ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

Как ще се представят нашите азиатски приятели на Световното първенство тази година?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
vladikov
Посветен

Брой мнения : 60

ПисанеЗаглавие: Как ще се представят нашите азиатски приятели на Световното първенство тази година?   Пон Мар 01, 2010 5:31 pm

Надявам се да Ви хареса темата.Знам,че е малко рано,но все пак...Мисля,че Япония и Корея ще се представят на едно доста добро ниво и ще излязат от групите,а ако е рекъл Господ ще стигнат и по нататъка.Очаквам вашите отговори върху тази тема
Върнете се в началото Go down
gorchiza
Пълководец

Aries Goat
Брой мнения : 247

ПисанеЗаглавие: Re: Как ще се представят нашите азиатски приятели на Световното първенство тази година?   Пон Мар 01, 2010 6:24 pm

пишеш във форум на жени (: какво очакваш за отговор ? (: За жалост аз не съм на това мнение тъй като им мина модата на корейците и японците. Но им стискам много силно палци.
vladikov
Посветен

ПисанеЗаглавие: Re: Как ще се представят нашите азиатски приятели на Световното първенство тази година?   Пон Мар 01, 2010 6:26 pm

То има и жени които гледат футбол поради една или друга причина.Кой знай може и да получа някакъв отговор.
gorchiza
Пълководец

Aries Goat
Брой мнения : 247

ПисанеЗаглавие: Re: Как ще се представят нашите азиатски приятели на Световното първенство тази година?   Пон Мар 01, 2010 6:27 pm

ми има някакви псевдо фенки на манчестър юнайтед ... ма престорена работа (:
vladikov
Посветен

ПисанеЗаглавие: Re: Как ще се представят нашите азиатски приятели на Световното първенство тази година?   Пон Мар 01, 2010 6:30 pm

ще оставя темата за сега ако не се пиши по нея ще я изтрия и всичко е решено Smile
postmortem
Посветен

Capricorn Dragon
Брой мнения : 97
Местожителство : Своге

ПисанеЗаглавие: Re: Как ще се представят нашите азиатски приятели на Световното първенство тази година?   Пон Мар 01, 2010 7:15 pm

Аа, за ЗОИ може да има тема, а за световното не, така ли? Нека си стои на никой не пречи...

Защо отписваш Северна Корея? Току-виж се вдъхновят да докажат, че духът на комунизма е най-силен и победят Бразилия.

Иначе Ю. Корея може и да имат някакви шансове да излязат от групата, ако успеят да бият Нигерия и Гърция, макар второто да не ми се вижда много вероятно. С Аржентина загубата им е ясна.

Японците играха доста колебливо в квалификациите, въпреки че имаха и силни мачове. Единствения им мач, който гледах цял беше с Катар като домакини и бяха голяма мъка. Доста трудно вкарват, а защитата им не е много стабилна. Гледам, че и последните им контроли не са особено убедителни - равни с Китай и Венецуела и солидна загуба от Корея. Не виждам как ще успеят да вземат нещо срещу Холандия, а и срещу Дания се съмнявам.

Аз прогнозирам, че и трите отбора ще отпаднат в груповата фаза още. Ще се радвам ако ме опровергаят.
http://blogvrazblog.blogspot.com/
vladikov
Посветен

ПисанеЗаглавие: Re: Как ще се представят нашите азиатски приятели на Световното първенство тази година?   Пон Мар 01, 2010 7:19 pm

Аз ще се натурализирам и ще играя за Южна Корея за да бият и да станат първи в групата,обаче ако се получи както вчера да вида хубаво момиче и да се разсеям тогава става страшно,че ставам тотално неориентиран Smile

Колкото до темата добре ще я оставя Smile
blacky80
Небесен пратеник

Брой мнения : 2304
Местожителство : Jeju Island, South Korea (ще ми се)

ПисанеЗаглавие: Re: Как ще се представят нашите азиатски приятели на Световното първенство тази година?   Пон Мар 01, 2010 11:51 pm

Аз псевдо фенка на Манчестър не съм и хич не се обиждам от младок на има - няма детска
възраст дето слуша 9 членна момическа, недорасла, но сладострастна корейска група.., ма
пък дето ми е кеф да си ляфя с него Very Happy
Та за темата, добра си е..вярно е още рано за сметки и прогнози, но пък лично аз, имам очаквания
и надежда за "онзи луд" късмет на южно-корейците Wink
Някой спомена за японците, че са били супер непостоянни, вярно е, а и тяхната група е доста силова и
тарикатски да пробват да се измъкнат...не гадая, за Северна Корея, какво да споделя -
първи мач с Бразилия, всичко ще се разбере с какви "бомби" са тръгнали...не влизат в ничии планове обаче.
Иначе си имам моите фаворити... Smile
Но има много НО-та, анализаторите вече си блъскат главите за всички фактори, оказващи значение
за мачовете, все пак това е Африка и условията там ще са на страната на издръжливите Very Happy
Аз анализатор не съм, но знам, заради мястото на първенството, се засилват много шансове
на африканските отбори и се очакват изненди при тях, битките при големите ще бъдат зрелищни
и вероятно ще има ощетени - силни първенства и уморени звезди, отписани отбори ще бъдат изненади
(като на всяко световно) съдиите, публиката, да не почвам темата с букмейкърите..дето
просто могат да "опропастят" хубавите мачове..защото, за жалост, футболът вече е много пари...

Посветен

ПисанеЗаглавие: Re: Как ще се представят нашите азиатски приятели на Световното първенство тази година?   Вто Мар 02, 2010 1:01 pm

Първо много дълъг и хубав коментар Blacky80.Така искам само да оточня,че вече на света няма слаби отбори и държави с изключение на нас и тук таме още 1-2 държави Smile.Надявам се,че Южна Корея ще направят същото което направиха преди 4 години и стигнаха до 1/4 финалите.Японците бяха доста добри преди 4 години,но сега незнам как са Smile.А колкото за Северна Корея тях въобще не съм ги гледал,така че не мога да кажа нищо за тях Smile.Естествено имам си и свой фаворит.Става въпрос за Португалия,защото колкото и да ми се иска азиатска държава от тия за,които съм да победи шансовете са 1 на 32 или това са 3.125% на държава да стане шампион и да се прибере с шампионската титла в своята страна Smile
nikomila
Посветен

Брой мнения : 66
Местожителство : Sofia

ПисанеЗаглавие: Re: Как ще се представят нашите азиатски приятели на Световното първенство тази година?   Вто Мар 02, 2010 7:48 pm

Форумът в сравнение с някои други въобще не ми се вижда женски, има си впечатляващо мъжко присъствие, по-малобройно е вярно от женското, но затова пък е гръбнакът на форума. Very Happy
И не подценявайте жените по отношение на футбола, има си сериозни любителки, има и такива като мен, обзаведени с по някой и друг фанатизиран индивид от мъжки пол. При мен са тъкмо двама, които гледат де що има мач по знайни и незнайни канали, така че ща не ща съм много в час. Да не говорим, че синът ми периодично ме изпитва за някой футболист как се казва, от коя страна е, в кой отбор играе и т.н. Напоследък много съм задобряла в тази игра. Very Happy
За азиатските отбори - струва ми се, че /логично/ на предното световно постигнаха максимума, на които са способни. Все пак ще се радвам, ако някой от тях мине отвъд груповата фаза.
Що се отнася до личните предпочитания - винаги съм твърдо за Бразилия Cool.
mimet0
Млад господар

Libra Rooster
Брой мнения : 179
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Как ще се представят нашите азиатски приятели на Световното първенство тази година?   Вто Мар 02, 2010 8:53 pm

Хехе...тази тема ме прави щастливаа

За футбол мога да говоря много,но за азиатското участие в световното ... малко съм негативно настроена.Не ми се струват в онази добра форма в която бяха преди 4 години.Най-вероятно ще отпаднат още в груповата...но горе главите-надеждата умира последнаа flower flower flower
http://www.facebook.com/#!/profile.php?ref=profile&id=100000
Kathie
Пазител

Virgo Goat
Брой мнения : 761
Местожителство : Petrich

ПисанеЗаглавие: Re: Как ще се представят нашите азиатски приятели на Световното първенство тази година?   Сря Мар 03, 2010 2:50 pm

Подрепям ги много Южно Корейците на това световно...Какъв кеф ще е да избутат по-напред..Ама дайте сега да сме реалисти...Гърция ще ги бие едно 90% сигурно..Въпреки,че южно корейците си имат тук таме звезди,като Кин Сун Йен.
Северно корейците хич и не съм ги гледала как играят..Ама може ни изненадат ..
На японците аз се надявам да ви кажа..щото нали и те първи взеха участие,като азиатска странна ..ама като гледам как са ги разпределили с Холандия,бая им се снижават шансовете..
vladikov, португалците не случайно са ти фаворит там са много добрии..ама не се знае какво ще стане..Спомняш ли си 2006 германците ги разбиха направо с 3:1...А и какво стана с Роналдо нали беше контузен и даже не игра в тези мачовете,с които взязоха за Световното португалците..Аз съм си за бразилците,като фаворит..ама пък и Испанцитее са мии фаворити ..
Ще видим след няколко месеца..Стискаме палци на корейците,били те южно или северно и на японците..!
Мале само как ме е яд,че не се класирахме..пф,.,
wilful
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Как ще се представят нашите азиатски приятели на Световното първенство тази година?   

Как ще се представят нашите азиатски приятели на Световното първенство тази година?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1