ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

Лексиконче

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Jess
Глупаче

Scorpio Goat
Брой мнения : 2
Местожителство : Stara Zagora

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Съб Яну 23, 2010 12:39 pm

1.Име(Вашият ник е.... Как си го избрахте?...) - Жени..никът ми е Jess..ами непомняя Very Happy
2.В кой град живееш?- Стара Загора
3.На колко си години(ако не е тайна)- 18
4.Кой е любимия ти източноазитски артист?- Ахх..ами много са..със всеки следващ филм или сериал се увеличават
5.Kакво би направила ако го срещнете някъде?- Ооохх незнам Crying or Very sad ..1-о ще стоя като пън,след това сигорно ще се развикам от кеф..и от там нататак бая неща мога да направя
6.Какво ще направиш ако имаш на разположение само 1 ден живот? - Ще ям и пия до прасване
7.Любим източноазиатски филм/Холивудски?- Немога аз така да имам нещо любимо..всеки ме пленява с нещо,но ще изредя тези които си спомнем Wink .."Boys over flowers","Snow Queen","You`re beautiful","Over the rainbow","Pride","My Name is Kim Sam Soon" ..абе много са..само да вмъкна,че няма филм на Ямашита който да не ми е харесъл
8.Имаш ли си приятел/ка- Не
9.Били се оженил/омъжил(за азиатец) - Дааааа..даже много искаам
10.Какъв е девизът ти? - Май си нямам ..
11.Какво правите през свободното си време? - Аз винаги съм във свободното време Very Happy ..ами седя на компа,слушам музика..ест. гледам корейски филми
12.Къде бихте отишли ако разполагате с много пари? - Първо искам да отида на концерт на Лил Уейн..после в Корея и Япония!!!..но като цяло искам да обиколя света
13.Как се казват най-добрите ти приятели(ако има и съфорумци) - Нямам такива..
14.От кога си се запалил/а по азиатската култура? - Мисля че преди 2 години ..но не съм много сигурна
15.Коя е любимата фраза от източноазиатските филми? - Чапукара..чапукара wilful ..но най-вече "Saranghae"
16.Какво би направил/а за най-добрия си приятел/ка? - Ами..мисля,че всчко..само ако знам,че и аз за него съм всичко..
17.Любима източноазитска група? - BIg Bang
18.Любими песни? - Big Bang-Haru Haru ..Az One-Mi Ahn Hae Ya Ha Neun Guh Ni..и те са доста
19.Любимо питие? - Бираа..абе и Вино
20.Как разбрахте за този форум? - Честно казано..незнам
21.Какво ви задържа тук? - интересен е..има много инфо за тези които се интересуват от Близкия Изток
22.Колко време прекарвате в гледане на корейски/японски сериали и филми? - Мисля,че рекорда ми е 3 дена без да спа scratch
23.Поставете снимка на вашия любимец? - а като са доста .. Very Happy -дано ми се получи качването Very Happy

24.Какво ви кефи в него? - Всичко..
25.Представете източноазиатската песен, която ви пробива мозъка от кеф?

26.Нещо за спомен? -

Върнете се в началото Go down
Just_Chris
Пълководец

Scorpio Monkey
Брой мнения : 430
Местожителство : Бургас

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Сря Яну 27, 2010 12:25 am

1.Име(Вашият ник е.... Как си го избрахте?...) - От името ми.Обичам да ми казват Крис
2.В кой град живееш?- Бургас
3.На колко си години(ако не е тайна)- 17
4.Кой е любимия ти източноазитски артист?- Огури Шун
5.Kакво би направила ако го срещнете някъде?- Ще го поканя на кафе или да хопнем някъде
6.Какво ще направиш ако имаш на разположение само 1 ден живот?- Ще го изживея пълноцено с хората които обичам
7.Любим източноазиатски филм/Холивудски?- охх... де да беше един.. може би Марс
9.Били се оженил/омъжил(за азиатец)- ДА !!!
10.Какъв е девизът ти?-Честно казано нямам
11.Какво правите през свободното си време?-Излизам с приятели,джиткам на компа и гледам сериалчета
12.Къде бихте отишли ако разполагате с много пари?-И ако имах много свободно време бих обиколила всички красиви страни, да разбера за културата им,как живеят и колкото пари ми останат бих ги дала за хората болни от рак
13.Как се казват най-добрите ти приятели(ако има и съфорумци)-Веселина,а иначе от форума Marian_I,Mia_Koluchi
14.От кога си се запалил/а по азиатската култура? От май месец миналата година
15.Коя е любимата фраза от източноазиатските филми?-"Ще ти го казвам всеки ден, така че слушай внимателно... Обичам те."
16.Какво би направил/а за най-добрия си приятел/ка?-Всичко !
17.Любима източноазитска група?- SS501
18.Любими песни?-Ау.. много са...но най-любима ми е на ShiNEE - Ring Ding Dong
19.Любимо питие?-Мохито
20.Как разбрахте за този форум?-От моята приятелка Marian_I
21.Какво ви задържа тук?-Приятната атмосфера..ако мога така да се изразя
22.Колко време прекарвате в гледане на корейски/японски сериали и филми?-Минимум 4-5 часа на ден,когато имам желание и повече
23.Поставете снимка на вашия любимец?-
24.Какво ви кефи в него?-Ами всичко...но най-много усмивката му

26.Нещо за спомен?-

Целувки за сладуранката която се е сетила е пуснала тази готина тема !
Много ми беше готино да го попълвам.Върнах се назад във времето ...
http://tokio-hotel-bgfans.dir.bg
Fuu
Пълководец

Pisces Horse
Брой мнения : 442
Местожителство : Варна ^^

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Сря Фев 10, 2010 12:26 am

1.Име(Вашият ник е.... Как си го избрахте?...) - Казвам се Златина, но ми викат Зу... ^^ Ника Фуу си го избрах не само, защото е подобен с прякора ми, ами и защото по някаква причина реших, че с героинята от Samurai Champloo имаме много общи неща ^^ Пък и "вятър" мисля, че ми подхожда идеално....каквато съм отвеяна =D ...
2.В кой град живееш?- По принцип съм родена в Пловдив, живея с Ген.Тошево, но уча във Варна и повечето време съм там, така че...Варна.
3.На колко си години(ако не е тайна)- Почти 20. ^^ Бля, това ми напомня, че скоро имам юбилей.....
4.Кой е любимия ти източноазитски артист?- Всеки го знае това - T.O.P. [Big Bang] <3 <3 <3
5.Kакво би направила ако го срещнете някъде?- Ще се развикам и разрева едновременно, ще го принудя по някакъв начин да се снима с откачалка като мен (за спомен) и после ще се направя, че се сбогуваме, но всъщност ще го проследя тайно. =D =D Отсега съм измислила схемата аз, че нищо не се знае....
6.Какво ще направиш ако имаш на разположение само 1 ден живот?- Оф това го сънувах, много е гадно. В съня ми отидох на пазар с приятелки и се забавлявах цял ден...вероятно това бих направила наистина.
7.Любим източноазиатски филм/Холивудски?- A Millionaire's First Love/Матрицата, ама само първата част.
8.Имаш ли си приятел/ка? - Имам.
9.Били се оженил/омъжил(за азиатец) - Даа.
10.Какъв е девизът ти? - Навремето беше "Рок и дюнери!" сега стана "Рок, дюнери и китайско!" ^^ Ако това може да се нарече девиз....
11.Какво правите през свободното си време? - Забравих вече. От 1 месец нямам такова....това сесията е пълен отврат.
Ама по принцип като се отвори малко - запълвам го веднага или с приятели, или с форумеца... обичайните неща. ^^
12.Къде бихте отишли ако разполагате с много пари? - На много места ми се ходи. Особено ако е с влак, дестинацията въобще не ме интересува... ^^
13.Как се казват най-добрите ти приятели(ако има и съфорумци) - От форума с никой не се познавам лично... =( Пък и нямам приятели фенове на азиатските неща. Освен мъжа ми, ама той се кефи само на самураите .... Но ако трябва да изброявам имена... Гуфа, Ники и Мирена (сестра ми).
14.От кога си се запалил/а по азиатската култура? - Май 2 години има вече. Почна се с едно "натриване на носа" и "дай да го видя това Наруто, какво му харесвате толкова" .... с цел да докажа колко са тъпи аниметата... но оплесках всичко.... ^^
15.Коя е любимата фраза от източноазиатските филми? - По принцип не помня такива работи, ама не знам защо, тази наизуст съм я запомнила: "There is one thing l want you to remember. No matter how gifted, you alone cannot change the world. But that's the wonderful thing about this world."
16.Какво би направил/а за най-добрия си приятел/ка? - Не знам, не ми се е отдал случай да разбера на какво съм способна .... Сега бих казала всичко, но кой знае...
17.Любима източноазитска група? - Big Bang (rock) ^^
18.Любими песни? - Всичките на Big Bang.
19.Любимо питие? - Горещ шоколад.
20.Как разбрахте за този форум? - Поканиха ме с ЛС в Замунда. Razz
21.Какво ви задържа тук? - Това, че най-накрая има някой, който споделя интересите ми.
22.Колко време прекарвате в гледане на корейски/японски сериали и филми? - Все по-малко. Вече 1-2 филма (или епизоди) на седмица ми е максимума. Съвсем изостанах с материала....
23.Поставете снимка на вашия любимец? - Веднага.
Spoiler:

24.Какво ви кефи в него? - Ами то... всичко. Като се смее, като се мръщи, като се прави на интересен, като рапира, като танцува, като гледа да се държи сериозно или пък като се лигави... Въобще...много е сериозно положението =D
25.Представете източноазиатската песен, която ви пробива мозъка от кеф? - Айде няма да е на Биг Бенг, че там ще трябва да сложа всичко що има клип или лайв, че и фен-клип =D
Затова нещо на друг любимец: Alan Kuo - Sugar Lady - песен, която като се пусне на уинапа, оставям всичко и скачам на канапето! =D
Spoiler:

26.Нещо за спомен? - Ох, съжалявам, не съм много по тея работи... но ето една картинка, много сладурска ^^
Spoiler:

http://www.myspace.com/little_demonchild
nanami
Млад герой

Aquarius Rooster
Брой мнения : 12
Местожителство : Варна ^^

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Чет Фев 25, 2010 12:35 pm

1.Име(Вашият ник е.... Как си го избрахте?...) - Веси ( nanami..японското ми име, сладурско е ^^ )
2.В кой град живееш?- Варна
3.На колко си години(ако не е тайна)- 16
4.Кой е любимия ти източноазитски артист?- DongHae
5.Kакво би направила ако го срещнете някъде?- Ще му поискам автограф и ще се снимам с него, след това може и да го проследя xD
6.Какво ще направиш ако имаш на разположение само 1 ден живот? - Ще гледам да си изкарам максимално добре, тъй като един ден не стига, за да обиколя света.
7.Любим източноазиатски филм/Холивудски?- Koizora/ Sky of Love и Неизговорима тайна
9.Били се оженил/омъжил(за азиатец) - Даа!!!
10.Какъв е девизът ти? - Нямам такъв
11.Какво правите през свободното си време? - седя на компа и гледам азиатски сериали, слушам музичка, излизам с приятели...
12.Къде бихте отишли ако разполагате с много пари? - Южна Корея, Япония, Китай, Филипини...
13.Как се казват най-добрите ти приятели(ако има и съфорумци) - Сиси и Златина
14.От кога си се запалил/а по азиатската култура? - от преди 2 години
15.Коя е любимата фраза от източноазиатските филми? - "Чугулле" - Искаш да умреш ли?
16.Какво би направил/а за най-добрия си приятел/ка? - Каквото мога...
17.Любима източноазитска група? - Super Junior ( 슈퍼 주니어 ) DBSK (동방신기)
18.Любими песни? - Всички на SuJu и много други...
19.Любимо питие? - вода, кола, бира и червено вино
20.Как разбрахте за този форум?- рових се в Гугъл за корейски език и така случайно попаднах на една от темите.
21.Какво ви задържа тук? - ВСИЧКО!
22.Колко време прекарвате в гледане на корейски/японски сериали и филми? - Всеки ден различно
23.Поставете снимка на вашия любимец?

24.Какво ви кефи в него? - Абсолютно всичко
26.Нещо за спомен?- Fighting!!!

Последната промяна е направена от nanami на Пет Фев 26, 2010 8:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път
pam
Пазител

Gemini Dragon
Брой мнения : 901
Местожителство : ВаРнА

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Чет Фев 25, 2010 2:25 pm

1.Име(Вашият ник е.... Как си го избрахте?...) - Памела (за да избегна отвратителната асоциация започнах да се представям като Пам от 10тина години насам всички ми викат така. Вече си забравих цялото име).
2.В кой град живееш? - ВаРнА
3.На колко си години(ако не е тайна) - 17 Wink
4.Кой е любимия ти източноазитски артист? - У Чун.
5.Kакво би направила ако го срещнете някъде? - Като си знам неадекватните реакции, по-добре да не ми се случва. Ще е нещо супер нелогично, изненада дори за мен самата.
6.Какво ще направиш ако имаш на разположение само 1 ден живот? - Ще събера най-важните хора в живота ми, ще пием бири и ще си припомняме "доброто старо време", за да опресня хубавите им спомени с мен.
7.Любим източноазиатски филм/Холивудски? - Азиатски - "Addicted", холивудски - "Boys and girls".
8.Имаш ли си приятел/ка - Не се занимавам с глупости Very Happy
9.Били се оженил/омъжил(за азиатец) - Ако е някой от топ 4-ката ми, с най-голямо удоволствие.
10.Какъв е девизът ти? - Който пие бира не умира!
11.Какво правите през свободното си време? - Гледам азиатско кино, превеждам, редактирам (доста несериозно, но въпреки това ...), чета, мотам се из форума и фейсбук, пия бира, имитирам хореографиите на Биг Бенг (много са вдъхновяващи), готвя, спя и кой знае още какво.
12.Къде бихте отишли ако разполагате с много пари? - Филипините, Корея, Тайван.
13.Как се казват най-добрите ти приятели(ако има и съфорумци) - Яна, Дидо, Анна (бирата ... известна и сред съфорумци), Иван, Илко, а от второто "стадо" - почти всички варненци, добричлии и няколко софиянци (BGT forever! Love u guys!).
14.От кога си се запалил/а по азиатската култура? - Oктомври 2008 попаднах на Илджиме и се почна ...
15.Коя е любимата фраза от източноазиатските филми? - "Чугулле?"
16.Какво би направил/а за най-добрия си приятел/ка? - Надявам се отговора ми ВСИЧКО да се окаже истина, когато дойде време да го докажа.
17.Любима източноазитска група? - Биг Бенг!!!
18.Любими песни? - Цялата дискография на групата и соловите им албуми, и Ring Ding Dong на шайнитата.
19.Любимо питие? - Загорка!
20.Как разбрахте за този форум? - Субтитрите на Чумонг (сини, никога няма да успея да ти се отблагодаря).
21.Какво ви задържа тук? - Хората, с които се сприятелих, защото прекарвам повече време в чата, от колкото в ровене и писане по темите. На дневен ред ми е да седна на компютъра и да вляза в чата.
22.Колко време прекарвате в гледане на корейски/японски сериали и филми? - За съжаление, не колкото ми се иска.
23.Поставете снимка на вашия любимец? - Най-ужасното нещо, което може да се иска от един фен. Коя да е снимката?!?! scratch

24.Какво ви кефи в него? - Че се занимава с около 7 различни неща и не е перфектен в нищо, което прави, т.е. че е обикновен човек.

Ако е усилена подходящо много и съм в затворено помещение съм способна да се осъкатя
26.Нещо за спомен? - Скромно, но от сърце -
ilian1
V.I.P

Aquarius Pig
Брой мнения : 305
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Чет Фев 25, 2010 5:35 pm

1.Име(Вашият ник е.... Как си го избрахте?...)
Името ми е Дарина, а ника ilian1 - от името на мойта половинка (това ми е ника навсякъде, без замунда) Wink

2.В кой град живееш?-
Варна

3.На колко си години(ако не е тайна)-
39г.

4.Кой е любимия ти източноазитски артист?-
Ами всички са ми големи симпатяги, но на челните места са ми Ил Гук (наборчето) , Джи Соп и Би Рейн

5.Kакво би направила ако го срещнете някъде?-
Най-нормалното нещо, бих се снимала с тях за спомен

6.Какво ще направиш ако имаш на разположение само 1 ден живот?
Ще го прекарам целия със семейството си и ще се забавляваме като за последно

7.Любим източноазиатски филм/Холивудски?-
много са

8.Имаш ли си приятел/ка-
да- съпруг, ако това се има в предвид

9.Били се оженил/омъжил(за азиатец)
Да, защо не, ако пак съм на 22г и съм необвързана (а ако е някой от мойте любимци хич няма се дърпам)

10.Какъв е девизът ти?
"Всеки един ден умира, но важното е кой колко ще мирише"
(това не е точно девиз, а любим израз)

11.Какво правите през свободното си време?
Гледам филми, забавлявам се с приятели или на компа, разхождам се сред природата...

12.Къде бихте отишли ако разполагате с много пари?
Нова Зеландия, Лондон, Сеул...

13.Как се казват най-добрите ти приятели(ако има и съфорумци)
Много са

14.От кога си се запалил/а по азиатската култура?
От края на 2008г и колкото и странно да звучи, моя мъж ме запали( и сега си чупи главата)

15.Коя е любимата фраза от източноазиатските филми?
Ами тя не е точно любима, но много се смях на нея
"-Що си толкоз проста ма!" ( Delightful Girl Choon Yang )

16.Какво би направил/а за най-добрия си приятел/ка?
Всичко, което е по силите ми

17.Любима източноазитска група?
нямам

18.Любими песни?
хубавите

19.Любимо питие?
Вино, бира, мартини...

20.Как разбрахте за този форум?-
От зор, търсех суб за Чумонг из чичко Гугъл

21.Какво ви задържа тук?
Хобито и накой готини хора

22.Колко време прекарвате в гледане на корейски/японски сериали и филми?
Различно, ако в момента съм зарибена с някой готин сериал около 7-8 часа, но иначе винаги когато мога гледам Азиатско кино

Няма проблем

24.Какво ви кефи в него?
И тримата имат завиден талант и колкото и да е слаб даден филм (сериал) с тяхно участие, те успяват да го направят готин и приятен за окото

Е чак да го пробива не, но с кеф си я слушам

26.Нещо за спомен?-

love_korea
Глупаче

Брой мнения : 9

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Чет Фев 25, 2010 11:23 pm

1.Име(Вашият ник е.... Как си го избрахте?...) - Златина, ника ми " love korea" идва от голямата ми маниа по корея, корейските филми музика : )

2.В кой град живееш?- Варна

3.На колко си години(ако не е тайна)- на 15

4.Кой е любимия ти източноазитски артист?- Haruma Miura, Jae Joong, Heechul, Minho

5.Kакво би направила ако го срещнете някъде?- Ooo ще му се хвърля на врата и ще се снимам с него и ще му взема автограф..

6.Какво ще направиш ако имаш на разположение само 1 ден живот?- ще се събера с най-близките си хора и ще си прекараме прекрасно...

7.Любим източноазиатски филм/Холивудски?-- Нейзговорима тайна, До ре ми, Sky of love..

9.Били се оженил/омъжил(за азиатец) - Това е най-голямата ми мечта !!!

10.Какъв е девизът ти? - Следвай мечтите си, колкото и невъзможни да са те ...

11.Какво правите през свободното си време? - Разходки с приятелки, гледане на филмчета, и цъкане из нета

12.Къде бихте отишли ако разполагате с много пари? - В Южна Корея, Япония, Испания, Виена и Париж

13.Как се казват най-добрите ти приятели(ако има и съфорумци) - Веси и Мими

14.От кога си се запалил/а по азиатската култура? - от няколко месеца

15.Коя е любимата фраза от източноазиатските филми? - "... Всеки път щом погледна небето ще си спомням за теб.." ".. Как си сега ? Аз продължавам да обичам необятното синъо небе.." "... Въпреки че никога не те повиках, аз не спрях да те чакам, но ти не дойде.."

16.Какво би направил/а за най-добрия си приятел/ка? - Всичко по силите си, все пак не правя чудеса, за жалост ...

17.Любима източноазитска група? - Dbsk, SHINee, SS501, Super Junior

18.Любими песни? - Shinee - noone is so pretty, Shinee - RingDingDong, Dbsk -Triangle, SS501 - love like this, Rob rock - You Know , The Beatles - Yesterday, Super Junior - SORRY, SORRY - ANSWER

19.Любимо питие? - Coca- Colla, Fanta, студено мляко с чай

20.Как разбрахте за този форум?- от Веси

21.Какво ви задържа тук? - ВСИЧКО !!! Мега интересни теми...

22.Колко време прекарвате в гледане на корейски/японски сериали и филми?- ами за съжаление не колкото ми иска , ако имах време щях да ставам и да си лягам с тях ...

23.Поставете снимка на вашия любимец?-

24.Какво ви кефи в него? - ВСИЧКО... външността, държанието му .. всичко ...

25.Представете източноазиатската песен, която ви пробива мозъка от кеф? - DBSK - Hey! (Don't bring me down)

26.Нещо за спомен? - "..Всеки път щом погледна небето ще си спомням за теб..."

Последната промяна е направена от love_korea на Пет Фев 26, 2010 11:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път
valbg
Млад господар

Scorpio Snake
Брой мнения : 191
Местожителство : Varna / Edinburgh

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Пет Фев 26, 2010 12:43 am

Казвам се Валери, но всички ме наричат Вал. Ника ми тук, както и на 99% от присъствието ми в интернет е valbg. Преди години, като бяхме млади, и още имаше IRC се чудех с какъв ник да влизам и по едно време бях с този за разнообразие (от разните паданли ангели, демони, бисквитки, фафли и прочие) и попаднах в канала на випуска ми.. където им беше трудно да ме разпознаят и казаха, че звучало готино и така и си остана....
2.В кой град живееш?-
За момента живея 30:70 Варна:Единбург. Студенство, какво да се прави....
Тайна е... Иначе на 20 ( който ме издаде че ноември ставам на 21 ще го бия), но изглеждам на 16, държа се като на 13 и се чуствам на .. сложно е и се мени според много фактори, но предимно варира от 10 до 50 cheers
Сложно е, защото с всеки следващ сериал идват нови, пък паметта ми или по точно липсата на такава е вече прославена в поеми... Ще отговоря с Yoon Eun Hye, превид, че почти съм изгледал всичко с нея ( с изключение на Винарната Градина, ама имам чуството, че и нея ще я метна някой ден.
С нея бих се сприятелил... виж обаче има толкова много други звезди особенно от корея на които ако ги срещна няма да им простя... и от тайван... и от япония.... абе дайте ги насам, ке ги метнеме Very Happy
не съм сигурен, но ми се струва, че най вероятно ще дивея с най близките ми хора и ако са заети бих правил рандом простотии които обикновенно не бих направил Smile
За азиатските - прекалено малко съм гледал от тях (за сега предимно сериалчета) за да имам наистина любим или поне обективно мнение, но снощи гледах King and the Clown и ми хареса, Antique Bakery също беше приятен, но там си има причина да ми хареса, а именно защото съм фен на анимето. Всеки случай оценявам азиатското кино Smile От Холивудските бозички... вероятно ще е един от многото ми фейвъритс......... за сега ще кажа британски филм, предвид факта, че съм го гледал най-много пъти - Love actually
8.Имаш ли си приятел/ка-
В момента не - и не, "почивам си от съпътстващата драма" не е извинение, вече съм доказал че ако искам мога да си забия гадже за по малко от 24ч. Smile
Давайте ги насам Very Happy Единстввните изисквания са да ме обича и да иска да остарее с мен (ако иска секс съответно ще трябва и да е секси Very Happy )
10.Какъв е девизът ти?
Единственото жалко нещо е това което не си пробвал.
Мечтая, търся разни неща из нета, готвя, чистя, лафя с приятели по скайп или ако съм си в БГ висим с мойте хора по цял ден в някое приятно кафенце да си лафим за живота
Първо на островите Джеджу, Корея - чух че там имали най-добрите масажи в света, после в Нова Каледония на плаж, в Сеул на лов за гадже, в Макао на шопинг терапия и да видя какво му е толкова готиното на пустия му хазарт , на Хаваите просто от интерес да видя какво е и да отида отново в Париж, но този път на шопинг и за да вкуся от нощния им живот.
Ммм Яна, Адриана, Димо, Замфир има и други ама живота ни среща рядко
Иначе от форума определено Пам, Мрънчо и Кари Smile
Миналото лято...(май... неблагодежен източник на кога какво отговори съм предвид паметта ми... Повече инфо - по горе)
Aja, aja, fighting! - Goong
Всичко, което е по-силите ми Smile
Ох много са - 2PM, 2AM, Super Junior, F.T. Island, C.N. Blue, Big Bang, SNSD, Brown Eyed Girls, ...
18.Любими песни?
Също много... в момента съм изключително зарибен на 2AM - 죽어도 못보내 ( I won't let you go even if I die), 2pm - Heartbeat, SNSD - Oh!, Big Bang - Haru Haru, Utada Hikaru - THe Flavor of Life
19.Любимо питие?
Много променливо - през лятото обичам Мохито или Розови Мечти ( с диня), през зимата съм на Double Whiskey с Кока Кола, когато съм на безалкохолно само - или Кола или Швепс Тоник
От Замунда ако се не лъжа... blame it on Dragon Zakura Very Happy
21.Какво ви задържа тук?
Пам, Мрънчо и готините хора като цяло Smile
Доста... през лятото си правих 3-4 часови маратони, сега ми се случва от време на време като изпуша покрай уни и какво ли още не да гледам до към 2ч./ден
Предполагам става дума за домашния ми любимец scratch

24.Какво ви кефи в него?

Еми.... това, че като котка не му се налага да прави нищо друго освен да дере стопаните си като огладнее Very Happy

Супер бозичка, забива се и край...

26.Нещо за спомен?-

Еми дуга много любима песен....

http://valerybg.blogspot.com
saivant
Млад герой

Leo Horse
Брой мнения : 43

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Пет Фев 26, 2010 3:55 pm

1.Име(Вашият ник е.... Как си го избрахте?...) saivant -когато си правех регистрация в някогашният саит bol.bg всяко име за което се сетих беше заето и на маитап го написах и така си остана.А сега навсякаде се пиша така 4е да го помня.Името ми е Тони
2.В кой град живееш?-Варна
3.На колко си години(ако не е тайна)-31
4.Кой е любимия ти източноазитски артист?-Со Джи-Соп,: Bi Rain,Хьон Бин,Чанг Гън Сок,Ямашита Томохиса
5.Kакво би направила ако го срещнете някъде?-можеби сте се притесня и ще е нешто неадекватно
6.Какво ще направиш ако имаш на разположение само 1 ден живот?и аз не зная
7.Любим източноазиатски филм/Холивудски?-немога да определя много са
8.Имаш ли си приятел/ка-ако съпругът ми се брои за приятел да
9.Били се оженил/омъжил(за азиатец)-да
10.Какъв е девизът ти?-нямам
11.Какво правите през свободното си време?-гледам филми
12.Къде бихте отишли ако разполагате с много пари?-на много места но първо в Дисниленд
13.Как се казват най-добрите ти приятели(ако има и съфорумци)-Деси и Стела
14.От кога си се запалил/а по азиатската култура?-от лятото на предната година 2009
15.Коя е любимата фраза от източноазиатските филми?-нямам
16.Какво би направил/а за най-добрия си приятел/ка?-Стига да мога вси4ко
17.Любима източноазитска група?-нямам
18.Любими песни? -не им знам заглавията
19.Любимо питие?- кола
20.Как разбрахте за този форум?-от превода на сериал The Snow Queen
21.Какво ви задържа тук?-много неща
22.Колко време прекарвате в гледане на корейски/японски сериали и филми?-цялото си свободно време и половината от това за сън
23.Поставете снимка на вашия любимец?-трудна задач-
24.Какво ви кефи в него? нищо определено
25.Представете източноазиатската песен, която ви пробива мозъка от кеф?-много са,а така и не им запомних заглавията
26.Нещо за спомен?- Very Happy
Kathie
Пазител

Virgo Goat
Брой мнения : 761
Местожителство : Petrich

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Сря Мар 03, 2010 2:15 pm

1.Име(Вашият ник е.... Как си го избрахте?...)-Катерина(Kathie-едно 98% от хората,които ме познават ми казват така,щото знаят че мразя да ми викат Катерина или Катя Smile )
2.В кой град живееш?-В мечтите ми- в Корея..а по принцип в Петрич.
3.На колко си години(ако не е тайна)-18
4.Кой е любимия ти източноазитски артист?- Много са(около 30-40,че и повече)Ама хайде да кажем Yamashita Tomohisa!
5.Kакво би направила ако го срещнете някъде?-нещо откачено,защото на момента мозъка ми ще изгуби връзка с тялото..
6.Какво ще направиш ако имаш на разположение само 1 ден живот?-Ще ограбя някоя банка и ще избягам към Корея!
7.Любим източноазиатски филм/Холивудски?-- имам доста любими азиатски,но на първо място е 3-IRON..холивудски-Dirty dancing : Havana nights.
8.Имаш ли си приятел/ка-Нямам време за такова нещо!
9.Били се оженил/омъжил(за азиатец)-Ако прилича на някой от любимите ми актьори и певци,бих(даже аз ще му предложа!).
10.Какъв е девизът ти?-"Не бъди копие на другите, светът цени оригиналите"
11.Какво правите през свободното си време?-Гледам нещо азиатско,слушам музика,разучавам хореографии(напоследък главно на Big Bang и 2NE1-Minzy ми е идол сега)..чета книги(любимото ми занимание) или се мотая насам натам с приятели...
12.Къде бихте отишли ако разполагате с много пари?-Австралия,Корея,Токио,Лос Анджелис.
13.Как се казват най-добрите ти приятели(ако има и съфорумци)? Има една Веси,има една Христина(те са ми BFF), а иначе само приятели имам даже в излишък!..А от форума най- се имам с Пам и Веси(Jane Smith) .. Razz
14.От кога си се запалил/а по азиатската култура?-Миналата година Май месец или Април, не помня точно..
15.Коя е любимата фраза от източноазиатските филми?-трички са- Омо,Омо,Омо(т.е. боже,боже,боже) ..Чугуле??!!!!...Айшшшш!!
16.Какво би направил/а за най-добрия си приятел/ка?-Мисля,че бих направила Всичко..но това ще се разбере,когато му дойде времето!
17.Любима източноазитска група?- Big Bang!!!!!!
18.Любими песни?-Всички на Big Bang..също така и доста от песните на DBSK!
19.Любимо питие?-пия почти всичко ..ама мартинито и винцето са ми в топ листата ..Също така и Shokochino(T.O.P пие такова)

20.Как разбрахте за този форум?-една моя приятелка ми каза за него..
21.Какво ви задържа тук?-много неща-На първо място се запознах с много интересни хора,с които имам общи интереси..(и под общи интереси нямам предвид само азиатските )...А и къде другаде да намеря толкова информация и да обменям мнения ако не тук?!!Вече ми стана навик да влизам във форума.. Smile
22.Колко време прекарвате в гледане на корейски/японски сериали и филми?-Бих искала да имам повече време за това,но уви!
23.Поставете снимка на вашия любимец?-Малее сега коя от 8000 негови снимки да избера? scratch

24.Какво ви кефи в него?-ами обичайните неща е ясно,че ме кефят(готин,секси,красив,богат и т.н.)..ТОва,което настина ми харесва в Yamapi , че е борбен човек,влага много услия във всичко и не е превзет!..Също така си пада лигльо(заради което си го обичкам I love you )
25.Представете източноазиатската песен, която ви пробива мозъка от кеф?-
Ох, майче ще се припокрия с Пам..:

Направо издивявам,като го чуя това... bounce bounce
26.Нещо за спомен?- С пожелания да ходим в Корея или Токио! lol! Razz
wilful

Последната промяна е направена от Kathie на Пон Апр 26, 2010 7:18 pm; мнението е било променяно общо 1 път
usagi
Посветен

Aquarius Horse
Брой мнения : 88

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Сря Мар 03, 2010 4:02 pm

Ами, казвам се Ивелина, но повечето хора ми казват усаги и от там ник-а ми
2.В кой град живееш?-
Варна, но се надявам от есента да съм в София... ако ме приемат в УНСС Laughing
19, обаче изглеждам като 16-17- годишна, а държанието ми... може би като на 10 Laughing
Jang Geun Suk
Ще си го отвела или предварително ще науча как е "Ще се ожениш ли за мен?" Laughing
Ще гледам клипчета в ю туб, ще изям една голяма сметанова торта и ще прегърна всички хора, които обичам
Do re mi и Speak. Това са двата филма, на които мога да се наплача, да се посмея малко, да се ядосам заради жестокостта на хората, да се порадвам на любовта и да намеря сили да се боря за всеки следващ ден~
8.Имаш ли си приятел/ка-
В главта си имам много, ама в действителност не Laughing
ДА! Даже вече заглеждам азиатците по улицата... горките хора, надявам се не ги плаша много Embarassed
10.Какъв е девизът ти?
Ами, аз ги сменям често, но може би нещо от сорта на "винаги следвай сърцето си"
Ох...хмхмхмхм, радвам се на харема си от азиатски ангелчета
Корея и Италия
Таня(nuyomi... хах, а дали го написах правилно?!) и Кали
Може би от три години
Ама те са много...
"Студено е. Толкова ми е студено, че не мога да издържам повече. Но ти излъчваш някаква топлина." ~ Boys over flowers
" - Отвори си очите и ме погледни.
- Няма. Не искам да виждам колко щасглива си тръгваш." ~ Delightful girl Choon Hyang
Ами, всичко, което не включва крокодили и алигатори Laughing
SS501 и Super Junior
18.Любими песни?
A song calling for you и Twins
19.Любимо питие?
Ликьор и бира Laughing
Жив и здарв да е facebook
21.Какво ви задържа тук?
Наличието на откачалки като мен( това е комплимент) и азиатското естествено
Преди училище, след училище, събота и неделя Laughing

24.Какво ви кефи в него?
За мен просто не съществува по-съвършено същество от него
Тази песен в момента не само побърква мозъка ми, а и тялото... хихихи
26.Нещо за спомен
Целувам ви!
Han Ji Mun
Посветен

Pisces Rat
Брой мнения : 84

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Вто Мар 09, 2010 3:36 pm

1.Име Виолета Вашият ник е..Han Ji Mun.. Как си го избрахте?-Така е името ми на корийски
2.В кой град живееш?- в Копривщица
3.На колко си години(ако не е тайна)-На 14
4.Кой е любимия ти източноазитски артист?- Ооо много са.....Но да кажем Lee Jun Ki и Jang Geun Suk
5.Kакво би направила ако го срещнете някъде?- Smile Ми незнам.
6.Какво ще направиш ако имаш на разположение само 1 ден живот? Ще хвана златната рибка и ще си пожелая повече!
7.Любим източноазиатски филм/Холивудски?- You're Beautiful
8.Имаш ли си приятел/ка-нe
9.Били се оженил/омъжил(за азиатец) ДАаа!
10.Какъв е девизът ти? нямам
11.Какво правите през свободното си време? Разглеждам форума в easternspirit.Very Happy
12.Къде бихте отишли ако разполагате с много пари? Иска ли питане..В Корея разбира се!
13.Как се казват най-добрите ти приятели(ако има и съфорумци) Marian_І
14.От кога си се запалил/а по азиатската култура? Откакто гледах BOF, в началото на 2009!
15.Коя е любимата фраза от източноазиатските филми?-Aja, aja fighting! от Full House
16.Какво би направил/а за най-добрия си приятел/ка? Почти всичко!
17.Любима източноазитска група? SS501, F.T.Island и други
18.Любими песни? La la la, Purple Line, Fighter, Ring Ding Dong.........
19.Любимо питие? Соджу Very Happy Very Happy Very Happy и Кола
20.Как разбрахте за този форум?-От една приятелка. Smile
21.Какво ви задържа тук? Много неща.
22.Колко време прекарвате в гледане на корейски/японски сериали и филми? 3-4 часа на ден! (а събота и неделя по-повече)
Spoiler:

24.Какво ви кефи в него? !ВСИЧКО!
25.Представете източноазиатската песен, която ви пробива мозъка от кеф? ......
26.Нещо за спомен?-
Spoiler:

Камелия
Млад господар

Cancer Dog
Брой мнения : 109

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Вто Мар 09, 2010 9:53 pm

1.Име(Вашият ник е.... Как си го избрахте?...) Камелия (мама и тате са виновни).
2.В кой град живееш?- София
3.На колко си години(ако не е тайна)- 27
4.Кой е любимия ти източноазитски артист?-Jung Yong Hwa
5.Kакво би направила ако го срещнете някъде?- Ще го целуна и ще си го заведа в къщи.
6.Какво ще направиш ако имаш на разположение само 1 ден живот? - Незнам. Решавам на момента.
7.Любим източноазиатски филм/Холивудски?- М, нямам само един.
8.Имаш ли си приятел/ка- Не.
9.Били се оженил/омъжил(за азиатец) - Да.
10.Какъв е девизът ти? - Ако не си помогнеш сам, никой няма да ти помогне.
11.Какво правите през свободното си време? - Разхождам се, гледам филми, срещам се с приятели общо взето се забавлявам.
12.Къде бихте отишли ако разполагате с много пари? - Южна Корея.
13.Как се казват най-добрите ти приятели(ако има и съфорумци) - Гергана, Силвия, Мария и Ефросина.
14.От кога си се запалил/а по азиатската култура? - Братовчедка ми.
15.Коя е любимата фраза от източноазиатските филми? - То не е фраза ама ме кефи като се ядосват и казват "тц ашшш".
16.Какво би направил/а за най-добрия си приятел/ка? - Всичко.
17.Любима източноазитска група? - Всичките.
18.Любими песни? - .....
19.Любимо питие? - Вода.
20.Как разбрахте за този форум?- Чичо гугъл.
21.Какво ви задържа тук? - Съфорумците. Виждат ми се супер яки хора. Както и готиния форум с много инфо.
22.Колко време прекарвате в гледане на корейски/японски сериали и филми? - Много вече незнам по колко.
Spoiler:

24.Какво ви кефи в него? - Всичко. Усмивката най-много.
25.Представете източноазиатската песен, която ви пробива мозъка от кеф? -
Spoiler:

26.Нещо за спомен?- Very Happy -
Spoiler:

annabel
Млад господар

Aries Rat
Брой мнения : 124
Местожителство : Бургас

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Чет Апр 15, 2010 3:35 pm

1.Име(Вашият ник е ... Как си го избрахте?...)
annabel/случайно ми хрумна
2.В кой град живееш?-
Бургас
3.На колко си години(ако не е тайна)
- 15
много са,но най вече Kim JaeJoong
какво ли не,но първо малко ще поприпадна (да привлечеме внимание Wink )
ще правя поразии на всички дразнители Twisted Evil
доста са
8.Имаш ли си приятел/ка-
НЕ
разбира се
10.Какъв е девизът ти?
"С голяма купа сладолед - все напред,все напред "
рисувам,превеждам текстове на песни,слушам музика и т.н.т.
навсякъде,но най-вече в Южна Корея
много са...мързи ме да ги изреждам Very Happy
от септември 2008г. покрай сериалчето Full house
" Защо всички сте такива? Ти момиче ли си или момче? трудно се разбира." - Coffe Prince
Почти всичко
SS501,DBSk и други
18.Любими песни?
Mirotic - DBSk , Deja vu - SS501....
19.Любимо питие?
аааа нямам
честно казано не помня
21.Какво ви задържа тук?
Ам доста неща,но най вече ,че тук ми е забавно
ами доста време (докато уча ги пускам там да ми дрънкат на главата и им хвърлям по едно око Very Happy )
малко трудна задача...коя да избера

24.Какво ви кефи в него?
таланта му,излъчването и още много други неща Smile
25.Представете източноазиатската песен, която ви пробива мозъка от кеф?-
C.N. blue - I'm a loner и др.
26.Нещо за спомен?-
целувки и пожелавам на всеки по скоро да стигне до Корея или Япония
cheers
http://www.facebook.com/pages/Cleopatra-Katerine/117888144888281
sidhi88
Млад герой

Cancer Dragon
Брой мнения : 29
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Лексиконче   Пет Апр 30, 2010 6:17 pm

1. Моника. Иначе ника ми е sidhi88 (от индиийски - душа)
2. София
3. 21
4. Yamashita Tomohisa, на първо място. Иаче имам още няколко. Very Happy Very Happy Very Happy
5. Ще го мисля,когато го срещна (първо ще се Shocked Shocked Shocked ) lol!
6. Ще продължавам да се боря за постигането на целите си (ще кажа на семейството ми и хората които ме ценят , колко ги ъважавам и обичам)
7. Оллеллеле...много са.. но може би този - Secret (2007)
8. Имам си го вече от доста време Smile
9. Зависи, но най-вероятно - ДА. :p
10. Нямам.
11. Много неща, но все свързани с Азия Smile Laughing Laughing Laughing
12. Япония,Южна Корея,Египет,Индия.
13. Алексина.
14. От около 3-4 години,може и малко повече да са.
15. "Искаш да умреш ли?!"
16. Почти всичко.
17. Нямам някоя определена.
18. Moonlight (Yamapi); I'm a loner (C.N.Blue); Ling {zero} (Alan Kuo)
19. Нямам.
20. От Замунда и Гугъл.
21. Всичко.
22. Във всяко свободно време (имало е и повече от 16 прекарани часа пред монитора).
23. http://yfrog.com/esyamashitatomohisaaj
24. Всичко (ако трябва да съм честна, открих едно мъничко белегче,което има формата на сърце), сладур,лигльо... Razz Razz Razz
25. I'm a loner.
26. "Ако дадеш на други цялата си любов, няма гаранция, че те ще ти отвърнат с любов. Не очаквай любов з...амяна; просто чакай тя да израсне в техните сърца. Но ако това не се случи, бъди доволен, че тя е израсла в твоето сърце"
http://www.facebook.com/home.php?ref=home#!/profile.php?ref=prof
Yuki
Посветен

Cancer Snake
Брой мнения : 74
Местожителство : Gorna/Turnovo

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Съб Май 01, 2010 10:00 pm

1- Виктория. Ника ми е Yuki
2- На общежитие съм във Търново, но постоянното ми местожителство е Горна Оряховица
3- 20
4- Ами харесвам ги всичките. Нямам си точно определен.
5- Ми първата ми реакция ще е най- вероятно Shocked , после scratch , когато шокът премине, bounce и викайки ОМГ около 100 пъти.
6- Ще се опитам да направя всичко, което някога съм изкала или ще го прекарам с най-любимите си хора.
7- Офф много са...
8- No comment.
9- Това зависи от доста неща. Но ако е някой като тези които гледам по сериалите, най-вероятно бих.
10- Никога не се предавай.
11- Гледам филми.
12- Определено в Корея.
13- Ми много са, а от форума познавам само: Сангун.
14- От съвсем малка, тогава гледах само китайски, но откакто изгледах Четирите бога започнах да гледам много корейски и японски.
15- Нямам
16- Всичко
17- От мъжките е Big bang, от женските е T-ara, а от японските бих казала че е Yousei Teikoku
18- Lies, Haru Haru, Good person, Wahrheit
19- Kola
20- Като разглеждах коментарите под Четирите бога, още когато го качваха всяка седмица.
21- Ми вие
22- Доста
25- На Davichi- First love
26-
valenceto_753
Млад герой

Gemini Rat
Брой мнения : 48
Местожителство : ~ Плевен ~

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Вто Май 04, 2010 2:21 pm

~valenceto_753 ами нз
2.В кой град живееш?
~ Плевен
3.На колко си години(ако не е тайна)
~ 13
4.Кой е любимия ти източноазитски артист?
~KIm hyUn j00nG , J@ng GeUN sUk , BaEK SuHg HYun и мн. други
5.Kакво би направила ако го срещнете някъде?
~ No щях да припадна от щастие pale
~ммм.. ами нз scratch
7.Любим източноазиатски филм/Холивудски?
~ ?~?~?~?
8.Имаш ли си приятел/ка
~нем :embarassed:
~няма и да се колебая дори Very Happy
10.Какъв е девизът ти?
~нямам такъв
~гледам тв , сериал или рисувам

~ япония и Южна Кореа sunny
~ аз съм нова тук и нямам но се надявам да има а инече Цвети,Габи,Йоана това са ми най блиските приятели
~от миналата година :wilful:
~ами те са много но най вече..аригато гозаимас или нз Very Happy
~нз
~1-SS501 , 2-DBSK и 3-SNSD
18.Любими песни?
~1-SS501-a song calling for you (това е първата ми песен която съм слушала тяхна и винаги ще ми остане любима flower ) 2-DBSK-Why Did I Fall In Love With You , 3-SS501-four chance и 4-DBSK-Survivor и още доста
19.Любимо питие?
~coca-cola,fanta limon и kappy-kaisiq
20.Как разбрахте за този форум?
~от сестра ми
21.Какво ви задържа тук?
~мненията на хората за...и сериалите
~много казва се Пухи :razz:
~много трудна задача
24.Какво ви кефи в него?
~всичко от горе до долу
~SNSD-oh отнася се за за онуи сладко момче от горе
26.Нещо за спомен?
~и ти и аз го харесваме

Jаng Geyn Suk -опа
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   

Лексиконче
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2