ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

Последният филм, който сте гледали...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Kimi Lee
Пазител

Scorpio Snake
Брой мнения : 663
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Нед Фев 28, 2010 1:02 pm

Брутален филм! Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Dark_Angel
Пълководец

Capricorn Snake
Брой мнения : 307

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Чет Мар 04, 2010 12:27 pm

The Perfect Couple ( The Best Romance)

За филма ще кажа само, че е една готина комедия.
Гледайте го Very Happy
http://musicroomnumber15.piczo.com
tuci8710
Небесен пратеник

Libra Cat
Брой мнения : 1377
Местожителство : Враца

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Пет Мар 05, 2010 1:49 pm

Dark_Angel написа:
The Perfect Couple ( The Best Romance)

За филма ще кажа само, че е една готина комедия.
Гледайте го Very Happy
Този филм е трепач. Умрях си от смях. И аз го препоръчвам за гледане lol!
П.С. ако може да споделите още подобни филми, ще бъда много щастлива
http://www.greek-hotels.ltd.bg
sinardin
Небесен пратеник

Брой мнения : 2349
Местожителство : Dreamland

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Сря Мар 10, 2010 7:42 pm

http://www.theworldisbig.com/

От толкова положителни отзиви седнах да го гледам с относително големи очаквания. Нещо, което по правило избягвам. Но филмът не просто отговори на тях, но успя и да ги надскочи в пъти. Малко са нещата, които са успявали да ме докоснат достатъчно, че да ми насълзят очите на няколко пъти, и то без това да се дължи на нечия смърт. Радвам се и съм горда, че в страната ни има хора, които могят да правят такива филми.

Пълководец

Брой мнения : 437
Местожителство : In My Dreams...

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Нед Мар 14, 2010 1:09 pm

Алиса в Страната на Чудесата Very Happy

Много ми хареса,а Джони Деп беше Фантастичен!!!!
Ishikawa_Michiyo
Посветен

Taurus Horse
Брой мнения : 62
Местожителство : /Varna/

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Нед Мар 14, 2010 7:15 pm

"Облачно с кюфтета" xD
pirani
Небесен пратеник

Aquarius Horse
Брой мнения : 1448
Местожителство : България, Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Нед Мар 14, 2010 7:27 pm

Ishikawa_Michiyo написа:
"Облачно с кюфтета" xD
Suspect и аз него........ама си трая.......че отиде ми репутацйката......
blacky80
Небесен пратеник

Брой мнения : 2304
Местожителство : Jeju Island, South Korea (ще ми се)

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Нед Мар 14, 2010 11:25 pm

Не ме питайте..каква реклама и какъв филм, а колко очаквах...

Пазител

Scorpio Snake

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Пон Мар 15, 2010 12:04 am

Става за убиване на времето.
usagi
Посветен

Aquarius Horse
Брой мнения : 88
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Пон Мар 15, 2010 9:08 am

Ами...за един път става
gorchiza
Пълководец

Aries Goat
Брой мнения : 247

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Пон Мар 15, 2010 5:26 pm

филма е много стойностен , наистина си заслужава оскарите сравнение с Аватар
Kimi Lee
Пазител

Scorpio Snake

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Вто Мар 16, 2010 9:56 pm

Една от добрите роли на James Franco!
nikomila
Посветен

Брой мнения : 66
Местожителство : Sofia

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Сря Мар 17, 2010 11:11 am

Този Ханеке е такъв майстор на психическия тормоз, заричам се да не гледам негови филми вече, всеки път се чувствам разтърсена и отвратена от човешкия род. Ако се чудите какви точно извращения биха могли да се случат в едно уж кротко немско селце в годините преди Първата световна война, това е филмът. Всичкото разказано леко небрежно сякаш не е кой знае какво и заснето, разбира се, в черно-бяло, за да е по-голям тормозът.

blacky80, видя ли синопсиса на твоя филм в програмата, смяла съм се буквално със сълзи. Laughing
Изкушавам се да копирам поне началото, защото такъв шедьовър не може да бъде пропуснат:

"Млад левент с аполоново тяло среща крехка златокоса девойка на брега на океана. Заедно изживяват две седмици, изпълнени с въздишки и влажни погледи, а после войната ги разделя...."

Последната промяна е направена от nikomila на Сря Мар 17, 2010 12:18 pm; мнението е било променяно общо 1 път
blacky80
Небесен пратеник

Брой мнения : 2304
Местожителство : Jeju Island, South Korea (ще ми се)

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Сря Мар 17, 2010 11:26 am

nikomila написа:
blacky80, видя ли синопсиса на твоя филм в програмата, смяла съм се буквално със сълзи. Laughing
Изкушавам се да копирам поне началото, защото такъв шедьовър не може да не бъде пропуснат:

"Млад левент с аполоново тяло среща крехка златокоса девойка на брега на океана. Заедно изживяват две седмици, изпълнени с въздишки и влажни погледи, а после войната ги разделя...."

Хахаха, така ли, мерси flower
...ми то преводът на името на български и една усмивка на Чанинг Embarassed , бяха най-запомнящите неща от
тоя филм
Ама признавам корейците ...който (не)иска да гледа филма..да види това:
Spoiler:

Посветен

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Сря Мар 17, 2010 12:15 pm

То въобще заглавието на български е уникално, как от Dear John се е получило С дъх на канела, един господ знае. Rolling Eyes
Клипчето си го бива наистина, не се налага да гледам филма. Very Happy

За да не съм извън темата, да похваля един доста добър трилър, The World of Silence:

Краят успя да ме изненада, дори се наложи да попрегледам назад филма, за да видя как така не съм забелязала признаците за това, което става ясно на финала.
Alfons
Пълководец

Libra Dragon
Брой мнения : 479
Местожителство : Все още никъде

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Сря Мар 17, 2010 7:46 pm

little_angel
Млад герой

Capricorn Snake
Брой мнения : 38

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Съб Мар 27, 2010 10:55 pm

Много ми хареса sunny Имаше много забавно моменти flower
Jackie Chan и Leehom Wang бяха супер
A Love To Kill
Пълководец

Libra Cat
Брой мнения : 215
Местожителство : ВАРНА

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Съб Мар 27, 2010 11:18 pm

Филмът е направен по известна истинска история, която се е случила в Япония, през 20-те години. Куче, което всеки ден изпраща и посреща господаря си на гарата. Господарят му умира внезапно. Тогава кучето в течение на 9 години, всеки ден в 5 часа отива на гарата за да чака господаря си който пристигаше с последния влак. След това японци издигат паметник на мястото където кучето е чакало господаря си.
http://bi-rain-bulgaria.blogspot.com/
Koizora
Пазител

Virgo Cat
Брой мнения : 515

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Нед Мар 28, 2010 10:09 pm

Страхотен филм, много ми хареса!

thedemon1238
Модератор

Брой мнения : 1671

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Нед Мар 28, 2010 11:24 pm

Girl X Girl (2007)

Това филмче щеше да е супер яко, ако имаше малко по-голям бюджет, за да пресъздадат реално битките. Поне зрелище да има. Това момичета да се налагат с метални бухалки, направо си плаче за реално визуализиране. Very Happy Можеше поне да ги докарат битките до нивото на Legend Of The Seven cutter (с Юн Ън Хье), но нищо. Аз много се забавлявах, но не гарантирам, че на всеки хумора ще му допадне. Иначе супер сладко филмче се получи, не го очаквах. Smile
legalize_It
Пазител

Gemini Buffalo
Брой мнения : 519

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Пон Мар 29, 2010 2:04 pm

little_angel написа:

Много ми хареса sunny Имаше много забавно моменти flower
Jackie Chan и Leehom Wang бяха супер

и аз го гледах вчера ... и на мене ми хареса Smile
chobanov
Млад герой

Sagittarius Tiger
Брой мнения : 20

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Пон Мар 29, 2010 2:40 pm

Освен сериалие, от които не ми остава време за друго,последният филм,който ми направи впечатление беше Agora - испански,но с английско аудио.Действието се развива в Александрия-4-5век след Христа.Главната героиня Хипатия е една от най-интелигентните жени на късната Античност.Става жертва на един от бащите на христианството-св.Кирил Александрийски,който-парадокс!-се мъчи да бъде призната божествената същност на друга забележителна жена-св.Дева Мария.
spark
V.I.P

Leo Dragon
Брой мнения : 355
Местожителство : Толбухин

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Вто Мар 30, 2010 1:30 am

Air Doll (2009)

Филмът е японски,с участието в главната роля на корейската актриса Bae Doo Na.Изключителна игра,не всяка би се справила на нейно място.Шапка й свалям.

Сваляне от Авистаз
kokokode
Посветен

Capricorn Rooster
Брой мнения : 60

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Вто Мар 30, 2010 11:00 am

nikomila
Посветен

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   Вто Мар 30, 2010 11:23 am

Биографичен филм на Брус Бересфорд за детските години и началото на кариерата на китайския балетист Li Cunxin, който в началото на 80-те години решава да остане в САЩ и с това предизвиква международен скандал, а после дълги години е солист на балетната трупа в Хюстън. Сега живее в Австралия и е брокер, а автобиографичната му книга става бестселър в много страни.
Филмът е малко клиширан откъм противопоставяне изток-запад, но има достатъчно балет за радост на окото. Very Happy Още повече, че ролята на Ли се изпълнява от друг страхотен балетист - Chi Cao, който преди десетина години спечели златен медал на Международния балетен конкурс във Варна (а при мъжете журито дава мнооого трудно златен медал, трябва да са едва ли не вече завършени артисти), а сега е солист на Кралския балет в Бирмингам. Той с актьорството се справя къде по-добре, къде по-зле, но по-важното е, че танцува божествено. Very Happy

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който сте гледали...   

Последният филм, който сте гледали...
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 8 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next