Eastern Spirit

ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ

Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25
АвторСъобщение
gottika_d
Млад герой

Брой мнения : 26
Местожителство : Русе

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Чет Апр 29, 2010 11:08 am

Не можах да разбера напълно за какво става въпрос, но явно сега се разразяваt страхотни бури по повод купуването на билети за Domo Event. Провели са лотария, за да се избере на кого да се продадат билетите и повечето от спечелилите са от един от фен клубовете на момчетата - Bigeast. Но след като са разбрали, че групата няма да участва в цял състав, започват да разпродават билетите в интернет на невероятни цени, които постоянно растат. По този начин спечелилите от Bigeast отнемат възможността на други фенове, също участвали в лотарията, да се сдобият с билет и печелят големи суми за сметка на момчетата. Question Suspect Аз поне това разбрах. От AVEX се опитвали в момента да оправят положението. Много неприятна ситуация и поредния опит да се възползват по DBSK.
Върнете се в началото Go down
parab
Администратор

Брой мнения : 1855

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Чет Апр 29, 2010 12:17 pm

Не е нещо ново. Подобно нещо става в Корея покрай концертите.
Винаги се провежда лотария за концертни билети в Япония и винаги голяма част от тях отиват за фенклубовете. Винаги има фенове, които са регистрирани, но които продават билетите на по-висока цена, за да печелят от това. Все пак ако сумираш феновете, които посетиха миналогодишното им турне - ще излязат близо 750 хил души, а в момента концертите са само 4 - с общ капацитет от 200-300 хил. Ще има доста голямо търсене. А като има търсене - цената се качва главоломно. От 8000 йени - на 200,000 - 500,000, че и 1 млн. йени за най-близките места.
Питай Джонитата, там и повече скачат Smile.
parab
Администратор

Брой мнения : 1855

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Нед Май 02, 2010 9:29 am

Насладете се на песента и клипа на Джунсу.
Чувствена песен, много чувствено изпълнение, а съм приятно изненадана от начина, по който танцува и дори превъзхожда танцьорите си. Не знам защо, но си мисля, че в съревнование с Рейн би спечелил (не ме бийте фенки на Рейн, просто Джунсу е малко по-слаб и затова има малко повече жизненост в скоковете си Very Happy ).
Не ми хареса, че фокусът е само и единствено върху него и няма някаква история зад клипа, ама явно са искали най-вече харизмата му да струи от изпълнението, което си е и станало.
С нетърпение чакам сега пеенето му на живо. Smile
Zenith
Пазител

Брой мнения : 755
Местожителство : Japan <3

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Нед Май 02, 2010 10:40 am

Нещо не ме грабва на първо слушане, но не е никак лоша песента. Танците на Джунсу не ме изненадват, още от My Page си знам, че той трудно отстъпва на YunHo, страхотеен си е, а и дживенията винаги са му били адски изчистени. Не ми харесва обаче визията му. Тия опити за харзизма и сексапил са му окепазили косата, а 4те тона грим няма да коменитрам. И все пак да му чуя гласа си е удоволствие, каквото и да пее винаги има емоция, която да те завладее. Ще я чуя още няколко пъти и току-виж и свикна. Обаче не мога да го възприема соло.

kanashimi no Yukue пълната версия, макар и с малко лошо качество.
Zenith
Пазител

Брой мнения : 755
Местожителство : Japan <3

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Пон Май 03, 2010 7:56 pm

Junsu си е дал яко зор в последно време, едновременно с промоцията на сингъла се размотава по на братчето концертите, по сватби и къде ли още не, малко не го виждам около останалите, ама то сега и триото колко е трио...

Впечатлена съм от избора му, макар десенът да не ми харесва (тва старческо каре ми докарва спазми), изглежда наистина страхотно. Особено с усмивката ^^ Никога няма да ми омръзне да го гледам усмихнат.

Също така ще гостува на "Girls Award 2010", където ще си изпълни Intoxication. Сингъла излиза на 26 май.
Jane Smith
Пълководец

Pisces Dog
Брой мнения : 238
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Сря Май 05, 2010 7:45 pm

чудех се дали да сложа този клипа в темата или не,но ето,че се реших.въпреки малкия брой фенове(както знаете има много хора,който обещават нещо и после нищп не правят....) ние не се отказахме и малко късно според мен пуснахме този клип,но както казват по-добре късно то колкото никога Smile надявам се поне малко да го харесате
http://dbsk-world.bulgarianforum.net/index.htm
gottika_d
Млад герой

Брой мнения : 26
Местожителство : Русе

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Чет Май 06, 2010 4:00 pm

На мен ми харесва. Very Happy Личи си, че е правено от сърце, освен това ръчно изработените рисунки с Always Keep the Faith са си много добри. Преводът на песента също е добър. sunny
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   

DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ
Върнете се в началото 
Страница 25 от 25Иди на страница : Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25