ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
lazeto
Пълководец

Брой мнения : 377
Местожителство : Plovdiv

ПисанеЗаглавие: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Сря Яну 06, 2010 8:41 pm

Страна: Япония
РежисьорIshii Yasuharu
Година на излъчване: 2010-Яну.-15
Формат: Renzoku
По мангата на: Yamato Nadeshiko Shichi Henge by Hayakawa Tomoko
Жанр: Комедия
Епизоди: 10
Субтитри:Английски

Участват:
• Kamenashi Kazuya as Takano Kyohei
• Oomasa Aya as Nakahara Sunako
• Tegoshi Yuya as Toyama Yukinojo
• Uchi Hiroki as Oda Takenaga
• Miyao Shuntaro as Morii Ranmaru
• Takashima Reiko as Nakahara Mio
• Kato Seishiro as Nakahara Takeru
• Kanbe Ranko as Kasahara Noi
• Osugi Ren as Shinichi (cafe master)

Резюме: Комедията разказва за група привлекателни млади мъже, на които е предложена безплатна квартира срещу предизвикателна задача - да превърнат в истинска дама племенница на наемодателката - Сунако, което е едно затворено момиче с ниско самочуствие. Тримата приемата условието, уверени в уменията си да очароват противоположния пол, но момичето се оказва изключително костелив орех, което трудно се поддава на промяна. И както се случва винаги в... сериалите, с течение на времето младата дама ще събуди романтични чувства в един от своите "учители".

Разюмето е взето от сайта на easternspirit просто много готино го е описал parab затова се надявам че няма да има проблем.

Епизод 1, Епизод 2, Епизод 3, Епизод 4, Епизод 5, Епизод 6, Епизод 7, Епизод 8, Епизод 9, Епизод 10 finale

Пуснах темичка по желание на sabrina1, а и таз драма и нея очаквам след като гледах анимето и прелистих мангата ще видим как ще се справят актьорите с тези роли :noteet

Последната промяна е направена от lazeto на Нед Мар 21, 2010 4:39 pm; мнението е било променяно общо 18 пъти
Върнете се в началото Go down
Guchi
Млад герой

Брой мнения : 10

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Сря Яну 06, 2010 8:52 pm

това ще се гледа ...
sabrina1
Пазител

Virgo Goat
Брой мнения : 700
Местожителство : Стара Загора

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Сря Яну 06, 2010 8:56 pm

Благодаря! cheers
/пак не си четеш личните Razz /
Ако и качваш сериите в бг пространството, ще трябва да дойда до Пловдив да те почерпя. Wink
stelito
Пълководец

Aries Dragon
Брой мнения : 202
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Сря Яну 06, 2010 8:59 pm

Историята от сериала леко ми напомня на тази от " Продуцирането на Нобута", явно Каменаши го бива в тия роли .
Изглежда, че няма да е лошо, определено ще се гледа... lol! lol! lol!
ukio
Пълководец

Брой мнения : 389

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Сря Яну 06, 2010 9:01 pm

Kat Tun ще пеят песента към драмата - Love yourself ~Kimi ga Kirai na Kimi ga Suki.
http://ohayoasia.blogspot.com/
puhenoto
Млад господар

Gemini Rooster
Брой мнения : 162
Местожителство : варненче

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Сря Яну 06, 2010 10:49 pm

това го чакам с нетърпение..бях почнала анимето,амааа така и не го завърших заради ..маниата азиатски сериали Embarassed
lazeto
Пълководец

Брой мнения : 377
Местожителство : Plovdiv

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Сря Яну 06, 2010 11:24 pm

Няма проблем ще го качвам в bgshare гледам всичко което качвам да го качвам там за по лесно теглене Very Happy стига да не се бъгне пак няма проблеми.А и то се очакваше kat tun да изпеят песента мерси за информацията ukio ще видим каква ще е. wilful Няма нужда от черпене sabrina1 важно е да си помагаме кой с каквото може тук.
bekata
Посветен

Virgo Tiger
Брой мнения : 57

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Чет Яну 07, 2010 1:39 am

Това ще се гледа със сигурност. Каменаши не е сред любимците ми, но съм любопитна да видя Тегоши как ще се справи в комедийна роля. Дано да излизат бързо субтитрите.
BakaChii
Пълководец

Pisces Rat
Брой мнения : 398

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Чет Яну 07, 2010 7:26 am

Ето нещо като трейлър.
А, драмата... още когато научих за нея съм си казала, че ще се гледа. А песента към драмата на Каттун.. Мисля, че ще има сингъл, който ще излезе на 10ти февруари.
Spoiler:

http://www.last.fm/user/XxChiixX
nuyomi
Посветен

Pisces Monkey
Брой мнения : 83
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Чет Яну 07, 2010 8:50 pm

puhenoto написа:
това го чакам с нетърпение..бях почнала анимето,амааа така и не го завърших заради ..маниата азиатски сериали Embarassed

Aз пък анимето го свърших, сега се мъча с мангата, че излиза когато си иска и сега и филм ще чакам XD
elyon
Пълководец

Cancer Snake
Брой мнения : 270
Местожителство : The Land of Bishounen

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Пет Яну 08, 2010 1:22 am

Това определено ще се гледа, ама каста ме притеснява. Сунако не ми се струва съвсем на място, а Каме като Кьохей... Бе определено не него бих си представила в тази роля Rolling Eyes
Но само да почне другия петък и ще видим как ще е. Наистина се надявам да е добро - има потенциал да бъде такова, остава само да го използват Smile
debil4e
Млад герой

Gemini Pig
Брой мнения : 34
Местожителство : ту тук, ту там

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Пет Яну 08, 2010 7:03 am

я още някой споделя съмненията ми/по точно резервите ми/ относно Каме като Кьоухей lol! -някак си не го виждам като "dazling creature" Rolling Eyes -този път и чар трудно ще помогне; а за Сунако не знам-дано не оплескат нещата-любопитно ми е как ще представят преминаването и от едното състояние в другото Shocked -все пак това беше едно от най-забавните неща и в анимето и в мангата
postmortem
Посветен

Capricorn Dragon
Брой мнения : 97
Местожителство : Своге

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Пет Яну 08, 2010 10:39 am

И аз имам известни съмнения към каста. Не, че съм много запознат с актьорските им умения, но на снимката никак не ми напомнят за пичовете от анимето. Мангата не съм я чел, но анимето беше много забавно. Дано и сериалът да го докарат, макар да подозирам, че ще има повече романс отколкото комедия. Ще го видим, като излезе.
http://blogvrazblog.blogspot.com/
ukio
Пълководец

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Съб Яну 09, 2010 4:29 pm

Ето по-дълъг трейлър:
Линк
Още не мога да приема, че друг глас, освен този на Кyoharu, ще пее песните към драмата. Според мен, той е единственият подходящ избор.
Ако успеят да се справят с хорър-линията и комедията, нещата може и да се получат.
Замъкът много ми харесва. Лелята на Сунако изобщо не си прилича с оригиналната героиня.
Героят на малкия Като Сейширо не го помня в анимето. Но дори до е нов, детето със сигурност ще помогне на историята.
pe6ito
Млад господар

Scorpio Dragon
Брой мнения : 154

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Сря Яну 13, 2010 3:07 pm

Това с такова нетърпение го очаквам, а междувремено гледам анимето, което пък много ми прилича на Nobuta wo Produce. Кьохей и Шунджи са доста противоположни образи, но и в много отношения си приличат. Камето много ми хареса, как игра в Нобутата. Надявам да се справи добре с ролята си тук, а и колкото и да ми харесва анимето предпочитам сериала да се различава от него в някои отношения. Като се замисля Каменаши от една страна ми се вижда много подходящ за ролята на Кьохей, но ще видим...
ukio
Пълководец

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Сря Яну 13, 2010 3:41 pm

И аз виждах прилика с Нобута, но по отношение на Сунако, в някои нейни проявления.
Каме в началото не си го представях в образа на Кьохей, но на трейлъра забелязах огромното му желание да даде всичко то себе си.
Петък вече наближава.
elyon
Пълководец

Cancer Snake

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Сря Яну 13, 2010 9:25 pm

ukio написа:
Замъкът много ми харесва.
Аз ли нещо си въобразявам или е същият като в Аташинчи но Данши? scratch Да не са ползвали същия декор?

Ох, само да ми дойде тоя първи епизоооооод... Жалко, че серията няма да се появи в нета преди събота-неделя Rolling Eyes Sad
pe6ito
Млад господар

Scorpio Dragon
Брой мнения : 154

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Сря Яну 13, 2010 9:33 pm

Съвсем същият замък е. Почти всяка година има поне по един сериал, който е сниман в него. И в Юкан клуб там се развихряха...
ukio
Пълководец

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Сря Яну 13, 2010 9:52 pm

И аз си помислих, че прилича на замъкът от Yukan club.
Тук са го представили в мрачна светлина.
Остана още малко до старта на драмата.
elyon
Пълководец

Cancer Snake

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Сря Яну 13, 2010 9:58 pm

Пффф, пък аз си помислих, че прилича и на двата, ама на Юкан съм гледала само 2-3 епизода, пък и Аташинчито ми е по-прясно, та реших, че съм си въобразила Laughing

Ох, нали? Направо нямам търпение вече bounce Вчера ми беше някакъв кофти ден и просто като се сетих, че започва този петък, и казах на измъчената от лошото ми настроение съквартирантка: "Ех, има светлина в края на тунела!!! sunny " Laughing cheers
ukio
Пълководец

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Сря Яну 13, 2010 10:37 pm

И мен не ме свърта на едно място. Искам да започват вече.
Затова, ето още издайнически снимков материал.
Линк
elyon
Пълководец

Cancer Snake

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Чет Яну 14, 2010 1:07 am

Като Сейшеро Ранмару ли играеше? Дано наистина се справи добре. На трейлъра поне изглеждаше като че ли ролята наистина му пасва, ама пък един трейлър не стига да се прецени...

Не бях чувала за този Shinsengumi Peacemaker, но определено звучи интересно. И това ще се гледа!!! Сигурна ли си обаче, че започва в петък? В Драмауики пише, че ще се излъчва в сряда от 24:00 часа...
ukio
Пълководец

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Чет Яну 14, 2010 7:53 am

Като Сейширо е мъничкото хлапе. Лятото направи много приятно включване в Нинкьо хелпър, а на 31 декември беше съводещ на Коухакото. Като има дете става по-весело.
Иначе, да. И двете драми започват утре. Само че Шинсенгумито ще бъде излъчвано по цели 4 канала. В петък стартира по MBC (в срада по TBS), докато Ямато - по TBS.
Mia - chan
Посветен

Scorpio Snake
Брой мнения : 62

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Чет Яну 14, 2010 10:46 pm

Мдаа, изглежда интересно ^^ чакам го с нетърпение Very Happy
elyon
Пълководец

Cancer Snake

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   Пет Яну 15, 2010 12:40 am

ukio написа:
Иначе, да. И двете драми започват утре. Само че Шинсенгумито ще бъде излъчвано по цели 4 канала. В петък стартира по MBC (в срада по TBS), докато Ямато - по TBS.
Четири канала?! Shocked Лелееее...

Иначе супер, че и двете почват утре. Още от вечерта почвам да дебна за RAW, току-виж нещо излязло бързо-бързо Smile Нямам търпение!!!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)   

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 6Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next