ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

Виц на деня +

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
АвторСъобщение
ddzaz
Глупаче

Брой мнения : 6

ПисанеЗаглавие: Re: Виц на деня +   Съб Май 08, 2010 11:53 am

надзирателя командва затворниците:
- Да си изчистите идеално килиите ,утре идва министъра!
-Него за какво пък са го вкарали? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Де да беше наистина....
Върнете се в началото Go down
theark
Млад герой

Libra Goat
Брой мнения : 23
Местожителство : Стара Згора

ПисанеЗаглавие: Re: Виц на деня +   Пон Май 10, 2010 10:53 pm

Заради голямата свободия и пиянщини един ден лъвът решил да забрани
алкохола в гората!!!
Събрал всички живитни и отсякъл:
-От днес!! Видя ли пияно животно в гората!!! Ше го изям на момента!!! Никаква прошка за никой!!! Или ша се оправяте или няма живот за вас!!!
На другият ден решил да се разходи и да види спазва ли се заповедта. Вървял си...а всички били като роса чисти и трезви..Нещеш ли...по едно време срещу него по горската пътека кой? - ЗАЕКААА, ама не просто заека ами пиян заека ама като гъз!!! Залитя яко...и си пее нашия "Доко, Доко кайба шексу куламач...Лулас мале чичи газ..." Лелее, лъвът полудял!:
-Ей, заек шибан смотан! Ела тук бе, пияницо гадна! Аз казах ли ако видя пияно животно в гората, че ше го ям! Леле...ся та хапвам и край!
Заека леко повдигнал вежда и:
-Лъвчоо, майнааа..пич..аз м, такова...нали дето, такова, ти вчера...а аз викам ай за последно, такова да шибна една биричка..ама то...една, две..после три..четири и са освиних, пич....
А лъвът ама бесен! Трепери от злоба и яд ама вика:
-Ей, смотан! Това за последно! От утре видя ли пияно животно в гората край, бееее..ям!!
И го пуснал..На другия ден пак на обход...пак да огледа...цял ден обикалял..всичко наред...ама по едно време срещу себе си, по горската пътека зад завоя се чува "Доко, Доко, Доко кайба шексу куламач.." ЗАЕКА!...Ама трътка едни яки кичеци...ама пее, ама весел ама яяяяко пиян!!!!
Оле, тоя полудел! Бяга до него и:
-Заееек
смотааан! Сега шта изпям, пияндурник гаден мръсен!!! Казах ли аз нещо
ако видя пияно животно, че го ям! Казах ли ти вчера, че за последно!!! Скапаняк!
А заека с набъбнал яко език едвам смотолевил:
-Лъвчо е, пич..майнааа....ти ме за къф ма имаш, ве! Ест, че знам кво каза, пич..Такова,аз сутринта кат са сабудих ама такова, от бирите вчера един махмурлук и..такова викам си клин-клин избива...пих една-две бири...ма после и трета..и четвърта...Не че такова не искам да спазвам законите тука на таковата, на ..гората!
А лъва ама трепери бесен!! Ама пяна му излиза от устата...ама очите му изцъклени, ше гръмне от злоба!!
Заека:
-Аз такова...само да изтрезнея, пич и чесно ти каам нема пипна шишето!
-АЗБЕЕЕ, майно гадна...последно ти казвам, джибро миризлива и пияна
смотана! Видя ли те от утре последно, ама на мига да гълтам, заек
спиртосан!!!
И си тръгнал, че вече не бил сигурен на кво е способен!
И така...трети ден..за трети път на обход лъвът..Ей, всичко наред бе..Късният следобед вече да се прибира.върви си по горската пътека..и в далечината..гьол..ама в гьола - фигура...Решил да провери кво става. Отива той там и кво да види - ЗАЕКА! Ама пиян като гъз...цопнал по гръб
в гьола и хълца! Леле това вече полудел по целата глава..откачил и го разблъскал...
- Ейй....заек...п.тко майна гадна пиянскааа, вече ща ямммм...Казах ли да няма пияни животни в гората, изруд гадеен!
А заека...ама едвааам отворил едното око...оригнал се и:
-Ми добре бе, гаден!Разбрах за животните, кво закачаш рибите тогава!!!
ddzaz
Глупаче

Брой мнения : 6

ПисанеЗаглавие: Re: Виц на деня +   Вто Май 11, 2010 8:59 am

По-добре да те ухапе змия, отколкото да ядосаш жена!!!!!!
sinardin
Небесен пратеник

Брой мнения : 2349
Местожителство : Dreamland

ПисанеЗаглавие: Re: Виц на деня +   Вто Май 11, 2010 5:37 pm

Хора, преместихме се тук http://www.easternspirit.org/forum/index.php?

ПисанеЗаглавие: Re: Виц на деня +   

Виц на деня +
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 7 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7