ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

Yankee-kun to Megane-chan (2010)

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
lazeto
Пълководец

Брой мнения : 377
Местожителство : Plovdiv

ПисанеЗаглавие: Yankee-kun to Megane-chan (2010)   Нед Апр 25, 2010 7:27 pm

Страна: Япония
Формат: Renzoku
По мангата на: Yankee-kun to Megane-chan by Yoshikawa Miki
Година на излъчване: 2010-Април-23 старт
Режисьор: Mahoko Takanari, Akio Yoshida
Жанр: Комедия
Епизоди:
Субтитри:

Участват:
• Narimiya Hiroki as Shinagawa Daichi
• Naka Riisa as Adachi Hana
• Hongo Kanata as Izumi Gaku
• Koyanagi Yu as Chiba Seiya
• Kawaguchi Haruna as Himeji Rinka
• Suzuki Ryohei as Nerima Seiun
• Minagawa Sarutoki as Sakai (homeroom teacher)
• Furuta Arata as Shinagawa Chuta
• Hori Chiemi as Shinagawa Kiyo
• Owada Miho as Shinagawa Kairi
• Ito Shiro as Adachi Tatsuo

Резюме: "Yankee-kun to Megane-chan" се разказва за отношението между гимназиста Daichi Shinagawa (Hiroki Narimiya) и неговия класен представител Hana Adachi (Riisa Naka).Макар че те изглеждат пълни противоположности, Daichi е добър ученик, който се превръща в лошо момче, а Hana е била лошо момиче в отминалите си гимназиялни дни която се опитва да продължи напред. Нейната тайна е открит от Shinagawa, но самата тя усилено се опитва да поправи пътищата си ,решена да помогне и на него да стане добър.

Епизод 1

Много се радвам, че тази манга вече има екранизация доскоро я четях а сега излиза и сериалче по нея с любим актьор за мен в главната роля супер
Върнете се в началото Go down
kiki_riki90
Посветен

Taurus Horse
Брой мнения : 59
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Yankee-kun to Megane-chan (2010)   Пон Апр 26, 2010 8:17 pm

Като за човек, който гледа без да разбира нищо не ми се видя лош. Първи епизод е някакъв такъв зарибяваш, само да излезне преводче...
http://kiki1320.wordpress.com/
pe6ito
Млад господар

Scorpio Dragon
Брой мнения : 154

ПисанеЗаглавие: Re: Yankee-kun to Megane-chan (2010)   Пет Апр 30, 2010 6:53 pm

Това го очаквам откакто разбрах, че Хироки Намирия ще има главна роля в него. Току-що изгледах 1-ви епизод, не съм чела манагата, затова...

Мненито ми - преди да гледам епизод 1
clown
Хироки Наримия в главна роля, в комедия (йей)... ученическа No Та това го има само в американските серилаи - 30 годишен младеж да играе гимназист ?!? Добре де на японците никой не може да им определи годините, но на фона на съучениците му в сериала - то си личи, че им е батко. Нака Рийса ще му партнира?!? Добре, че са го навлекли добре, щото тя е два пъти колкото него (само на плаката, ама това сигурно е щото няма много японски гени у себе си). Въпросната дама, още в Божествените капки ми направи лошо впечатление, не ми е никак приятна в лице, изражението и ми е доста лигаво и малко ми бие на прасенце, ама едно такова наивничко...

След като изгледах епизод 1 clown
Доста интересно се оказа, наистина си е типична ученическа комедия, романтичничка... Сега разбирам защо са избрали Нака Рийса. Не знам, дали има актриса, която би могла да изиграе такова досадно настъпателно ентусиазирано същество като Очилатката така, пък че и накрая побойничка да се окаже Wink Личи си, че Хироки Намирия е позапомнил нещо от "акробатиката" от "Дроп-а", защото "бойните" му сцени не ми изглеждаха никак зле (сравнявам го с пресните ми спомени на ритниците на Каменаши Казуя в Ямато, които си бяха Crying or Very sad - слаба работа и за сериал). Сериалчето ще го следя сериозно, защото 1-я епизод доста ми хареса, пък и отдавна ми се гледаше нещо подобно ученическо, дано да не се разочаровам. А ако имаше и английски софтсубтитри... Засега само Timeless - видях, че ще го хардсъбват...
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Yankee-kun to Megane-chan (2010)   

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1