ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

Конкурс за лого на сайта

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next

Моят избор е вариант:
1
35%
 35% [ 9 ]
2
65%
 65% [ 17 ]
Общо гласове : 26

АвторСъобщение
Uni_Cat
Посветен

Taurus Rooster
Брой мнения : 77
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Пет Фев 26, 2010 10:09 pm

Ако правилно съм разбрала mackova говореше за този микс, а сега наистина спирам, че във вълнението си попрекалих и наистина вместо да давате идеите си започнахте да спорите за феникси , жерави и подобни. Незнам кой и как ще вземе решение , но от мен имате мисля 23 разработки ... ще помогна на всеки, който има идея нека прати лично съобщение на останалите успех в спора Laughing
Върнете се в началото Go down
Uni_Cat
Посветен

Taurus Rooster

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Пет Фев 26, 2010 10:18 pm

Laughing Меми ти мен не ме мисли, аз отдавна съм си изпращяла, а и по принцип съм уни-кално не наред. В момента това ми доставя удоволствие, аи колкото повече идеи - толова по-страхотно ще е логото.
kremenski
Посветен

Libra Buffalo
Брой мнения : 84

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Пет Фев 26, 2010 10:21 pm

Това специално в чест на uni_cat :
Uni_Cat
Посветен

Taurus Rooster

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Пет Фев 26, 2010 10:25 pm

А това е като на последната ми работа. Там всички бяха вождове, асамо аз индианец!
Благодарско Кременски, ама наистина това ми помага даизбягам от реалността-така че ме затрупайте с идеи....
kremenski
Посветен

Libra Buffalo

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Пет Фев 26, 2010 10:29 pm

Потърси при чичко Google в изображения: katana, tsuba . Иначе не знам дали ще излезе нещо като цъкнеш това: http://images.google.bg/images?hl=bg&gbv=2&tbs=isch%3A1&sa=1&q=katana%2C+tsuba&btnG=%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5&aq=f&oq=&start=0
memi
Пълководец

Scorpio Rooster
Брой мнения : 225
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Пет Фев 26, 2010 10:46 pm

Кременски, за това с бай Иван ! Побрках се от смях!
mackova
Пазител

Taurus Pig
Брой мнения : 770
Местожителство : Стара Загора

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Пет Фев 26, 2010 11:03 pm

Uni_Cat написа:

Ако правилно съм разбрала mackova говореше за този микс, а сега наистина спирам, че във вълнението си попрекалих и наистина вместо да давате идеите си започнахте да спорите за феникси , жерави и подобни. Незнам кой и как ще вземе решение , но от мен имате мисля 23 разработки ... ще помогна на всеки, който има идея нека прати лично съобщение на останалите успех в спора Laughing

благодарско, според мен се е получило супер. Това би стояло добре където и да решите да го лепнете и в по-голям формат и като марка, вижда се и свободния дух на обществото , има и замисъл, има и поезия, има и философия, а и лесно се помни, което е много важно cheers

Uni_Cat

чак сега се загледах в логото на мьймунда, но нищо не разбрах Shocked -маймуна ли е силуетът
Крал
Небесен пратеник

Брой мнения : 1183
Местожителство : Пущинака

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Пет Фев 26, 2010 11:10 pm

На мен това последното, въпреки че ми харесва, ми буди 2 леки асоциации (не ме трепете) - едната с Покемон, а другата... с обезглавено пиле, феникс, де Embarassed . Конструктивна критика, тъй де. Razz

Посветен

Taurus Rooster

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Пет Фев 26, 2010 11:25 pm

Мислех да си пусна да гледам нещо, но на Крал кралското изказване ме накарада се запитам Как ще изберете лого?
Аз предложих доста - за да има избор и всеки да може да каже кое му харесва, а вие тръгнахте да спорите и да казвате кое не ви харесва. Рабирам да предложа 1 и да кажете ами нестава, ама при такъв избор .... почвам да мисля, че вече неискате лого. scratch
mackova
Пазител

Taurus Pig

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Пет Фев 26, 2010 11:29 pm

Крал написа:
На мен това последното, въпреки че ми харесва, ми буди 2 леки асоциации (не ме трепете) - едната с Покемон, а другата... с обезглавено пиле, феникс, де Embarassed . Конструктивна критика, тъй де. Razz

С кой от всички Покемони бъди по-конкретна.
И да ме прощавате, още не съм поела от източната философия, но феникса и онази жар птица от приказките едно и също не са ли...
Аз за себе си виждам само крила символ на свободния полет/дух и все такива.... а може би са огнени езици.... Айде стига че ще се изложа още повече

За мен предложението на уни кат е изключително подходящо. Друг е въпросът как ще се избира - с гласуване или еднолично.
Крал
Небесен пратеник

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Пет Фев 26, 2010 11:37 pm

Laughing Не се връзвайте толкоз на "Кралските изказвания", щото в общия случай и Крал не знае какво иска. В крайна сметка ми се видя по-лесно да посоча нещо малко като един вид "недостатък", щото ако бях тръгнала да хваля всичко, което ми харесва, щеше да ви омръзне да ме четете Very Happy .
Уникалната Котка да не ми се обижда, понеже в случая не предлагам нещо по-добро. Всъщност, май нищо не предлагам Embarassed , та се засрамвам и отивам наказана в ъгъла.

Леле, а опрем ли до критериите за избор на логото, ще настане страшка. Викам да помолим Майки да измародерства за мнение онази своя позната от сферата на рекламата, която не е обвързана с нашите "източни" страсти. Така поне с едно мнение на страничен професионалист ще разполагаме.

Модератор

Aries Monkey
Брой мнения : 1050
Местожителство : Русе

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Пет Фев 26, 2010 11:41 pm

Вижте, нека никой да не се сърди, че идеите му не срещат разбиране. Нормално е, когато сме повече хора, да има повече идеи, как точно трябва да изглежда логото.
В крайна сметка, искаме логото ни да е оригинално и неповторимо. В последния случай, ще кажа, че крилата ми навяват асоциация с емблемата на Аеросмит или тази на Харлей Дейвидсън. Може би трябва да страните от баналности, като дракони, всякаква хвърката гад от сорта на огнедишащи феникси или жар птици, или примерно катани, вишневи цветчета и прочие. Поне така мисля аз, не държа да се съобразявате с мнението ми на всяка цена.

П.П. Бутнах днеска идеята на едни хора, дет обичат да човъркат фотошоп-а, може пък да се включат, знам ли. Тая моя позната нямам намерение да я занимавам, има си доста проблеми. Така или иначе, досега има не малко наистина добри предложения тук, които се нуждаят от съвсем леки корекции (поне според моя вкус, с който пак напомням, че никой не трябва да се съобразява)

kremenski
Посветен

Libra Buffalo

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Пет Фев 26, 2010 11:47 pm

Ъъъмм, хм, има нещо таквоз, Крал ... (за обезглавеното пиле)
Я да ви покажа една интересна картинка:
Spoiler:

Тук освен самите предпазители е интересно е логото в горния ляв ъгъл. (Ох! 3 пъти поправях ляв и десен!!! Тоя път май го улучих...)

Другото, което искам да ви покажа са:
Spoiler:

Сега си представете буквите ЕS на мястото на отворите в страни от острието.

Или пък на мястото на двата отвора тук:
Spoiler:

За съжаление в момента нямам възможности да правя обработки ...

Uni_Cat, спокойно, не е възможно всички да сме доволни. Аз вече съм ти фен, знаеш. Знаеш и кои от нещата ти ми харесват най-много. Продължавам да давам предложения, защото не знам от коя трънка ще изкочи таралеж - нарочно не казвам заяк - таралежа е истинската провокация Wink И ... на първо място - най-много ме е яд, че не мога да се включа в момента.
Xelya-
Посветен

Scorpio Dog
Брой мнения : 92

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Пет Фев 26, 2010 11:52 pm

Spoiler:

Ето го и моето макар, че не останах много доволна..
mike28
Модератор

Aries Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Пет Фев 26, 2010 11:53 pm

Мда, таралежът е любимото животно на Крал, който се сети да го вкара в лого, ще я спечели гарантирано на своя страна! Laughing

desjer
Пазител

Брой мнения : 556
Местожителство : в страната на вятърните мелници

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Съб Фев 27, 2010 12:17 am

Майк ме е изпреварил... Последният микс ми прилича на неумел микс на нещос и с Харлей Дейвидсън Rolling Eyes Извинявайте , mackova и Uni_Cat. Embarassed

Към подкрепеното от мен предложение, не става ли да се добави с много дребен шрифт да речем по протежението на лявата страна Eastern spirit?
Uni_Cat, kremenski май добре ни е изтипосала всички в по-предния си пост.

Я.Цушима
mackova
Пазител

Taurus Pig

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Съб Фев 27, 2010 12:26 am

Spoiler:

За мен форумът е място предимно за хора харесващи източното кино/сериали поне това виждам засега Very Happy
Крал
Небесен пратеник

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Съб Фев 27, 2010 12:32 am

Майки, не позна. Котката ми е любимото. А таралежите сами дойдоха да ядат от котешката храна и се опитомиха Very Happy .
Което ме подсеща, че преди време бях тръгнала да си правя "котешко" фирмено лого, но изоставих идеята. Та ако тази прашасала картинка може да послужи за нещо, предоставям я с радост, след като я изчопля от архивите.

п.п. Изрових я, ама не става за нашите цели. Слагам я, за да ми се посмеете Laughing :

Последната промяна е направена от Крал на Съб Фев 27, 2010 12:38 am; мнението е било променяно общо 1 път
kremenski
Посветен

Libra Buffalo

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Съб Фев 27, 2010 12:33 am

desjer написа:

Към подкрепеното от мен предложение, не става ли да се добави с много дребен шрифт да речем по протежението на лявата страна Eastern spirit?
Аз бих използвала самото лого ВМЕСТО буквата Е.
... Между другото, mackova, не намерих тема за далекоизточна кухня ... това си е малко дескриминация. Особено имайки пред вид, каква част от времето по филмите ядат или говорят за ядене. Може би пръчиците за хранене съвсем не са лоша идея за включване в логото Wink
desjer
Пазител

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Съб Фев 27, 2010 12:40 am

kremenski написа:

Аз бих използвала самото лого ВМЕСТО буквата Е.

Или вместо S?

Я.Цушима
mackova
Пазител

Taurus Pig

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Съб Фев 27, 2010 12:41 am

[quote="kremenski"]
desjer написа:

... Между другото, mackova, не намерих тема за далекоизточна кухня ... това си е малко дескриминация. Особено имайки пред вид, каква част от времето по филмите ядат или говорят за ядене. Може би пръчиците за хранене съвсем не са лоша идея за включване в логото Wink
има ама нещо не се разви... докато зяпаме филмите манджите все загарят та няма кво да покажем Аз специално стигнах до яйчените рулца и пелмените било то близкоизточни или далекоизточни, че са удобен полуфабрикат.
mike28
Модератор

Aries Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Съб Фев 27, 2010 12:44 am

Крал, имах предвид друго- на един филм, когато някой, май пирани, не се сещам точно, си търсеше "жертва" за редакцията...та един твой лаф ме провокира в случая. Сещаш ли се? Wink

desjer
Пазител

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Съб Фев 27, 2010 12:50 am

mackova написа:
.... яйчените рулца...
Аз те питах за тях, ти ми метна линк, ама да знаеш колко яйца изпотроших, но така и до ролца не стигнах lol!

Я.Цушима
Крал
Небесен пратеник

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Съб Фев 27, 2010 1:03 am

mike28 написа:
Крал, имах предвид друго- на един филм, когато някой, май пирани, не се сещам точно, си търсеше "жертва" за редакцията...та един твой лаф ме провокира в случая. Сещаш ли се? Wink
Сещам се - перманентното сядане върху таралеж е любимото ми упражнение.
Ама яко оспамихме темата, та я почистете, господа модератори.

Пълководец

Cancer Buffalo
Брой мнения : 407
Местожителство : у нас

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   Съб Фев 27, 2010 1:40 am

Да ви кажа как ми прозвуча всичко това.
Точно като във "Доктор Хаус" - стоят няколко души с някакви познания и подхвърлят някакви идей .......... и извъднъж хоп на Някой кадърен дизайнер му прищрака за какво иде реч. Това ще е причината логото ни да е гениално.

П.П. И на мен ми хареса идеята с клечките. Много оригинално.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за лого на сайта   

Конкурс за лого на сайта
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 5 от 13Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next