ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
magixq
Пълководец

Брой мнения : 437
Местожителство : In My Dreams...

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Съб Яну 23, 2010 4:03 pm

Епизод 1 с английски субтитри ТУК Very Happy
Върнете се в началото Go down
ukio
Пълководец

Брой мнения : 389

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Съб Яну 23, 2010 8:47 pm

Еп.2 RAW:
Линк
http://ohayoasia.blogspot.com/
lazeto
Пълководец

Брой мнения : 377
Местожителство : Plovdiv

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Съб Яну 23, 2010 11:04 pm

Качени са субките на епизод 1 както и вече епизод 2 благодарение на ukio много благодаря за линка тъкмо мислех да го тегя и качвам когато се върна от работа мерси.
pe6ito
Млад господар

Scorpio Dragon
Брой мнения : 154

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Съб Яну 23, 2010 11:20 pm

Обаче тези субтитри, които са в резюмето са за спешъла, който го даваха преди 1 епизод, а не за самия пъри епизод.
lazeto
Пълководец

Брой мнения : 377
Местожителство : Plovdiv

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Съб Яну 23, 2010 11:49 pm

А стига ле наистина ли неможах да ги прегледам че нямах време а така се зарадвах Wink , уж пишеше че са за първи епизод ц ц ц ц веднага ще ги изтрия.
alex_ana
Млад герой

Virgo Cat
Брой мнения : 48

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Съб Яну 23, 2010 11:51 pm

Линкът, който е да ла magixq, е с вградени английски субтитри Smile
pe6ito
Млад господар

Scorpio Dragon
Брой мнения : 154

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Нед Яну 24, 2010 11:03 am

Ето го и най-сетне 1 епизод - d-addicts cheers cheers cheers Почвам го!
ukio
Пълководец

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Нед Яну 24, 2010 12:12 pm

Аз снощи гледах втората. И тя е не по-малко интересна.
Spoiler:

parab
Администратор

Брой мнения : 1855

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Нед Яну 24, 2010 12:19 pm

След като минах първи епизод мога да кажа, че не ме грабна особено. Явно ще е повече за феновете на мангата, отколкото за незапознати с нея. Ако историята се повтаря по този начин и нататък - с някаква история, около която да се върти епизода и втората сюжетна линия за това какво става между Сунако и Кьохей, ще го запазя за по-нататък.
Каме си е същия чешит-идиот от онзи негов сериал за боксьора - крещи, прави много жестове, пули се - нещо, в което и преди съм го виждала и ми се искаше да покаже нещо по-различно и сериозно - като например някоя пораснала версия на героя му от Гокусен.
Ая ми хареса - след епизода останах с впечатлението, че е някакво странно животно, което дори хубавата прическа и кимоното не успяха да потушат Smile.
Малкото хлапе се справя особено добре с ролята си. Много ми допадна химията между него и Кьохей - взаимодействат си като истински братя, че дори и като баща и син. Wink
А, да - началото ми напомни на началото на Hana Yori Dango - не знам коя манга е била първа, но приликите са фрапиращи - плейбой, любител на чаените церемонии, сладурчето и главния идиот Wink.
Обещавам да изгледам втори епизод само заради целувката на Каме Wink .

А танцът от оупънинга е нещо ужасяващо - бррр, ще го прескачам оттук нататък. Липсата на координация, пластелинестите движения и физиономията " моите устни са прекрасни" са ми малко прекалени.
ukio
Пълководец

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Нед Яну 24, 2010 12:32 pm

Преценката ти за Сунако е безпогрешна.
postmortem
Посветен

Capricorn Dragon
Брой мнения : 97
Местожителство : Своге

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Нед Яну 24, 2010 12:49 pm

Лично аз се отказах да го гледам още на средата на първия епизод. Опънинга беше фрапиращ. Мислех си, че съм свикнал с липсата на каквото и да е самоуважение у японските айдълчета, но тоя танц е на някаква друга величина. Освен това ще се съглася с parab за началото, което наподобява твърде много това на HYD. Нито един от героите не успя да ме грабне. Може би ако бях 14-годишна японска тийнейджърка с много време за губене щях да го гледам. За щастие не съм. А толкова се забавлявах, когато гледах анимето...
http://blogvrazblog.blogspot.com/
tqbotu
Млад герой

Брой мнения : 21

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Нед Яну 24, 2010 2:03 pm

Танца .....абе как може да го сложат тия сакати момченца да танцуват...... и хореографията о БОЖЕЕЕЕЕЕЕЕ........все едно съм я мислила аз в 4 клас..голяма излагация ......инъче филмчето става за отбиване на времето ....аз не съм гледала анимето и не мога да сравня кое е по-добро... само дето не намирам субтитри за 2 епизод и в д-адикса няма??? някой знае ли нещо по въпроса??
elyon
Пълководец

Cancer Snake
Брой мнения : 270
Местожителство : The Land of Bishounen

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Нед Яну 24, 2010 2:43 pm

Втори епизод беше излъчен в петък, тъй че все още няма субтитри за него - нито софт, нито хард.
Като стана дума, ето софт за първи епизод Wink
Insomnia
Пазител

Cancer Monkey
Брой мнения : 811
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Пон Яну 25, 2010 10:53 pm

изглежда доволно....но след тея коменти,че всички сте се отказали на 1 еп се чудя дали изобщо си струва :Д
elyon
Пълководец

Cancer Snake
Брой мнения : 270
Местожителство : The Land of Bishounen

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Сря Яну 27, 2010 3:25 am

Е па не сме се отказали всички - даже навиваме още хора да гледат

На мен лично си ми харесва - оказа се точно това, което очаквах, че и по-добре Smile Втори епизод беше забавен. Явно малко по малко ще въвеждат и романса sunny
Kalinko
Млад господар

Sagittarius Snake
Брой мнения : 128

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Пет Яну 29, 2010 10:32 am

За онези, които размислят дали си струва да продължат да гледат ...

Не знам дали някой си спомня за филма "Работещо момиче" с Мелани Грифит и Харисън Форд.
Спомням си сцена в която й направиха забележка, че чете несериозна жълта преса.
А тя отвърна, че човек никога не знае откъде ще изскочи ГОЛЯМАТА идея

Дерзайте!
BakaChii
Пълководец

Pisces Rat
Брой мнения : 398

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Пет Яну 29, 2010 4:06 pm

Аз снощи най-накрая се наканих да изгледам първия епизод.
Епа... Отначало не бях много доволна от каста, но сега мнението ми се промени. Освен за Сунако. Да беше момче, да му ударят един шонен-ай xD
Както и да е. Каме много ми хареса като хост в барчето. :3
Аа... как щях да забравя ОПа. Прилича ми на оупънинг на някое шоджо за дечица (Като Сейлър Муун, CCS, KKJ, TMM.. etc.) Песента е хубава, ама.. Very Happy
Сега си чакаме субтитри за втори еп..
А те били готови Very Happy megaupload.com VZBOGFZ0

Последната промяна е направена от BakaChii на Пет Яну 29, 2010 4:15 pm; мнението е било променяно общо 1 път
http://www.last.fm/user/XxChiixX
sabrina1
Пазител

Virgo Goat
Брой мнения : 700
Местожителство : Стара Загора

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Пет Яну 29, 2010 4:08 pm

BakaChii написа:
Сега си чакаме субтитри за втори еп..
Вече има английски. Ако искаш български, скоро ще има и такива. Wink
BakaChii
Пълководец

Pisces Rat

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Съб Яну 30, 2010 8:57 pm

Та, след като изгледах втория епизод... Имаше няколко дразнещи момента, като например целувката (фенгърлска завист, признавам си Razz ), но ми хареса. Браво на режисьорите, че са се сетили къде да спрат, за да може да държат хората в напрежение (не, че им с еполучава, ама айде..) Very Happy
nuyomi
Посветен

Pisces Monkey
Брой мнения : 83
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Нед Яну 31, 2010 12:19 am

Е ако някой не е чел нито мангата нито е гледал анимето може напрежението да се получи Wink (впрочем това трябва да е в каре spoiler мисля)
ukio
Пълководец

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Нед Яну 31, 2010 10:41 am

Rigrina
Посветен

Capricorn Monkey
Брой мнения : 78
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Пет Фев 05, 2010 12:08 am

А кога да очакваме 4-ти епизод?
http://Vlastta.com
ukio
Пълководец

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Пет Фев 05, 2010 12:20 am

Директното излъчване е утре в 15 часа българско време. Иначе, ще бъде качена след ден, два.
BakaChii
Пълководец

Pisces Rat

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Нед Фев 07, 2010 11:13 am

elena2296
Глупаче

Брой мнения : 6

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Нед Фев 07, 2010 1:05 pm

Yamato Nadeshiko Shichi Henge 2010 (E.04)
megaupload.com C54ATSY0
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   

Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next