ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

Искате ли да направите дует с известна азиатска личност? И коя е тя?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
vladikov
Посветен

Брой мнения : 60

ПисанеЗаглавие: Искате ли да направите дует с известна азиатска личност? И коя е тя?   Пет Мар 12, 2010 10:34 pm

Не мисля,че има такава тема за това я пускам.Ако има извинявам се.Аз лично искам да направя дует с T.O.P/Tempo (Choi Seung Hyun) от мъжете,а от жените все още не съм измислил Smile.Искам да видя вашите мнения на тази тема,въпреки че мисля че знам вашите отговори,които ще кажете най-много,но нека да видим всички какво ще стане.
Никога не съм бил добър в дългите писания Smile...
Върнете се в началото Go down
Koizora
Пазител

Virgo Cat
Брой мнения : 515

ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да направите дует с известна азиатска личност? И коя е тя?   Пет Мар 12, 2010 10:40 pm

С Гън Сок Razz
Топ, Taecyeon, Ким, някое от момичетата
Само че не мога да пея, ще изгоня хората
vladikov
Посветен

ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да направите дует с известна азиатска личност? И коя е тя?   Пет Мар 12, 2010 10:45 pm

Koizora написа:
С Гън Сок Razz
Топ, Taecyeon, Ким, някое от момичетата
Само че не мога да пея, ще изгоня хората

ще вземеш малко уроци. Smile
Insomnia
Пазител

Cancer Monkey
Брой мнения : 811
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да направите дует с известна азиатска личност? И коя е тя?   Пет Мар 12, 2010 10:50 pm

хахах...е ако разполагах с необходимите гласови възможности ( защото танцовите ги имам горе-долу) бих направила дует с няколко групи... Първо от момичетата определено 2ne1...Искам да ме стилизират като тях и да рапирам със Си Ел ;Д <33
Kim Hyun Joong...дует с него би било най-невероятния момент в живота ми..(ест ако можех да пея) ;ДД
След това....мм....и аз ще кажа ТОП...няма как просто ;ДД... <3
...сега то е ясно,че всеки иска да направи дует с любимците си...моите са адски много..и наистина ако кажа 2 3 имена или групи, няма да приключа със списъка...
Micky Yoochun страшен дует бих направила с него.. ;ДД особено на песничката being so long.. ^ ^
SS501....тук няма да се обяснявам защо ;ДД...това са моите хора...бих убила за да пея на сцена с тях ...
и след това се нареждат b2ST,TVXQ,SHinee,CN Blue,Big Bang,Gackt,Lee Jun Ki,Rain,F.T Island,Epik High и мноого други ;Д...
Xelya-
Посветен

Scorpio Dog
Брой мнения : 92

ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да направите дует с известна азиатска личност? И коя е тя?   Пет Мар 12, 2010 11:20 pm

Аз искам с Hyun Joong, Geun Suk и Hong Ki, а ако трябва да е с жена- с Yoon Eun Hye Very Happy
Kimi Lee
Пазител

Scorpio Snake
Брой мнения : 663
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да направите дует с известна азиатска личност? И коя е тя?   Съб Мар 13, 2010 1:14 am

Аз искам с Lee Min Woo, Jun Jin, Eric Mun и Bi Rain.
legalize_It
Пазител

Gemini Buffalo
Брой мнения : 519
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да направите дует с известна азиатска личност? И коя е тя?   Съб Мар 13, 2010 2:28 am

Yoon Eun Hye, Sung Yu Ri, KARA(Han Seung-yeon в частност)... абе много са ... но това е топ 3 ... и все пак говорим за дует, а не за успешен дует...
Sierra
Пазител

Leo Buffalo
Брой мнения : 535

ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да направите дует с известна азиатска личност? И коя е тя?   Съб Мар 13, 2010 9:31 am

Хм, това тема за с кого искаш да правиш дует или секс е? Laughing

Аз лично искам да правя дует с GD или Taeyang, може направо с целия Биг Бенг. От японците определено бих направила дует с Куми Кода, с Кокиа и с някой (всичките) от Терияки Бойз. От корейските певици ми харесва Боа. От групите - бих дръпнала някоя от по-даровитите на Афтър Скуул и непременно бих направила дует с цялата група 2не1.

Тъпото е, че надали ще се случи. Rolling Eyes
http://cerealboxx.blog.bg/
vladikov
Посветен

ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да направите дует с известна азиатска личност? И коя е тя?   Съб Мар 13, 2010 10:49 am

Sierra написа:
Хм, това тема за с кого искаш да правиш дует или секс е? Laughing

Аз лично искам да правя дует с GD или Taeyang, може направо с целия Биг Бенг. От японците определено бих направила дует с Куми Кода, с Кокиа и с някой (всичките) от Терияки Бойз. От корейските певици ми харесва Боа. От групите - бих дръпнала някоя от по-даровитите на Афтър Скуул и непременно бих направила дует с цялата група 2не1.

Тъпото е, че надали ще се случи. Rolling Eyes

Ако беше тема за Секс аз вече щях да съм написал сумата му и азиатски актриси,а може би и певици Smile.
Sierra
Пазител

Leo Buffalo
Брой мнения : 535

ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да направите дует с известна азиатска личност? И коя е тя?   Съб Мар 13, 2010 10:51 am

Бъзиках се, 'щото гледах отговорите досега Smile.

Да, бтв ТОП има много добър глас за дует също. И него го взимам.
http://cerealboxx.blog.bg/
vladikov
Посветен

ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да направите дует с известна азиатска личност? И коя е тя?   Съб Мар 13, 2010 10:58 am

Sierra написа:
Бъзиках се, 'щото гледах отговорите досега Smile.

Да, бтв ТОП има много добър глас за дует също. И него го взимам.

Еха ТОП май поведе с 3:2 пред Би Рейн Smile.Ако знаех как се прави анкета щеше да е по добре Smile
DarkGirl
Млад герой

Aquarius Monkey
Брой мнения : 16

ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да направите дует с известна азиатска личност? И коя е тя?   Съб Мар 13, 2010 12:43 pm

Insomnia написа:
хахах...е ако разполагах с необходимите гласови възможности ( защото танцовите ги имам горе-долу) бих направила дует с няколко групи... Първо от момичетата определено 2ne1...Искам да ме стилизират като тях и да рапирам със Си Ел ;Д <33
Kim Hyun Joong...дует с него би било най-невероятния момент в живота ми..(ест ако можех да пея) ;ДД
След това....мм....и аз ще кажа ТОП...няма как просто ;ДД... <3
...сега то е ясно,че всеки иска да направи дует с любимците си...моите са адски много..и наистина ако кажа 2 3 имена или групи, няма да приключа със списъка...
Micky Yoochun страшен дует бих направила с него.. ;ДД особено на песничката being so long.. ^ ^
SS501....тук няма да се обяснявам защо ;ДД...това са моите хора...бих убила за да пея на сцена с тях ...
и след това се нареждат b2ST,TVXQ,SHinee,CN Blue,Big Bang,Gackt,Lee Jun Ki,Rain,F.T Island,Epik High и мноого други ;Д...
И аз съм на това мнение... за дует с някое момиче нз но определено бих искала да даправя дует с SS501,Taegoon, TVXQ,SHinee,CN Blue,Big Bang, Bi Rain и не на последно място с някой (ако е възможно с всички) от Shinhwa... макар че най-много желая да пея на една сцена с мойте любимци от SS501
Kiara_Yuichi
Пазител

Libra Dragon
Брой мнения : 870
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да направите дует с известна азиатска личност? И коя е тя?   Съб Мар 13, 2010 1:08 pm

Ами с SS501, и най - вече с Young Saeng също така и с Jang Geun Suk, Lee Jun Ki : ))

Последната промяна е направена от Kiara_Yuichi на Съб Мар 13, 2010 1:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път
legalize_It
Пазител

Gemini Buffalo

ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да направите дует с известна азиатска личност? И коя е тя?   Съб Мар 13, 2010 1:09 pm

ооо забравих F.T Island cheers
BakaChii
Пълководец

Pisces Rat
Брой мнения : 398

ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да направите дует с известна азиатска личност? И коя е тя?   Съб Мар 13, 2010 1:18 pm

АЗ, че искам - искам, ама... Изобщо не мога да пея (за танците няколко урока и ще се оправим)
А иначе с кого... С Каттун, разбира се. И по един дует със всичките... И Мияви. Ех, мечти, мечти..
http://www.last.fm/user/XxChiixX
legalize_It
Пазител

Gemini Buffalo

ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да направите дует с известна азиатска личност? И коя е тя?   Съб Мар 13, 2010 1:32 pm

Споко мечтите са безплатни
blacky80
Небесен пратеник

Брой мнения : 2304
Местожителство : Jeju Island, South Korea (ще ми се)

ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да направите дует с известна азиатска личност? И коя е тя?   Съб Мар 13, 2010 9:23 pm

Хахаха..сцепихте ме от смеХ
"От всяко дърво свирка не става"
..като се замисля, че то всяко корейско, японско..тай... абе азиатско мъжко/женско звездно чадо,
може освен да снима: филми, сериали, реклами, корици/фотосесии, каталози...може да пее или ако не
да пропее , то май поне с един дует ще стане

Пазител

Virgo Goat
Брой мнения : 761
Местожителство : Petrich

ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да направите дует с известна азиатска личност? И коя е тя?   Пон Мар 15, 2010 4:17 pm

Че то аз като се замисля бих искала да направя дует с половината от известните..Важното е само да съм на сцената с тях(пък било и зад кулисите,на тъмно ) ...... Като например на първо място ми са G-Dragon и T.O.P ..аз по принцип съм си фенка на hip-hop и rap песните и ми се ще да изкараме някоя готина рима с момчетата(ех мечтиии) ....После бих искала с 2NE1-главно с Minzy и CL...после с Taek от 2PM..Yamashita Tomohisa също..DBSK-за предпочитане Junsu и Micky..с Bi Rain ..MBLAQ..Super Junior...Wheesung...Wu Chun...
Ох, аз какво ви казах,че почти с всички искам..има и още да прибавя към по-горе изброените..ама хайде стига,че прекалих..
wilful
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да направите дует с известна азиатска личност? И коя е тя?   

Искате ли да направите дует с известна азиатска личност? И коя е тя?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1