ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

Fun Corner

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next
АвторСъобщение
mike28
Модератор

Aries Monkey
Брой мнения : 1050
Местожителство : Русе

ПисанеЗаглавие: Fun Corner   Сря Дек 24, 2008 7:59 pm

Тук,ако не възразявате (и ако няма друго подобно място във форума) предлагам да постваме разни забавни работи,които сме намирали по време на наште "странствания" из нета.
И естествено веднага давам личен пример:

КОДЕКС НА ШОПА

1. Най-мразим да мислим.

2. Кога ми се приработи, седам и чекам да мине.

3. Кога съм гладен, не ми се работи. Кога се наручам, ми се
преспи.

4. Питат ме какво можеш да работиш?
- Моа да копам.
- Друго?
- Е, па моа и да не копам.

5. Я че си запалим къщата, та да изгори на Вуте плевнята.

6. Я не сакам на мен да е добре. Я сакам на Вуте да му е
зле.

7. Никога не могат ми платят толкова малко, колко я съм из-
работил.

8. Никога нема да ме осъдят толкова, колко я съм крал.

9. И по десет лева да направят бензина, я па че си карам ко-
лата; и без пари да е - па че го краднем.

10. И сам да съм у трамвайо, па че се бутам.

11. И сам да съм на опашка, па че се прередим.

12. Най-обичам да съм змия - ем си лежим, ем си одим.

13. И сам да съм на острова, я па че се заградим.

14. Я не помним кръчмаро да има да ми дава нещо.

15. Я не помним да имало ден да ми се е работило и да не ми
се е пило.

16. Я ходим на работа да си починем. Ке си го отработим в
къщи.

17. От дека да си въртим гъзо, он па че си е отзад.

18. Какви бееме - какви станааме.

19. Оти да се косим, като че ми мине.

20. Они ми плащатат колко да не умрем, ама я работим колко
да не заспим.

21. Какво е законо? Законо е тесна врата у широко поле.
Само улавите минуват у него.

22. - Как си Нане?
- Добре съм. Тебе яд ли те е?

23. - Вуте, оти копаш седнал?
- Оти опитах легнал, ама не мое.
Върнете се в началото Go down
mike28
Модератор

Aries Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: Fun Corner   Сря Дек 24, 2008 8:03 pm

Легенда:
S- seller(продавач)/Seeker(търсеш нещо)
I- interested(кибик/заинтересуван от обявата/лайк/на всяко гърне мерудия)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
S: Купувам спешно вежди(за фарове).
I: Мойте, за съжаление вече ги оскубах, но ако искаш, може да спазарим едни мигли?
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
S: Продавам BMW E30 318 '88. Recaro, нови гуми, лети джанти 15", стерео. Цена 2700лв.
I: Цената окончателна ли е или може да се намали?
S: Е ти какво очакваш, да ти дам някой лев да го вземеш ли?
I2: От мен да мине, аз ще го взема без пари, може една бира да черпиш.
S: Продавам кожена рокерия(снимка е прикрепена, ще спестя описанието и, трябва да се види)

I: А пантофките продаваш ли?
S: Продавам пролетни гуми.
S: Винаги съм се обувал в женски прашки. Ама са много неудобни, бе(уреда изскача)
I: Shave your selve(б.а. правописа съм го запазил непроменен тук)
S: Абе, то хуу шейв, ама машинката за бакембарди като я сложих там, се счупи. А на един приятел му пре**х тази, дето е за коса(Чаво, ако четеш това, да знаеш, че се опитвах да си махна един косъм и то само пробвах. Ако пък не четеш, нека ти е кофти, защото си стригах ташаците 5 пъти- пък после защо ти излизали пъпки по главата)
K1: - Продавам ударено БМВ е36 на части
K2: - А е30 имаш ли ?
K1: - Ако дадеш 5000, ще ти ударя моето:-D
K1: - Вкарва ми вода в багажника. Какво да правя?
K2: - Пусни рибки
mike28
Модератор

Aries Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: Fun Corner   Сря Дек 24, 2008 8:04 pm

Легенда:
K1, K2...Kn- креативна личност/келеш/кестен/кибик, който само дава акъл/купувач- семкаджия(целта е да изяде най- много семки, докато разпитва за всяко едно обявено за продажба нещо без грам намерение да купува)
-------------------------------------------------------------------------------------------
K1: - Продавам Мазда 323 1.6 84г. в движение , гражданска до 1.4.2006г. /няма преглед за смяна два шарнира/ тунинг - тасове , фолио на стъклата снимки нямам защото ме е срам да я снимам
-------------------------------------------------------------------------------------------
K1: - абе [user1], я хвани един редбул и виж какво съдържа...
някъде пише "таурин"
това е съкращение от Taurus Urine или с други думи пикня от бик.
от там идва и името на напитката, както и специфичния и аромат.
наздраве...
K2: - а Шарка, кво, сперма от акули ли е ?
K1: -Кой какви домашни любимци има?
K2: -Имам хлебарки,ама бьрзо бегат и не мо е ги хвана.Иначе и те се глезуни.
Тема: Тема
Описание : ми тема
Автор: AMG Power
AMG Power написа: Алоооо
Отговорът:
BuHTu/\kaTa написа: Бате, молим те, затвори, че сме дуплекс
K1: - ебал съм ви
K2: - само обещаваш
K1: - ...моя психолог се казва собиески, в момента сме в сеанс
Дългия: - Аз го поех
тук се намесва Цено Халогено: : - Къде ве дълъг ? Толко си хлабав че не те усетих
Дългия: - Еййййййй знаех си че некой от вас простаци ще ме нахрани заради тая реплика Поех СЛУЧАЯ бастун такъв
Ц.Х.: - Е щом те кефи, викай му "СЛУЧАЯ" няма проблем
K1: - И ето така се получи, че с нея се оказахме от различните страни на един презерватив
K1: - Нека и аз се представя-"27-годишен, снажен, здрав, с ведър и дружелюбен характер, с добро чувство за хумор, материално осигурен - търси да закупи трактор с редосеялка..."
K1: - Искам да ви помоля да спазвате добрия тон.
K2: - спазвам добрия тон!.......Ше си говорим само за цветя!..........
Кво си се разтеменужил ,бе!?! Кат ти го набожурим - ше ти пръснем лалето!!!
K1: - ако сме само двамата с теб ...
K2: - Досега с мъж не съм бил но заради теб ще се прежаля - дупе да ти е яко..
mike28
Модератор

Aries Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: Fun Corner   Сря Дек 24, 2008 8:06 pm

K1: - Проверявам нивото на маслото с щеката и е сухо! Но таблото показва, че е нормално и лампичката за маслото не свети. На кого давярвам на щеката или на лампичката?
K2: - Вадя си члена, меря с линийката - 15 см, а жената казва - на усещане е 5 см! На кой да вярвам на линийката или на жената?
--------------------------------------------------------------------------------------
Продава се БМВ е46
Колата е нов внос,
с оригинална сервизна книжка и документи,
гарантиран произход,
никога не е удряна,
перфектно състояние, като нова,
КАРАЛА Я Е ЕДНА БАБА (вероятно без очилата си), която е ходила с нея само до магазина за мляко,
всички екстри за модела:
джанти-манти,
клими-мими,
щори-мори,
вежди-межди (малко накриво оскубани)
M-кови огледала-могледала,
М-кови бъбреци (или поне един)
и много други...

Огледи на Горубляне

Цена по споразумение!

--------------------------------------------------------------------------------------
K1: - Имам голям проблем, имам немска овчарка, мъжки екземпляр и то доста читав, ама е на 6 години вече и досега немога да му намеря дивойка да ги ожением.
К2: - а аз търся питбулка...ако не ще му викна некоя кака срещу 100евра...той деца неще...просто да улаби жилата горкия,че му е време
К3: - Направи му чекия няма да ти се разсърди.
K1: - Аз деца все още нямам…
K2: - ...ми аз мога да ти направя (ако искаш)
Поезията, видяна в подписа на К1:
Гледам звездите - виждам теб,
Гледам залеза - виждам теб
Гледам луната - виждам теб,
ДА ТИ ЕБА МАЙКАТА, МРЪДНИ!
К1: - Не помня нищо от снощи
К2: - Aко не те боли гъза, не е страшно.
K1: - А какви гарнитури ползваш?
К2: - задушени зеленчуци... поръсени с битo мляко от млад момък
K1: - Да ви кажа все още съм начинаещ по тези неща та гледах едно бмв и таблото дето бързомера ако така му беше имито пишеше 1000 оброта в минута та искам да ви питам това какво означава бихте ли ми обяснили благодаря
К2: - Аз неам бързомер, а бързовар, и ходомер на джапанките си имам, имам и вътремер на патиланеца
mike28
Модератор

Aries Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: Fun Corner   Сря Дек 24, 2008 8:11 pm

===========================================================================================
Преди години чух една такава приказка:
Приказка:
... Имало едно време двама братя. Умчо и Залупчо Laughing .Единият по-умничък, а другият по -тъпичък. На по-умния никои не помагал, защото хората казвали "Остави го, тои и без това си може, даи да помогнеме на по-глупавия, тои по-неможе". Та така, помагали те на по-глупавичкия да завърши училище, да завърши Уни-то, уредили го и с хубава службичка..., а не след дълго тои заел и важни държавни постове...А?...Умният ли? О, почти бях забравил за него. Маи и до днес е преподавател някъде или нещо такова.
автор:caesar_2
=============================================================================================
А сега, специално за вас ще разкажа една приказка:
" Излязъл един ден Великият везир , да се разходи по чаршията, да види как е алъш -вериша , да провери големи ли са данъците , да сложи нови....
Както вървял видял едно малко дюкянче от което излязла една хууубава ханъма, очите и светели като слънца... влязъл везирът и що да види ?
В малкото дюкянче имало един миндер, една ниска софра и един едър мъж , който си бил извадил дареното му от Аллах на софрата. На софрата имало отметки :5 лири , 10 лири, 50 лири
- И какъв ти е алъш-вериша чоджум?- попитал везира
- Да ви наспори Аллах сто хиляди години благодат , ами кой за колкото си плати за толкоз му го вкарвам Ваша милост!
-Аферим !-рекъл везирът и си заминал...В двореца разказал случката на най-любимата си жена и двамата много се смяли .... по едно време везират забелязал , че жена му стъпва по стегнато , кърши снага и очите и , ах очите и светят като на онази ханъма , дето излизала от магазинчето... Досетил се везирът какво е станало , ядосал се много, но нали бил най-мъдрия Велик везир смирил гнева си , отишъл в магазинчето , надупил се и рекъл на чорбаджията:
- Туряй за петдесет лири!!!!
-Ама Велики везире как тъй за педесе лири?!?!
- Ами така .... една уста като не знае какво да приказва нека да го яде за петдесе лири...!!!!"
Анадънму?
=============================================================================================
един господин ми е разказал интересна история от своето трудово ежедневие. Подобна се е случила и на великия македонски поет Рамче:
Оди Рамче низ пустина и оди, оди, оди и наидува на еден куп злато. Се јавува господ од небото и му вика:
„Рамче, ако сакаш да го имаш златото мораш да се посереш одма „
Рамче клекнал и се посрал. Оди он така со златото низ пустината и наидува на пет пати поголем куп дијаманти. Господ пак се јавил од небото и му вика:
„Рамче, ќе го имаш и ова и плус една камила за да го носиш ама мораш да се исереш три пати повеќе од првиот пат „
Рамче се помучил ама успеал да се исере три пати повеќе. И он така продолжил низ пустината и наишол на цел вагон богатство. Господ пак:
„Рамче, се можеш да имаш и плус локомотива да го влече вагонот, ама мораш да се исереш десет пати повеќе од првиот пат !„
И Рамче почнал да се напиња и да сере, сере, кога одненадеж го прекинал еден глас :
„Рамче, Рамче... разбуди се.. Рамче.. разбуди се, цел си во гомна !„

mike28
Модератор

Aries Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: Fun Corner   Сря Дек 24, 2008 8:13 pm

Роден преди 1980
*
Лично послание за тези които са родени преди третото хилядолетие.
Другите няма да могат да го разберат , но ще е добре да ги подсетим.
Гледащ назад във времето, и е трудно да се помисли че сме успели да преживеем толкова дълго време.
Когато бяхме деца ние се возехме във коли без безопасни колани, нито пък балони за защита .
Детските ни стаи бяха боядисвани със оловни бои , и нашите домове бяха изолирани със азбест . Нямаше даже капачки за сигурност на бутилките със медикаменти , още по-малко на токсични препарати , даже нямаше заключалки и на гардеробите .
И когато ходехме да направим едно кръгче със колело карахме без каски.
.
Ходехме сами във града за хляб, и за мляко във алуминиева копанка която едва се затваряше. Даже пиехме вода направо от маркуча за поливане на градинката ! Какъв ужас ?!?!?!?
.
Правехме си малки колички от сапунерки със старите ролкови кънки ! Даже ако си намерихме лагери си правихме и колички , и забравяхме да си направим спирачки , и се спускахме по улици и нанадолнища .
След няколко влизания във стърнищата намирахме решението за спиране .
.
Рано сутрин излизахме от къщи за да идем на училище пеша , и се връщахме много често по-тъмно когато се запалваше уличното осветление .
.
Представете си значи нямаше подвижни телефони , и човек не може да се свърже със нас по цял ден ?!?!?
.
Ядяхме сухи десерти , бисквити , една филия хляб със масло и глава чесън във ръка , а не бяхме дебели ..... и трябва да се каже че играехме почти винаги навън .
.
Пиехме по 4-5 от една и съща бутилка боза или оранжада , и никога нямаше някой умрял от това.
Играехме опасни игри , и често се наранявахме. Катерехме се по дърветата , или прескачахме оградата на съседката. По някой път имахме и падания , наранявания на колена счупени я крак я ръка , но никой не се оплакваше.
Това беше наука за живота.
.
По някой път се биехме между нас си, имахме посинени очи избит някой зъб, но се опитвахме да ги подценим тези неща.
.
Нямахме НИНТЕНДО, ПЛЕЙСТЕЙШЪН или Х-БОКС, без да броя видео-игрите, да не говорим за телевизия, магнетофони видео компютри и т.н.
Но имахме приятели, и ако искахме да ги видим ни оставаше само едно , да излезем на улицата и да отидем до тях да позвъним и да се видим ! Представяте ли си !?!?!? Даже без да питаме родителите си !
Как го правехме всичко това във този суров живот????
*
Ние измислихме игри, със пръчка и топка за тенис, ядехме най-различни неща , но обратно на това което ни се казва.
Рядко е да чуеш че някой е останал без едно око, или има вирусна инфекция.
Някои ученици, не бяха толкова сръчни както други. По някой път им липсваше годината и се налагаше да повтаря. Класовете и изпитите не бяха добре направени и уточнени във времето за да компенсира разликата, независимо от причините.
.
Нашите акции си бяха наши. Ние понасяхме персонално резултатите. Никой не ни криеше. Идеята да ни скрият родителите като направим някаква лудория , беше немислима. Даже нашите родители винаги взимаха страната на другите .
Това не е ли ужасно????
*
Но тази генерация създаде най-добрите приемащи рискове, създатели, откриватели и.т.н. Последните 50 години ние сме във една екслозия от нови идеи и открития.
Ние имахме свободата, отговорността за нашите успехи, а така и неуспехи.
.
*
Но по-важното е че се научихме да живеем със всичко това.
Поздравления , защото и вие сте едни от тях.
-----
За да не забравя предайте тези редове на някои други които нямаха нашия шанс да пораснат преди да се появят адвокати и правителства които да регламентират нашия живот ..... за наше добро !

thedemon1238
Модератор

Брой мнения : 1671

ПисанеЗаглавие: Re: Fun Corner   Чет Дек 25, 2008 1:12 am

Айде аз ще си го дочета утре, че вече стана късно и ще събудя съседите от смях Very Happy Very Happy Laughing
Ragnos
Администратор

Taurus Dragon
Брой мнения : 2059
Местожителство : HATE CITY

ПисанеЗаглавие: Re: Fun Corner   Нед Дек 28, 2008 12:03 pm

mike28 написа:
2. Кога ми се приработи, седам и чекам да мине.

3. Кога съм гладен, не ми се работи. Кога се наручам, ми се
преспи.

4. Питат ме какво можеш да работиш?
- Моа да копам.
- Друго?
- Е, па моа и да не копам.
lol! lol! lol!

Може би обаче трябваше да ги пуснеш на части, щото на много малко хора им се чете всичко накуп.

А това с Рамче просто изби рибата ОТВСЯКЪДЕ!
http://www.easternspirit.org/
speedy86
Модератор

Aquarius Buffalo
Брой мнения : 3033
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Fun Corner   Пет Яну 09, 2009 9:34 pm

Айде да споделя и аз една забавна случка, която ни разказа една от корейките, които ни преподават:
Получила тя покана за ежегодното новогодишно парти в резиденцията на посланика, в която любезно приканвали всички корейци да облекат традиционната носияханбок. Дадено - облякла я тя и тръгва с колата към Бояна за вечерята. Не щеш ли обаче объркала пътя и попаднала в едно дере, където колата затънала и не успяла да я измъкне. Огледала се и видяла наблизо две къщи, като очевидно само в едната имало хора. Престрашила се и позвънила. Та представете си значи да отворите вратата и да видите пред себе си азиатка, меко казано странно облечена в яркочервена носия, която на родния ви език ви обяснява, че колата й буксува и ви пита за някакво посолство, за което не сте и чували! Все пак човечецът се оказал джентълмен и успял да помогне, но се скъсвам от хил като си представя какво ли му е минавало през главата... lol! lol! lol!
http://novavalna.org/
thedemon1238
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Fun Corner   Пет Яну 09, 2009 10:17 pm

Аз нямам нищо против такава да ми почука на вратата, ще помогна с удоволствие. Ето така изглежда носията. 100% съм сигурен, че човека си е мислел, че му правят скрита камера. Laughing
Ragnos
Администратор

Taurus Dragon

ПисанеЗаглавие: Re: Fun Corner   Пет Яну 09, 2009 10:31 pm

thedemon1238 написа:
100% съм сигурен, че човека си е мислел, че му правят скрита камера. Laughing
Без думи, БТВ.
sinardin
Небесен пратеник

Брой мнения : 2349
Местожителство : Dreamland

ПисанеЗаглавие: Re: Fun Corner   Пет Яну 16, 2009 8:31 pm

Присетих се за разните ученически и кандидат-студентски бисери. Едни от любимите ми са "Монахът предложил на баба Илийца да пренощува в манастира, но тя си мислела за младия юнак, който я чакал в храстите, и отказала." и "Гогол страдал от тройнственост, която се състояла в това, че с единия крак той стоял в миналото, с другия приветствувал бъдещето, а между краката му била страшната действителност. " Laughing

Ето и още:
http://zaedno.de/forums/viewtopic.php?t=6065
http://bg.wikiquote.org/wiki/%D0%91%D0%B8%D1%81%D0%B5%D1%80%D0%B8

Повечето са стари, но като тръгна да се ровя винги изниква по още някоя, невиждана досега умнотия. Laughing

Модератор

Aquarius Buffalo
Брой мнения : 3033

ПисанеЗаглавие: Re: Fun Corner   Нед Фев 01, 2009 5:00 pm

Иииииии, малко неповторими гледки от Китай:
Тук

lol! lol! lol!
http://novavalna.org/
thedemon1238
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Fun Corner   Нед Фев 01, 2009 5:41 pm

Ехаа, велики са.
sinardin
Небесен пратеник

ПисанеЗаглавие: Re: Fun Corner   Нед Фев 01, 2009 6:25 pm

Евала им на изобретателността и евала на онова иначе така крехко на вид дърво... Само че повечето са ми по-скоро тъжни, отколкото забавни. Особено човека, дето носи детето през останките от моста... Neutral

Небесен пратеник

ПисанеЗаглавие: Re: Fun Corner   Пон Фев 09, 2009 11:58 am

http://lifestyle.ibox.bg/news/id_288617942/tab_text - странни торти. Тази "Не знаем какво е това отгоре, но не бихме го сложили в устата си!" ми е... ъъъ... най-не любима. Laughing

##################
Едит:

ЦЪК - и коментарът на една приятелка: "Върви после обяснявай, че не си вързан за компютъра".

Пълководец

Aries Horse
Брой мнения : 297
Местожителство : NEVERLAND

ПисанеЗаглавие: Re: Fun Corner   Вто Фев 17, 2009 7:22 pm

Ето и една готина реклама lol!
http://last.fm/user/kaisai/
b1b0
Млад господар

Gemini Tiger
Брой мнения : 140
Местожителство : България

ПисанеЗаглавие: Re: Fun Corner   Съб Фев 28, 2009 11:06 pm

Ух намерих нещо което е доста забавно и улеснено Smile
Цък
sinardin
Небесен пратеник

ПисанеЗаглавие: Re: Fun Corner   Сря Мар 04, 2009 12:57 pm

От Ада
Spoiler:

И една забавна игра за който схваща поне малко английски. Намисляте си личност и то трябва да я познае само като ви задава въпроси. На мен ми позна Левски и Чанг Гън Сок, но го разбих с Баба Марта. Laughing

http://en.akinator.com/

Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Fun Corner   Сря Мар 04, 2009 10:23 pm

sinardin написа:

http://en.akinator.com/

При мен позна Юн Ън Хъе. Laughing Много е забавно как почти винаги познава, ама успях да го бия с едно нещо. Сигурно се учи от хората, щото като загуби, пита какво е. Smile
vivitu
Пълководец

Aries Horse
Брой мнения : 297
Местожителство : NEVERLAND

ПисанеЗаглавие: Re: Fun Corner   Чет Мар 05, 2009 12:53 am

На мен ми позна Утада Хикару, Фреди от Скинс, Ън Хье, обаче не успя с Чък Бас хихихихи Wink

Аххх, гадинката тъкмо позна Вин Дизел и КангТа хахах! Добро е!
http://last.fm/user/kaisai/
KKatrin
Небесен пратеник

Брой мнения : 2244

ПисанеЗаглавие: Fun Corner   Вто Мар 31, 2009 11:10 pm

Първи Април е ...да ни е честит cheers
и по-леко с лъжите jocolor
и нещо, за да се посмеем...

http://www.wix.com/LeeJunKi/bg
blacky80
Небесен пратеник

Брой мнения : 2304
Местожителство : Jeju Island, South Korea (ще ми се)

ПисанеЗаглавие: Re: Fun Corner   Сря Апр 01, 2009 10:14 am

Хайде и от мен, честит първи април cheers !
Първо на тоя ден само:

и за всички специална доставка днес:
Ragnos
Администратор

Taurus Dragon

ПисанеЗаглавие: Re: Fun Corner   Сря Апр 01, 2009 10:20 am

хахахааа, това с американската авиация ме разби! Laughing

Yongi