ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

Kurosagi (2006)+

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
stelito
Пълководец

Aries Dragon
Брой мнения : 202
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Kurosagi (2006)+   Сря Яну 20, 2010 6:03 pm

Цитат :
Аз стартирах със сериала и съм на 4 епизод, нямам търпение да се прибера от работа и да продължа. Определено ми харесва към момента и се надявам до последния си епизод, да бъда така грабната от персонажите. wilful
Сигурна съм, че няма да си разочарована след края.
Много хубаво сериалче е, наистина те грабва от началото до края. Аз лично го гледах през почивни дни, след като си го пуснах не можах да спра, докато не изгледам всички серии. lol! flower lol!
Ямито за пореден път показа, че няма равен... flower
Приятно гледане... Very Happy
Върнете се в началото Go down
nuyomi
Посветен

Pisces Monkey
Брой мнения : 83

ПисанеЗаглавие: Re: Kurosagi (2006)+   Чет Яну 28, 2010 1:10 pm

rossi87 написа:
За туршията като я гледах на външен вид... не ми се иска да го виждам това на живо. Не ми вдъхна кулинарно доверие No
Напълно съгласна с теб! Не бих се прежалила да сложа нещо толкова съмнително в устата си.
А до метафори свързани с това чудо... ем не знам - според мен човека просто искаше да си направи туршия, но не му се отдава.

Иначе като цяло филма ми хареса много. Може би не можах само да разбера като персонаж приятелката на Цурара, но по принцип винаги съм мразела тоя тип хора дето мислят само за себе си и заповядват на другите все едно е лесно достижимо, и никога не съм се опитвала да ги разбера. А до пасването на Yamapi с ролята спор няма - особено с това негово студено/измъчено изражение все едно е писана за него.

Аз обаче имам и малка забележка към субтитрите на последния епизод най-вече (мисля че тази грешка я имаше и в някой от другите епизоди също)
Не е Аники (по-голям брат), а АнЕки (по-голяма сестра). При положение, че на екрана се появява момиче, е малко неуместно да се пише за брат. scratch Това става някъде към последните 18мин. на серията дето говори на семейството си.
NyXe
Млад господар

Gemini Pig
Брой мнения : 192
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Kurosagi (2006)+   Чет Яну 28, 2010 4:12 pm

stelito написа:
Цитат :
Аз стартирах със сериала и съм на 4 епизод, нямам търпение да се прибера от работа и да продължа. Определено ми харесва към момента и се надявам до последния си епизод, да бъда така грабната от персонажите. wilful
Много хубаво сериалче е, наистина те грабва от началото до края. Аз лично го гледах през почивни дни, след като си го пуснах не можах да спра, докато не изгледам всички серии. lol! flower lol!

Благодаря, изгледах сериала с кеф Smile, за съжеление не се развиха отношениета между двамата герои, което до някаква степен ме разочарова ( много съм романтична ) очаквах едни целувки, милувки, страст, любов, неземно щастие, деца и т.н. , ех не стана мойто хихиих
Но сценария, играта на актоьрите е убийствена , така, че гледай народе
stelito
Пълководец

Aries Dragon
Брой мнения : 202

ПисанеЗаглавие: Re: Kurosagi (2006)+   Чет Яну 28, 2010 4:54 pm

NyXe написа:
stelito написа:
Цитат :

Благодаря, изгледах сериала с кеф Smile, за съжеление не се развиха отношениета между двамата герои, което до някаква степен ме разочарова ( много съм романтична ) очаквах едни целувки, милувки, страст, любов, неземно щастие, деца и т.н. , ех не стана мойто хихиих
Но сценария, играта на актоьрите е убийствена , така, че гледай народе

Taka e, любовната история не беше в центъра на събитията...Даже, въобще я нямаше...Но пък, сериалът си беше хубав и без нея, нещо различно от масата драми...Smile)))
nuyomi
Посветен

Pisces Monkey
Брой мнения : 83

ПисанеЗаглавие: Re: Kurosagi (2006)+   Чет Яну 28, 2010 8:29 pm

Е пак си имаше някакви чувства. Не мисля, че Цурара ще се откаже толкова лесно от тях, макар и Куросаки да е черното, а тя - бялото. Според мен въпреки, че ще става прокурор и е убедена, че закона трябва да се спазва, някъде дълбоко в нея подкрепя Куросаки и му мисли само доброто, и ще остане до него по един или друг начин. (както е направила онази проектантка със съперника на черното жеравче.)

Spoiler:

Aya_chan
Млад герой

Aries Rat
Брой мнения : 29
Местожителство : Скитам по света * ухилквайки се, си приготвя партакешите за Япония*...

ПисанеЗаглавие: Re: Kurosagi (2006)+   Пет Яну 29, 2010 7:52 pm

O, този филм беше първият японски сериал гледан от мен. Изобщо не бях рязочарована, а напротив...беше страшно интертесно да им се наслаждавам на тези двамата cheers

В този филм Ямапи се преобразява в толкова образи...интересно е да се наслаждаваш. Very Happy
Когато гледах последните епизоди си мислих че ще го тикнат в затвора и плаках като луда, но когато Цурара бягаше след полицейската кола...този момент ти дава да разбереш, че те двамата просто са един за друг, въпреки различните си разбирания. cheers
http://uzumaki.namcobandaigames.com/
hearteless
Глупаче

Aries Rooster
Брой мнения : 4

ПисанеЗаглавие: Re: Kurosagi (2006)+   Нед Яну 31, 2010 9:01 pm

Уникален сериал, нямам думи ..... искам 2 сезон lol! lol!
hris
Млад герой

Aries Pig
Брой мнения : 14

ПисанеЗаглавие: Re: Kurosagi (2006)+   Пон Фев 08, 2010 2:39 pm

Ето го и първият ми коментар . cheers
Декември месец съвсем случайно попаднах на Куросаги и си викам : Защо да не пробвам нещо ново ?
Изгледах го на 1 дъх и смело мога да кажа че се влюбих в цялата му и Япония Very Happy
От начало ми направи впечетление че м/у геройте на Yamapi и Maki чувствата са как да кажа ''загатнати'' , а ако обърнем на някое американско творение няма да са загатнати , ами направо от 1-вата минута ще почнат с извинение да се натискат ! Играта на Ямапи беше извънредно сладка ... Не мога да го кажа по друг начин ... Като се разплачеше и аз се разплаквах а като се усмихне (в редките случай когато не е извънредно замислен) и аз се усмихвах . Наистина не може да му се отрече чара .
П.с : Поздравления за хората които са се заели да превеждат сериялите ... аз за сега само гледам и вече съм на края на списъка ... после може и да започна да превеждам , а за сега само ще коментирам . pig
pe6ito
Млад господар

Scorpio Dragon
Брой мнения : 154

ПисанеЗаглавие: Re: Kurosagi (2006)+   Чет Фев 25, 2010 7:43 pm

Този сериал го бях гледала доста отдавна, но тогава не ми напарви особено впечатление. Преди малко се сетих за него - по новините говореха за измами в Бургас и просто самият начин на действие на измамниците бе подобен на този от една от сериите. Сега като се замисля всъщност филмът е доста реалистичен от тази гледна точка, защото много от измамите в него наистина са възможни (преди си мислех, че просто самите хора са прекалено наивни, щом се връзват на такива измами). Наиситна има много реални случаи и не е задължително да си наивинк за да станеш жертва на такъв човек. И не само в Япония имат такива жерави - доста образователен сериал се оказа... Заслужава си гледането не само заради Ямашита Wink
Камелия
Млад господар

Cancer Dog
Брой мнения : 109

ПисанеЗаглавие: Re: Kurosagi (2006)+   Пон Мар 29, 2010 12:34 am

Хареса ми. Замислих се над някои неща и се удивих как работи системата в Япония.

Spoiler:

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Kurosagi (2006)+   

Kurosagi (2006)+
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 300 (2006)
» продавам микрон sl 2006 am