ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

GSM Ring Tones на източна тематика !!! Каквa е вашата причина да ги сложиш ???

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
VAN
Млад герой

Taurus Dog
Брой мнения : 17
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: GSM Ring Tones на източна тематика !!! Каквa е вашата причина да ги сложиш ???   Чет Мар 25, 2010 9:32 am

Здравейте ,искам да се опитам да започна една тема ,която снощи ми хрумна ,но от доста време я "практикувам" Very Happy .

Мога да твърдя ,че 90 % от музиката ,която слагам като входящ то повикване на телефона ми е на източна тематика .Това в повечето пъти остава неразбрано от хората около мен, и се майтапят ,че съм някакъв будистки монах . Истината , е че просто ме кефи и е съвсем различно от типичните парчета ,които сме свикнали да чуваме при всяко телефонно позвъняване .
След като се зарибих по азиатските сериали ,започнах да си слагам, като входящо позвъняване sound track- a на сериал ,който гледам към момента.

Тук искам да ви споделя част от моята колекция и да ви помоля, ако някой има друга такава също да я сподели .

East ring tones

П.С. Искам да вметна ,че е препоръчително да се споделят само песни ,които сте ползвали за входящ ring tone , а не такива които ще направите специално за темата .Идеята е освен да ги споделите, е да напишете защо са ви грабнали толкова ,че да ги сложите в GSM-a си . Защото според мен един от начините да изразиш себе си в това все по-модерно общество е и една незначителна песничка, качена на телефона. Но тя в определен момент може да означава много за теб и в същото време да звучи глупаво за останалите.

ПрУстете за граматиката ми !!! affraid Xаха ,а явно и за правописа .
Върнете се в началото Go down
Alfons
Пълководец

Libra Dragon
Брой мнения : 479
Местожителство : Все още никъде

ПисанеЗаглавие: Re: GSM Ring Tones на източна тематика !!! Каквa е вашата причина да ги сложиш ???   Чет Мар 25, 2010 9:52 am

D-Tecnolife на UVERworld, от няколко месеца на това ми звъни тел-а. Майтапят ме,за което.Но защо да ми дреме!Преди това беше парчето на бате Miyavi -"Oresama Shikou"по едно време използвах "Kimi ni Negai Wo" на същия човечец.
Сещам се за Vamps-"Life on Mars" Ами това е май.Не ги сменям много често.
tinkajenq
Млад герой

Брой мнения : 11

ПисанеЗаглавие: Re: GSM Ring Tones на източна тематика !!! Каквa е вашата причина да ги сложиш ???   Чет Мар 25, 2010 11:09 am

на мен телефона в момента ми звъни с песента на SS501 Love lake this Very Happy
Koizora
Пазител

Virgo Cat
Брой мнения : 515

ПисанеЗаглавие: Re: GSM Ring Tones на източна тематика !!! Каквa е вашата причина да ги сложиш ???   Чет Мар 25, 2010 11:28 am

Моя звъни с Тик Ток, частта в която Юн Ън Хе пее Very Happy

Причината - харесва ми, на такава вълна съм, зарибила съм и всички около мен, защо да не си сложа нещо корейско
mrnkaloto
Небесен пратеник

Брой мнения : 1601

ПисанеЗаглавие: Re: GSM Ring Tones на източна тематика !!! Каквa е вашата причина да ги сложиш ???   Чет Мар 25, 2010 11:32 am

а моя звъни с loveless на ямито (естествено) и не мисля да я сменям Smile
преди правех тези експерименти, обаче често не се усещах, че звъни моя телефон Smile
а сега поне всички наоколо научиха и кога звъни моя

Пазител

Gemini Buffalo
Брой мнения : 519

ПисанеЗаглавие: Re: GSM Ring Tones на източна тематика !!! Каквa е вашата причина да ги сложиш ???   Чет Мар 25, 2010 11:38 am

и аз от бая време съм с flavor of life(ballad version) на Utada Hikaro, а причината е ясна песента ме кефи и е подходяща за ринг тон wilful
DarkGirl
Млад герой

Aquarius Monkey
Брой мнения : 16

ПисанеЗаглавие: Re: GSM Ring Tones на източна тематика !!! Каквa е вашата причина да ги сложиш ???   Чет Мар 25, 2010 1:35 pm

Моя тел също е пълен с азиатски песни и звани с: Yamashita Tomohisa - MOLA REMIX, SS501 - want it, bi rain - I'm coming, se7en - passion, Super Junior - Don't don и TVXQ - O. Причината да са Ring Tones на тела ми е че много ми харесват... особено SS501 Very Happy техните песни ме карат да
BakaChii
Пълководец

Pisces Rat
Брой мнения : 398

ПисанеЗаглавие: Re: GSM Ring Tones на източна тематика !!! Каквa е вашата причина да ги сложиш ???   Чет Мар 25, 2010 5:09 pm

Телефона ми е фрашкан с... Каттун. Тук-таме се среща и нещо друго, а още по-рядко и корейско.
Иначе ми звъни с... Freeze - KT I love you
Алармата ми пак е на KT- Le Ciel (live ver.)
http://www.last.fm/user/XxChiixX
ifka
Глупаче

Taurus Snake
Брой мнения : 7

ПисанеЗаглавие: Re: GSM Ring Tones на източна тематика !!! Каквa е вашата причина да ги сложиш ???   Чет Мар 25, 2010 6:31 pm

телефона ми звани с 2PM-gimme the light а събуждането ми е гарантирано с the gazette-guren Very Happy а причината 2PM & the gazette Very Happy
Zenith
Пазител

Брой мнения : 755
Местожителство : Japan <3

ПисанеЗаглавие: Re: GSM Ring Tones на източна тематика !!! Каквa е вашата причина да ги сложиш ???   Чет Мар 25, 2010 6:59 pm

Alfons написа:
D-Tecnolife на UVERworld, от няколко месеца на това ми звъни тел-а. Майтапят ме,за което.Но защо да ми дреме!Преди това беше парчето на бате Miyavi -"Oresama Shikou"по едно време използвах "Kimi ni Negai Wo" на същия човечец.
Сещам се за Vamps-"Life on Mars" Ами това е май.Не ги сменям много често.

Как по дяволите...На мен като ми звънеше с Kimi ni negai wo не можех да го чуя преди припева, а ми е ориджинъл парчето, да не говорим за телефона. Само Girls, be ambitious и няколко по хард парчета стават, иначе солото на китарата, колкот да е яко не стаа.

За Life on Mars да не говорим.

Иначе аз съм си на Жинката със страничката и на MBLAQ за смс, махнах DBSK, че не си преглеждам смс, докато не си чуя песента.
Alfons
Пълководец

Libra Dragon
Брой мнения : 479
Местожителство : Все още никъде

ПисанеЗаглавие: Re: GSM Ring Tones на източна тематика !!! Каквa е вашата причина да ги сложиш ???   Чет Мар 25, 2010 7:06 pm

Kimi ni negai wo изкара само няколко дни наистина доста пъти не си чувах тела,но парчето ме кефеше адски.
Vamps го изрязахме до припева,и стана работата.
Все се каня да сменя UVERworld,че станаха на 3-4 месеца,но не съм харесал нещо подходящо.
Будя се на ето това от половин година вече:
Spoiler:

Последната промяна е направена от Alfons на Чет Мар 25, 2010 7:20 pm; мнението е било променяно общо 1 път
sme6ko88
Млад герой

Virgo Cat
Брой мнения : 20

ПисанеЗаглавие: Re: GSM Ring Tones на източна тематика !!! Каквa е вашата причина да ги сложиш ???   Чет Мар 25, 2010 7:18 pm

За всеки в моя телефон си имам отделна мелодия, така винаги познавам кой звъни без да го поглеждам, но единствената азиатска песен ми е JANG GEUN SUK - JUST DRAG, а иначе 90% от плейъра ми е с японски и корейски изпълнители... Razz
Забравих да напиша причината, просто много весела песничка, реклама на телефон, и някак си подхождаше идеално.
anichan
Глупаче

Libra Snake
Брой мнения : 6

ПисанеЗаглавие: Re: GSM Ring Tones на източна тематика !!! Каквa е вашата причина да ги сложиш ???   Чет Мар 25, 2010 7:25 pm

От 145 песни само 20 не са японски и затова всяка седмица телефона ми звъни различно, защото просто нз коя песен искам да оставя. Тази седмица съм на KAT-TUN- The D-Motion причина KAT-TUN. Иначе и аз се събуждам с The Gazette, но с песента им Before I decay. Причината е, че само и единственно гласа на Руки е в състояние да ме извади дори и от кома.
Камелия
Млад господар

Cancer Dog
Брой мнения : 109

ПисанеЗаглавие: Re: GSM Ring Tones на източна тематика !!! Каквa е вашата причина да ги сложиш ???   Чет Мар 25, 2010 7:42 pm

В момента съм на 2 ne 1 - fire, cn blue - i'm a loner.
Insomnia
Пазител

Cancer Monkey
Брой мнения : 811
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: GSM Ring Tones на източна тематика !!! Каквa е вашата причина да ги сложиш ???   Чет Мар 25, 2010 8:19 pm

Аз звъня с Kim Hyun Joong - Please,be nice to me ....любимата ми песен...<33 невероятна е...и разбрира се изпълнителя...мммдам няма да коментирам ;Д

будя се или със C N BLUE - Teardrops in the rain или с Lee Boo Ram - Chuh Eum Geu Ja Ri Eh..че ако е нещо по-тежичко и както не обичам събужданията се получава много кофти..
kiki_riki90
Посветен

Taurus Horse
Брой мнения : 59
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: GSM Ring Tones на източна тематика !!! Каквa е вашата причина да ги сложиш ???   Чет Мар 25, 2010 9:58 pm

За сега съм с NEWS - Koi no ABO (само припева), а по-рано бях с Daite Senorita на Ямапи. В промеждутъка се вмъкна и 2АМ - To Her. За аларма същото.
А иначе като ми звънне телефона (а той звъни доста силно и се чува надалече) всички ме поглеждат с някакви интересни изражения. Laughing
За причината: харесват ми, пък и напоследък не слушам почти никаква друга музика .
http://kiki1320.wordpress.com/
Kiara_Yuichi
Пазител

Libra Dragon
Брой мнения : 870
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: GSM Ring Tones на източна тематика !!! Каквa е вашата причина да ги сложиш ???   Чет Мар 25, 2010 10:22 pm

Единият ми телефон звъни с Jang Geun Suk - Toucholic, а другият ми с SS501 - Deja Vu подбирам песните си за звънене според вкуса ми...
nuyomi
Посветен

Pisces Monkey
Брой мнения : 83

ПисанеЗаглавие: Re: GSM Ring Tones на източна тематика !!! Каквa е вашата причина да ги сложиш ???   Чет Мар 25, 2010 11:06 pm

Аз доста време се ги сменях, но повечето бяха от анимета в началото (и не ги помня), после бях за по-дълго с "Yui - Swing of Lie". Не знам какво ме привлече в тази песен просто самия припев някак ми звучеше приятно (нищо, че все едно момичето се дере). Сега съм с припева на "F.T. Island - Heaven" (този дето почва с "обичам те", а не с "извинявай"), майка ми ми звъни с припева на "Brown Eyed Girls - Sign" , а брат ми - "SuJu - It's you" (той ми звънеше с Morandi - Save me, но имах лошия навик да мисля, че не звъни моя тлефон Laughing Laughing Laughing ) [имам навика да си режа песните за телефона, че някои са малко тихи в началото]
+съобщенията ми от година сигурно са с Buono! - KissKissKiss Laughing много весела песничка.

Защо азиатско? - Еми просто: харесва ми, отличава се, няма го "а ама той не бил моя телефон, не е ли твоя?". Вярно, че на "непосветените" им звучи странно и съм чувала коментари от типа "какво по дяволите е това?", "Ти нещо по-изчанчено не можа ли да сложиш?" и т.н.
На мен ми е важно на мен да си ми допада. Smile
Kathie
Пазител

Virgo Goat
Брой мнения : 761
Местожителство : Petrich

ПисанеЗаглавие: Re: GSM Ring Tones на източна тематика !!! Каквa е вашата причина да ги сложиш ???   Чет Мар 25, 2010 11:34 pm

Аз по принцип имам толкова много песни, които искам да си сложа за рингтон, та си ги сменям на ден два... Сега съм с част от изпълнението на T.O.P-The Movement..!
wilful
zdrav4eto76
Млад господар

Capricorn Cat
Брой мнения : 159
Местожителство : Бургас

ПисанеЗаглавие: Re: GSM Ring Tones на източна тематика !!! Каквa е вашата причина да ги сложиш ???   Пет Мар 26, 2010 1:23 am

Пък аз съм си, чисто корейче. Само корейско признавам в телефона си. Естествено, на първо място HwanHee - няма да изброявам, че са доста и ги сменям често. След него SS501 Ur man и Love like this, Se7en, MBLAQ, 2PM. Естествено има и няколко от сериалите, които в момента са ми на сърцето. От доста време звъня с песничката от Илджиме, имам и на Гън Сок от You're beautiful. Може да се каже, че доста често режа частта, която най ми харесва от моментното ми увлечение и се заменя. Така, че изброяването може да продължи още доста време. Сутрин, ако не ми се става веднага, пускам телефона да ми пее и действа много стимулиращо. Признавам, че напоследък почти 100 процента съм на корейска музика. За съжаление, японската така и не ми отговори на вкуса, с малки изключения. Определено имам повече афинитет към китайската и тайванската, но за сега първо място в сърцето и в телефона ми, заема корейската. flower
Ishikawa_Michiyo
Посветен

Taurus Horse
Брой мнения : 62
Местожителство : /Varna/

ПисанеЗаглавие: Re: GSM Ring Tones на източна тематика !!! Каквa е вашата причина да ги сложиш ???   Пет Мар 26, 2010 11:34 am

и аз бях с Yamapi - Daite Senorita, мама ми звънеше така, а сега ми звъни с GD - Heartbreaker, баща ми с 2PM - Again & Again, сестра ми 2PM - Heartbeat, приятелката ми с Rain - Rainism, а всички останали с SuJu - Sorry Sorry, а и алармата ми е U-Kiss - Round & Round няма начин да не се събудя Very Happy ^___^
annabel
Млад господар

Aries Rat
Брой мнения : 124

ПисанеЗаглавие: Re: GSM Ring Tones на източна тематика !!! Каквa е вашата причина да ги сложиш ???   Съб Мар 27, 2010 10:08 pm

на телефона ми от доста време звъни със Song For You на SS501 , много сладко ми звучи като започва песничката
http://www.facebook.com/pages/Cleopatra-Katerine/117888144888281
A Love To Kill
Пълководец

Libra Cat
Брой мнения : 215
Местожителство : ВАРНА

ПисанеЗаглавие: Re: GSM Ring Tones на източна тематика !!! Каквa е вашата причина да ги сложиш ???   Нед Мар 28, 2010 12:27 am

Всяка седмица нов хит ! - това е правилото при мен ( като под нов, имам предвид за телефона ми нов, сменям ги според настроението си )
Но най често се чува нещо на Rain Smile Сега звъни с Rain (Bi) - Back to the Basic
но за определени хора използвам различни песни
в употреба ми е T.O.P - To Act Like Nothing Is Wrong - изрязала съм си я така, че звучи от мига в който почва да се извинява и после яко рап ....
за 2ри - 2PM - Heartbeat но само Can You Feel My Heartbeat ( 47 секунди )
за 3ти- Марс основната песен
И племеничетата ми звънкат с Kung Fu Fighting - Rain (Bi) [Kung Fu Panda OST.] geek
И още много в мемори картата си имам само корейска музика и тук там нещо по различно, като почнеш от остовете на почти всички сериали, които съм изгледала и стигнеш до албумите на и Bi, колекция с песни на Big Bang. 2pm, 2am, SS501, Utada Hikaru, Da Mouth, SHINee, Super Junior, F.T Island, C.N.Blue, After School, K.Will и още много Smile
Ползвам ги за да съживяват спомените ми за определени неща които съм преживяла докато ги слушам, нали се сещате... седите си някъде и зазвучава една песен която за вас е специална, та същата работа и при мен Smile Напоследък слушам само такава музика и всяка сълза която съм проляла на даден сериал или радоста която съм изпитала слушайки нещо определено се завръяа в съзнанието ми на мига щом чуя песента Smile
http://bi-rain-bulgaria.blogspot.com/
mia_koluchi
Пазител

Cancer Snake
Брой мнения : 535

ПисанеЗаглавие: Re: GSM Ring Tones на източна тематика !!! Каквa е вашата причина да ги сложиш ???   Пон Мар 29, 2010 12:36 pm

Моя телефон звъни (за всички) със SS501-making a lover, а преди това ми звънеше със shinee ring ding dong ...майка ми е C.N. blue- i'm a loner (само припева), сестра ми ми звъни със jang geun suk without words (отново припева)... освен това има на F.T.Island-hope и you don't know my feelings (вече не помня и какво още имам и на кой какво съм сложила Rolling Eyes )..сутрин се будя С това

Причината: харесва ми, различно е и е това което ме радва в момента ...това слушам и нищо друго не ми се струва подходящо за да сложа да ми звъни телефона... нека ме гледат, като полезно изкопаемо не ми пука нали на мен си ми харесва
П.С. обмислям промени Razz
mayass
Глупаче

Брой мнения : 6

ПисанеЗаглавие: GSM Ring Tones на източна тематика !!!   Вто Мар 30, 2010 2:10 pm

Първият корейски сериал"My girl",който гледах много ме впечатли...пристрастих се и съвсем естествено си сложих на телефона няколко мелодии (дори няколко с клипа,към песента).Само моя телефон звъни така

Много сладка песничка.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: GSM Ring Tones на източна тематика !!! Каквa е вашата причина да ги сложиш ???   

GSM Ring Tones на източна тематика !!! Каквa е вашата причина да ги сложиш ???
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» A roman gold ring/seal with carnelian intaglio...