ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

Последният филм, който сте гледали...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
thedemon1238
Модератор

Брой мнения : 1671

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Съб Юли 18, 2009 7:29 pm

My Love (Korean) 2007

Този филм само отбелязвам, че съм го гледал. Very Happy Не знам какво да пиша за него, но пък е готин и ми хареса. Запълвам си колекцията с филми на И Йон Хи. Иначе е като някаква реклама на соджу. Колко литри се изпиха.... drunken Ами така е, соджуто ще спаси света и е виновно за най-готините изживявания. wilful

8.4/10

Последната промяна е направена от thedemon1238 на Пон Юли 20, 2009 4:05 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
thedemon1238
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Пон Юли 20, 2009 3:51 pm

Доволен съм, не е зле. Smile Екшън сцените са основното за гледане в този филм. Малко са хаотични и се движат като нарисувани. Не знам, може да е търсен ефект, но изглеждат яко на моменти. Smile Gianna е страхотна, много и отива тази роля. Актьорската игра естествено остава на заден план, ама тия погледи дето ги вади са убийствени. cheers Филма няма да стане голям хит, последните години излязоха много подобни, като Underworld например. Пък и много развален английски имаше. Лично аз съм доволен. Даже бих го изгледал и на кино ако го пуснат или като се появи в по хубаво качество.
pam
Пазител

Gemini Dragon
Брой мнения : 901
Местожителство : ВаРнА

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Пон Юли 20, 2009 10:19 pm

И аз ей сега му хвърлих 1 око на филмчето. С нищо не блести ... даже е малко смешно направено ...
ама пък ако Азуми ви е харесало и този филм ще ви допадне Smile
А за качеството ... доста кофти беше ... ама кат нямаме търпение
thedemon1238
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Пон Юли 20, 2009 10:34 pm

Вярно, поне яко се резаха крайници. Ама тая кръв изглеждаше като киселина на пришълец ве! Very Happy Трябва да си пусна и анимето, да видя дали са черпили вдъхновение от там. Освен това е много кратък 85 мин ... 2-3 битки, малко каскади и свършва.
pam
Пазител

Gemini Dragon
Брой мнения : 901
Местожителство : ВаРнА

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Пон Юли 20, 2009 11:00 pm

Тази кръв беше по-реална от в Азуми ... сякаш Laughing
Иначе филма няма кой знае колко общо с анимето.
Почват еднакво и туй то .... в анимето нищо не е обяснено, или пък аз не съм схванала,
ама определено не ми направи впечатление. И героите са други. Нямаше дъщеря на генерал, доколкото помня.
Филма е по-добър.
desjer
Пазител

Брой мнения : 556
Местожителство : в страната на вятърните мелници

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Вто Юли 21, 2009 12:38 am

3-Iron
страхотен филм
L_U_B_A_K_A_8_6
Пазител

Aquarius Buffalo
Брой мнения : 560
Местожителство : По Света и У НАС

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Вто Юли 21, 2009 6:26 pm

pam написа:
Тази кръв беше по-реална от в Азуми ... сякаш Laughing
Иначе филма няма кой знае колко общо с анимето.
Почват еднакво и туй то .... в анимето нищо не е обяснено, или пък аз не съм схванала,
ама определено не ми направи впечатление. И героите са други. Нямаше дъщеря на генерал, доколкото помня.
Филма е по-добър.
Трудно ми е да си представя колко зле е анимето щом филма е по-добър! Холивудски от горе до долу, направо ми се драйфаше, ще ми се да не бях го започвал дори!
sinardin
Небесен пратеник

Брой мнения : 2349
Местожителство : Dreamland

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Нед Юли 26, 2009 1:46 pm

Или поне повечето от филма. Така де, каквото хванах по AXN. Като цяло се ядваше, въпреки дървената игра на актьорите и ужасния в лице индивид, когото бяха избрали за Лайт.

Млад господар

Leo Goat
Брой мнения : 181
Местожителство : Русе

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Пет Авг 14, 2009 9:49 pm

Последния филм който гледах е Shaolin vs. Evil Dead-въх пълна загуба на време-не го гледайте
doti123
Млад господар

Sagittarius Rooster
Брой мнения : 166
Местожителство : тук - там

ПисанеЗаглавие: sky of love   Нед Сеп 20, 2009 3:35 pm

Последния филм, който гледах е sky of love. Като цяло много сладък филм. Супер се изкефих на любовната история, а и видях първия японец и сигурно единствения със светло руса коса, на който прическата му стоеше секси, а не ужасяващо. Laughing
Ама едно не мога да им разбера на тези хора (имам предвид японците) какво против имат happy end-a?!? Защо трябваше да умира тоз сладур?!? Във всичките им любовни филми някой от главните герои умира, изчева, заминава на друга планета или нещо такова. Много депресиращо!!! Sad
Just_Chris
Пълководец

Scorpio Monkey
Брой мнения : 430
Местожителство : Бургас

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Пон Сеп 28, 2009 4:40 pm

и

http://tokio-hotel-bgfans.dir.bg
mackova
Пазител

Taurus Pig
Брой мнения : 770
Местожителство : Стара Загора

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Вто Окт 06, 2009 10:36 am

Реших малко да разнообразя менюто, че почнах да чувствам умора от азиатските мелодрами. Ето ви една мелодрама, но този път с горещ южняшки вкус: El Pasado -Миналото. Много чувствен, много тъжен и много различен прочит на любовта. Останах замислена след финала.

свали от тук
mimeto1ove
Пълководец

Cancer Goat
Брой мнения : 374
Местожителство : Petrich

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Вто Окт 06, 2009 11:37 am

АМии ето това беше последния,много ми хареса,обичам такива филми
Innocent steps

И друг,който гледах наскоро е този...много различни,но и този е хубав,на 1-2 места се оплиташ,но при по внимателно следене се хваща всичко
G@me

П.П приятно гледане...А крис как се казва първия филм?
parab
Администратор

Брой мнения : 1855

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Вто Окт 06, 2009 11:46 am

Миме, пише си на плаката - Linger. Wink
Icequeen
Млад герой

Aries Tiger
Брой мнения : 32
Местожителство : СеверозапАднала България

ПисанеЗаглавие: Re:Последният филм който гледах...   Вто Окт 06, 2009 8:11 pm

"Shanghai kiss".

Тия дни съм луднала по Ken Leung I love you .Като разбрах за какво се разправя във филма,много ме заинтригува.Реших да видя какви са ги надробили Клеър Бенет и Майлс Wink.Хейдън е може би единствената млада US актриса ,която понасям Razz
Пък и намерих нещо за себе си във филма...за едно нещо ми напомня, за друго ми дава Idea
BTW филма го има в Замунда.Не сложих трейлъра, защото мисля, че издава твърде много.
http://www.hey-ai.com/main
sinardin
Небесен пратеник

Брой мнения : 2349
Местожителство : Dreamland

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Нед Ное 01, 2009 3:35 pm

"Зона Замфирова". Отново. Случайно хванат по телевизията. И отново ми хареса толкова, колкото и преди.

Пазител

Libra Cat
Брой мнения : 644

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Нед Ное 01, 2009 6:56 pm

Зонето си е уникален филм lol!
Иначе аз последно гледах
Spoiler:

и много ми хареса!
Just_Chris
Пълководец

Scorpio Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Нед Ное 01, 2009 8:45 pm

gorchiza
Пълководец

Aries Goat
Брой мнения : 247

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Пон Ное 02, 2009 11:01 am

rise of evil
Много силен филм Smile макар и рпавен от американци и изкривяват малко истината Smile

Just_Chris
Пълководец

Scorpio Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Сря Ное 04, 2009 7:17 pm

Fireball / Огнена топка: Муай Тай забивки (2009)

thedemon1238
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Сря Ное 11, 2009 8:02 pm

THIRST (2009) 9/10

Филма оправда очакванията ми и доста ми хареса. Получи се нещо доста интересно и абсурдно... Не знам защо, но ми напомни малко на The Quiet Family (1999). Категорично най-добрият корейски филм за вампири. Ще ви хареса гледайте го. За Сонг Канг Хо няма какво да говоря, един от най-големите корейски актьори. Тука интересна роля прави и Ким Ок Бин, която вече успя да ме спечели за верен фен. Smile
L_U_B_A_K_A_8_6
Пазител

Aquarius Buffalo

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Сря Ное 11, 2009 8:17 pm

Релииза от Авеистаз ли гледа? Пишеше че е с вградени субтитри.
thedemon1238
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Сря Ное 11, 2009 8:29 pm

Същия, ама все е нещо. Smile
L_U_B_A_K_A_8_6
Пазител

Aquarius Buffalo

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Сря Ное 11, 2009 8:33 pm

Ами ше му се помъча, пък даже и още половин диоптър да кача. И аз го чакам от много отдавна щото беше спечелил награда в Кан и се води супер хитов, пък и почти винаги като препоръчаш нещо се оказва доста добро.
Kiara_Yuichi
Пазител

Libra Dragon
Брой мнения : 870
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Сря Ное 25, 2009 10:24 pm

В момента съм мания на тема азиатски драми и последният филм който изгледах е Full House.

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Today at 5:07 pm

Последният филм, който сте гледали...
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next