено. След, което в Rising Sun & Tri-angle му чух гласа точно на ония писъци и You've got the power и бях влюбена. Още повече като си пусна косичка. А и сега е най-високия в групата и е голям сладур, той наистина много израстна. Но е смешно на снимките като му видиш ОГРОМНИТЕ крака. Него искам да го гушкам и гушкам. И за мен той е с най-добрия глас.

И моята любов U-know YunHo, танцува страхотоно, като разглобен е и точно заради него си личи на Хиро дървеността, освен това има присъствие и стархотен сексапил, а в O бях готова да отвлека самолет и към Корея за него. С кривите зъбки ми е даже по-сладък, аз така го различавах в началото от JunSu. Никога няма да си обесня оня фалцет в Purple line,но всеки прави грешки.

Иначе от соло проектите само на моя човек и то рапирането, а на Хиро балади, но не ме радва в тях, много му е нежен гласа и ме дразни на моменти.

малко се отнесох, но какво да правя-обичам ги.

Иначе може би бях много остра, но това с комапнията. Знам, че са били малки, но като се подписва договор се мисли, особено с такава компания. Успех им пожелавам, ама някак много тегава история. И какво са казали родителските тела, че аз пак го бях проспала това...

Поздрав с моята любима песен
https://www.youtube.com/watch?v=yEQwEEg7tK4
Спирам се, че почнах да се увличам.

ОГРОМЕН ЕДИТ: PARAB, благодаря, това клипче го бях забравила. Колко се смях на това колко нелепо ония тримцата тактуват отзад. Аз си бях свалила Миротик изпълнението от същата вечер и тва го бях гледала, но съм го забравила, благодаря....
parab
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Чет Ное 05, 2009 5:59 pm

Хиро може и да е дървен, ама със сигурност танцува по-добре от мен. Laughing Освен това той почти винаги е в центъра на композициите им и въпреки леко прегърбената стойка се представя повече от достойно. Но ако спомена и Мики... Заради неговото заболяване не знам дали сте забелязали, но той играе малко небрежно, все едно не си дава особен зор. И според мен съвсем целево не го карат да подскача прекалено много.

Щях да пиша още за процеса. Онзи ден SМ излязоха с официално становище, в което обвиняват тримата, че са алчни за пари и зад гърба на компанията са инвестирали в китайската козметична фирма. Поставиха ултиматум на момчетата да кажат дали ще се върнат до 12 ноември в SM или ще си ходят. Освен това изрично заявиха, че изпълнения като TVXQ могат да правят само като част от SM.
Заедно с всичко това бяха прочетени и две официални изявления на бащите на Макс и Yunho, които обвиняват тримата, че не мислят за групата и не са благодарни на компанията, която ги е направила известни. Тези писма предизвикаха доста голям шум, защото досега нито един то петимата не беше правил някакво изявление директно. Някои фенове смятат, че са фалшиви, но мен ме съмнява да се възползват по този начин от родителите им. Точно тези думи могат да обърнат нещата, защото са един вид пропукване в единомислието, което петимата защитаваха толкова дълго време - че искат да си останат TVXQ едва ли не завинаги и да не се разделят.
Обаче китайската фирма и тя излезе със свое становище по намеците на SM, че били съмнителна компания. Те дори са завели дело за подронване на имиджа на компанията срещу SM, защото замесването им като основна причина в този скандал е довело до големи загуби и спад в продажбите в цяла Азия. Отгоре на всичко изпълнителният директор на козметичната фирма предупреждава SM да престане да ги държи главни отговорници за иска от страна на момчетата, защото той можел да изнесе информация по въпроса, която да не е особено приятна за SM и да обори някои техни глупави обвинения.

В Токио Дом не мисля, че Хиро бе стресиран. Smile Иначе тяхната песен е страхотна, особено точно това изпълнение... Айде да го препоръчам за Fuu да го гледа.

И малко по-хубави новини. Най-накрая обявиха, че този месец започват снимките на драмата с Макс и И Йон Хи. Скоро излиза и филмчето на Хиро, в което ще го видим заедно с Хан Хьо Джо.

И една снимка от филма, която прободе в сърцата доста фенки...
Sierra
Пазител

Leo Buffalo
Брой мнения : 535

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Чет Ное 05, 2009 6:37 pm

Хаха, около Куми изглеждат като няк'ви великани Laughing . Много яка песен, много я харесвам.

Хора, покрай вас ще им науча имената на ДБСК Laughing , да не говорим, че ще почна и да ги различавам.

Аре поздрав с тях и любимата ми корейска певичка Smile:

http://cerealboxx.blog.bg/
Kathie
Пазител

Virgo Goat

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Чет Ное 05, 2009 7:32 pm

Хораааа едно немога да разбера от всички тези последните неща,които сте писали за DBSK .... защо изобщо описвате негативните им страни.. нормално е да имат недостатъци все пак са хора като всички нас и наистина хубаво е да знаем и тези неща за тях..но защо да се дразним само с тези неща .... щото аз наистина като чета как пишете че U-know бил такъв... че Junsu и Jaejoong правели еди какво си се дразня... нека си гледаме момчетата как пеят и танцуват,нека им се кефим СЕГА какви са,а не какви са били преди... просто няма смисъл да говорим за недостатъците им,въпреки че пак казвам хубаво е да се знае каквии са били..Но по-важното е сега какви са !!!!!!!!! wilful wilful
parab
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Чет Ное 05, 2009 7:54 pm

Катенце, едно знай от мен. И представа си нямаш аз каква фенка съм им Wink .
На мен лично ми е кеф да ги обсъждам - но да споменавам само ох и ах - не. Те са хора и си имат и хубави черти, и недостатъци. Може би прекаленото преекспониране на положителните им качества кара хора като мен да искат да подчертаят и недостатъците им, за да има баланс. Това не показва, че не ги харесвам, а че ги харесвам и с недостатъците им - и то много. Това някак им смъква ореола на "богове" и ги прави просто обикновени хора с много талант.
Не го правя със злоба или омраза, а с любов .
Какви са били преди и какви са сега - с това съпоставяне можеш да проследиш наистина колко много са се развили като артисти и певци. Гафовете на Хиро и Джунсу в първите им дебютни месеци са почти на всяко второ изпълнение, особено при бързите песни - сега просто или не ги правят, или умело ги замаскират. Изсрастването им от момчета на твоята възраст до мъжете, които са сега, се вижда много по-цялостно, ако знаеш какви са били преди и през какво са минали.
Zenith
Пазител

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Пет Ное 06, 2009 1:22 am

parab,

взе ми думите от устата.

Кате,

Наистина съм им огромна фенка, но честно казано мен именно с недостатъците си ме радват, а точно ..Хиро е неземно красив, с прекрасен глас, ако беше и добър танцьор мисля, че щеше да е твърде нереално и далечно за мен. Всяка корейска, японска или каквато и да е звезда си има негативите. И вместо да се прехласвам по красотата на Хиро или рапирането на U-know, предпочитам да се радвам на труда, който е положил единия, за да не е като Пинокио пред Амет и на другия, за да е достоен лидер макар да е далеч от гласовите данни на колегите си.

parab,
отново се обръщам към теб, тъй като явно мога да си плямпам за тях без да се чувствам нелепо.
Айде виж като са отзад и танцуват, а Кода пее колко е съсредоточен.
Не съм забелязала Хиро да е в центъра, всъщност съм забелязала, че той, Yunho&JunSu напълно поравно си поделят танцовата част, с лек превес на лидера, но то е нормално. За сметка на това Макс в танците много жестоко го игнорират, а Мики...Ми мен пък много ме радва като се разтанцува, особено в Миротик и О. Някак толкова естествен изглежда. особено в О, с онази буйна коса и нечленоразделните звуци, които издава.
Гледах отново The way u are и не видях кривите зъбки на моя сладур, колкото това, че през половината време ръката му е пред устата му. Явно е било голям проблем. И с този клип си припомних колко комични са в началото, особено с тея руси изпъления...Мисля, че са сменили фризьора оттогава.
А какво стана с драмата на YunHo?
И на Хиро филмчето...искам и аз тоя ангел.

Колкото до това с песните. на всички е ясно, че напуснат ли компанията нищо от това, което са сътворили досега като музика не им пронадлежи. така, че смятам, че трябва да се замислят сериозно за приоритетите си и дали са готови да градят всичко наново.
mimeto1ove
Пълководец

Cancer Goat
Брой мнения : 374

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Пет Ное 06, 2009 2:23 am

Съгласна съм с вашите мнения,че всички хора си имат недостаъци и треески за дялане,без значение,че са звезди от такава висота.И все пак това,което виждаме и техните "малки" недостатъци са просто продукти...в действителност тези хора не са това,което са...Индустрията в Ю.Корея е като някаква машина - фабрика,от там винаги излизат красиви,талантливи,стилни без проблемно минало-настояще-бъдеще,хора с меки характери - мед за окото и душата.Има ли всъщност такива хора?Не, разбира се.Ние се прехласваме по това заучено амплоа и повечето време се възхищаваме от тях.Не,че не си даваме сметка каква е истината или сме слепи за нея,а просто така ни харесва.Искани се някъде по света,ако ще на другия му край,да съществуват идеалните хора.Така надеждата за принца на белия кон няма да се унищожи.
Те обаче също са хора,не са им чужди и грешките и незнанието,и неумението.Не съм сигурна точно,но мисля че ставаше ?-с за Джае как в някакъв магазин нагрубил фенка...За друг член от групата как зел камера на снимащ го фен и т.н и т.н Не ми стана особено приятно,но това е действителността.Хареса ми,че проявяват различно поведение от това на мили джентълмени.Показва,че не през цялото време са кукли на конци.Джунсу имал патешки задник,а на Джеи Ло?Всички ли хора са идеални - нее...точно в своите косури звездите стават по-близки до нас,обикновените хора...За някой Ю кноу танцува добре....лично на мен неговия стил не ми харесваа,бих казала че ми прилича на издигащ се хеликоптер...Привърженичка съм на Джае и като чета и гледам снимките му с Ю кноу меко казано получавам психично разтройство...
П.С Харесваш някого - заради това,което е положителните и отрицателните му черти,идеални хора няма и мися,че ние феновете,трява да спрем да гледам ма тях по този начин..
parab
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Пет Ное 06, 2009 12:54 pm

cerealBoxx, и аз я обичам тази песен. И то заради клипа основно, защото всички са като излезли от някое аниме. Много добре са ги префасонирали. Единствено Макс ми е прекалено... "остър". Wink
Laughing Laughing Миме, това с хеликоптера ме срази... Ясно ми е защо така ти изглежда, но в точно това се състои гъвкавостта и уменията му. Иначе съм наясно, че образите им са строго контролирани, но сега вече започват да приличат повече на себе си (надявам се). Интервютата от последните две години разкриват какви роли са имали в началото. Мълчаливецът Хиро от първите 3 години например сега не можеш да му затвориш устата... Май единствено Джунсу е вечният потърпевш.
Другото, на което бях попадала, е как в зависимост от излъчването - сурово или нежно, преобразяват Yunho. Оказва се, че единият му профил е по-сериозен, а другият "по-сладък" и според песента подчертават съотвения. Беше някакво клипче в youtube, но наистина се изненадах от тези малки подробности, които използват.

Zenith, май си права, може би защото по принцип Хиро стои в средата и затова съм останала с такова впечатление. И всъщност там, където по-ясно се вижда Yunho, е точно в Hug. The way you are също - но само ако си наясно предварително.
Драмата на лидера удари дъното. Заради конкуренцията от IRIS дори съкратиха епизодите от 20 на 16. Не ми е останало време да гледам и един епизод, за да дам някакво мнение.

За добро настроение на всички фенки - изгледайте това тяхно участие в предаването X-man, посветено специално на тях. Смяла съм се със сълзи в някои моменти. Това е първа част от 17. Отворете го като страница, за да видите останалите.

Jane Smith
Пълководец

Pisces Dog

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Пет Ное 06, 2009 1:36 pm

Относно драмата с Yunho - Сценарият е малумен > от там по малко зрители > нисък рейтинг > ето ти и скъсяване на сериите...От това няма как да продължи сериала.Но най-гадното е че обвиняват Yunho за актьорската му игра Neutral
mimeto1ove
Пълководец

Cancer Goat
Брой мнения : 374

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Пет Ное 06, 2009 2:11 pm

Незнам....последно време излизат сериали и то все с хора,които са ми любими Джун Ги , Гън Сок, ТОР , Ким Бум.Юно....колкото и да са скучни и безинтересни тези сериали за другите,аз ги чакам с голямо нетърпение..
Нормално е Юно да не е перф,но с времето ще се ошлайфа...колкото до намаляването на сериите,мисля че така е по-добретъкмо няма да има излишно разтъкаване
parab
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Пет Ное 06, 2009 3:39 pm

За Zenith - виж какво прави Yunho в 2:18 ... И той си го може момчето Smile.

Това е от един от любимите ми live концерти заради сполучливото съчетанието от фон, хубаво озвучение и страхотно изпълнение. И въпреки че Junsu е с хрема (което прави гласа му още по-хрипкаво прекрасен), а Хиро и той натам се беше запътил Wink, всяка от песните бе изпълнена невероятно и дори ги предпочитам пред студийните записи.

Жалко за сериала. Yunho изглеждаше доста добре по снимките, както на от откъсите, които съм засичала.
Zenith
Пазител

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Пет Ное 06, 2009 8:38 pm

parab,

може как да не може, няма да го избера, ако не е най-добрия. Просто на фона на Junsu&Changmin се губи. За мен винаги той е на първо място. Този концерт не съм го гледала :<

Радвам се, че спомена за Хиро и неговата безумна роля на мълчаливия и стиден красавец. Мен това ме отлъскваше, най-малкото, че някак освен в унисон с лицето му, поведението му беше коренно различно. И когато излезе от тази роля беше някак комично и очарователно. Момчето е...clumsy, най-точно казано., но е може би един от най-магнетичните членове на групата.
А кое в ролята на ДжунСу не ти харесва? На мен той си ми е най-последователен и мил.
Kathie
Пазител

Virgo Goat

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Пет Ное 06, 2009 10:40 pm

това концертче е уникално ..... и да съгласна съм с parab .. Yunho си го може, -пее превъзходно... незнам само какво не му харесвате на танцуването ...човека е просто малко по-високичък и затова може да се получават някои странични ефекти Very Happy ....
а много ви благодаря че ми хвалите милото Junsu ,щото наистина неговия глас е уникален.. и ето че и с хрема(впрочем аз това не го знаех,разбрах го от написаното от parab) той пее страхотно .....

a ето едно поздравче от мен за всички фенове... знам че е много много тъжно,аз си изплаках очите... но искам да видите колко са емоционални миличките... просто това ,че заплакаха показва много неща ......... незнам за вас но Micky и Junsu като ги гледах направо се побърках... с думи немога да опиша какво почуствах,като ги гледах как плачкат ....
Zenith
Пазител

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Пет Ное 06, 2009 11:52 pm

Аз съм потресена от това колко много игнорирате Макс и съм принудена с тежката задача да кача малко негови снимки и изпълнения, тъй като момчето е уникално. Тва, че е най-малък...Голяма е лисичка. Който е гледал предаването, което пусна parab, разбира за кво става дума...

А от всички тия предавания съм останала с впечатлението
1. Всички ебават Хиро.
2. Макс и Хиро са в някви много кауайски отношения.
3. Всички обичат YunHo.
VeSsiNceT0
Посветен

Брой мнения : 58

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Съб Ное 07, 2009 12:08 am

Ммм клипчето,което е постнала Катето да наистина е страхотно гледала съм го доста пъти и когато и да си го пусна винаги ме разчувства .Като гледам как Микито и Джнусу плачкат ,ми как няма да се разплачеш и ти Crying or Very sad ...наистина невероятна песен и невероятно изпълнение I love you
parab
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Съб Ное 07, 2009 12:19 am

Zenith, то това не е точно концерт, защото изпълненията са 4, но беше първата им публична изява за представянето на Миротик албума. Изпълниха Love in the ice и Миротик и още нещо..., но не се сещам кое беше.
Споменах ДжунСу, защото въобще не ми допада как другите го бъзикат и той трябва да им се връзва - дали нарочно, дали неволно... Особено последната година какво понася от Макс, направо го намразих последния заради постоянния тормоз. Дори се чудех дали не го мрази заради нещо, за да се подиграва на почти всяка негова дума или действие. Но някои фенове споменаха, че и това е просто някаква закачка между тях. Всъщност Макс от тихо и спокойно дете се превърна в един доста саркастичен и умен мъж и това май ме изненадва повече...
И не съм съгласна, че Хиро е потърпевш - ДжунСу е според мен.
А отношенията между Хиро и Макс са такива, защото Хиро много обича да го гушка, а Макс пък ужасно мрази точно това... Казаха си го на Couple talk в последното All about DBSK 3 Razz

Кати, много емоционално изпълнение си подбрала. Ще остане емблематично в тяхната история като група. От второто им турне - концерта в зала Будокан, Япония - за тези, които не знаят. Ключов момент за самите тях като група на японската сцена. Сълзите тук крият неимоверните усилия и дори обезверяването им, че ще успеят да постигнат нещо извън родната им страна и далеч от приятели и семейство. И плачат, защото разбират, че жертвата все пак не е била напразна.
Това, че се решиха на подобна стъпка мисля, че им помогна да осъзнаят силата, която имат като група и какво могат заедно да постигнат като се подкрепят.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   

DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ
Върнете се в началото 
Страница 4 от 25Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 25  Next