»ндексЋинк към основни€ сайт–егистрирайте се¬ход

Share | 

Tree Of Heaven (2006)+

ѕредишната тема —ледващата тема Go down 
»ди на страница : 1, 2  Next
јвтор—ъобщение
speedy86
ћодератор

Aquarius Buffalo
Ѕрой мнени€ : 3033
ћестожителство : —офи€

ѕисане«аглавие: Tree Of Heaven (2006)+   „ет ƒек 04, 2008 6:56 pm

јлтернативни заглави€: 천국의 나무 / Chunkookeh Namoo/Tree of Heaven / Heaven's Tree / Trees in Heaven
√одина: 2006
≈пизоди: 10
ћладата Ќана е загубила баща си на 8 години и живее с майка си в япони€. —лед пътуване до родината, майка й се връща с нови€ си съпруг и сина му - млад хубавец с (малко подозрителен) придобит аутизъм след смъртта на майка му навръх 10-€ му рожден ден. ћладоженците заминават на продължително пътуване и остав€т Ќана и нови€т й брат под опеката на лел€ й. “ормозена от лел€ си, Ќана постепенно се сближава с нови€ член на семейството.

Ћичен коментар: ќще не съм го изгледала, но май ще излезе зайче от та€ шапка. јктрисата е много миловидна, а по сценарий е планирано доволно количество драма и дълбоки психологически белези. —тискам палци да не ме разочарова.

Ћинк за всичките 10 епизода накуп
¬ърнете се в началото Go down
http://novavalna.org/
speedy86
ћодератор

Aquarius Buffalo

ѕисане«аглавие: Re: Tree Of Heaven (2006)+   Ќед ƒек 07, 2008 7:49 pm

≈, изгледах го! √ол€ма изненада се оказа - първите 4 епизода едва ги изтърп€х и продължих да гледам на инат. «аслужаваше си, от 5 епизод нататък с€каш гледах друг филм. ƒоста динамичен, с изключение на дежурните реплики по калъп, повтар€ни до примал€ване с надеждата да зазвучат смислено. ѕром€ната на 180 градуса обаче ми върна настроението, особено като се по€виха бодигардовете... lol! ѕълни кретени! »зненада ме и кра€т,
Spoiler:

Ѕаткото също е доста симпатичен, когато му се вижда мутричката - прическата в началото никак не му отиваше. японката е много миловидна, макар че с тези идиотски реплики не впечатл€ва много. Ќо все пак такава й беше рол€та. ѕо ми беше интересна гадната братовчедка - доста забележителен образ. Smile ≈, това е!
thedemon1238
ћодератор

Ѕрой мнени€ : 1671

ѕисане«аглавие: Re: Tree Of Heaven (2006)+   ¬то ƒек 16, 2008 1:30 pm

“ова сериалче е с јрису от Bichunmoo. Very Happy —ъблазн€ва ме с ти€ 10 епизода, а и щом е добър... Ќе че досега съм срещал корейски сериал, който да е ултимативно лош. geek ћоже да му вид€ сметката скоро. Smile

≈ƒ»“: —нощи изгледах още два епизода. Park Shin Hye говори €понски и се мъчи да произнас€ корейски?  олко €ко може да бъде това? Laughing Ќаистина, изглежда е много талантлива, не само в езиците. —пециално и обърнах внимание на играта, защото знаете, в Bichunmoo н€маше никаква възможност да се из€ви. ћного добре се справ€, особено тази уплашената физиономи€ е просто върхът! Ѕратовчедката е прекалено зла за мо€ вкус. Ќе че си н€ма причините, ама много злоба таи това момиче. Laughing јктрисата ко€то играе ћика (при€телката на главната) е егати шемета. ћного ми е забвана, отличен 6 и пиша, страхотна е.

ачих сериала в BGSHARE, на н€кой може да му свърши работа.
http://bgshare.com/search_ok.html?ime=heaven%27s+tree&raz=all&size_select=&size=&sort_type=data&sort_order=DESC
thedemon1238
ћодератор

ѕисане«аглавие: Re: Tree Of Heaven (2006)+   „ет ƒек 18, 2008 9:24 pm

“ука е гол€мо мазало с езиците. Laughing ћайка и дъщер€ си говор€т, една на корейски,другата на €понски. Ќе знам, ама предполагам не е лесно общуването по този начин. японските актьори много ме радват.

ќсобенно пичът дето играе мафиота-наставник (или нещо от този сорт) . ‘изиономи€та му е трепач, винаги се мръщи в най-неочаквани€ момент. Laughing

ј на следващата сцена съм се см€л със сълзи, братче. sunny √лавни€ реве на задната седалка, плаче за сестра си, а то€ върти уникални физиономии отпред, докато шофира. Smile Ќ€къде 5-6 епизод са снимките.
speedy86
ћодератор

Aquarius Buffalo

ѕисане«аглавие: Re: Tree Of Heaven (2006)+   „ет ƒек 18, 2008 9:32 pm

ј в следващите н€колко епизода ще видиш куп изцепки от бодигардовете, ако тогава не се съдереш от см€х, не знам просто... lol! lol! lol!
thedemon1238
ћодератор

ѕисане«аглавие: Re: Tree Of Heaven (2006)+   ѕон ƒек 22, 2008 5:03 pm

ћмм да, тогава нищо не б€х вид€л от този актьор. Laughing — престилката много му отиваше. jocolor

speedy86 написа:
с изключение на дежурните реплики по калъп, повтар€ни до примал€ване с надеждата да зазвучат смислено.
“ова беше казано много на м€сто! »маше си глупости, имаше и добри попадени€...  ато ц€ло, мисл€ че ще ми останат при€тни спомени, от този сериал. японските актьори освежиха обстановката . —поменах за при€телката на главната, нали? Laughing јрису ме изненада много при€тно... ƒаже спирам да € наричам "јрису", а Park Shin Hye. “€ го заслужава с добрата си игра. –аздаде се напълно! ќчаква € добро бъдеще, ако успее да излезе малко, от рол€та на "кукличка". ѕървите 4 епизода с брата, дето се правеше на дебил, си имаха сво€ чар, въпреки всичко. Wink  ато че ли, най-много те ми харесаха (заради снега), заедно със финала. „уд€ се какво ли е чувството което изпитва ’ана на кра€. “р€бва да е н€каква ужасна мешаница от тъга, вина, щастие. “ъжна работа. Smile ¬ъпреки всичко този филм не усп€ да ме разчувства особенно. Ќ€какси двамата, не си подхождаха. ћое мнение. Wink Ќо пък и двамата б€ха идиоти, така че де да знам...
dora_iv
ћлад господар

Sagittarius Dragon
Ѕрой мнени€ : 107
ћестожителство : Danmark

ѕисане«аглавие: Re: Tree Of Heaven (2006)+   ѕон яну 05, 2009 8:17 am

ќтдавна не б€х гледала токова смислен филм. ѕорази ме дълбочината да сюжетната лини€. „овешката самота, при€телството и любовта. Ќай- важното в живота на човек е да обича ида има кой да го обича. јко сте намерили такъв човек до себе си не го губете с празни капризи. ќбичайте се и дайте обич на другите около вас. Cool
speedy86
ћодератор

Aquarius Buffalo

ѕисане«аглавие: Re: Tree Of Heaven (2006)+   ѕон яну 05, 2009 10:45 am

dora_iv написа:
ќтдавна не б€х гледала токова смислен филм. ѕорази ме дълбочината да сюжетната лини€. „овешката самота, при€телството и любовта. Ќай- важното в живота на човек е да обича ида има кой да го обича. јко сте намерили такъв човек до себе си не го губете с празни капризи. ќбичайте се и дайте обич на другите около вас. Cool
»менно, именно!
јма какво ще кажеш за оне€, бодигардовете, дето б€ха близнаци ли, брат€ ли... lol! —мех, смех...
dora_iv
ћлад господар

Sagittarius Dragon
Ѕрой мнени€ : 107
ћестожителство : Danmark

ѕисане«аглавие: Re: Tree Of Heaven (2006)+   ѕон яну 05, 2009 11:47 am

—м€х се с т€х, но почти презц€лото време на сериала плаках.... ќтдавна не бах плакала на филм.ƒаже, Sad почанах да го превеждам за да го разбера напълно. Sad
speedy86
ћодератор

Aquarius Buffalo

ѕисане«аглавие: Re: Tree Of Heaven (2006)+   ѕон яну 05, 2009 12:11 pm

≈й, браво, даже брависимо, колега! ≈то че имаме нов член в гилди€та! cheers lol!
Jenny_BB
ћлад герой

Pisces Rooster
Ѕрой мнени€ : 11
ћестожителство : ѕловдив

ѕисане«аглавие: Re: Tree Of Heaven (2006)+   —р€ ёли 22, 2009 8:07 pm

«а два дена се справих с драмата bounce
“и€ дни се пренатоварих с драматични драми ,но си заслужаваха и особено тази
√ол€мо начало и гол€м край, мен първите н€колко епизода ми харесаха най-много макарче беше €сно
какво ще стане, но актьорската игра беше наистина силна а кра€ божее
Spoiler:

јбе драмата е за гледане ^_^
Marchooo
ѕазител

Libra Cat
Ѕрой мнени€ : 644

ѕисане«аглавие: Re: Tree Of Heaven (2006)+   —р€ Ќое 18, 2009 1:48 pm

ƒа си кажа и аз, че изгледах филмчето отчасти заради това, че √о ћи Ќам ми залипсва малко ( което е странно, предвид, че и превод й прав€scratch ), отчасти и заради главни€ “а...
Spoiler:

ѕ.ѕ ћузиката е убиец...качих € “” 
bekata
ѕосветен

Virgo Tiger
Ѕрой мнени€ : 57

ѕисане«аглавие: Re: Tree Of Heaven (2006)+   „ет Ќое 19, 2009 8:52 pm

—ериала е страхотен и напълно си заслужава гледането, просто е задължителен.  ойто не го е гледал много е изпуснал, а който тепърва ще го гледа да се приготви и кърпичките.
—амо не ми е €сно защо е сложен в японски€ раздел. ¬€рно, че е коопродукци€  оре€/япони€, сниман е в япони€, но главните са корейци и е излъчван по SBS.
Park Shin Hye, ко€то в момента участва в You're Beautiful и Lee Wan изиграха незабравимо ролите си. ќпределено този сери€л влиза в мо€ топ 10.
ћежду другото сериала го има качен с бг субтитри
тук Very Happy
monaliza
ћлад герой

Pisces Buffalo
Ѕрой мнени€ : 26
ћестожителство : Ѕлагоевград

ѕисане«аглавие: Re: Tree Of Heaven (2006)+   „ет Ќое 19, 2009 9:27 pm

—ериалът наистина е незабравим, прекрасна игра на актьорите.Ќ€мам думи с които да го опиша, р€дко се прав€т такива филми от такова естество, които да радват зрителите.Ѕеше просто върховен, който не го е гледал е изпуснал много. cheers cheers cheers cheers lol! lol! lol! lol!
mal1na
ћлад герой

Capricorn Tiger
Ѕрой мнени€ : 14
ћестожителство : ѕетрич

ѕисане«аглавие: Re: Tree Of Heaven (2006)+   „ет ƒек 03, 2009 11:18 am

акво да ви кажа ... по принцип не обичам да пиша, но се изкуших .... тази година живота ми е една трагична драма и за това отб€гвам да гледам такива филми и набл€гам на комеди€та повече, но реших да пробвам с този и да ви кажа честно много трудно го изгледах, но не съжал€вам.  ойто не го е гледал нека пробва мисл€, че н€ма да изгубите времето си ...
puhenoto
ћлад господар

Gemini Rooster
Ѕрой мнени€ : 162
ћестожителство : варненче

ѕисане«аглавие: Re: Tree Of Heaven (2006)+   —ъб ƒек 12, 2009 3:03 am

ох жива да не б€х... добре че се разчетах из та€ тема че да съм умр€ла до сега /да бе знам преувеличено е ама.../
“ази драма ми е в любимите още от два епизода.. защо ли... защото немога да кажа какво ще стане... те прав€т странни след странни неща... направо мисл€ че ще се сбъркам.ƒано да има хепи енд че €зък за страхотната драма. Park Shin Hye наистина се справ€ супер /с тва произношение все едно наистина незнае корейски XD /
ѕодбрали са и красив актьор.. който така ма шашка че езика си гълтам.
ќпределено та€ драма е категори€ "задължително да се гледа"

е толкова,като € завърша ще пусна финален коментар Smile

Spoiler:

ANJY
ѕълководец

Taurus Rooster
Ѕрой мнени€ : 391
ћестожителство : Ѕългари€, —офи€

ѕисане«аглавие: Re: Tree Of Heaven (2006)+   —ъб ƒек 12, 2009 11:38 am

puhenoto написа:

Spoiler:

Spoiler:

Koizora
ѕазител

Virgo Cat
Ѕрой мнени€ : 515

ѕисане«аглавие: Re: Tree Of Heaven (2006)+   Ќед ƒек 13, 2009 8:48 pm

ќт всички драматични сериали, които съм гледала (освен ћарс), нито един не усп€ да ме развълнува както този.

Spoiler:

tqbotu
ћлад герой

Ѕрой мнени€ : 21

ѕисане«аглавие: Re: Tree Of Heaven (2006)+   ¬то ƒек 29, 2009 12:09 am

«дравейте,

—лучайно попаднах на то€ серал и останах с впечатлението , че от 3 сери€ нататък е умр€л режис1ора.
pirani
Ќебесен пратеник

Aquarius Horse
Ѕрой мнени€ : 1448
ћестожителство : Ѕългари€, ¬арна

ѕисане«аглавие: Re: Tree Of Heaven (2006)+   ¬то ƒек 29, 2009 1:18 am

tqbotu написа:
«дравейте,

—лучайно попаднах на то€ серал и останах с впечатлението , че от 3 сери€ нататък е умр€л режис1ора.
според мен от 4 нататък са го подменили............ама ефекта е същи€т.
bond
ѕосветен

Ѕрой мнени€ : 91
ћестожителство : Bollydream

ѕисане«аглавие: Re: Tree Of Heaven (2006)+   —р€ яну 06, 2010 12:32 pm

Ѕългарски субтитри за всички епизоди

Ћинкът е директен и е за свал€не само на субтитрите. јко не може да ги свалите, то е защото не сте логнати в Ѕолидрийм. јко н€мате регистраци€, също н€ма да можете да ги свалите. јко искате такава, напишете ми на лично имейла си и ще ви изпрат€ покана.
danko
ћлад герой

Scorpio Snake
Ѕрой мнени€ : 18
ћестожителство : перник

ѕисане«аглавие: Re: Tree Of Heaven (2006)+   ¬то яну 26, 2010 2:50 pm

много готино сериалче с гаден край

клипче

ѕоследната пром€на е направена от danko на ¬то ‘ев 02, 2010 1:55 pm; мнението е било промен€но общо 3 пъти
http://danko11.mylivepage.com/home/index
twins_sisters
ѕосветен

Gemini Pig
Ѕрой мнени€ : 76

ѕисане«аглавие: Re: Tree Of Heaven (2006)+   ѕон ‘ев 01, 2010 8:18 pm

»згледахме го вчера! “олкова много никога не съм плакала на филм! ћного ме трогна итори€та и всичко! ¬ класациите ми Heaven's tree е є1! lol!
ShiFu
ћлад герой

Leo Snake
Ѕрой мнени€ : 35

ѕисане«аглавие: Re: Tree Of Heaven (2006)+   ¬то ‘ев 02, 2010 9:24 am

—трахотен сериал,а най хубавото в него е,че не го раздърпаха до 20 епизода .»маше си от всичко и рев и см€х ,че има и за какво да им се €досваш .. «аслужава си гледането определено Smile Lee Wan с къса коса като започне да гледа сурово незнайно защо ми заприлича на Li Lianjie така известни€т ни - Jet Li Laughing » макар да знам,че н€ма как да му е син,защото е гей ,а да му е честит празника днес cheers ,а и разликата в националността им. Ќо пък момчето си има известна сестричка - мацката от IRIS - Kim Tae Hee Laughing

lovevirus
ѕосветен

Leo Dog
Ѕрой мнени€ : 71

ѕисане«аглавие: Re: Tree Of Heaven (2006)+   ¬то ‘ев 23, 2010 4:50 pm

“ози сериал толкова ми напомн€ за Sorry I love you, океан от мъка...но под€волите защо...
Spoiler:

“рогателен сценарий Sad
Sponsored content

ѕисане«аглавие: Re: Tree Of Heaven (2006)+   

Tree Of Heaven (2006)+
ѕредишната тема —ледващата тема ¬ърнете се в началото 
—траница 1 от 2»ди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 300 (2006)