ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

Hana Yori Dango (2005/2007) BG!+

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Dani
Пълководец

Aquarius Dragon
Брой мнения : 444
Местожителство : Токио,Япония

ПисанеЗаглавие: Re: Hana Yori Dango (2005/2007) BG!+   Вто Ное 03, 2009 3:32 pm

Ами какво да кажа снощи го започнах и както го раздавам май ще го свърша до края на седмицата Shocked Laughing Laughing
не мога да се спра просто незнам направо така ме претегля,но не се и учудвам Embarassed
Огури както винаги е страхотен и така мистериозен,че чак да се побърка човек(в хубавия смисъл) geek drunken Embarassed
Върнете се в началото Go down
Danny
Млад господар

Capricorn Monkey
Брой мнения : 148

ПисанеЗаглавие: Re: Hana Yori Dango (2005/2007) BG!+   Вто Ное 03, 2009 3:53 pm

Аз първо изгледах корейската версия ,в която се влюбих,а след това гледах последния епизод на Хана Йори Данго ,който доста ми хареса.Беше зареден изцяло с хубаво настроение и много ме зарадва.Даже може би ми хареса повече от корейския финал Very Happy Въобще сериала е доста забавен Макино и Домьоджи имат уникална химия,и като се скарат са много сладки cheers Който го гледа няма да сгреши - много е хубав Cool
slun4o
Млад герой

Aquarius Goat
Брой мнения : 11
Местожителство : Troyan

ПисанеЗаглавие: Re: Hana Yori Dango (2005/2007) BG!+   Пон Ное 09, 2009 6:18 pm

Най-накрая го свърших. За съжаление не ме изненада и втория сезон.
Хубавото му е, че беше шареничък, щото ми е омръзнало да гледам хора, облечени в черно.
Иначе много тъпо го бяха измислили с необитаемия остров цял месец. Тия хора си мислят, че ядем доматите с колците и пилетата с перушината... За логистика не са ли чували Wink
И как тоя малкия ще командва мултинационална компания и ще взема решения изобщо не ми стана ясно.

Ще се пробвам и на корейската версия, поне имам база за сравнение...
Dani
Пълководец

Aquarius Dragon
Брой мнения : 444
Местожителство : Токио,Япония

ПисанеЗаглавие: Re: Hana Yori Dango (2005/2007) BG!+   Чет Ное 12, 2009 7:04 pm

Най-накрая го изгледах и мога да кажа,че съм много,ама много доволна като цяло...актьори(играта им),история..абе всичкооо I love you
А според мен не ми се вижда толкова невъзможно да е начело на компанията на тази възраст...учеше ,а и мн израстна до края на сериала да не говорим,че и Нишида ще му помага както той каза да не е луд да уволни толкова добър служител.

Както и да е просто сериалче достойно за моя Топ 10 flower I love you flower
pe6ito
Млад господар

Scorpio Dragon
Брой мнения : 154

ПисанеЗаглавие: Re: Hana Yori Dango (2005/2007) BG!+   Пет Яну 08, 2010 9:51 pm

Да пораздърпаме паяжините и тук...
Мейкинг на опънинга (странно словосъчетание на български написах scratch) на сезон 2 на култовият сериал + страхотна муцунка на Шун Огури bounce

Няма да добавям, че само като чуя "Ма-ки-но" ми се подкосяват краката Embarassed
hris
Млад герой

Aries Pig
Брой мнения : 14
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Hana Yori Dango (2005/2007) BG!+   Пон Фев 08, 2010 6:06 pm

pe6ito написа:
Няма да добавям, че само като чуя "Ма-ки-но" ми се подкосяват краката Embarassed
Ами да дами и господа ... Тъъъъъкмо се сетих да драсна за това и го прочитам ... И то страхотно казано Laughing
Много ми хареса как игра тук Огури .. Беше някак .. как да го кажа - изтънчено ... В повечето случай беше в бяло което му отиваше адцки много !
Относно другите актъори - много много сладки .. естествено господин Матсуда чаеното парти (с якия мотор) хич не е за подминаване . А за Цукуши - бойно хлапе .. подскок , подскок и шаааааат за Домйоджи ...
suani
Посветен

Aries Goat
Брой мнения : 86

ПисанеЗаглавие: Re: Hana Yori Dango (2005/2007) BG!+   Сря Фев 24, 2010 4:34 pm

Първият азиатски сериал,които гледах.В първия момент ми беше много странно и говора и актьорите.Неусетно как се зарибих и по актьрите и по езика.И въпреки,че корейскета версия ми стана любима тази си ми остана първата любов.
Xelya-
Посветен

Scorpio Dog
Брой мнения : 92

ПисанеЗаглавие: Re: Hana Yori Dango (2005/2007) BG!+   Сря Фев 24, 2010 5:32 pm

Ох... това беше вторият азиатски сериал, който гледах и той напълно разби психичната ми система, преминавах от бурен смях в такива сълзи, че глобалното затопляне и топенето на ледниците ряпа да ядат. Играта на актьорите беше супеер ( Матсу Джун ) , а главаната героиня като визия и игра ми хареса повече от корейската Джан Ди..
Racheto
Пълководец

Pisces Rooster
Брой мнения : 206
Местожителство : Нова Загора

ПисанеЗаглавие: Re: Hana Yori Dango (2005/2007) BG!+   Съб Мар 13, 2010 6:30 pm

Да ви кажа честно, този сериал ми се струва, че е жива пародия, ама доста е забавно филмчето голям смях пада.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Hana Yori Dango (2005/2007) BG!+   

Hana Yori Dango (2005/2007) BG!+
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4