ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
elyon
Пълководец

Cancer Snake
Брой мнения : 270
Местожителство : The Land of Bishounen

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Вто Фев 23, 2010 1:02 am

ukio написа:
Еп. 5 беше много добър, особено в началото, където всички изглеждаха като излезли от анимето.
Spoiler:

Spoiler:

Върнете се в началото Go down
BakaChii
Пълководец

Pisces Rat
Брой мнения : 398

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Вто Фев 23, 2010 6:03 pm

6ти еп:
Spoiler:

http://www.last.fm/user/XxChiixX
kremenski
Посветен

Libra Buffalo
Брой мнения : 84
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Вто Фев 23, 2010 7:32 pm

Филмчето е сладко и леко като разтворимо сокче. Гледа се на един дъх. (каквото е излязло). Обаче според мен сценаристите здраво са орязали образите на другите три момчета. Определено става доста постно - имаш си четири вилици, ама ползваш само едната, 'щото е главната...
Star Ocean
Посветен

Gemini Horse
Брой мнения : 62
Местожителство : Illusion

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Сря Фев 24, 2010 10:45 pm

Аз съм до 5ти епизод все още, макар и да има неща, които харесвах повече в мангата , сега и драмата ме зариби ужасно много <3 По принцип Сунако ми е много любим герои, но във филма имаше 1-2 момента, в който щях да се радвам повече, ако беше както в анимето. Иначе когато се ядоса и падат гръмотевици страшно ме радва <3<3
elyon
Пълководец

Cancer Snake

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Чет Фев 25, 2010 1:04 pm

BakaChii написа:
6ти еп:
Spoiler:

Spoiler:

lazeto
Пълководец

Брой мнения : 377
Местожителство : Plovdiv

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Нед Фев 28, 2010 8:13 pm

Епизод 7 излезе малко по рано май очаквах го утре не таз вечер , но по хубаво де
ukio
Пълководец

Брой мнения : 389

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Нед Фев 28, 2010 10:52 pm

Искам Такеру да се върне в къщата.
http://ohayoasia.blogspot.com/
lazeto
Пълководец

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Нед Фев 28, 2010 11:31 pm

И аз но дано и сценаристите мислят така.
pe6ito
Млад господар

Scorpio Dragon
Брой мнения : 154

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Нед Фев 28, 2010 11:39 pm

И аз, и аз!
Но не мисля, че ще го видим скоро в замъка. То покрай тази развратна младеж... майка му най-накраясе се усети и си го прибра. Иначе усещам, че 8 епизод леко ще се завърти около любимата ми "вилица" (не знам защо, обаче този Ранмару от сериала ми харесва повече от този в анимето и мангата) Razz
elyon
Пълководец

Cancer Snake

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Вто Мар 09, 2010 1:48 am

ukio
Пълководец

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Вто Мар 09, 2010 2:02 pm

Оказа се, че Кьохей има много сложни семейни проблеми. Изглеждаше съсипан в тази серия.
Радвайте се! Такеру се прибира!
pe6ito
Млад господар

Scorpio Dragon

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Сря Мар 10, 2010 2:12 pm

Чудесно, оказах се лош пророк Very Happy
Иначе с всяка следваща ми става по-интересно, но като се замисля любимата ми 4-та можеше да бъде някъде по към края, че сега нещо трудно си ги навързвам...
А 8-ма ме разби...
Spoiler:

Rigrina
Посветен

Capricorn Monkey
Брой мнения : 78
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Сря Мар 10, 2010 6:27 pm

Не знам, може би, защото годинките са ми повечко вече, но мен този сериал определено ме отегчава No
http://Vlastta.com
ukio
Пълководец

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Нед Мар 14, 2010 12:32 pm

Еп. 9
Линк
djehii
Посветен

Leo Cat
Брой мнения : 94

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Нед Мар 14, 2010 5:24 pm

Някой знаели колко епизода е сериалчето,на няколко места проверих и пише различно.
Та другата седмица 10ти последен еп. ли е? Ще има ли 11 ти?
Благодаря предварително.
vladikov
Посветен

Брой мнения : 60

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Нед Мар 14, 2010 6:20 pm

djehii написа:
Някой знаели колко епизода е сериалчето,на няколко места проверих и пише различно.
Та другата седмица 10ти последен еп. ли е? Ще има ли 11 ти?
Благодаря предварително.

И аз също съм чел,че сериала е 10 епизода,а не 11.Обаче тоя 11 уш епизод може да е Специален и да е по дълъг.Обикновено е така Smile
lazeto
Пълководец

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Нед Мар 14, 2010 7:57 pm

Явно ще е 10 епизода в wiki бяха писали 11 но са го променили явно ще има и спешъл да се надяваме. Very Happy
elyon
Пълководец

Cancer Snake

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Пон Мар 15, 2010 1:32 pm

За спешъл нищо не знам, ама следващият епизод е последен - пишеше го след рекламата на ДВД бокса на девети. Сигурно той ще е по-дълъг - японците имат навика да правят първия и последния епизод с 10-15 минути повече, ама нищо не се знае.
sabrina1
Пазител

Virgo Goat
Брой мнения : 700
Местожителство : Стара Загора

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Пон Мар 15, 2010 5:15 pm

След като видях превюто за следващата серия......
Последна ще е.
Spoiler:

Sierra
Пазител

Leo Buffalo
Брой мнения : 535

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Пон Мар 15, 2010 10:06 pm

Субтитри няк'ви след 6-ти еп има ли или само във виикии?
http://cerealboxx.blog.bg/
sabrina1
Пазител

Virgo Goat
Брой мнения : 700
Местожителство : Стара Загора

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Пон Мар 15, 2010 10:11 pm

Sierra написа:
Субтитри няк'ви след 6-ти еп има ли или само във виикии?
И в dramacrazy.net има. Smile
Sierra
Пазител

Leo Buffalo

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Вто Мар 16, 2010 7:10 pm

аригато
tqbotu
Млад герой

Брой мнения : 21

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Съб Мар 20, 2010 10:57 am

А някой знае ли защо не тръгват епизодите във Вики.....и гледам че на само този ама и и P.S. man не ми тръгва....ето например това само ми зарежда но не тръгва видеото http://www.viikii.net/videos/watch/68649/0/yamato-nadeshiko-shichi-henge-episode-10-part-1.html .....в началото мислех че е от връзката ми ама май не.....Sad
pe6ito
Млад господар

Scorpio Dragon

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Съб Мар 20, 2010 11:48 am

Причините са най-вероятно безбройно многото кандидат зрители, които всячески се опитват да смутят преводния процес на момичето от Вики. Ако ще го гледаш във Вики, по-добре изчакай ден-два да се попреведе и да няма много желаещи, защото така нито преводача може да си свърши работата бързо, нито да го изгледаш спокойно. Другият ти варинат е да изчакаш да пуснат субтитри и в ютуб (там и качеството е много по-добро, в сравнение с Вики, но и по-бавно стават субтитрите) или в драмакрейзи (тук не съм гледала и не мога да кажа нищо и за качество, и за субтитри).
Sierra
Пазител

Leo Buffalo

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Съб Мар 20, 2010 2:17 pm

Има и един плъг ин, който трябва да си аднеш, виикии-то обикновено си го поисква автоматично.

Ебаси безидейният край имаше тая драма. Като цяло беше приятна макар и доста алогична.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   

Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Пълно за празно (2010)
» Последна нощ (2010)
» Убийствен пъзел VII (2010)
» Beauty and the Briefcase / Бизнесът на влюбването (2010)
» Пърси Джаксън и Боговете на Олимп: Похитителят на мълнии (2010)