ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

Курс по корейски език (Варна)

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
milen4etomel
Млад герой

Aries Dragon
Брой мнения : 48
Местожителство : варна

ПисанеЗаглавие: Курс по корейски език (Варна)   Сря Мар 17, 2010 10:16 pm

Организира се курс по корейски език от Икономически университет- Варна.
Продължителност на курса - 120 часа
Цена на курса - 360 лв.
За контакт : Център за продължаващо обучение, ул. “Евлоги Георгиев” № 24 – втори корпус на – Икономически университет, ет. 2, стая 201; тел. 052/303 265 от 08.00 ч. до 16.30 ч.; 0898/450919 – от 16.30 до 19.30 ч.
Не е задължително да си студент в университета!
Учебните часове ще се провеждат 2 пъти в седмицата или 1 път, но с по-голяма продължителност на уроците. Всичко се уточнява с групата.

В момента се формира група засега сме 4 човека, които сме заявили че желаем да изучаваме корейски език и сме се записали, но трябва да сме минимум 6 най-малко още двама за да стартира курса. За повече информация може да звъннете на посочените телефони или на място.

Извинявам се ако темата не е за тук и ако не съм се справила добре с нея, но това е първата която пиша.

Последната промяна е направена от milen4etomel на Нед Мар 21, 2010 12:28 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
nelithka
Млад господар

Брой мнения : 111

ПисанеЗаглавие: Re: Курс по корейски език (Варна)   Пет Мар 19, 2010 9:54 am

Разбрах, че има възможност да се провежда един път в седмицата. От Бургас съм и единственият вариант при който мога да се запиша е, ако курса се провежда в събота с по-голяма продължителност на часовете. Нека останалите да кажат мнението си, за да взема окончателно решение.
PyMeH
Модератор

Sagittarius Rooster
Брой мнения : 420
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Курс по корейски език (Варна)   Пет Мар 19, 2010 11:01 am

И аз бих се навил, ако часовете са един път в седмицата (в Събота или Неделя). За съжаление нямам възможност да ходя през седмицата.
legalize_It
Пазител

Gemini Buffalo
Брой мнения : 519

ПисанеЗаглавие: Re: Курс по корейски език (Варна)   Пет Мар 19, 2010 11:26 am

мен ме интересува начина на плащане дали е на 1 път?
milen4etomel
Млад герой

Aries Dragon

ПисанеЗаглавие: Курс по корейски език (Варна)   Пет Мар 19, 2010 11:52 am

Ами за плащането незнам дали може разсрочено може да звъннете на телефоните по горе там ще ви кажат всичко, което ви интересува. Както казах първо трябва да покажат заинтересованост поне 6 човека даже можело и по телефона да се запишеш, аз се записах лично и ми искаха ЕГН и трите имена нищо повече после се уточнява дали ще има курс зависимост от записалите се, а за посещаването зависи от самите курсисти кога ще бъде, но може да се обадите все пак трябва да знаят дали има възможност курса да е събота или неделя. Аз нямам възможност да отида да разпитам тези дни, но на мен ми казаха че ще ми се обадят до 2 седмици дали ще стартира въобще ако има достатъчно хора. Smile
Koizora
Пазител

Virgo Cat
Брой мнения : 515

ПисанеЗаглавие: Re: Курс по корейски език (Варна)   Пет Мар 19, 2010 7:54 pm

А горе долу по кое време ще е, за да знам дали ще съм свършила сесиите и ще съм се прибрала?
milen4etomel
Млад герой

Aries Dragon

ПисанеЗаглавие: Курс по корейски език (Варна)   Сря Апр 21, 2010 4:03 pm

Днес ме уведомиха, че курса ще стартира някъде към есента може би когато започнат новата учебна година горе долу към септември трябва да се разбере кога по точно ще почне. А за това с разсроченото плащане неставало цялата сума трябвало да се плати. Дано не стане нещо пак и да се сформира група най- накрая и ние сме хора Very Happy Very Happy
AccioJo
Глупаче

Брой мнения : 2

ПисанеЗаглавие: Re: Курс по корейски език (Варна)   Пон Апр 26, 2010 5:37 pm

А аз да питам , само за студенти ли е?Не може ли и една про - гимназистка да се присъедини? :р Аз съм от Бургас ,но щом ще е чак есента мисля ,че ще мога да изнудя нашите да ме пускат с автобус или нещо такова .. А някой да знае случайно за Бургас .. Дали пък някой от Варненските преподаватели смята да дойде насам за частни уроци..?
milen4etomel
Млад герой

Aries Dragon

ПисанеЗаглавие: Курс по корейски език (Варна)   Пон Апр 26, 2010 5:57 pm

Не е само за студенти, но все пак за повече информация и то по сигурна можеш да звъннеш на телефоните по горе Smile. За Бургас незнам дали има съжалявам нямам такава информация Very Happy
blue-
Глупаче

Брой мнения : 1

ПисанеЗаглавие: Re: Курс по корейски език (Варна)   Съб Май 08, 2010 10:40 pm

Ясно ли е вече кога започва курса ?
bealonenomore
Млад герой

Leo Goat
Брой мнения : 12

ПисанеЗаглавие: Re: Курс по корейски език (Варна)   Пон Май 10, 2010 9:06 am

И аз съм ЗА, стига курсовете да са събота или неделя.
Ishikawa_Michiyo
Посветен

Taurus Horse
Брой мнения : 62
Местожителство : /Varna/

ПисанеЗаглавие: Re: Курс по корейски език (Варна)   Сря Май 12, 2010 4:32 pm

Има още хора за курса, супер ^___^ Аз бях първата която подадох заявление още на 14 януари xDD и понеже не се сформира група сега ходя на японски. Дано за догодина има група ^^ А не беше ли 120 лв. аз за японския толкова платих scratch
milen4etomel
Млад герой

Aries Dragon

ПисанеЗаглавие: Курс по корейски език (Варна)   Чет Май 13, 2010 11:42 am

Отначало и на мен ми казаха, че за тези, които са студенти на икономическия по 125 лв, но в последствие разбрах, че се е решило за всички 360 ако не съм разбрала правилно се извинявам. Smile

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Курс по корейски език (Варна)   

Курс по корейски език (Варна)
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1