Eastern Spirit

ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next
АвторСъобщение
Jane Smith
Пълководец

Pisces Dog
Брой мнения : 238
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Сря Юли 08, 2009 7:47 pm

Честно казано Yunho по ми допада отколкото Jaejung
Върнете се в началото Go down
http://dbsk-world.bulgarianforum.net/index.htm
ireto_rs
Небесен пратеник

Sagittarius Rat
Брой мнения : 1278
Местожителство : софия

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Сря Юли 08, 2009 7:50 pm

И на мен ми се нрави повече
sa6eto_
Пълководец

Libra Snake
Брой мнения : 254
Местожителство : Лом/Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Сря Юли 08, 2009 8:47 pm

tuci8710 написа:

Коя жена не мечтае за такъв мъж???
Хм,изглежда аз съм някакво изключение Smile .Аз си мечтая за ето такъв :
tvxq
Глупаче

Leo Dog
Брой мнения : 8

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Пет Юли 10, 2009 10:23 am

да относно двойките които ги прят феновете в групата сички си знайм че не е вярно даже "корейските папараци" на няколко пати са пускали във интернет снимки на техни бивши гаджета.Но повечето фенове ги предпочитат като YunJae(най известната Very Happy ) Кiss couple XiMin....защото за тях е по гадно и непоносимо да ги видят с някое момиче като на пример от SNSD .И за драмите им хахахаха по вече смешно от колкото актьорска игра аххаха аааа и за Тokyo Dome WOW това е огромно мн се радвам че стигнаха до черешката на тортата Very Happy сега нямам тарпение да се върнат във корея и да почнат работа о 5 си албум който се очака да излезе есента
LeeJunKi
Посветен

Брой мнения : 53

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Пет Юли 17, 2009 10:41 am

KKatrin
Небесен пратеник

Брой мнения : 2244
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Пет Юли 17, 2009 9:27 pm

http://www.wix.com/LeeJunKi/bg
blacky80
Небесен пратеник

Брой мнения : 2304
Местожителство : Jeju Island, South Korea (ще ми се)

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Пон Авг 03, 2009 12:25 pm

Какво става с бандата последно време...???
Медиите в Сеул, усилено разнасят слухове за разтрогване на договора на групата с
продуцентската им агенция SM Entertainment.
Някои от членовете (Hero, Micky and Xiah) имат сериозни несъгласия с продуциращата
ги компания (заради техния натоварен график), която изкарва доста парички от всичките им
участия: песни, албуми, концерти, рекламни материали и всякакъв род представяния на момчетата
пред медии.
Dark_Angel
Пълководец

Capricorn Snake
Брой мнения : 307

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Пет Авг 14, 2009 5:09 pm

Песента Picture of You (Afterglow) вече си има клип Very Happy
http://musicroomnumber15.piczo.com
ireto_rs
Небесен пратеник

Sagittarius Rat
Брой мнения : 1278
Местожителство : софия

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Чет Авг 27, 2009 3:34 pm

Днес Dark_Angel сподели с нас за новата драма, която се снима Yunho
Spoiler:

Сега видях, че и на друг член на групата му прдстои изява на малкия екран Smile
Hero JaeJoong ще се снима в поредицата Telecinema на SBS, която ще съдържа 14 епизода, самостоятелни един от друг Smile и ще се излъчва в Южна Кореа и Япония Smile
Момчето ще участва в първия епизод озаглавен Heaven's Postman. Там той е главната роля Smile При злополука изпада в кома и духа му пътува между световете (винаги ми е мязал на призрак, особено като беше рус). Среща Jo Ha Na (Han Hyo Joo - сладката кака от Илджиме), която иска да изпрати писмо на приятеля си... За момента няма обявена дата на излъчване, но филма е планиран за тази година Smile

Пожелавам на момчетата да са толкова добри актьори, колкото и певци Smile

Последната промяна е направена от ireto_rs на Чет Авг 27, 2009 4:03 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Kimi Lee
Пазител

Scorpio Snake
Брой мнения : 663

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Чет Авг 27, 2009 3:45 pm

Супер! Сериалчето с Yunho изглежда интригуващо. Ще го чакам с нетърпение! I love you
tuci8710
Небесен пратеник

Libra Cat
Брой мнения : 1377
Местожителство : Враца

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Съб Сеп 19, 2009 3:15 pm

От мен малко снимки,че да им се порадваме не само на гласовите възможности:

Тук става горещо (искам и аз на Бора-Бора с тях):
Spoiler:

Spoiler:

http://www.greek-hotels.ltd.bg
memi
Пълководец

Scorpio Rooster
Брой мнения : 225

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Вто Сеп 22, 2009 10:31 pm

ако не бъркам? ама това са DBSK & SMAP - звучат и изглеждат много добре!
tvxq
Глупаче

Leo Dog

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Пет Сеп 25, 2009 10:07 am

понеже видях че най-новите неща около тях не са качени рещих да ги кача така жежун и мики правят дуетен албум, поне тея които до сега са излезли са - Melody and Harmony.Been so long,Shelter песните са супер добри (не че се очаква нещо по различно от добри парчета )
относно проблема им с агенцията се е провалил ,но няма да има разделяне на групата макар че ми липсват 5-та ако го нямаше тоя проблем с договора вече щях ме да се радваме на 5 албум но пък момчетата са си прави ....... ми за момента е това ако има друго веднага ще поствам
been so long
melody and harmony

shelter
Kathie
Пазител

Virgo Goat
Брой мнения : 761
Местожителство : Petrich

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Пон Окт 19, 2009 2:02 pm

о0о0о0о0оо божееееее affraid affraid affraid affraid Shocked Shocked Shocked Shocked очите ми изтекоха!!!!!! хах... много са готини ..лелеле .. ОБОЖАВАМ ГИ... да си призная наскоро се запалих по тях..преди само песничките им слушах без да се заглеждам по-навътре,така да се каже....ГОЛЯМА грешка!!! сега направо си ги обичам... любимец ми е Junsu.. а Yunho също много ме кефи.. но Junsu си ми е soulmate хахаха,.... как ми се отива на техен концерт ....лелеле направо ще си умра от кеф ако имам този шанс.. Sad wilful wilful
mimeto1ove
Пълководец

Cancer Goat
Брой мнения : 374

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Пон Окт 19, 2009 2:39 pm

Катеенце,събирай пари и след 1-2 години да ходим В Южна Корея....Ето примерно на Дреййм концерта ще идем -два заека с един коршум хем ДБСК хем Биг Бенг...А иначе моя любимец от тях е Jae Joong(hero)
Катоо видях снимките и клипчетата с Ю-ноул,че са в ляво мее застреляха,получих инфаркт в ранна детска възраст,да знам че е трик за пред медиите,нооо просто съм хъртброукън ...
Kathie
Пазител

Virgo Goat

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Пон Окт 19, 2009 4:28 pm

ааа аз вече съм почнала спестяванията... хаха как иначе леле предпочитам да хода като парцал ..ама да отидя до Южна Кореа ..да иначе Хиро е голям сладур една моя фр е луда по него..даже луда е малко казано..но на мен си ми е фаворит и любимец Junsu ..с тази негова усмивка и като извади езичето ..леле направо полудявам от кеф ии какви мисли ми идват Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ..аз съм си ги подредила иначе..след Junsu е Yunho,JaeJoong,Micky и Changmin ..... Мимеее има ли желание има и начин... !!!!!!! аа ние с тебе сме си упорити... .. а иначе аз получавам много често сърдечни удари откакто се захванах с тая корейска мания Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy wilful
parab
Администратор

Брой мнения : 1855

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Пон Окт 19, 2009 4:41 pm

Големи сте сладури с тези последните мнения... Пожелавам ви наистина да отидете на концерта им, сигурна съм, че няма да го забравите никога. Wink
Обаче тук искам да прочетете тази тема и да се въздържате от коментари за схрускване, лапане, идване на странни мисли и всичко подобно. Само при споменаването на изречението "фен съм на..." става ясно, че сте предопределени за "сърдечни удари" от този актьор/певец/група, просто е излишно да го споменавете.
Kathie
Пазител

Virgo Goat

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Пон Окт 19, 2009 6:57 pm

амиии темата аз съм я изчела... нямаше как иначе да се обазовам за DBSK ... а относно коментарите щом пречат няма да ги пишем повече.....(поне тук) хаха Very Happy Very Happy Razz Razz wilful wilful
tvxq
Глупаче

Leo Dog

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Вто Окт 20, 2009 7:19 am

и на мен любимци са ми jae i junsu а относно дриийм концерта хахаха съм почнала и аз да събирам от преди 2 год хахаха тайде ще имам още много да сабирам
Kathie
Пазител

Virgo Goat

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Вто Окт 20, 2009 11:46 am

абе на концерта входа е свободен..без пари тоест....обаче на нас ни трябват парички за пътни,за хотелче,за храна,за някое и друго сувенирче от там Very Happy Very Happy Very Happy wilful wilful
parab
Администратор

Брой мнения : 1855

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Вто Окт 20, 2009 12:00 pm

Кати, в много голяма заблуда си...
Билетите за концертите им могат да струват почти колкото е половината билет дотам, особено ако е хубаво място. Ако имаш късмет, може да минеш и с 1/4. А най-голям късмет може да имаш, ако си член на някой от фенклубовете им - BigEast или Cassiopea. Тогава на лотариен принцип се разпределят места и купуваш билетите на нормална цена Smile.
Абе, поради големите фенклубове в Корея и Япония е доста скъпо удоволствие, ако не си кореняк и нямаш познат там, да отидеш на концерт, защото билетите се изкупуват като топъл хляб.
Jane Smith
Пълководец

Pisces Dog
Брой мнения : 238
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Вто Окт 20, 2009 7:11 pm

http://dbsk-world.bulgarianforum.net/index.htm
VeSsiNceT0
Посветен

Брой мнения : 58

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Сря Окт 21, 2009 12:37 am

affraid affraid леле хвърлихте ме в джаза,чак толкова ли са скъпи билетите..., а аз си правех планове как ще отида след няколко годинки ,как ако трябва (някак си нз и аз как) ще си купя по и-нет Laughing ...Ноо нищо това няма да ме откаже ,а напротив ще се амбицирам и от утре вече спестявам ,ако трябва няма да ям ама пари за билет до Кореа и за концерт на DBSK ще имааа cheers DBSK Fighting!!! Very Happy .... btw новата фотосесия на Yunho е страхотна Embarassed Embarassed
mimeto1ove
Пълководец

Cancer Goat
Брой мнения : 374

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Сря Окт 21, 2009 12:48 am

350 евро за билет...амии как не...по тв-то и компа се виждат по-добре....хахах
Предпочитам да дам тея пари за по-дълъг престой в Корея ...не че не си струва за момчетата,но... нещо ми досвидяхаа...
Kathie
Пазител

Virgo Goat

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   Сря Окт 21, 2009 12:23 pm

parab написа:
Кати, в много голяма заблуда си...
Билетите за концертите им могат да струват почти колкото е половината билет дотам, особено ако е хубаво място. Ако имаш късмет, може да минеш и с 1/4. А най-голям късмет може да имаш, ако си член на някой от фенклубовете им - BigEast или Cassiopea. Тогава на лотариен принцип се разпределят места и купуваш билетите на нормална цена Smile.
Абе, поради големите фенклубове в Корея и Япония е доста скъпо удоволствие, ако не си кореняк и нямаш познат там, да отидеш на концерт, защото билетите се изкупуват като топъл хляб.

да за концертите знамм,че билети са УЖАСНО скъпи... обаче аз говоря конкретно за DREAM CONCERT,който е безплатен.... ето малко инфо за него:::: DREAM CONCERT е концерт, който се състои ежегодно през есента и е време, когато 40 000 фенове могат да видят най- любимите си изпълнители на голяма сцена. За тази година са предвидени групи изпълнители като Tohoshinki, Big Bang, Super Junior, 2pm, Wonder Girls и др и по-точно трябва да пуснеш молба за вход свободен тоест без пари... ..... а иначе ако искаме на концерт отделно я на DBSK или Big Bang наистина трябват доста парички .... така че Мимее видялоо се е ще спим по пейките там Laughing Laughing Very Happy Very Happy wilful
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ   

DBSK| Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ
Върнете се в началото 
Страница 2 от 25Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next