ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

Честит втори рожден ден Eastern Spirit!

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
megi
Млад герой

Leo Tiger
Брой мнения : 23
Местожителство : Бургас/Пловдив

ПисанеЗаглавие: Честит втори рожден ден Eastern Spirit!   Сря Апр 14, 2010 7:17 pm

Честит рожден ден ! Живи и здрави,благодаря че ви има.Продължавайте в същия дух,да поддържате нашата азиатска страст.
Върнете се в началото Go down
didkapan
Млад герой

Брой мнения : 48
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Честит втори рожден ден Eastern Spirit!   Сря Апр 14, 2010 7:37 pm

Честит 2-ри рожден ден на всички почувствали Източния дух.
Благодаря на всички осъществили идеята за този сайт - да сте живи и здрави!
Пожелавам на да се плоди и множи още дълги години - наздраве
ANJY
Пълководец

Taurus Rooster
Брой мнения : 391
Местожителство : България, София

ПисанеЗаглавие: Re: Честит втори рожден ден Eastern Spirit!   Сря Апр 14, 2010 7:40 pm

Хе-хе... Честит рожден ден на любимото ми форумче! bounce
Няма ден, който да не започне или поне да не завърши с Вас - семейството на "Източен дух".
Аз също открих тук нови приятели и се радвам, че ви има. Бъдете все така всеотдайни и неповторими.
Хайде сега на тортата, че може и да не остане
Наздраве!

vanesa
Глупаче

Leo Buffalo
Брой мнения : 1
Местожителство : Бургас

ПисанеЗаглавие: Честит втори рожден ден Eastern Spirit!   Сря Апр 14, 2010 7:49 pm

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !!!!!

Благодаря Ви, че ви има
Да сте живи, здрави и все така готини
YoTo
Посветен

Taurus Pig
Брой мнения : 59
Местожителство : Стара Загора

ПисанеЗаглавие: Re: Честит втори рожден ден Eastern Spirit!   Сря Апр 14, 2010 7:52 pm

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Eastern Spirit!!! ..
Нека източният дух да е още много време с нас !!!
memi
Пълководец

Scorpio Rooster
Брой мнения : 225
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Честит втори рожден ден Eastern Spirit!   Сря Апр 14, 2010 8:04 pm

Честит Рожден Ден Eastern Spirit!
Хиляди благодарности на "родителите" на Eastern Spirit,
вие ни направихте щастливи!
Iva Di
Глупаче

Брой мнения : 5

ПисанеЗаглавие: Честит рожден ден!   Сря Апр 14, 2010 8:30 pm

Честит 2-ри рожден ден!
Да си призная, изненадах се като разбрах, че сте само на 2 годинки. Мислех, че съществувате от повече време.
Бъдете все така ентусиазирани и всеотдайни! Благодаря ви за професионализма и перфекционизма. Благодаря, че отделяте толкова много от времето си, за да бъде този малък рай винаги на най-високо ниво. Благодаря, че на доброволни начала правите източната култура достъпна за всеки българин, който иска да надхвърли мирогледа си.
Благодаря, че ни дарявате красота!
С най-добри пожелания.

mia_koluchi
Пазител

Cancer Snake
Брой мнения : 535

ПисанеЗаглавие: Re: Честит втори рожден ден Eastern Spirit!   Сря Апр 14, 2010 8:42 pm

Честит 2-ри рожден ден на и от мен
Пожелавам дълголетие на форума и много здраве и късмет на всички съфорумци .
Благодаря, че ви има

stelito
Пълководец

Aries Dragon
Брой мнения : 202

ПисанеЗаглавие: Re: Честит втори рожден ден Eastern Spirit!   Сря Апр 14, 2010 8:56 pm

Животът все така да ни събира,
с вкусно китайско и ледена бира.
За празник тук не ни е нужна причина,
щом източен ритъм през пулса премина.

Честити рожден ден, EASTERN SPIRIT!!!
flower~~~~~~~ flower ~~~~~~~ flower
Uni_Cat
Посветен

Taurus Rooster
Брой мнения : 77

ПисанеЗаглавие: Re: Честит втори рожден ден Eastern Spirit!   Сря Апр 14, 2010 9:32 pm

Честит рожден ден и от мен! Най-сърдечни пожелания за всички, които обичат този форум!
Iva
Млад господар

Aries Buffalo
Брой мнения : 124
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Честит втори рожден ден Eastern Spirit!   Сря Апр 14, 2010 10:44 pm

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!
Първо искам да благодаря на хората създали този прекрасен форум и отдали много от вниманието си на него!Благодарности на всички които отделят от свободното си време за преводи, редакции и всичко останало, за да ни радват.Камсахамнида! Пожелавам на всички да прекарат много приятни мигове, да намерят много приятели, и още дълги години да се сформират фестове и срещи!Бъдете благословени всички!

http://www.youtube.com/watch?v=vJw-kYqs2nI
sugasu
Млад герой

Scorpio Rooster
Брой мнения : 24
Местожителство : The road I'm on

ПисанеЗаглавие: Re: Честит втори рожден ден Eastern Spirit!   Сря Апр 14, 2010 10:44 pm

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на сайта и на всички, които са част от него!!!
Още много страхотни филмчета, музика... усмивки и проляти сълзи!
Много изпита бира задно на всички съфорумци, изядена китайска манджа и срещи на отбора в азиатски дух!
pam
Пазител

Gemini Dragon
Брой мнения : 901
Местожителство : ВаРнА

ПисанеЗаглавие: Re: Честит втори рожден ден Eastern Spirit!   Сря Апр 14, 2010 10:55 pm

Честит празник, съфорумци!
Благодаря ви, че ви има!
RuLzZz!!!
gorchiza
Пълководец

Aries Goat
Брой мнения : 247

ПисанеЗаглавие: Re: Честит втори рожден ден Eastern Spirit!   Сря Апр 14, 2010 11:11 pm

честит !!! обичам си изтока и източните хора (:
alinamalina
Глупаче

Брой мнения : 3

ПисанеЗаглавие: Re: Честит втори рожден ден Eastern Spirit!   Чет Апр 15, 2010 8:06 pm

Честит Рожден Ден и от мен!!! Голямо благодаря на всички преводачи за интусиазма, постоянството и вложеното време! Благодаря ви от все сърце за прекрасната работа и изобщо за стойностните субтитри с ваш превод... чудесни сте, благодарение на вас ще успея да се насладя докрай на доста прекрасни сериали. На всички, които работят за сайта и ползват сайта желая от сърце само хубави неща, здраве и добро настроение Пожелавам ви да продължавате в същия дух и да ни радвате и занапред!! Нека само приятели Ви обкръжават,а злото бяга надалеч! Благодаря че ви има
endorian
Бащицата

Aquarius Buffalo
Брой мнения : 88

ПисанеЗаглавие: Re: Честит втори рожден ден Eastern Spirit!   Пет Апр 16, 2010 5:26 pm

С малко закъснение да ви честитя и аз празника драги приятели! 2 години изпълнени с множество успехи не са никак малко! Честит Рожден Ден, Eastern Spirit!!!
Пожелавам ви да продължавате и да растете все в същият дух още пет пъти по толкова!!! cheers

shae
Пълководец

Taurus Snake
Брой мнения : 391
Местожителство : Сред образи и светлосенки...

ПисанеЗаглавие: Re: Честит втори рожден ден Eastern Spirit!   Пет Апр 16, 2010 6:29 pm

Със закъснение честито и от мен!

Още много по толкова години и много по толкова потребители! Благодаря, че Ви има! Огромно благодаря и на създателите и тези, които отделят постоянно от личното си време, за да се грижат ние да се забавляваме!
Pammy
Посветен

Taurus Dog
Брой мнения : 75
Местожителство : Varna

ПисанеЗаглавие: Re: Честит втори рожден ден Eastern Spirit!   Пет Апр 16, 2010 11:45 pm

Леко закъснях, за което ме извинете. Честит Рожден Ден!!! Хубави неща се случват всеки ден и тук, при нас това е правило.
Лично аз БЛАГОДАРЯ за това, че този сайт го има; за това, че ви има вас; за това, че промените се случват вече. Благодаря на всички, който правите този сайт и тази комуникация възможна.
Лично аз мисля, че сме посредата - между Запада и Изтока. До сега, обаче сме взимали само негативните аспекти на това "посредие". Но от известно време се пробуждаме и виждаме, че има и положителни такива. Ние сме явно доказателство за това. Мисля, също, че трябва да има доста хора, който трябва да се гордеят с това.
Поздравления!
Matkoooo
Глупаче

Capricorn Rat
Брой мнения : 2

ПисанеЗаглавие: Re: Честит втори рожден ден Eastern Spirit!   Съб Апр 17, 2010 8:16 am

Честит втори рожден ден на Eastern Spirit, пожелавам ви много щастие и любов като по филмите Wink Даваите все така с работата, страхотни сте cheers cheers lol! lol! king queen
ukio
Пълководец

Брой мнения : 389

ПисанеЗаглавие: Re: Честит втори рожден ден Eastern Spirit!   Съб Апр 17, 2010 5:45 pm

Тройният празник беше незабравим! Благодаря ви!
Чакам снимките.
http://ohayoasia.blogspot.com/
suani
Посветен

Aries Goat
Брой мнения : 86

ПисанеЗаглавие: Re: Честит втори рожден ден Eastern Spirit!   Пет Апр 23, 2010 8:03 pm

Аз съм от тези който доста закъсняха/за мое оправдание мога да кажа,че точно на рождения ми ден компютъра се счупи и нямах една седмица/с поздравите.Но все пак Честит Втори Рожден Ден!Благодаря,че Ви има!Благодаря на всички,който се грижат за сайта за да се забавляват такива като мен.Пожелавам Ви още много много потребители!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Честит втори рожден ден Eastern Spirit!   

Честит втори рожден ден Eastern Spirit!
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Soul (2009)
» Page Turner/2016/