ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторСъобщение
tqbotu
Млад герой

Брой мнения : 21

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Нед Мар 21, 2010 11:26 am

Плугина го имам отдавна ....явно е от сайта а не от моя компютър.....за това пуснах линк да пробва някой само на мен ли не ми зарежда Smile
Върнете се в началото Go down
elyon
Пълководец

Cancer Snake
Брой мнения : 270
Местожителство : The Land of Bishounen

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Пон Мар 22, 2010 10:59 pm

На мен пък края ми хареса sunny Честно казано, свикнала съм вече с това, че японските драми нямат онзи захаросано-перфектен, сватбено-хепиендски финал като американските, тъй че си очаквах нещо подобно Rolling Eyes Не че този не беше позахаросан, ама карай да върви lol!

Докато гледах последния епизод сериозно се замислих как може в началото да не съм харесвала Оомаса Ая - справи се направо перфектно момичето! И направо не разбирам как съм я намирала за грозна Suspect

Нои обаче си беше страшно дразнеща до последния момент. Айде, ако само я гледаш - хубаво, ама като си отвори устата, направо тръпки те побиват

Бусунако-чааааааааан! lol!
sabrina1
Пазител

Virgo Goat
Брой мнения : 700
Местожителство : Стара Загора

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Вто Мар 23, 2010 10:29 am

И на мен края ми хареса! Нормален за японски сериал. Кратко, точно и ясно. Без излишни лиготии. /почти/ Wink
От викито разбирам, че ще има някакъв спешъл. Има ли нещо такова?
djehii
Посветен

Leo Cat
Брой мнения : 94

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Вто Мар 23, 2010 7:33 pm

Е най-после ми остана време да го до-гледам и мога да кажа:
- и на мен края ми хареса. Мисля че на този сериал му приляга, но всеки си имама мнение.
Много сериали съм гледала и този е един от който със сигурност няма да забравя.Много се смях и забавлявах с него.Искам да Благодаря на Преводачите и Редакторите за бързият превод на сериала.

P.S. Ако някой харесва малко фантастика,трябва да гледа този сериал.
pe6ito
Млад господар

Scorpio Dragon
Брой мнения : 154

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Съб Мар 27, 2010 1:10 pm

Не мога да си изкривя душата и да не кажа, че на мен последният епизод (без последните 7 минути, обаче) като цяло не ми хареса. Сигурно вече се повтарям и ставам банална, но мисля, че всичко трябваше да свърши като в любимия ми 4 епизод + 7-те последни минути от 10, а от 1-10 да си наблъскат всичките щуротии, които им душа иска. Като цяло първите серии ми бяха на 100%, но после нещо много на драма го удариха и градусите ми се понижиха, добре че балетистчето беше там да направи някои култови изцепки (този човек има само една роля, ама аз вече съм му заклета почитателка, въпреки че най-малко от него очаквах нещо по-така, първоначално). Оомаса Ая наистина е много красива (пфу, то май грозна японка няма), пък и като актриса е доста добра - не мога да се сетя за друга, която би се справила така добре с тази роля - беше си същинска Сунако от-до. Нои пък ми е любимка от всякъде (квиченето и от 2 епизод съм го превъртала, доста пъти - май си падам мазохистка ). Като цяло очаквах много повече от режисьора на Smile и HYD, но определено като комедия - тази е доста добра, но "фантастичните" елементи няма да се възприемат от всеки, ако не е свикнал с историята или по-скоро с японската култура, където май "почти всичко е възможно на екрана" Very Happy
Rigrina
Посветен

Capricorn Monkey
Брой мнения : 78
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Вто Апр 06, 2010 3:03 pm

Последно, вземат ли се младите или не? Щото в анимето така и не стана ясно. Има ли смисъл да се мъча да гледам последните три серии?
http://Vlastta.com
sabrina1
Пазител

Virgo Goat

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Вто Апр 06, 2010 3:47 pm

Rigrina написа:
Последно, вземат ли се младите или не? Щото в анимето така и не стана ясно. Има ли смисъл да се мъча да гледам последните три серии?
Spoiler:

ilian1
V.I.P

Aquarius Pig
Брой мнения : 305

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Пон Апр 12, 2010 9:07 am

Сериалът се качва от днес и ТУК
e_katya
Посветен

Pisces Cat
Брой мнения : 62
Местожителство : Бургас

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Пон Апр 12, 2010 10:09 am

Много се забавлявах с този сериал .. беше ми нещо средно между HYD и Нобута Smile преди мен видях че някой е оприличил Сунако на черната шапчица ... и на мен на това ми докарваше , но с тази походка на прибежки и припълзявания по скоро ми напомняше на Баба Яга но без метла SmileSmileSmile а такива звуци издаваше .. почти като прострелян нерез ... голяма веселба SmileSmile Иначе манията и за черепчета и кръв много ми хареса, искам и аз такава гривна с черепчета останаха ми очите в нея, а и ще ми ходи на маратонките SmileSmile Каменаши ми се стори поналял бузки или може би това беше от прическата не знам точно от какво , но сефте ми беше симпатичен Smile Юки много ми приличаше на Jeremy от You're Beautiful .... просто беше 1 към 1 Smile Май всеки оприличих на някой .... ама така е ... трябва намаля сериалите Smile
tinkajenq
Млад герой

Брой мнения : 11

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Пон Апр 12, 2010 12:13 pm

не може ли да качите серияла и в замунда в мастер няма сийд и не може да се тегли изодщо cheers
kiki_riki90
Посветен

Taurus Horse
Брой мнения : 59
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Пон Апр 12, 2010 6:18 pm

Много добро. Изгледах го в рамките на 24 часа. Изкачи ми се на челно място в класацията на японски сериали. Края ми беше леко странен, обаче ми хареса.
Теглете, хора, няма да съжалявате. Very Happy
http://kiki1320.wordpress.com/
LiTtLe PiXiE
Глупаче

Leo Dog
Брой мнения : 7

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Вто Апр 13, 2010 8:56 pm

Супер мега як сериал.Току що изгледах последния епизод и вече ми е един от любимите lol!
mimet0
Млад господар

Libra Rooster
Брой мнения : 179

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Вто Апр 13, 2010 9:56 pm

Изледах го преди няколко дни и го оставих да олежи в съзнанието ми преди да напиша коментар..

Ии..Да Very Happy Хареса ми..макар че на места можеше и по-добре да е.Последният епизод беше забавен(е не чак толкова много,но ставаше..момента със скритата камера беше велик-дълго време няма да забравя упашено-разплаканата физиономийка на Каме)И както се очакваше накрая HAPPY END..
http://www.facebook.com/#!/profile.php?ref=profile&id=100000
Han Ji Mun
Посветен

Pisces Rat
Брой мнения : 84

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Пет Апр 16, 2010 11:16 am

Very Happy Последния епизод беше най-хубав.
sabrina1
Пазител

Virgo Goat

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Пет Апр 16, 2010 11:19 am

tinkajenq написа:
не може ли да качите серияла и в замунда в мастер няма сийд и не може да се тегли изодщо cheers
Да, ще бъде качен и в замунда много скоро. Smile
Stelita
Глупаче

Leo Cat
Брой мнения : 8

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Пет Апр 16, 2010 5:05 pm

Сериалчето беше много забавно. Каменаши не ми е любимец, но трябва да му се признае че направи добра роля. На моменти фантастиката ми дойде в повече, Но си струваше времето което отделих да го гледам. В началото бях леко резервирана, но в края на краищата дори мога да кажа, че надмина очакванията ми Smile Тук е момента да изкажа благодарности към екипа, който е работил върху превода, преавили са се чудесно Smile
mrnkaloto
Небесен пратеник

Брой мнения : 1601

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Нед Апр 18, 2010 4:18 pm

сериалът вече е качен и тук - Ас

Пазител

Virgo Goat

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Вто Апр 20, 2010 8:23 am

Вече и тук - замунда
Kimi Lee
Пазител

Scorpio Snake
Брой мнения : 663
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Вто Апр 20, 2010 12:50 pm

Много забавно сериалче! Всичките герои са много готини! Kamenashi Kazuya ми стана любимец и сега ме е налегнала манията да му изгледам сериалите... I love you Големи благодарности на преводаческия екип! flower
funktastic17
Млад герой

Брой мнения : 11
Местожителство : Fairyland

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Вто Апр 20, 2010 2:21 pm

Все още съм нова в гледането на азиатски сериали,но случайно попаднах на този и изгледах всичките 10 епизода за един ден(нямам идея как съм се задържала на едно място толкова време) Smile
и така,това го прави второто сериалче,което съм изгледала цялото.
Много забавно,с преплетен малко по-дълбок смисъл.общо взето ми хареса Smile
tin_min
Млад герой

Брой мнения : 13

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Вто Апр 20, 2010 3:40 pm

Като фен на мангата, ми беше доста интересно да видя как ще направят завършен сериал от незавършен сюжет, и за щастие останах приятно изненадана. Всички герои бяха разкрити подобаващо чрез своите истории, като едновременно спомагаха и за развитието на връзката м/у Кьохей и Сунако. На моменти драмата ми идваше малко в повече, но и това се превъзмогна с малко черепчета и смъртоносни схватки
Най-много ме зарадва добре подбраният актьорски състав. По външен вид четиримата "икемени" и Сунако наистина отговаряха на образите на оригиналните персонажи и може би затова сериалчето ми направи добро впечатление Smile ... Е, естествено имаше какво още да се очаква от играта на второстепенните герои, но пък като всяка друга японска комедия, няма как и тази да мине без преиграване и малко фантастични елементи Rolling Eyes
Dundy
Глупаче

Capricorn Buffalo
Брой мнения : 8
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: re:Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Чет Апр 22, 2010 9:26 pm

За пореден път поклон на братята японци. Как лежерно в един уж тинейджърски забавен филм показват така важните неща като приятелство, взаимопомощ и най-вече, че макар и различни е важно ние самите да се харесваме. Very Happy
Даааа по света, а у нас мерило за всичко са поп фолк "звезди" .
Камелия
Млад господар

Cancer Dog
Брой мнения : 109

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Вто Апр 27, 2010 12:11 am

Много ми хареса филма. Историите на героите и трудностите, през които са преминали. Има какво да се научи (както и от всеки японски) и върху какво да се замисли човек. Много ми допаднаха и героите, въпреки че Сунако на моменти ми идваше в повече. Малкия Такеру обаче няма такова бонбонче на моменти ми скриваше шапката направо. Другото сладко същество беше Юки.

Филма си имаше от всичко комедия, драма, реализъм и фентъзи моменти. Актьорите много добре си изиграха ролите. (Просто им се чудя колко ли време преди да почнат да снимат сериала навлизат в образа на героя си.)

С една дума не е за изпускане. Гледайте го.

П.С. Аригато за субтитрите на целия екип и за приятното филмче
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   

Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Пълно за празно (2010)
» Последна нощ (2010)
» Убийствен пъзел VII (2010)
» Beauty and the Briefcase / Бизнесът на влюбването (2010)
» Пърси Джаксън и Боговете на Олимп: Похитителят на мълнии (2010)