ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

Препоръчайте ми филм/сериал от типа на...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
sinardin
Небесен пратеник

Брой мнения : 2349
Местожителство : Dreamland

ПисанеЗаглавие: Препоръчайте ми филм/сериал от типа на...   Сря Фев 03, 2010 8:16 pm

Нямам спомени да имаме такава тема, пък ми се струва, че няма да е излишна.

Та, всички такива въпроси - тук, моля.

wilful

Небесен пратеник

Libra Cat
Брой мнения : 1377
Местожителство : Враца

ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм/сериал от типа на...   Сря Фев 03, 2010 8:55 pm

Хайде аз ще съм сефтето на темата.
Напоследък съм на романтична вълна, та може ли да ми препоръчате някое свежо сериалче
с много смях и любовни закачки. Нямам претенци отъм актьорски състав и в кое време се развива действието.
Просто днес загубих един излишен час в лутане измежду многото сериали и така и не успях
да се спра на нещо конкретно. Благодаря предварително.
Върнете се в началото Go down
http://www.greek-hotels.ltd.bg
Kiara_Yuichi
Пазител

Libra Dragon
Брой мнения : 870
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм/сериал от типа на...   Сря Фев 03, 2010 9:05 pm

аз също искам такова сериалче, каквото описа tuci8710 Smile ще съм ви много задължена ако препоръчате някое Razz
lovevirus
Посветен

Leo Dog
Брой мнения : 71

ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм/сериал от типа на...   Сря Фев 03, 2010 9:09 pm

Последно гледах точно едно такова забавно сериалче, даже дадах предложение да се преведе някой ден. Smile My sister in law .Препоръчвам да си дръпнете една серийка, ако се зарибите значи мисията е изпълнена. Laughing
mackova
Пазител

Taurus Pig
Брой мнения : 770
Местожителство : Стара Загора

ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм/сериал от типа на...   Сря Фев 03, 2010 9:18 pm

Тази тема ми се струва, че много бързо ще набъбне. На мен ми хареса това- весело, неангажиращо, леко наивно, но и откровено и романтично /някой идиот беше събрал епизодите по два /30 епизода х 2ч и 17 минути/ и ми се разказа играта
Принц, превратившийся в лягушку/Prince turn into Frog -тайвански е сериалът. Аз специално го теглих от руските торенти.
tuci8710
Небесен пратеник

Libra Cat

ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм/сериал от типа на...   Сря Фев 03, 2010 9:22 pm

lovevirus написа:
Последно гледах точно едно такова забавно сериалче, даже дадах предложение да се преведе някой ден. Smile My sister in law .Препоръчвам да си дръпнете една серийка, ако се зарибите значи мисията е изпълнена. Laughing
Ок. Пускам да се сваля. От трейлъра останах доволна. Пък и щом е корейско и комедия няма как да не ми допадне.
Проблема на мен ми е в избора на конкретен сериал, за това много ти благодаря за помоща.
Мацкова благодаря и за твоето предложение. Ще го имам в предвид като приключа с този след ден- два с този
Kimi Lee
Пазител

Scorpio Snake
Брой мнения : 663

ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм/сериал от типа на...   Сря Фев 03, 2010 9:34 pm

И аз се сетих за него, но тогава аз ще препоръчам Marrying a Millionaire , Successful Story of a Bright Girl и Sweet 18 . flower
lovevirus
Посветен

Leo Dog
Брой мнения : 71

ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм/сериал от типа на...   Пон Фев 08, 2010 12:33 am

tuci8710 написа:
lovevirus написа:
Ок. Пускам да се сваля. От трейлъра останах доволна. Пък и щом е корейско и комедия няма как да не ми допадне.
Проблема на мен ми е в избора на конкретен сериал, за това много ти благодаря за помоща.
Мацкова благодаря и за твоето предложение. Ще го имам в предвид като приключа с този след ден- два с този

Какво стана, май мисията ми не е изпълнена Laughing
djehii
Посветен

Leo Cat
Брой мнения : 94

ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм/сериал от типа на...   Пон Фев 08, 2010 1:15 am

Здравейте,бих ви препоръчала ако не сте гледали
Smiling Pasta, Bull Fighting, Fated To Love You тайвански сериалчета са но са много яки бих казала че могат да се конкурират с корейските сериали.Тези трите съм ги изгледала и много ми харесаха особено Smaling Pasta ми стана любим сериал,също бих ви препоръчала и My lucky Star и Devil Beside You не съм ги изгледала още (защото съм на работа не заради друго)но първ
ите епизоди ми харесаха,с две думи Гледайте няма да съжалявате
tuci8710
Небесен пратеник

Libra Cat

ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм/сериал от типа на...   Пон Фев 08, 2010 8:33 am

lovevirus написа:
Какво стана, май мисията ми не е изпълнена Laughing

Мисията е на половина изпълнена. Тази нощ успях да преполовя сериала
и поради тази причина ще ходя цял ден като зомби.
Обаче.... много благодаря за предложението. Уцелихте с Кimi Lee моята слаба точка.
Толкова много ми хареса сериала. И такива шемети има в него (визирам F3 ).
Най-вероятно до довечера ще догледам останалите 8 сериики и ще си дам мнение в темата.
Покланям ви се, че ми препочъчахте този супер смешен и готин сериал
Като изгледам и останалите преложения ще ви тормозя отново.
desislavavb
Млад герой

Брой мнения : 21

ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм/сериал от типа на...   Пон Фев 15, 2010 7:10 pm

Кажете някое серялче подобно но boys before flowers или you`re beautiful или или или my girl!!!!!!!! Very Happy pls
Insomnia
Пазител

Cancer Monkey
Брой мнения : 811
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм/сериал от типа на...   Пон Фев 15, 2010 7:46 pm

desislavavb написа:
Кажете някое серялче подобно но boys before flowers или you`re beautiful или или или my girl!!!!!!!! Very Happy pls

Full House,A love to kill,Goong,Hanazakari No Kimitachi E,Coffe Prince Very Happy тези ми избликнаха първо..
Razz
varnam
Млад герой

Брой мнения : 24
Местожителство : Franklin, MI, USA

ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм/сериал от типа на...   Пон Фев 15, 2010 7:57 pm

Преполовила съм When It`s at Night и само чакам края на работното време за да заседна пак пред компа. Сериалчето е много приятно и съм сигурна, че ще ви хареса. Ако не знаете откъде да го изтеглите, мога да подскажа Smile . Има го с руски и английски субтитри.
desislavavb
Млад герой

ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм/сериал от типа на...   Нед Фев 21, 2010 7:42 pm

Може ли да ми дадете линк към when it`s at night??? Другите които ми ги препоръчахте goong ,coffe prince ....... всички съм ги гледала!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Kimi Lee
Пазител

Scorpio Snake
Брой мнения : 663

ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм/сериал от типа на...   Нед Фев 21, 2010 8:04 pm

Това е форумната тема. Може да го свалиш и от тук. Приятно гледане!
briax
Посветен

Брой мнения : 73

ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм/сериал от типа на...   Нед Фев 21, 2010 8:36 pm

Препоръчвам Fantasy couple - романтичен и забавен, с хубави актьори. Лично аз го нацелих заради високия му рейтинг в накаква азиатска класация и го смятам за един от най-сполучливите сериали.
My name is Kim Sam Soon разбира се, Atic Cat, The Vineyard Man, Zettai Kareshi и малко в по-друга епоха - Capital Scandal.
selvidj
Млад герой

Брой мнения : 11

ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм/сериал от типа на...   Нед Фев 21, 2010 9:16 pm

Препорьчвам ви комедията "Bad Family (2006)" / Южна Корея /. Има го в torrents.ru с ru. subs .
tuci8710
Небесен пратеник

Libra Cat

ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм/сериал от типа на...   Нед Фев 21, 2010 9:25 pm

А ще може ли да ми препоръчате филм (комедия), че вече се зомбирах от сериали ???
Kiara_Yuichi
Пазител

Libra Dragon
Брой мнения : 870

ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм/сериал от типа на...   Нед Фев 21, 2010 9:29 pm

А за мен ако може някоя хубава романтична комедия Razz
desislavavb
Млад герой

ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм/сериал от типа на...   Пон Фев 22, 2010 11:12 am

Kimi Lee написа:
Това е форумната тема. Може да го свалиш и от тук. Приятно гледане!

Благадаря!!! Smile
Alfons
Пълководец

Libra Dragon
Брой мнения : 479
Местожителство : Все още никъде

ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм/сериал от типа на...   Пон Фев 22, 2010 9:22 pm

Препоръчайте спешно ако може,някое азатско филмче за ранните часове на утрешния ден. Rolling Eyes Че имам чувството че съм изгледал всичко преведено.
Гледа ми се нещо тип Fish story,GO,The happy life,Castaway on the Moon,I'm A Cyborg But That's OK/свежа драмичка с комедийни нотки,ако трябва да го определям./
tuci8710
Небесен пратеник

Libra Cat

ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм/сериал от типа на...   Пон Фев 22, 2010 9:57 pm

My Tutor Friend (2003) BG!
Много е готин lol!
Alfons
Пълководец

Libra Dragon
Брой мнения : 479
Местожителство : Все още никъде

ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм/сериал от типа на...   Пон Фев 22, 2010 10:00 pm

tuci8710 написа:
My Tutor Friend (2003) BG!
Много е готин lol!
Не ми е до любов в момента Този ще си го оставя зя някой друг път.
Matko-chan
Млад герой

Capricorn Rat
Брой мнения : 32
Местожителство : Tokyo

ПисанеЗаглавие: Ето 1   Съб Фев 27, 2010 8:10 pm

http://masters-tb.com/details.php?id=47393
Koizora
Пазител

Virgo Cat
Брой мнения : 515

ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм/сериал от типа на...   Чет Мар 11, 2010 7:54 pm

Препоръчайте ми някакъв забавен филм (ако може корейски) - да има много смях, естествено любов, малко простотии.. Или пък сериал от типа на Attic Cat. Повечето неща съм ги гледала и сега се чудя какво да започвам. Но нека да е нещо със бълг. субтитри, че не ми се превежда.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми филм/сериал от типа на...   

Препоръчайте ми филм/сериал от типа на...
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next