ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

Конкурс за лого на сайта

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Моят избор е вариант:
1
35%
 35% [ 9 ]
2
65%
 65% [ 17 ]
Общо гласове : 26

АвторСъобщение
zaigran
Глупаче

Брой мнения : 8

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Нед Мар 21, 2010 12:47 pm

Върнете се в началото Go down
zaigran
Глупаче

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Нед Мар 21, 2010 12:48 pm

zaigran
Глупаче

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Нед Мар 21, 2010 12:49 pm

zaigran
Глупаче

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Нед Мар 21, 2010 1:01 pm

-

Последната промяна е направена от zaigran на Нед Мар 21, 2010 2:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път
zaigran
Глупаче

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Нед Мар 21, 2010 1:23 pm

Uni_Cat
Посветен

Taurus Rooster
Брой мнения : 77
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Нед Мар 21, 2010 1:47 pm

zaigran ще прощаваш, но това S твоето що за същество е? Морско конче ли е? Змиенещо ли е? Гущеро/драконо- образно ли е? Питам така за себе си, за да съм наясно със символиката му... scratch
parab
Администратор

Брой мнения : 1855

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Нед Мар 21, 2010 1:58 pm

Срокът за предложенията вече изтече и в момента тече вътрешно гласуване. Освен ако не се хареса нещо много на всички, които в момента избират, предложенията, които са пуснати след срока, няма да влязат при вариантите за избор.
zaigran
Глупаче

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Нед Мар 21, 2010 2:20 pm

prab нямам претенции да участвам в конкурса, просто се заигравам.

Uni_Cat това е азиатски земноблатен, ситнолюспест женски гущер гмурец. Символизира еволюционните тенденции при видовете, подчертавайки правопропорционалното изменение на противостоящите фактори физика-интелект, поставяйки азиатската раса на върха на еволюционната пирамида. Laughing
Sierra
Пазител

Leo Buffalo
Брой мнения : 535

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Нед Мар 21, 2010 3:04 pm

zaigran написа:
prab нямам претенции да участвам в конкурса, просто се заигравам.

Uni_Cat това е азиатски земноблатен, ситнолюспест женски гущер гмурец. Символизира еволюционните тенденции при видовете, подчертавайки правопропорционалното изменение на противостоящите фактори физика-интелект, поставяйки азиатската раса на върха на еволюционната пирамида. Laughing

Усмихна ме Very Happy
http://cerealboxx.blog.bg/
Uni_Cat
Посветен

Taurus Rooster
Брой мнения : 77

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Нед Мар 21, 2010 4:07 pm

Заигран:
Spoiler:

Параб: В темата продължават да се появяват интересни предложения, та си мислех дали не е възможно да неизбързвате с избора на лого. В смисъл, че тази тема беше малко като "волна програма", предполагам защото сте нямали конкретни изисквания и виждания за логото, а и да видите кой с какво ще избухне. Сега след като знаете какви са възможностите дали пък да не направите една "задължителна програма", която да е с точни параметри примерно: 1 лого с името на "eastern spirit", 1 лого само инициали, 1 лого със символ /тук може да се спомене за избор от 5 предложени-мит. същество, йероглиф или т.н., но съгласувани от модераторите или журьорите в случая/, слагате и ограничение в използването на цветове/1,2,3 и т.н. пак по ваше решение, а може и направо да се посочат цветове, за да са съпоставими предлаганите лога, тъй като различните цветове въздействат различно, а и всеки има ралично цветоусещане/. Оповестявате и срок и май това е всичко. scratch
Според мен волната програма трябваше да е след задължителната, за да е нещо като полуфинали Laughing - можеше да се обявят допуснатите участници и така чрез pm останалите съфорумци с идеите си да се обръщат към тях за разработка. /докато аз правех моите предложения, към мен се обърнаха само 2-ма души с идеи за лого, което ме извади от моите виждания и представи за изтока. Всички останали предлагаха корекции по моите предложения/аз им благодаря разбира се/, но това ни ограничи от към идейност и мен и тях, а и други които участваха с предложения за лого./
Наистина ми се искаше повечко съфорумци да ни се бяха доверили за разработка на идеите им, както аз им се доверявам и БЛАГОДАРЯ за преводите - продължавайте със същия дух, но ако може с малко по-бърза скорост с преводите! Това само, ако може, ако пък не може то поне недейте да забавяте скороста. cheers
memi
Пълководец

Scorpio Rooster
Брой мнения : 225
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Сря Мар 24, 2010 10:22 pm

Един поздрав !
VAN
Млад герой

Taurus Dog
Брой мнения : 17

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Пет Мар 26, 2010 5:25 pm

Нищо ,че срока е свършил не се стърпях и пак си слагам нещо (logo тип императорски печат) bounce

Icequeen
Млад герой

Aries Tiger
Брой мнения : 32
Местожителство : СеверозапАднала България

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Пон Мар 29, 2010 5:35 pm

Видях не лоши предложения назад в темата, но ще дам и аз свои идейки. Наистина дано не е късно, ако не пък - здраве да е, ще ги покажа само.
Предварително се извинявам за лошото качество и изпълнение. Реших да ги драсна на ръка за по-бързо, че като знам как се оправям с програмите...мани мани, а и по други технически причини.
Надписите естествено могат да се доизкусурят в нужния за темата вид и шрифт.
Третата работа: Идеята ми беше надписа/инициалите да е/са отражение във вода, ако приемем, че това е залез Razz Разбира се резултатът е далеч от замисъла, нямаше да го направя дбре, а и май би излязло доста сложничко.
Можех още да смесвам, разменям и съчетавам елементите, но толкова скалъпих Rolling Eyes . Също така се приемат и предложения. Например, пълния кръг №4 може да стане квадрат или елементат дърво да мине от едната страна в квадрат, а надписа отстрани и такива подобни.
Като цяло мисълта ми беше за дървото, слънцето и червения цвят като елементи. Варианти всякакви! Наистина и аз съм на мнение, че могат още много неща да се измислят, особено за повече време и с повече замисъл. Аз закъснях, защото не бях влизала скоро във форума, може да има още ентусиасти, заплеснати като мен Razz

http://www.hey-ai.com/main
kokokode
Посветен

Capricorn Rooster
Брой мнения : 60
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Пон Мар 29, 2010 6:29 pm

Предпоследното ми харесва. wilful
parab
Администратор

Брой мнения : 1855

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Вто Апр 20, 2010 9:32 pm

С известно закъснение обявявам финалните два кандидата, които останаха като варианти за лого.
Можете да ги видите в първия пост на темата и съответно да гласувате за този, който според вас е по-подходящ. Анкетата продължава 3 дни и след края й ще се вземе финалното решение. Smile
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   

Конкурс за лого на сайта
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 13 от 13Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13