ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

Sunao ni Narenakute (2010) +

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
lazeto
Пълководец

Брой мнения : 377
Местожителство : Plovdiv

ПисанеЗаглавие: Sunao ni Narenakute (2010) +   Сря Мар 24, 2010 10:08 pm

Sunao ni Narenakute (2010)
Страна: Япония
Година на излъчване: 2010-Април-15 старт
Режисьор: Michio Mitsuno
Жанр:Романс
Епизоди:11
Субтитри:Английски

Участват:
• Eita - Nakaji
• Juri Ueno - Haru
• Megumi Seki - Peach
• Tetsuji Tamayama - Rinta
• Haruka Kinami
• Eri Watanabe
• Haruka Igawa
• Jun Fubuki
• Yeong Woong Jae Jung

Резюме: Основен участник в драмата ще бъде интернет сайтът за комуникация Twitter - той ще събере петимата главни герои, които ще станат много близки приятели. Jaejoong ще бъде в ролята на доктор, пристигнал от Корея преди 5 години със сестра си, който работи в компания за медицински принадлежности и има неизпълнени очаквания към резултати си в професионален план. Eita ще бъде фотограф, а Juri Ueno ще играе млада заместник-учителка, която с помощта на Twitter ще накара Jaejoong да се влюби виртуално в нея. Останалите двама актьори участници са Tetsuji Tamayamа, познат ни от BOSS и Bara no nai Hanaya, и Megumi Seki, която сме виждали в LIFE и предстои да видим във филма Liar Game: The Final Stage.
parab много хубави резюмета пишеш.

Eпизод 1, Eпизод 2, Eпизод 3

Това сериалче започнах да го чакам откакто разбрах за него, но сега вече като знаем датата поне ще знаем докога. Затова трябва да си има темичка за чакащите като мен.

Последната промяна е направена от lazeto на Пет Апр 30, 2010 2:31 pm; мнението е било променяно общо 9 пъти
Върнете се в началото Go down
Zenith
Пазител

Брой мнения : 755
Местожителство : Japan <3

ПисанеЗаглавие: Re: Sunao ni Narenakute (2010) +   Пон Апр 12, 2010 10:00 pm

Официално обявявам, че съм окупирала всички блогове и сайтове, пуснала съм заявки на некви фенки, тъй че ще качвам Shocked И ше гледам, и коментирам, и точа лиги...да, успех на Хиро. Четох, че девойките от one и dbsknights ша обединяват усилия и ще се опитат да го преведат до дни, а не със седмица закъснение, както е принципно, и по онлайн кабеларките ще го качват ...
lazeto
Пълководец

ПисанеЗаглавие: Re: Sunao ni Narenakute (2010) +   Вто Апр 13, 2010 9:04 am

Zenith и аз чакам с нетърпение и броя дните само да излезе и качвам веднага
gottika_d
Млад герой

Брой мнения : 26
Местожителство : Русе

ПисанеЗаглавие: Re: Sunao ni Narenakute (2010) +   Пет Апр 16, 2010 10:40 am

Вече го има качен 1 еп. в d-addicts, за съжаление е все още без превод. bounce
lazeto
Пълководец

ПисанеЗаглавие: Re: Sunao ni Narenakute (2010) +   Съб Апр 17, 2010 9:57 pm

Вече излезнаха и субките за първи епизод леле колко са бързи супер. lol!
parab
Администратор

Брой мнения : 1855

ПисанеЗаглавие: Re: Sunao ni Narenakute (2010) +   Съб Апр 17, 2010 10:14 pm

Линк за тях няма ли да дадеш? Smile
sabrina1
Пазител

Virgo Goat
Брой мнения : 700
Местожителство : Стара Загора

ПисанеЗаглавие: Re: Sunao ni Narenakute (2010) +   Съб Апр 17, 2010 10:17 pm

parab написа:
Линк за тях няма ли да дадеш? Smile
Дала е в първия пост. Wink
Dark_Angel
Пълководец

Capricorn Snake
Брой мнения : 307

ПисанеЗаглавие: Re: Sunao ni Narenakute (2010) +   Нед Апр 18, 2010 5:16 pm

Интересен първи епизод. Вижда се, че и в следващите серии ще има над какво да се замисли човек.
Актьорският състав е добър и нямам търпение да видя как ще се развият нещата Smile
http://musicroomnumber15.piczo.com
Zenith
Пазител

Брой мнения : 755
Местожителство : Japan <3

ПисанеЗаглавие: Re: Sunao ni Narenakute (2010) +   Нед Апр 18, 2010 9:33 pm

Имам нужда поне от още един епизод, за да мога да кажа дали ми харесава драмата, но засега впечатленията ми са доста добри, като изключим безумната роля на Хиро или по-точно безумно непасващата му роля....

Ето го и в докс, утре като се оправи ше го кача в бгшеър.
Sunao ni Narenakute ep 1@dox.bg
parab
Администратор

Брой мнения : 1855

ПисанеЗаглавие: Re: Sunao ni Narenakute (2010) +   Вто Апр 20, 2010 11:26 am

От първия епизод - обикновена история за млади хора, които искат да направят добро впечатление пред приятелите си и прикриват част от недостойните според тях неща, за да бъдат оценени. С лек привкус на мистерия заради стартовите реплики, любовта явно ще бъде водещ мотив и най-вече трудностите да я изразиш, за да не бъдеш наранен. Хора, търсещи любов и одобрение, за да се избавят от самотата.

Ейта и Линда ми са най-естествени, особено първия. Хикари и Хару нещо не ми допадат като характери, а все още намирам в играта на Уено Юри остатъци от идиотските й прояви като Нодаме и това ми разваля доброто впечатление от сериозните й проблясъци. Не съм я гледала в драматична роля, затова очаквам повече.
Wink Споделих вече, че любим момент ми е, когато Доктора проговори на корейски - цели два са всъщност. Просто защото Хиро от година и нещо няма корейски изяви и наистина не сме го чули да каже и думичка на родния си език досега.
Koizora
Пазител

Virgo Cat
Брой мнения : 515

ПисанеЗаглавие: Re: Sunao ni Narenakute (2010) +   Вто Апр 20, 2010 7:38 pm

Първи епизод много ми хареса. Старта беше положителен и оставящ те с приятни емоции (без началната сцена, както каза parab, тя беше малко мистериозна).
Актьорите ми харесват. В първия момент се чудих дали Доктора е Хиро, но все пак го познах, може ли да не го познае човек. Страшно симпатичен е тук, много искам да го гледам и в Heaven's Postman Very Happy
Интересно ми е каква ще е историята около фотографа и приятелката му.

Благодаря за субтитрите!
gottika_d
Млад герой

ПисанеЗаглавие: Re: Sunao ni Narenakute (2010) +   Вто Апр 20, 2010 10:50 pm

Изгледах първи епизод и останах много доволна - този тип тематика ми е любим. Всеки се бори и трябва да преодолява страховете си преди да може да бъде искрен с останалите. Трудно е да се изгради приятелство, особено ако си стресиран и искаш да скриеш истината за себе си. Ролята и играта на Ейта най-много ми харесват, защото той изглежда най-естествен. Връзката с предполагаемата му приятелка е свързано с нещо друго, а не с любов. Той много ясно показа, че не я смята за истинска приятелка, но може и да греша. Учителката, съжелявам но не помня името й, ми е малко лигава и най не ми се връзва в цялата история. Rolling Eyes Останалите сякаш имат много по-сериозни проблеми от нея и не гледат толкова невинно на случващото се. Единственото, което може да я притеснява е брат й или поне предполам, че й е брат. Колкото до ролята на Хиро - добра е и сякаш са я писали за него, но все пак нещо не ми се връзва като го гледам. Може би е прекалено прикрит и не толкова емоционален, колкото очаквах. Липсва му обичайната усмивка. Wink На комедийните моменти май пак не се получи съвсем, но предполагам, че образа ще се развива нататък. Успех им пожелавам и още по-добър рейтинг. flower
ukio
Пълководец

Брой мнения : 389

ПисанеЗаглавие: Re: Sunao ni Narenakute (2010) +   Нед Апр 25, 2010 12:22 am

За мен сцената на драмата беше усмивката на Хиро в метрото.
Също така, любопитен е начинът, по който камерата сменя картините на екрана.
Всички роли ми харесаха. Ще се радвам наистина да има мистериозен момент, както загатнаха на няколко места.
Ейта и Тетсуджи са перфектият избор за подобен род драми.
Обожавах Мегуми Секи в Life и се чудех, къде изчезна напоследък. Доволна съм, че наблюдавам играта й отново.
Параб, гледай Джури Уено. Ще видиш, че тя умее да пресъздава и драматични образи.
Искам повече екранно време за Юичи и Шого. Юичи ще направи някоя беля. Усещам го.
Много се радвам за Шого! Вече си има роля в драма! След като пресъздаде отлично образите на Ечизен в Тенимю и Сиел в мюзикъла Куро шитсуджи, е време да покаже уменията си на по-широка публика.
Рейтингът на драмата расте. Това е още по-добър знак.
След еп.1 в главата ми дойде една мисъл, която е странна, но предвид две от сцените, които навързах...
Spoiler:

http://ohayoasia.blogspot.com/
gottika_d
Млад герой

ПисанеЗаглавие: Re: Sunao ni Narenakute (2010) +   Вто Апр 27, 2010 4:24 pm

Все още не съм изгледала 2 епизод, защото чакам превод, но ето preview за 3 епизод.
ukio
Пълководец

ПисанеЗаглавие: Re: Sunao ni Narenakute (2010) +   Вто Апр 27, 2010 8:46 pm

Субтитри за еп. 2
Линк - http://dox.bg/files/dw?a=fbc5794c9b
flowerlina
Посветен

Aquarius Tiger
Брой мнения : 59
Местожителство : Троян/София

ПисанеЗаглавие: Re: Sunao ni Narenakute (2010) +   Сря Апр 28, 2010 2:42 am

Поредната история за самотата, но без да бъде поднесена твърде натрапчиво.
Сериалът е приятен за гледане, въпреки усещането за тежест породено в началото на първи епизод.
До тук определено ми харесва, а и нещата стават все по-завързани. Краят на втори епизод
Spoiler:

Лично аз имах нужда от глътка японски въздух след предозирането ми с трите нови корейски сериала. Very Happy
ukio
Пълководец

ПисанеЗаглавие: Re: Sunao ni Narenakute (2010) +   Сря Апр 28, 2010 1:48 pm

Наистина заплетоха доста сюжетните линии. А като гледам, Шого ще направи по-голяма беля от Юичи.
Героинята на Мегуми Секи е абсолютно объркана - коренна противоположност на образа й в Life.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Sunao ni Narenakute (2010) +   

Sunao ni Narenakute (2010) +
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1