ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

Искаме Rain (Jung Ji-Hoon) да изнесе концерт в България!

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Ще подкрепите ли нашето начинание?
1. Да
86%
 86% [ 86 ]
2. Не
14%
 14% [ 14 ]
Общо гласове : 100

АвторСъобщение
endorian
Бащицата

Aquarius Buffalo
Брой мнения : 88

ПисанеЗаглавие: Re: Искаме Rain (Jung Ji-Hoon) да изнесе концерт в България!   Пет Мар 12, 2010 9:27 pm

Ммм, Kiara не, просто съм реалист. ... и съм наясно, как стоят нещата. Не виждам смисъл да ви давам напразни надежди при положение, че на този етап няма как да стане.
Който желае да знае защо, моля нека поне прочете този пост до край, макар да е дългичък...

Защо??!

Ух, от къде да започна. Всички фактори са твърдо "Против" в случая.

1. Започваме от "момент". Много избързвате. Подранили сте години с това начинание. ES беше създаден преди има-няма 2 години, нали? От тогава азиатското кино и ТВ (както и като цяло култура) изминаха доста път и популяризирането им напредна значително у нас, но да кажем че в този момент са популярни в България е все още твърде преувеличено. Този момент е далече. Феновете са все още само няколко (3-5) хиляди за цялата страна, което е нищо! И в случая става дума за кино и ТВ, а не за музика. Азиатнката музика, на която се обръща дори по-малко внимание едва ли има и хиляда твърди български фена (всъщност хиляда са много). След като в първият пост написахте тази невероятно подробна и цветуща биография на Рейн, с която показахте каква звезда от световна величина е, мислите ли, че ще дойде в България само за няколко стотин фена?! (стига да ги съберете де)
Ще ви предоставя малко сравнение. Тъй като съм закърмен с хип-хоп и израснах до голяма степен с цялата култура, на която принадлежи ще ви кажа, че бяха нужни някъде около 7-8 години развитие, израстване и доказване на два големи български лейбъла и достигане на ниво на популярност с което да се съревновава на най-популярният музикален жанр у нас (а именно чалгата, която по онова време се слушаше от около 2/3-ти от младежда), за да дойде най-после изпълнител/група от средно ниво да направи концерт у нас. "Средно ниво" ще рече, че повечето от вас не са го/я чували, макар да е известно име за феновете на жанра. След това минаха поне още 2-3 години, докато най-после започнаха да идват и световно известни личности.
Да не говорим, че в случая става дума за популяризиране на един жанр, а не на цяла сцена съставена от различни жанрове, както е азиатската музика като цяло в случая, което усложнява дори повече нещата.

2. Вторият фактор е "място". Какво имам впредвид?.. Някой спомена преди мен, че Рейн не е имал дори един концерт в САЩ, какво остава пък за България. Това е така, но не свършва само до там. Като цяло по-голямата част от Азия (изключвам няколко страни в които силно се цензурира всякаква западна пропаган.. аа така де, култура), англоезичните творби, като кино, ТВ и музика и т.н. се приемат с отворени обятия и намират място за развитие и множество фенове. Това да видиш англоезичен изпълнител от световна величина да изнесе концерт в азиатска страна е нещо нормално. Същото е и за премиера на голям холивудски филм - режисьори, актьори всички отиват да представят филма си защото за тях Азия представлява отделна територия с милиони фенове (подобна премиера с известни гости в България никога не се е случвала м/удругото, а не е да кажеш, че няма хора които гледат холивудски филми тук). В общи линии Азия е сравнително отворена за запада. Обратното обаче по отношение на музика, ТВ и кино... не важи. Особенно за САЩ! Да видиш корейски сериал по американска телевизия е като да видиш Мерилин Менсън да бере капини в горичка край Перник. Филмите от Азия, които имат читава премиера по американските кина се броят на пръсти. Същото важи и за фестивалите с азиатско кино, които са само няколко за годината. Азиатската музика не се приема по-добре. Концерт с максимум няколко хиляди души публика на азиатски изпълнител в САЩ е изключително рядко явление. Американците чисто и просто си предпочитат мамината реч и това си е.
Да се върнем на темата - Европа в това отношение е по-близо до запада от колкото до изтока. България не прави различка. Американските изпълнители, сериали и филми винаги достигат до нас макар и с леко закъснение. Концертите на големи имена не са често, но поне ги има. В същото време Азия е тъмна Индия за българина. Азиатски филм да се завърти по кината ни е рядкост (почти никога). Аз поне не помня да съм видял някой корейски сериал по българските телевизии. Филми има, защото купуват по-старите заглавия на безценица, но най-близкото нещо до азиатски серили, което предлагат телевизиите ни са гадните турски сапунки! Да не говорим, че азиатската музика е къде къде по-зле популяризирана от седмото изкуство. Ако попиташ 100 младежа на улицата за Рейн едва ли ще се намери и един, който го е чувал!...
Та като място, България за момента е далече от истината защото страната ни не е разработена за подобен евент.

3. Може би най-важният фактор, който би спрял това начинание е ... българската система и нрав. Какво имам впредвид? За да доведете Рейн на концерт у нас ви трябват две неща - организатор (става дума за компания, не човек) и спонсори. Огранизатора извършва две от трите най-важни дейности - свързва се с агента на изпълнителя за да уреди нещата и огранизира целият му престой, както и всичко останало (настанявне на звездата, наем на сцена, разпространение на билети и т.н.) . Спонсорите разбира се се грижат за третата най-важна дейност, а именно плащането. Повечето звезди идват с предварително платен хонорар. Все пак не говорим за някакви певци по кръчми, които взимат процент от билетите. Печалбата от билетите попринцип отива за организатора и в някои случаи за спонсорите. Всички популярни чуждестранни изпълнители получават хонорара си преди концерта. Да не говорим, че колкото е по-голяма звездата, толкова е по-голям хонорара и съответно толкова са по-скъпи билетите.
Както сигурно се досещате никоя компания няма да се наеме да огранизира подобен концерт за име, което иска висок хонорар и в същото време известно в България само на шепа хора! Същото важи и за спонсорите макар и техните причини да са по-различни. Ако няма търсене, няма смисъл за тях да водят, когото и да било, чисто и просто защото те го правят за пари, а не от добра воля! В това мога да ви уверя, защото не веднъж или два пъти са завличали фенове от не един стил, защото не е имало търсене на билетите. Ако няма изгода, няма и смисъл за тях да работят по въпроса, а както вече се изказах в точка 1. все още сме много далеч азиатската музика да е "популярна".
Що се отнася до "добрият" стар Слави, не мислете, че той прави каквото и да било ей така за вас феновете. Може най-много да доведе Рейн за гост в шоуто си и до там. Но дори и това е слабо вероятно, защото ако почти никой не е чувал за Рейн, няма да има аудитория, а от там и няма да има полза да го кани, като гост. Колкото до 'да го покани за концерт', както всеки друг организатор, като види, че няма да има изгода от концерт ще се откаже още докато чете "...бихме искали да видим Рейн в Б...".

4. Това не е точно фактор, но все пак бих желал да го спомена и този вариант. Да речем, че Рейн е една от тези звезди, които действително слагат феновете си винаги на първо място (колкото и слабо вероятно да е това). Многократно бе споменато до тук - той е световно известно име и в момента е в зенит-а си. Дори и да иска никой няма да му позволи да отиде ей така на добра воля до някаква малка страна, чисто и просто защото първо агента, продуцентите и т.н. които се грижат за него ще спечелят далеч повече ако пее в Лас Вегас да речем, а не в София. И второ защото, когато една звезда е на върха на кариерата си, никога не би обърнала внимание на малък концерт, независимо колко харесва феновете си или не.

....
Като за финал на всичко това ще ви кажа и как единствено може да се организира малък концерт на азиатски изпълнител в България. Първо не трябва да е голямо име, заради изброените причини до тук. Второ трябва да се подходи, чрез посолството на съответната страна, защото от доста години вече посолствата на Япония и Корея (както и други) силно се опитват да запознаят българина с културата на техните страни, чрез организирани от тях събития и прояви от всякакъв характер. С тяхна помощ може да се организира малък концерт или събитие с гост-участие на средно известна група или изпълнител от съответната страна.
(надявам се е излишно да казвам, че каненето на Рейн с помоща на посолство е също толкова невъзможно, колкото чрез организатор/агенция/частна компания).

FiN....
Като за финал отново бих желал да уточня, че не искам да разбивам ничий мечти, но съм видял предостатъчно по въпроса "да поканим звезда на концерт у нас" и за това ви давам този съвет за шансовете ви да успеете в близките години - не е реалистично!

... вместо да се мъчите да пращате писма и да агитирате безсмислено хора и агенции, по-добре се замислете, как да популяризирате азиатската музика в България, защото за 500-те (макс!) човека в България, които биха се заинтересували от такъв концерт, никой няма да ви вземе на сериозно. Било то за Рейн или за някой безименен изпълнител...

p.s. @legalize_It аз си имам биричка, спокс. Като спечелиш звънни за наздравица! Very Happy
Върнете се в началото Go down
zdrav4eto76
Млад господар

Capricorn Cat
Брой мнения : 159
Местожителство : Бургас

ПисанеЗаглавие: Re: Искаме Rain (Jung Ji-Hoon) да изнесе концерт в България!   Пет Мар 12, 2010 9:49 pm

endorian, абсолютно съм съгласна с доводите, които предоставяш.....И все пак, инициативата им е прекрасна. Като млади хора, несблъскали се все още с тази материя, нормално е да започнат от първото, което смятат, че ще помогне. А хора като теб, които пък имат добра представа за нещата, е хубаво да дават идеи и разумни насоки, но не и да смачкват желанието им още в зародиш, с негативизъм. Аз мисля, че те са наясно за това колко малък е шанса за успех, но ако всеки правеше нещата само, когато е сигурен, че ще успее на всяка цена и веднага, все още щяхме да си стоим в пещерите. Това не е лична нападка, дал си им доста ценни съвети. Но наистина ще помоля, хора достатъчно негативизъм има в тази държава, нека поне тук бъдем по-добри и си помагаме. Или подкрепете, дайте ценни съвети, насоки, или просто си преминете към вашите интереси и не обръщайте внимание на тази тема.
legalize_It
Пазител

Gemini Buffalo
Брой мнения : 519
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Искаме Rain (Jung Ji-Hoon) да изнесе концерт в България!   Пет Мар 12, 2010 10:15 pm

endorian написа:
p.s. @legalize_It аз си имам биричка, спокс. Като спечелиш звънни за наздравица! Very Happy

аз казвам да не оставяме серизоните неща на случайността ... НАЗДРАВЕ от сега Wink
parab
Администратор

Брой мнения : 1855

ПисанеЗаглавие: Re: Искаме Rain (Jung Ji-Hoon) да изнесе концерт в България!   Пет Мар 12, 2010 10:32 pm

Ендоне, браво за поста и за желанието да го напишеш!
Доста добре си обяснил всичко и те подкрепям и теб в най-важно: последния ти съвет.
Популяризирайте азиатската музика!
Ако не друго - поне това ще е резултатът от тази инициатива.
endorian
Бащицата

Aquarius Buffalo
Брой мнения : 88

ПисанеЗаглавие: Re: Искаме Rain (Jung Ji-Hoon) да изнесе концерт в България!   Пет Мар 12, 2010 11:54 pm

@zdrav4eto76, хубаво е да мечтае човек, но когато захващаш нещо сериозно трябва първо да се замислиш, нали?
Уверявам те, поста ми нямаше за цел да нарани чувствата на милите госпожици, а да им даде ясна представа как стоят нещата и да ги накара да стъпят за момент на земята и да се замислят сериозно. Краят, както @parab усети беше най-важната част, която си беше точно съвет ...

М/удругото ми е изключително любопитно, дали сте забелязали, че Фейсбук попринцип предлага функцията да поканиш изпълнител да направи концерт в твоя град?!

п.с. @legalize_It, чиърс мейт! Smile
Kiara_Yuichi
Пазител

Libra Dragon
Брой мнения : 870
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Искаме Rain (Jung Ji-Hoon) да изнесе концерт в България!   Съб Мар 13, 2010 1:17 am

endorian ние много добре знаем риска, и да наистина си прав с това което каза. Склонна съм да се съглася с поста ти (който прочетох до края Wink ), и все пак ще ти дам пример с твоето ТОТО...
Ако не пуснеш тото, не може да чакаш печалба (пък било то и шестица)..., но и да пуснеш тотото винаги го има риска да не спечелиш, и въпреки това ти си знаел тази възможност когато си отишъл в тото пункта нали... Razz
Живота е изграден от мечти и надежди, и ако не се бориш да ги постигаш те ще си останат такива ^ ^
baffler
Пълководец

Aries Dragon
Брой мнения : 303

ПисанеЗаглавие: Re: Искаме Rain (Jung Ji-Hoon) да изнесе концерт в България!   Съб Мар 13, 2010 2:43 am

Подкрепям ви в мислите си Smile)))
И аз много често (какво много често, направо ежечасово) страдам, че живея в държава равна по напредък и изглед за развитие на Туркменистан и много добре разбирам колко е тежко да искаш да видиш любимия си изпълнител наживо, но понеже единственият, който би се навил да изнася концерт тук е Шабан Шаулич или рок група от 60те, с концентарция на фенове от бившите соц републики, всеки опит и блян е смазан жестоко като алуминиева кутийка "Дерби Мангуста и Череша" на концерт на "Пайнер"-ови...
По-добре събирайте пари и отидете да го видите на концерт в цивилизования свят... тука по-скоро ще дойде английската кралица отколкото Би Рейн.
По принцип си падам непоправим дриймър, но някои неща са прекалени дори за най-смелия оптимист... Дано предположенията ми се окажат грешни, ако е така, на концерта му имате по едно "Дерби" от мен geek
Иначе, разбира се, че ще ви подкрепя в групата във фейсбук Wink
tuci8710
Небесен пратеник

Libra Cat
Брой мнения : 1377
Местожителство : Враца

ПисанеЗаглавие: Re: Искаме Rain (Jung Ji-Hoon) да изнесе концерт в България!   Съб Мар 13, 2010 12:54 pm

endorian чудесен пост си написал. Приемам го лично и искам да ти кажа, че аз не съм израстнала в саксия,
че да се налага да ми обясняваш нещата от живота, който ме заобикаля.
Изчетох внимателно всичко и няма как да не се съглася с доводите ти, по простата причина, че това е грозната истина.
Но аз като почитател на азиатско кино и култура не искам да стоя безучастна
и с каквото мога искам да допринеса за популяризирането на Азия и в частност на Рейн.
Това толкова лошо и безмислено ли е според теб? По-добре ли е да стоя и да чакам някой друг да ми поднася
на тепсия всичко от което имам нужда, както правят въпросните 3-5 хиляди фенове?
Аз вече съм направила своя избор, за това който иска да ме подкрепи. Който не иска - здраве да е.
http://www.greek-hotels.ltd.bg
annabel
Млад господар

Aries Rat
Брой мнения : 124
Местожителство : Бургас

ПисанеЗаглавие: Re: Искаме Rain (Jung Ji-Hoon) да изнесе концерт в България!   Съб Мар 13, 2010 9:17 pm

аз ще помогна,ако Рейн дойде в България ще е наистина страхотно ...да си го видим на живо аз накарах и няколко роднини и приятели да се включат в групичката на facebook Smile
http://www.facebook.com/pages/Cleopatra-Katerine/117888144888281
desjer
Пазител

Брой мнения : 556
Местожителство : в страната на вятърните мелници

ПисанеЗаглавие: Re: Искаме Rain (Jung Ji-Hoon) да изнесе концерт в България!   Съб Мар 13, 2010 11:38 pm

tuci8710, чудесна инициатива!

Пожелавам ти успех. Ако има с какво да помогна съм насреща

Я.Цушима
mimet0
Млад господар

Libra Rooster
Брой мнения : 179
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Искаме Rain (Jung Ji-Hoon) да изнесе концерт в България!   Съб Мар 13, 2010 11:55 pm

С всичките си ръце,и крака,и с всякакви други израстъци...със ЗА идеята
А пък и ако се усъществи(в което силно вярвам..и не се и съмнявам,че ще успеем(нали е фен на Бербо,едва ли ще пропусне поконата от родната му държавица flower ))ще е невероятно..Ще бъда на първия ред
И аз като desjer съм насреща,ако имате нужда от нещо flower flower flower
http://www.facebook.com/#!/profile.php?ref=profile&id=100000
Kiara_Yuichi
Пазител

Libra Dragon

ПисанеЗаглавие: Re: Искаме Rain (Jung Ji-Hoon) да изнесе концерт в България!   Нед Мар 14, 2010 12:02 am

Благодаря ви много за подкрепата, хубаво е да вярвате в нещо пък било и то толкова невероятно... : )) Аз вярвам, че когато силно мечтаеш за нещо, то ще стане реалност рано или късно! Да наистина ще имаме нужда от вашата подкрепа, всеки който е казал че е "ЗА" нашата кампания е получил лично съобщение с какво може да помогне Smile
Отново ви благодаря за подкрепата

Последната промяна е направена от Kiara_Yuichi на Нед Мар 14, 2010 12:39 am; мнението е било променяно общо 1 път
teri
Пълководец

Брой мнения : 212
Местожителство : БГ

ПисанеЗаглавие: Re: Искаме Rain (Jung Ji-Hoon) да изнесе концерт в България!   Нед Мар 14, 2010 12:19 am

Защо на лични, напишете тук! Гласувах ЗА без да се разписвам тук и като гледам колко много хора са гласували, със сигурност не всички ще пишат в темата. Laughing
Успех!!!
snowwaite
Млад герой

Libra Tiger
Брой мнения : 27
Местожителство : гр. Бургас

ПисанеЗаглавие: Re: Искаме Rain (Jung Ji-Hoon) да изнесе концерт в България!   Нед Мар 14, 2010 4:35 pm

Надявям се да се усъществи това много ще се радвам да дойде Rain в България! [url][/url]
memi
Пълководец

Scorpio Rooster
Брой мнения : 225

ПисанеЗаглавие: Re: Искаме Rain (Jung Ji-Hoon) да изнесе концерт в България!   Нед Мар 14, 2010 7:16 pm

Абсолютно съм съгласна с endorian.
Мисля, че първо трябва да се популяризират корейски сериали, но за целта трябва да се излъчат по Нова или БТВ, тогава има вероятност да се осъществят и другите желания. Незнам каква е процедурата да се предложе на една от двете телевизии да се излъчи някой от сериалите и дали изобщо ще приемат.
Замислете се, ако Слави изобщо обърне внимание, какво ще прави там Райн. Аз лично не бих искала да слушам дебелашките шеги на Слави насочени към Райн.
Kiara_Yuichi, успех и аз смятам, че когато човек иска нещо много нещата стават, дори и след време! Какво от това!
Kiara_Yuichi
Пазител

Libra Dragon

ПисанеЗаглавие: Re: Искаме Rain (Jung Ji-Hoon) да изнесе концерт в България!   Нед Мар 14, 2010 7:49 pm

memi написа:
Kiara_Yuichi, успех и аз смятам, че когато човек иска нещо много нещата стават, дори и след време! Какво от това!

Какво от това?!?!
Еми ще ти кажа Ние няма да се откажем колкото и отрицателни мнения да видим в тази тема, дори и аз да съм съгласна с поста на endorian пак няма да се откажа и мисля че казах защо... Не веднъж казахме в тази тема, "за опит пари се не дават", също така "от опит глава не боли". Ние ще опитаме да изпълним тази наша мечта, а в крайна сметка каквото стане, какъвто и да е резултата ние няма да изгубим, а може само да спечелим. : )) Също tuci8710 беше права, не може да действаме само когато сме обедени че дадено нещо ще стане, трябва да опитаме и когато дори нещата изглеждат толкова нереални както сега...
memi
Пълководец

Scorpio Rooster
Брой мнения : 225

ПисанеЗаглавие: Re: Искаме Rain (Jung Ji-Hoon) да изнесе концерт в България!   Нед Мар 14, 2010 8:13 pm

С " Какво от това! " имах предвид, че когато харесваш някой и след 5-7 години ще отидеш на концерт.
Не съм настроена отрицателно, напротив!
Просто смятам, че Слави се държи тъпо с гостите, понякога говори повече от тях и не показва нужното уважение.
Marian_I
Млад герой

Брой мнения : 36

ПисанеЗаглавие: Re: Искаме Rain (Jung Ji-Hoon) да изнесе концерт в България!   Нед Мар 14, 2010 8:26 pm

Aja-Aja! Fighting!
cheers С вас съм! Идеята е страхотна и колкото и да е невероятно за някои, все пак има 50% шанс. Предпочитам да мисля, че чашата е наполовина пълна, а не наполовина празна. Нужен ни е оптимизъм.
A Love To Kill
Пълководец

Libra Cat
Брой мнения : 215
Местожителство : ВАРНА

ПисанеЗаглавие: Re: Искаме Rain (Jung Ji-Hoon) да изнесе концерт в България!   Пон Мар 15, 2010 5:08 pm

Чета какво става тука от няколко дена и не мога да не се включа в темата ( за 2- ри път )
Темата е за концерт или някакво присъствие на Rain в България, а не за азнализ на това колко абсурдна мечта сме имали !
Вие ( тези които непрекъснато повтарят да се откажем и разни подобни ) ли сте тези които ще ни кажат до къде да се простират мечтите ни ?
За останалите които казаха да - БЛАГОДАРЯ !
http://bi-rain-bulgaria.blogspot.com/
gorchiza
Пълководец

Aries Goat
Брой мнения : 247

ПисанеЗаглавие: Re: Искаме Rain (Jung Ji-Hoon) да изнесе концерт в България!   Пон Мар 15, 2010 5:39 pm

Искам да кажа едно голямо браво на тези 10 човека Браво ! (: Че не се връзват на тез неща (:
tuci8710
Небесен пратеник

Libra Cat

ПисанеЗаглавие: Re: Искаме Rain (Jung Ji-Hoon) да изнесе концерт в България!   Пон Мар 15, 2010 6:33 pm

gorchiza написа:
Искам да кажа едно голямо браво на тези 10 човека Браво ! (: Че не се връзват на тез неща (:
За информация на 66-те човека, гласували с ДА, да знаете, че няма да ви връзвам никъде за нищо и със нищо Wink
Всичко ще бъде в рамките на благоприличието Пък за останалите 11 ще кажа, че им благодаря за отделеното внимание, въпреки липсата на подкрепа.
Kiara_Yuichi
Пазител

Libra Dragon

ПисанеЗаглавие: Re: Искаме Rain (Jung Ji-Hoon) да изнесе концерт в България!   Пон Мар 15, 2010 6:35 pm

Не мога да ви разбера, какъв ви е проблема страх ви е да опитате, понеже не ви е гарантиран 100% успех, страх ви е че ако ни подкрепите в петицията и напишете едно кратко писмо и ще вземе да ви заболи ръката... Very Happy Защо е този негативизъм, как очаквате да живеете живота си, ако винаги преценявате нещата така и рискувате само, когато знаете че дадено нещо ви е в кърпа вързано. Трудно ми е да възприема, какво толкова ви коства тази подкрепа в тази кампания, ние не ви караме да вършите почти нищо, защото си имаме екип от доброжелатели, които сме се заели с всичко останало...
На къде отива тази държава, ако всички чакаме нещо да ни падне от небето.

Последната промяна е направена от Kiara_Yuichi на Пон Мар 15, 2010 6:52 pm; мнението е било променяно общо 1 път
gorchiza
Пълководец

Aries Goat
Брой мнения : 247

ПисанеЗаглавие: Re: Искаме Rain (Jung Ji-Hoon) да изнесе концерт в България!   Пон Мар 15, 2010 6:46 pm

Kiara_Yuichi написа:
gorchiza, на какво точно трябва да се връзват?! Не мога да ви разбера, какъв ви е проблема страх ви е да опитате, понеже не ви е гарантиран 100% успех, страх ви е че ако ни подкрепите в петицията и напишете едно кратко писмо или ще вземе да ви заболи ръката... Very Happy Защо е този негативизъм, как очаквате да живеете живота си, ако винаги преценявате нещата така и рискувате само, когато знаете че дадено нещо ви е в кърпа вързано Трудно ми е да възприема, какво толкова ви коства тази подкрепа в тази кампания, ние не ви караме да вършите почти нищо, защото си имаме екип от доброжелатели които сме се заели с всичко останало, на къде отива тази държава ако всички чакаме нещо да ни падне от небето
ъъъъъ..... една дума - глупаво (: . Идеята е безпочвена недобре направена истинска фантасмогория (: Явно не можете да си начешате крастата само с песни и филми на Пи. Това е все едно да почнем кампания за завръшането на гумените мечета... Та едвам караме известни групи и хора да идват в България , които са с голяма популярност , а малката публика на корейските неща тук да привлечем тяхна голяма звезда. Това дори и бананите с пижами не биха го помислили че да кажат "И ти ли същото си мислиш, Б1 ?"
Просто трябва да се гледат реалистично на нещата. И да спомена шанса е клонящ към минус безкрайност... лимес х -> о/о , пък посе мир азправяйте как вие 100 човека ще доведем супер готиния Пи ! И това е велика кауза давайте да каним хора и да рекламираме. Стегнете се хора !!!

По случая дори Бису би реагирал така !!! " - Дъъъъъъ"
parab
Администратор

Брой мнения : 1855

ПисанеЗаглавие: Re: Искаме Rain (Jung Ji-Hoon) да изнесе концерт в България!   Пон Мар 15, 2010 6:52 pm

Не се възмущавайте толкова. Smile
Аз съм абсолютно сигурна, че дори и най-големите песимисти тайно в сърцето си крият надеждата да успеете и несъмнено биха се радвали, ако това стане. Просто някои хора споделят личния си опит, от който можете да се поучите, защото както те самите казват, са минали по подобен път. Няма нищо по-добро от това да се опрете на този опит, за да успеете там, където те не са.
Всички тук сме в малка или голяма степен фенове и не вярвам някой да разбира как се чувствате, но не сме еднакви в опита и вижданията си, така че попивайте информацията, но не повтаряйте грешките. Wink

Горчица, да обвиниш някого, че мечтата му е глупава е все едно да му отнемеш шанса за развитие. Ако толкова не ти харесва - просто игнорирай темата. Понякога пътят към целта е също толкова ценен, колкото и самата цел.
tuci8710
Небесен пратеник

Libra Cat

ПисанеЗаглавие: Re: Искаме Rain (Jung Ji-Hoon) да изнесе концерт в България!   Пон Мар 15, 2010 7:00 pm

Чувството за хумор е чудесно. Определено вече започнах да се забавлявам.
Просто някои имат мечти да присъстват на концерт на Рейн,
а други мечтаят за неща от рода на "Искам България да стане по-чиста"
За това нека всеки да не престава да мечтае и да приемаме и невъзможното за възможно Wink
Не мислите ли, че колкото и невероятно да звучат и двете неща,
един ден Рейн може да дойде, а България да престане да бъде 9-тата дупк на кавала на Европа?
И благодаря на Параб за мнението. Подкрепям я с две ръце и едно сърце

П.С. Като сана дума за тото, искам да кажа, че си е въпрос на късмет и на положителна нагласа.
Аз самата наскоро спечелих почивка на морето от една томбола и за това си позволявам да мисля,
че няма невъзможни неща Wink Wink Wink
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Искаме Rain (Jung Ji-Hoon) да изнесе концерт в България!   

Искаме Rain (Jung Ji-Hoon) да изнесе концерт в България!
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» ...Feel the rain on your skin...
» MBLAQ
» Freeze
» Personal Taste
» You've Fallen for Me