ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

Лексиконче

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Koteto_bs
Млад господар

Aries Dog
Брой мнения : 192
Местожителство : Бургас

ПисанеЗаглавие: Лексиконче   Сря Дек 23, 2009 3:59 pm

Е надявам се това да се е получило по добре е приятно подпълване?
1.Име(Вашият ник е.... Как си го избрахте?...)
2.В кой град живееш?-
3.На колко си години(ако не е тайна)-
4.Кой е любимия ти източноазитски артист?-
5.Kакво би направила ако го срещнете някъде?-
6.Какво ще направиш ако имаш на разположение само 1 ден живот?
7.Любим източноазиатски филм/Холивудски?-
8.Имаш ли си приятел/ка-
9.Били се оженил/омъжил(за азиатец)
10.Какъв е девизът ти?
11.Какво правите през свободното си време?
12.Къде бихте отишли ако разполагате с много пари?
13.Как се казват най-добрите ти приятели(ако има и съфорумци)
14.От кога си се запалил/а по азиатската култура?
15.Коя е любимата фраза от източноазиатските филми?
16.Какво би направил/а за най-добрия си приятел/ка?
17.Любима източноазитска група?
18.Любими песни?
19.Любимо питие?
20.Как разбрахте за този форум?-
21.Какво ви задържа тук?
22.Колко време прекарвате в гледане на корейски/японски сериали и филми?
23.Поставете снимка на вашия любимец?
24.Какво ви кефи в него?
25.Представете източноазиатската песен, която ви пробива мозъка от кеф?
26.Нещо за спомен?-
Върнете се в началото Go down
mayarivanova
Млад господар

Sagittarius Monkey
Брой мнения : 108
Местожителство : Сливен

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Сря Дек 23, 2009 4:31 pm

1.mayarivanova-ползвам го навсякъде, лесно го помня, ако някой не е разбрал r идва от второто ми име.
2.Сливен
3.преди два дни навърших 29
4. И Джун Ги и Би Рейн
5. и двамата са по-малки от мен , ама няма да им простя,хихи, а ако ги срещна на веднъж и двамата, може би трябва да има екип за спешна помощ покрай нас.
6. не мисля за такива депресиращи неща, и не искам да знам колко ми остава, аз и така си живея като за последно.
7. Кралят и клоунът,Първата любов на милионера, Аферата Томас Краун
8. Имам си съпруг , ако това питаш
9. Зависи кой е азиатеца, сега няма за всеки да си разтрогвам брака я, ама ако е някой от списъка, хихихи ще се позамисля
10. Аз виждам!
11. Много неща,чакай сега ще спомена няколко - гледам корейски драми, кисна в подземието, шия гоблени ( в момента съм на Коне на водопой), играя куестове, чета книги, плета, готвя,решавам судоко и кръстословици, пия мента с водка в някой бар, кърша снага в ритъма на танца, реда пъзели и др.
12. В Дисни Ленд в Париж, в Африка, в Китай и на много други места , ти само дай парите и ми гледай сеира...
13. Нямам най-добри приятели, имам приятели, а тъй като съм много социализирана тяхният брой е голям, та за имената, взимаш един именник от А до Я от всички имена по няколко френда.
14. От 08.2009
15. Саранге, хихихи, колко тревиално, но какво да кажа хората го използват доста често, да не кажа във всяка серия
16. Уточних за най-добър приятел, че нямам такова животно, но съм добричка по природа, така , че бих направила много неща, ама не бих отстъпила сляпа среща с някой азиатски красавец на някоя от моите съседки, ша има да вземат!
17. Чак пък любими нямам, ама ги харесвам като цяло, тъй като не са ми любими няма да изброявам
18. Ако за азиатски става дума - Рейнисим на Би рейн, ако е за по принцип трудно е да се каже.
19. Текила и Горящо Ламборджини
20. Малко след като се запалих по азиатското, ровейки се из гооглето за субки и цък ето ви и вас.
21. Ами напоследък подземието, хихихи, шегувка. Сега сериозно- не ми е познато друго такова място, където да има на куп толкоз много азиатско и то да е така добре подредено, освен това да е на нашенски език и където да има толкоз сродни душици и подземието да е толкоз интересно.
22. Ами ако ги разхвърли по секунди на ден средно по 21 600 секунди, няма да издребняваме ама горе доло по толкова.
23.
24. Ами както се каза в една друга тема по-рано това, че не е ангелче. И разбира се професионализмът му.
25.
26. Правете любов а не война!

Последната промяна е направена от mayarivanova на Сря Дек 30, 2009 11:39 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
tuci8710
Небесен пратеник

Libra Cat
Брой мнения : 1377
Местожителство : Враца

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Сря Дек 23, 2009 5:52 pm

1. tuci8710
2.Враца
3. 22 лета
4. Jang Geun Suk
5. Само хубави работи Wink
6. Ами какавото и всеки останал ден - ще си живея живота като за последно Very Happy
7.
8. За мое щастие се намери един Smile
9. Ако азиатеца не се притеснява, че булката му ще е с една глава по-висока
10. Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните хора са изпълнени със съмнения.
11. Оползотворявам го по всички възможни начини.
12. На околосветско пътешествие с начална точка Сеул, Южна Корея
13. Ами всеки мой приятел е ценен за мен и не мога да определя някой като по-важен от друг, за това със всички се обръщам с Приятелю/Приятелко Smile
14. 31.05.2009г.
15. Усмихни се още малко
с тази блажена усмивка.
Ще продължа да те търся,
докато успея да успокоя сърцето си.
Усмихни се още малко
по начин, по който и света
да ти завиди
.

"You are beautiful"
16. Всичкчо в рамките на закона
17.
18. "What should i do?",
"Hotel Kalifornia"
"Planetarium" и още много...
19. безплатното
20. От приятелка
21. Приятелите
22.За мен азиатското кино е като шоколада-по всяко време мога да го консумирам, въпреки страничните ефекти.
23.
24. Всичко.
25.

26. Сватба

Седнал Койчо на комина
па засвирил си "Калина"
Чула го комшийка млада
и на срещний зид присяда
Койчо свири свири зяпа,
а комшийчето прецапа
през дувар и през градина
Ей на - на комина са двамина.
Койчо свири, тя пък пее
вятър клоните люлее
струпаха се бол зяпачи -
градинари и копачи
Па запяха, заиграха,
вино пиха и се смяха.
Койчо свири чак до тъмно,
а в зори с булче осъмна.
http://www.greek-hotels.ltd.bg
Danny
Млад господар

Capricorn Monkey
Брой мнения : 148

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Сря Дек 23, 2009 6:38 pm

1.Име(Вашият ник е.... Как си го избрахте?...) Дани (мисля,вече и ника си личи откъде е Smile )
2.В кой град живееш?-Пловдив
3.На колко си години(ако не е тайна)-16
4.Кой е любимия ти източноазитски артист?-Постоянно се прменят,но обожавам Мин Хо и И Хонг Ки
5.Kакво би направила ако го срещнете някъде?-Няма да ги върна sunny
6.Какво ще направиш ако имаш на разположение само 1 ден живот?Ще кажа на хората,които обичам щлоко наистина ги обичам
7.Любим източноазиатски филм/Холивудски?-Ами обичам комедиите ,така че засега "Моето момиче и таен агент, My sassy girl и 200 pounds beauty,забравих и He was cool..а сред драмите обичам Classic..
8.Имаш ли си приятел/ка-Не
9.Били се оженил/омъжил(за азиатец)Дааа
10.Какъв е девизът ти?За да промениш света,първо промени себе си.
11.Какво правите през свободното си време?Гледам азиатски филми Laughing Рисувам,интересувам се и от мода и вътрешен дизайн,излизам с проятели..
12.Къде бихте отишли ако разполагате с много пари?В Корея и Япония Laughing Бих посетила Нй Йорк и Лондон също
13.Как се казват най-добрите ти приятели(ако има и съфорумци) Тайна.
14.От кога си се запалил/а по азиатската култура?От една година г/д,но имах и период ,в който не гледах почти нищо азиатско и той продължи няколко месеца
15.Коя е любимата фраза от източноазиатските филми?"Вятъра не минава през едно и също място два пъти" (БОФ)
16.Какво би направил/а за най-добрия си приятел/ка?Зависи от ситуацията.
17.Любима източноазитска група?FT island,Girls generation,Wonder girls
18.Любими песни?Gee Laughing Повечето на FT island и NObody
19.Любимо питие?Сокче Smile
20.Как разбрахте за този форум?- Беше в описанието на един филм,който исках да гледам
21.Какво ви задържа тук?Има много информация и предствлява нещо като рай за азитски сериали Laughing
22.Колко време прекарвате в гледане на корейски/японски сериали и филми?Ами зависи,ако сериала е много зарибяващ мога и по 4/5 часа
24.Какво ви кефи в него?Харесва ми как крещи Laughing
За визия оххх очи,уста,коса,тяло и е единственото момче ,което ме впечатлява въпреки неперфектния му нос Very Happy И все пак не искам да си прави операцияя.Неее.НЕ искам.
25.Представете източноазиатската песен, която ви пробива мозъка от кеф?ЪЪмм нямам си и идея обичам онези забавните като песента за ювката от He was cool,като се сетя за някой такава и се превивам от смях
26.Нещо за спомен?-

"Ако някой срещне някой,
и целуне този някога веднъж,
то дали ще знае всякой где,кога,веднъш,
някой си целувал нявга в цъфналата ръж"
thedemon1238
Модератор

Брой мнения : 1671

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Сря Дек 23, 2009 7:42 pm

thedemon1238. The Demon e oт Gene Simmons, басиста на рок групата KISS. Това му е алтер егото от комиксите. 1238 e таен код, върху който работех като малък и го бях записал на едно място при баба ми. След 3-4 години го видях и вече не можех да го разкодирам. Имаше някакви зависимости, които бяха зададени и записани предварително. Примерно 1 и 3, прави буквата "М" (тринайстата от азбуката) ама не си спомням какъв беше принципа и последователноста... А и вече не ми пука, щото това ми е любимото число. Very Happy

2.В кой град живееш?
София

3.На колко си години(ако не е тайна)
25

4.Кой е любимия ти източноазитски артист?
Много са, ако трябва да изброявам ще трябва да са поне 20. Smile Ама айде... От мъжете са Jang Hyuk, Со Джи Соп, Хьон Бин, Vic... оф зарежи няма смисъл, много са

5.Kакво би направила ако го срещнете някъде?
Нищо, какво бих могъл да направя? Very Happy

Пак нищо. Smile

7.Любим източноазиатски филм/Холивудски?
Love Letter/хмм вече ценностната ми система се разби тотално, но имам някои американски филми които бих гледал винаги... като "Хищникът" например

8.Имаш ли си приятел/ка
Мейби Smile

Не знам, срещите ми и разговорите с азиатци са прекалено малко за да преценя. Ноо по принцип, защо не? Smile

10.Какъв е девизът ти?
Не се сещам в момента, най-вероятно нямам.

Губя си времето.

Преди време идеята ми беше за Париж, Ню Йорк и Токио... сега добавям и Сеул.

13.Как се казват най-добрите ти приятели (ако има и съфорумци)
С повечето от форума, с които сме се срещали сме добри приятели. Smile

Началото на 2003. Имаше една видео игра, която се казваше Shadow Of Memories... Тя направо ме разби и преобърна представите ми за света с главата надолу. След нея се почнаха всякакви други неща като анимета, филми и т.н. Азия ми беше интересна. wilful

Има много хубави, но не се сещам за някоя специална.

Може би не повече, от това което той/тя би направил/а за мен. Може би...

Не слушам сериозно азиатска музика. Само там не успяха да ме хванат. Smile Понякога обаче се намират някакви много интересни групи. Примерно от една години слушам една японска група Spangle Call Lili Line. Даже няма да се изхвърля, ако кажа че тотално съм луднал по тях. Двата им албума от 2008-ма ги слушах толкова много... и изобщо не могат да ми омръзнат. Невероятни са! Наскоро си намерих и другите им албуми, ама още не съм ги слушал сериозно. Като стил са нещо като инди рок. Никога не съм слушал нещо подобно, беше като влюбване от пръв поглед. Smile

18.Любими песни?
Някои от хитовете на групата която споменах по горе.

19.Любимо питие?
Бира, вино, соджу. Wink

20.Как разбрахте за този форум?
От замунда

21.Какво ви задържа тук?
Вече ми стана навик да влизам без причина, като някакъв рефлекс е...

Почти цялото време което отделям изобщо за филми и сериали

Кой от всички? Razz

24.Какво ви кефи в него?
Защо тези въпроси изведнъж ми станаха сложни? scratch

26.Нещо за спомен?
sunny
pirani
Небесен пратеник

Aquarius Horse
Брой мнения : 1448
Местожителство : България, Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Сря Дек 23, 2009 8:21 pm

1.Име Марияна (Вашият ник е....Пираня........Така си е от повече от 7 години и не помня вече защо избрах именно тази гад)
2.В кой град живееш?-Варна
3.На колко си години(ако не е тайна)-31
4.Кой е любимия ти източноазитски артист?- Bae Yong Joon
5.Kакво би направила ако го срещнете някъде?- Хахаха определено искам да го напия и да му гледам сира.
6.Какво ще направиш ако имаш на разположение само 1 ден живот? - Не ми е за първи път ми кажат, че мога да не оцелея..........хахаха прекалено си зает се депресираш камо ли да правиш нещо.
7.Любим източноазиатски филм/Холивудски? - Много са...........аз съм маняк на тема филми и сериали
8.Имаш ли си приятел/ка - Омъжена съм
9.Били се оженил/омъжил(за азиатец) - Защо пък не ........и те са хора
10.Какъв е девизът ти? нямам
11.Какво правите през свободното си време? обичам да чета книги, предимно фентазита, обичам да гледам филми - всякакви, да пътувам, да се срещам с приятели , да бездействам
12.Къде бихте отишли ако разполагате с много пъри? Дисниленд, Пратера, Великата китайсак стена..........Мексико, Рио...........ох навсякъде ми се ходи
13.Как се казват най-добрите ти приятели(ако има и съфорумци) не мога да броя до много ........пък имена не помня
14.От кога си се запалил/а по азиатската култура? от дете харесвам азиатски филми............а трайно преди две години.
15.Коя е любимата фраза от източноазиатските филми? - нямам
16.Какво би направил/а за най-добрия си приятел/ка? - почти всичко, което няма драстично да засегне мойте интереси
17.Любима източноазитска група? - нямам
18.Любими песни? - нямам
19.Любимо питие? - Бира, мента, ром
20.Как разбрахте за този форум?- чичко Гугал
21.Какво ви задържа тук? - превърна ми се в хоби
22.Колко време прекарвате в гледане на корейски/японски сериали и филми? - всеки ден поне по 5 часа

24.Какво ви кефи в него?
Как какво - МОРКОВА

25.Представете източноазиатската песен, която ви пробива мозъка от кеф? - чак пък толкова
26.Нещо за спомен ?- не смятам още да си тръгвам.........
Koizora
Пазител

Virgo Cat
Брой мнения : 515

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Сря Дек 23, 2009 9:59 pm

1.Име
Елена
Вашият ник? Как си го избрахте?
Koizora. Последния филм, който бях гледала преди да се регистрирам беше той и такаа..

2.В кой град живееш?
Несебър - Благоевград

3.На колко си години(ако не е тайна)?
22

В момента съм на вълна Гън Сок

Какво мога да направя? Изобщо ще се срещнем ли? ахха, ще си глътна езика или ще изръся някоя простотия

Ще се видя с близките си, ще кажа всичко неизказано и ще се опитам да получа прошка

200pounds, A Moment to Remember и Baby and Me ще останат едни от най-скъпите ми филми. С тях започнах и ги свързвам с определени неща

8.Имаш ли си приятел?
В момента нямам king

9.Били се оженил/омъжил(за азиатец)?
Само ако е кореец

10.Какъв е девизът ти?
Май нямам

Излизам, гледам филми, уча, защото не ми стига времето, ходя на фитнес.. Общо взето такива неща

Лондон винаги ми е бил любимия град, а напоследък ми се ходи и в Сеул Smile

13.Как се казват най-добрите ти приятели?
Не мисля, че е нужно да казвам

Една година

Имам любима част от A moment:

Чол-Су: Какво говориш?
Су-Джин: С нас с свършено..За какво ти е любов, щом няма да помня нищо?
Чол-Су: И да забравиш всичко, ще изскоча отнякъде.И всеки ден ще започваме отначало.
Су-Джин: Много си самоуверен. Знаеш ли колко суров може да бъде живота? Нека забравим всичко, докато сме щастливи. Аз скоро ще забравя всичко. Няма да знам защо си с мен, ще се изпариш от ума ми, както и аз. Със спомените ще си отиде и душата ми. Страх ме е..
Чол-Су: Как ще изчезне душата ти?Аз съм твоите спомени,аз съм душата ти. Аз ще помня всичко вместо теб..
Су-Джин: Прости ми. Толкова съжалявам! Исках да те направя щастлив, но само те огорчих. Срещнах те, защото забравях. Сега те оставям, защото забравям. Ти си най-хубавото нещо в живота ми. Няма нужда да те помня, ти си част от мен.. Усмихвам се като теб, смея се като теб, нося твоето ухание.Може да те забравя, но нищо не ще те отдели от мен..
Чол-Су: Не ще избледнеят нашите спомени...

Зависи от ситуацията

Слабост са ми FT Island Smile

18.Любими песни?
Много са

19.Любимо питие?
И те са много

Лятото гледах Coffee Prince и видях, че под резюметата в замунда и мастерс го има изписан, но се регистрирах докато гледах Goong

21.Какво ви задържа тук?
Приятно ми е..

22.Колко време прекарвате в гледане на корейски сериали и филми?
Дооста, понякога и цели дни, ако не съм ангажирана с друго

Това е една от любимите ми негови снимки Embarassed

24.Какво ви кефи в него?
Още като по-малък беше много чаровен и талантлив, но в момента е още по-талантлив, естествен и страхотен. Харесва ми, интересен ми е..

Ух, пак зависи, всичко ми е на периоди, а в момента нямам такава песен

26.Нещо за спомен?
Be the change you want to see in the world

ПП: Тази тема ме подсети, че в някои форуми има теми "На горещия стол", избира се някой потребител за опр. време и му се задават въпроси, после друг и така

Последната промяна е направена от Koizora на Сря Дек 23, 2009 10:04 pm; мнението е било променяно общо 1 път
puhenoto
Млад господар

Gemini Rooster
Брой мнения : 162
Местожителство : варненче

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Сря Дек 23, 2009 10:02 pm

1.Име(Вашият ник е.... Как си го избрахте?...) Йоанна... но всички ми викат или Йо или както им е удобно
2.В кой град живееш?- Варна ^^
3.На колко си години(ако не е тайна)- 16
4.Кой е любимия ти източноазитски артист?- ох... LeeHong Ki,Yamapi,Mike he и още бая
5.Kакво би направила ако го срещнете някъде?- ще искам снимка с него, автограф ии ще го накарам да ми пее Very Happy
6.Какво ще направиш ако имаш на разположение само 1 ден живот? лол.. незнам всъщност немога да преценя...
7.Любим източноазиатски филм/Холивудски?- До Ре Ми,Коизора,Temptation of wolves,100 Days with mr.Arogant.. и т.н. /маниачка съм,гледането на филми за мен е като яденето../
8.Имаш ли си приятел/ка- Не...
9.Били се оженил/омъжил(за азиатец) хм бих да :Д
10.Какъв е девизът ти? "Ако не аз ..то кой?"
11.Какво правите през свободното си време? нямам свободно време,аз винаги имам какво да правя :Д ,но иначе чета ,рисувам си Razz
12.Къде бихте отишли ако разполагате с много пъри? Англия,Япония,Корея,Тайван,Америка
13.Как се казват най-добрите ти приятели(ако има и съфорумци) ами най добрите ми приятели са 4 момичета и 1 момче... Мо,Ив,Бо,Бори и Ивайло .. само едната е съфорумка и тя мн мн не пише Razz /Бори/ ,но много си обичам съфорумката Romance и много и благодаря за всичките неща с които ме снабдява и осведомява
{}
Едит:Сега видях и моя ангел от аниме срещите nuyomi /Таня/

14.От кога си се запалил/а по азиатската култура? оу... помня като солетите... демeк никак
15.Коя е любимата фраза от източноазиатските филми? за сега нямам
16.Какво би направил/а за най-добрия си приятел/ка? почти всичко мисля
17.Любима източноазитска група? Big Bang
18.Любими песни? Най най ми е Haru Haru..после са Gara Gara go,Lies,Koe wo Kikasete ,BIg Boy,We belong together,Heartbreaker/g-dragon/
няколко други са FT Island - Barae <3,T-ara - Lies,2pm - Again & Again;I hate U,T-ara & Supernova - TTL,Baek Ji - Young ft. Taecyeon - My Ear's Candy,MBLAQ - Oh Yeah,Arashi - Truth,TVXQ - Tri-Angle и още мноого

19.Любимо питие? хм чай
20.Как разбрахте за този форум?- От Romance {}
21.Какво ви задържа тук? Аз съм маниачка.. пък и обожавам форумите ,комуникацията и запознанствата с нови хора са ми фетиш Very Happy /хахах/
22.Колко време прекарвате в гледане на корейски/японски сериали и филми? еми като не съм на училище едно 12-13 часа ;D понякога де не всеки път ,но средно сложено едно 5,6 часа .. с точност немога да кажа.Само знам че много :Д

24.Какво ви кефи в него? Всичките имат общи черти - супер сладки са,много талантливи и страшно забавни <3 :Д

26.Нещо за спомен?- "Пух?"-каза Прасчо. "Да!"-отговори Пух. "Нищо"-каза Прасчо,хващайки го за лапичката.. "Просто исках да съм сигурен,че те има Пух."

пп. това за горещия стол е супер идея аз съм напълно ЗА!

Последната промяна е направена от puhenoto на Чет Дек 24, 2009 3:23 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Kimi Lee
Пазител

Scorpio Snake
Брой мнения : 663
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Сря Дек 23, 2009 11:04 pm

1. Цветелина (Kimi Lee - вече не помня как си го избрах).
2.В кой град живееш?
2. София.
3. На 20.
4. Тъй като са много ще спомена само няколко: Hyun Bin, Lee Min Woo, Bae Yong Joon, Sung Yu Ri, Lee Ji Ah(от актрисите).
5. Ще съм в голям шок, за да направя каквото и да било. Very Happy
5. Щях да обера някоя банка и да замина за Корея на пътешествие. Smile
7. Имам огромна колекция от филми и тези, които ми харесват, са много.
8.Имаш ли си приятел/ка-
8. В момента не!
9. Да, само поне да е малко по-висок от мен и да живеем някъде в Корея. Very Happy
10.Какъв е девизът ти?
10. Животът е твърде кратък, не може да не се живее на 100%!
11. Гледам филми и сериали, слушам музика и излизам с приятели.
12.Къде бихте отишли ако разполагате с много пъри?
12. В Китай, Тайван и Япония, но на първо място в Южна и Северна Корея.
13. Много са.
14. Запалих се преди 2 години, а иначе като бях на 13 Smile ме беше хванала манията Джет Ли.
15. Много ми е забавно, когато някое ядосано момиче каже на момче "Искаш да умреш?"
16. Всичко, което ми е по силите (и джоба).
17. SHINHWA I love you , но харесвам и DBSG и SS501.
18.Любими песни?
18. Много са за писане...
19.Любимо питие?
19. Джин с... кока кола Very Happy
20. Като търсех субки за Хонг Гил Донг.
21.Какво ви задържа тук?
21. Богатството от информация.
22. Когато не съм в университета, почти цал ден.
23. Тази снимка на Хьон Бин Оппа ми е една от любимите
24.Какво ви кефи в него?
24. Всичко - той е перфектен!
25.
26.Нещо за спомен?-
26. Това става ли?
Dani
Пълководец

Aquarius Dragon
Брой мнения : 444
Местожителство : Токио,Япония

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Сря Дек 23, 2009 11:27 pm

1.Име(Вашият ник е.... Как си го избрахте?...)-Даниела и ника ми идва от него-Дани
2.В кой град живееш?-Пловдив
3.На колко си години(ако не е тайна)-21
4.Кой е любимия ти източноазитски артист?-Oguri Shun
5.Kакво би направила ако го срещнете някъде?-ами като се знам ще се изчервя като домат ,ще съм тотално гипсирана с разхлопано сърце,но определено бих го гушнала много силно и да си говориме едно дълго и нашироко,абе направо си го взимам няма пускане
6.Какво ще направиш ако имаш на разположение само 1 ден живот?-ами не обичам да мисля над такива неща и незнам предполагам на момента би си проличало...
7.Любим източноазиатски филм/Холивудски?-Crows Zero 1/2,Spring Story,Hana Yori Dango-Final,Koizora/The Crow,The Lord of the Rings 1/2/3
8.Имаш ли си приятел/ка-нем
9.Били се оженил/омъжил(за азиатец)-ооо разбирасе и по-конкретно за Японче
10.Какъв е девизът ти?-Това което не може да те убие те прави по силен/а
11.Какво правите през свободното си време?-свиря на китара,рисувам,гледам сериалчета и филми,излизам с приятели,ходя по-концерти,мързелувам...
12.Къде бихте отишли ако разполагате с много пъри?-В Финландия и Япония ..целите бих ги обиколила от край до край!Иначе не бих отказала на Египет ,но на втори план
13.Как се казват най-добрите ти приятели(ако има и съфорумци)-не е от значение важно е ,че ги има
14.От кога си се запалил/а по азиатската култура?-ами и преди ми е била интересна ,но най-сериозно от Септемви тази година
15.Коя е любимата фраза от източноазиатските филми?-ами мисля,че нямам някоя любима,но много ме радва като казват Итадакимасу
16.Какво би направил/а за най-добрия си приятел/ка?-ами това което и те за мен
17.Любима източноазитска група?-Girugamesh,Dir en grey,The Gazette
18.Любими песни?-ами адски много са
19.Любимо питие?-компот,спрайт,кола,бира
20.Как разбрахте за този форум?-съвсем случайно докато се рових в Гугъл
21.Какво ви задържа тук?-ами приятната атмосфера и изобилието то информация за Изтока
22.Колко време прекарвате в гледане на корейски/японски сериали и филми?-ами точно не съм засичала хехе,но възможно най-много
23.Поставете снимка на вашия любимец?-

24.Какво ви кефи в него?-абсолютно ВСИЧКО..от визия до игра чак не ми се вярва,че може толкова да ми харесва някое Азиятче
25.Представете източноазиатската песен, която ви пробива мозъка от кеф?-хмм,ами в момента незнам има няколко,но тези дни най-вече тази:

26.Нещо за спомен?-Никога не се предавай,няма невъзможни неща
desjer
Пазител

Брой мнения : 556
Местожителство : в страната на вятърните мелници

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Сря Дек 23, 2009 11:43 pm

1.Име(Вашият ник е.... Как си го избрахте?...) desjer...Избрах го много набързо( трябваше ми за регистрация на скайп и от бързане реших да е половината мое име, половината на мъжа ми и...ето какво се получи)
2.В кой град живееш?- В холандскиSmile
3.На колко си години(ако не е тайна)- 33
4.Кой е любимия ти източноазитски артист?- де да беше само един...
5.Kакво би направила ако го срещнете някъде?- 100% червена от срам шЪ викна анимасеоооооооо
6.Какво ще направиш ако имаш на разположение само 1 ден живот? уф... ще си изхарча всички апри, които имам
7.Любим източноазиатски филм/Холивудски?- и тук не е само един
8.Имаш ли си приятел/ка- съпруг даже
9.Били се оженил/омъжил(за азиатец) - ами... закъснях вече...
10.Какъв е девизът ти? хъм...Животът е такъв, какъвто си го направиш!
11.Какво правите през свободното си време? ... уъркшоп?
12.Къде бихте отишли ако разполагате с много пъри? ...Азия!
13.Как се казват най-добрите ти приятели(ако има и съфорумци) тайна, ама те си знаят колко ги обичкам
14.От кога си се запалил/а по азиатската култура? от май месец тази година
15.Коя е любимата фраза от източноазиатските филми? Айш
16.Какво би направил/а за най-добрия си приятел/ка? Толкова колкото и тя за мен.
17.Любима източноазитска група? ...
18.Любими песни? ...
19.Любимо питие? вода
20.Как разбрахте за този форум?- от Крал... или катомова
21.Какво ви задържа тук? ...какво ли не?!
22.Колко време прекарвате в гледане на корейски/японски сериали и филми? хъм...повече от колкото мога да отделя
24.Какво ви кефи в него? най-вече погледът
26.Нещо за спомен?моите отговори по-горе Smile

Я.Цушима
BakaChii
Пълководец

Pisces Rat
Брой мнения : 398

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Чет Дек 24, 2009 2:22 am

- Ами... Бака - глупав, Чи- така ми казват някои приятели. И всичкото дойде от както една приятелка започна да ми вика Бака, бака.. и то стана.
2.В кой град живееш?
- Павликени
- 13. 24ти февруари ще стана на 14 ^^'
Ами.. ами.. Akanishi Jin, Kamenashi Kazuya & Miyavi ( само не ме карайте да избирам)
- Посъзнанието ми започва да работи и не ви трябва да знаете Very Happy
- Ще изнамеря пари от някъде и ще отида до Япония. Там ще направя всичко възможно, за да стигна до JE, а после сигурно ще умра някъде по етажите от кръвозагуба.
- Moon Child
8.Имаш ли си приятел/ка
- Не
- Ами... не. Бракът обвързва за цял живот и ограничава. Не съм за такива работи =D
10.Какъв е девизът ти?
- Попринцип нямам
- Ами като изключим училището, остналото време ми е свободно. Стоя на компютъра или излизам с приятели.
- Япония, разбира се. Ако не съм мъртва може и през Корея да мина.
- Ами, Ева, но напоследък нещо не се разбираме.
- От преди.. 3 години някъде
- Baka, uruse, desu, yabai, itai, teme.. и .. да..
- Бих се скарала с него/нея, стига да е добре след това.
- KAT-TUN *изненадани?*
18.Любими песни?
- Kamenashi Kazuya - Kizuna/1582; Akanishi Jin - Pinky/ Lovejuice/ Murasaki;Tanaka Koki - Shorty/ Make U Wet/ Pierrot; KAT-TUN - Real Face/ Rescue/ Lips; Lifehouse - Sick Cycle Carousel; The Offspring - You're Gonna Go Fa, Kid; NEWS - weeeek; Poets of the Fall - Late goodbye/ Carnival of Rust; DBSK - Mirotic (Japanese ver.); Nickelback - S.E.X./ Something In Your Mouth/ Next Go Round; Korn - Liar; Miyavi - Coin Lockers Baby/ Jibun Kakumei/ Selfish Love/ други, които не мога да разбера как се казват, понеже са написани с квадратчета в уинампа xD И спирам до тук.
19.Любимо питие?
- Вода
- От замунда
21.Какво ви задържа тук?
- Ами.. тук говорите главно за Азия, а другаде няма кой да ми се върже да ми слуша приказките (малко изключени правят 1-2 човека)
- Всеки ден различно. Ако сериала ми е интересен мога и цял ден да не стана.
Spoiler:

24.Какво ви кефи в него?
- Не мога да определя точно.
За момента:

26.Нещо за спомен?
- Ъъ..ъъ.. и без тов аще мине. =D

Последната промяна е направена от BakaChii на Пет Яну 22, 2010 10:14 pm; мнението е било променяно общо 1 път
http://www.last.fm/user/XxChiixX
Alfons
Пълководец

Libra Dragon
Брой мнения : 479
Местожителство : Все още никъде

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Чет Дек 24, 2009 9:11 am

1.Име(Вашият ник е.... Как си го избрахте?...)-
Ми така са ме кръстили наште
2.В кой град живееш?-
Ботевград,но напоследък повече в София.
21
So Ji Sub,Hyun Bin,Ha-kyun Shin,Kang-ho Song,Ju Ji Hun и още много разбира се,но това първо мина през главата ми Very Happy
Ще го попитам дали иска мой автограф.
6.Какво ще направиш ако имаш на разположение само 1 ден живот?-
Ще стоя пред часовника и ще засичам,дали е вярно
3 - Iron,Daisy,The Game,All About Lilly Chou Chou////"Обичайните заподозрени","Пианистът","Апартаментът","Мулен Руж"...това е непосилна задача.
8.Имаш ли си приятел/ка-
Хрисчето днес има дори рожден ден.
9.Били се оженил/омъжил(за азиатец)--
Нищо против
10.Какъв е девизът ти?--
"Умираш сам и винаги.Власт,богатство и верни приятели не биха те спасили".
11.Какво правите през свободното си време?--
Гледам азиатско,слушам азиатско...напоследък се наливам с бира в снега scratch
Колкото се може по далеч,от обществото Сеул и предградията му ми допадат,както и селцата в Корея.
За съжаление няма съфорумци все още,така и не успях да ги запаля по азиатското.
Паметта ми за тези работи е ограничена...от малък най-вероятно.Към корейските сериали,преди година ,и така станаха 20-тина вече
Не е от филм,а от едно парче,което ме запали по азиатската музика.

Ето пак изражението ти е същото,
Хапеш своите устни.
Опитваш се слабостта си да скриеш.
Но ако погледна в очите ти
Тъгата в тях мога да видя.
Зная сърцето ти наистина е…
Натежало,плачещо,разтревожено и самотно.
Защо носиш сам своята болка?
Сподели част от нея с мен.
Ако мислиш,че веднага е невъзможно
и малко по малко пак е добре.
Тези от нас който нямат криле,
Само мислят,че не могат да летят.
С цяло гърло ще викам след теб,
За да не се изгубиш…

Каквото се наложи.За дребни работи ме мързи да помагам,но за нещо голямо съм насреща
Имам мания да колекционирам азиатски mp3-ки,та този въпрос ще ме убие Very Happy,но например слушам най-често:
Miyavi,Gackt,Girugamesh,Arashi,12012,Spangle call Lilli line,YamiPi,Boom Boom Satellites,Hyde,Big Bang,YUI,KIta Shuuhey...май не трябваше да почвам.
18.Любими песни?
Същата история,като в предишния въпрос,но например парчетата,който съм слушал най-често през живота си :
KIta Shuuhey-Issei no Koe и Rain of mind. Girugamesh-Kowarete Iku Sekai и ULTIMATE. Park Hyo Shin -Snowflake. MAXIMUM THE HORMONE -What's up, people!!! Мияви - Kimi ni Negai wo... спирам до тук
19.Любимо питие?
Пия всичко
не помня вече.
21.Какво ви задържа тук?-
интересно ми е. Пък и всички сме хора на една вълна.
Прекалено много,та се сърдят френдчетата и френдката
23.Поставете снимка на вашия любимец? Кучето ми почина преди 3 дни,така че няма да пиша нищо
24.Какво ви кефи в него?

26.Нещо за спомен?-
Ще Ви изпратя по гълъба Very Happy
Marchooo
Пазител

Libra Cat
Брой мнения : 644

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Чет Дек 24, 2009 11:51 am

1.Име( Вашият ник е...Как си го избрахте?...)-
Казвам се Мария, а относно ника....написах първото нелепо нещо, за което се сетих и напомня за името ми като си и нямах на представа, че ще го използвам толкова често Very Happy

2.в кой град живееш?-
Перник

22

4.Кой е любимият ти източноазиатски артист?-
Со Джи Соп (и цяла тайфа след него )

5.Какво би направила ако го срещнеш някъде?-
Страх ме е, че само ще кресна едно "оппа" в лицето му....оттам насетне...идея си нямамSmile

6.Какво ще направиш ако имаш на разположение само 1 ден живот?-
Хрумват ми най-различни варианти, но ако наистина ми се случи нещо подобно, сигурно ще реагирам по начин, за който не бих могла и да подозирам в момента. (отговорът на Alfons е убиец направо lol! )

Е, сега стана...Immortal Beloved, Godfather, The Shawshank Redemption, The Phantom of the Opera, The Barber of Siberia....Hero, Virgin Snow, House of Flying Daggers, A Moment to Remember, Daisy, Daddy Long Legs, A Frozen Flower, Dream, Maundy Thursday...

8.Имаш ли си приятел/ка?-
В момента не

9.Били се оженил/омъжил(за азиатец)-
Що не..даже се сещам за един подходящ...кореец...актьор...да не продължавам

10.Какъв е девизът ти?
"Или ще намеря път, или сам ще прокарам път"

Напоследък наблягам на азиатските сериали, иначе книги, музика, излизания с приятели, пътувам...

Ми май само в Сомалия не ми се ходи scratch , но първоначална дестинация ще ми бъде Сеул.

Катерина, Лъчезар, Станислава, Дени Smile

Хмм...толкова запалена съм вече от малко повече от година...преди само едно любопитство ме глождеше.

Тях ги бива да ръсят мъдрости Smile Като че ли най са ми сладки като почнат да се окуражават с "aja, aja" и "fighting".

Каквото е нужно в точния момент.

Нямам.

18.Любими песни?
Доста са...признавам им, особено за корейските драми и филми, правят едни от най-добрите Ost. Особено много ми допада класическия елемент, който вкарват почти навсякъде

19.Любимо питие?
Мохито през лятото , иначе червено вино и вода

Вече не си спомянм как попаднах Smile

21.Какво ви задържа тук?
Възможността да контактувам с хора с моите интереси, атмосферата като цялоSmile

Все повече, отколкото мога да си позволя и напоследък си търпя негативите от това...ама не се спирам Smile

На кого? На оппа ли или на моят Цезар (котаракът ми)?
Понеже котето ми почина наскоро...ще постна Джи Соп...(една от най-често вършените от мен дейности във форума Very Happy )

24.Какво ви кефи в него?
Завладя си ме с играта си (ох, с целия си вид...) и така си и останах...по-късно започнах да се възхищавам от личността му, доколкото можеш да опознаеш някого по интервютата и дейността му Rolling Eyes

Хм...доста са, но щом трябва да се избере само една...

26.Нещо за спомен?-
Една целувка от мен Smile
ireto_rs
Небесен пратеник

Sagittarius Rat
Брой мнения : 1278
Местожителство : софия

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Пет Дек 25, 2009 1:01 pm

1.Име(Вашият ник е.... Как си го избрахте?...) -
Ирена или накратко ireto_rs... rs са инициалите ми...
2.В кой град живееш?-
от 10-тина години в София Sad
25
как кой... Джун и само Джун... но има един доста дълъг списък със второто място...
ще го почерпя една ракия, а като припадне ще видим Twisted Evil
Ще исляза с приятели, ще се веселя и ще се усмихвам Smile
този въпрос много ме затрудни... сред хилядите филми който съм гледала да избера само един... много е трудно...
8.Имаш ли си приятел/ка-
да
9.Били се оженил/омъжил(за азиатец)-
о аз един българин не мога да излъжа... пък вие азиатец
10.Какъв е девизът ти?
Изтисквай всичко от живота като от лимон, дори и той да бъде кисел.
На последък нямам такова... но обичам да си пусна нещо за гледане и да се опъна пред екрана Smile
Няма да е само на едно място... но като за начало се отправям на изток Smile
Няма да казвам, че ще забравя някой... тук намерих много стойностни хора, които с удоволствие наричам приятели...
Една година вече мина и все по болна ставам...
Кре..
За приятелите съм готова на много неща... стига да са законни Smile
Fly to the sky
18.Любими песни? не е на посочената група, но ми е любимата корейска песен

19.Любимо питие?
не съм пробвала още соджу
20.Как разбрахте за този форум?- от Спиди, питах я за видео към Гунг и тя ми прати две линкчета - тук видео... а тук още... сега може само да съжалява че си сложи таралеж в гащите ...
21.Какво ви задържа тук?
И приятеля ми това пита... но няма точен отговор... хората, филмите, атмосферата... всичко!
98% от свободното си време... все пак трябва и да ям понякога Smile

24.Какво ви кефи в него?
Добър актьор, красив и интелигентен... невероятна шматка...
а този се дублира... но ако трябва да се изразя буквално за пробиването ... е това е парчето... поздравче за Джан Ди и Джун Пю

26.Нещо за спомен?-
още не мисля да напускам форума, че да ви оставям нещо за спомен...

bayana
Млад господар

Sagittarius Monkey
Брой мнения : 176

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Съб Дек 26, 2009 3:57 am

Елица (Баяна – персонаж е от детска книжка – пастирка на светулките)

2.В кой град живееш?
Перник

29

Бе Йонг Джун

Нищо

Ще си догледам Чумонг

Невъзможно ми е да избера

8.Имаш ли си приятел/ка
Знам ли

Първо да го видя, сватбата - после

10.Какъв е девизът ти?
Нямам такъв

Гледам филми, сериали, редя пъзели, чета. Когато мога, хващам гората

Някъде, където не бих могла да отида на стоп – Северния полюс, Килиманджаро. Ако парите са наистина много, бих си купила билет за космическа совалка

Те си знаят

От първите филмчета за манастира Шаолин. Сериозно - от около година

Зависи какво гледам в момента

Каквото ми е по силите

Любима нямам. Харесват ми някои неща на Anthem, Bomb Factory, No brain

18.Любими песни?
Manowar-The Death of Patroclus, Nickelback - How You Remind Me, Queen - I Want It All... и така до утре

19.Любимо питие?
Бира

От един линк в Замунда

21.Какво ви задържа тук?
Има сума ти хора, които постоянно превеждат, измислят или ръчкат нещо. Резултатът е всекидневен подарък-изненадка.

От 2 до 20 часа на ден

24.Какво ви кефи в него?
Очилата

Мога да посоча няколко, заради които ми се е щяло да си гръмна компютъра. Това брои ли се?

26.Нещо за спомен?
katomova
Пазител

Cancer Pig
Брой мнения : 816

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Нед Дек 27, 2009 2:21 pm

Само да предупредя:
1. Не съм го правила от 3-4 клас (попълването на лексикон)
2. Ще се постарая да съм по-кратка
3. Ама защо не се представям !??

1.Име(Вашият ник е.... Как си го избрахте?...) - katomova - Катя Томова, май се досетихте Smile
2.В кой град живееш?- София, 90% от времето, останалите 10%, релаксирам при възможност в провинцията
26 (ех, остарявам)
4.Кой е любимия ти източноазитски артист?-Ха, какво сега, роман няма да пиша. След всеки нов сериал си имам по 1-2 любимци, много са, като великата китайска нация.
5.Kакво би направила ако го срещнете някъде?-Всичките ли? Ще ги накарам да ми се поклонят pirat
6.Какво ще направиш ако имаш на разположение само 1 ден живот? - предполагам, ще съм много притеснена къде ще отида след като няма да живея повече.
7.Любим източноазиатски филм/Холивудски?-Е не, при мен няма точно понятие харесвам само това и това, аз експериментирам и търся новото и различното непрекъснато, не се задоволявам само с едно lol!
8.Имаш ли си приятел/ка- Не, което е странно, не съм лош чове (или само аз мисля така?) Smile
9.Били се оженил/омъжил(за азиатец) - Предпочита все още made in bulgaria, но по-култивирани, малко по-азиатчени, дали има такава порода???
10.Какъв е девизът ти? Винаги бъди позитивен, усмихнат - не знаеш кой те гледа в този момент, не знаеш колко врати отварят една усмивка Smile Smile Smile
11.Какво правите през свободното си време? Гледам да правя максимално много неща, животът е кратък за почивки Smile)
12.Къде бихте отишли ако разполагате с много пари? Ю. Корея, Япония, Тайланд, Австралия, Нова Зеландия и Перу Smile))
13.Как се казват най-добрите ти приятели(ако има и съфорумци) - Те си знаят, много ги обичам и много ме радват, когато ги видя (целувки за всички)
14.От кога си се запалил/а по азиатската култура? От ноември 2008г., естествено пълна случайност - както всичко в живота Smile
15.Коя е любимата фраза от източноазиатските филми? Фраза не се сещам, но като цяло усещането, което носят е цяла една фраза - Източен Дух Smile
16.Какво би направил/а за най-добрия си приятел/ка? - Всичко, което е по -силите ми (макар, че не вярвам, да има нещо, което да не е по силите на чевоке, стига да иска да го направи)
17.Любима източноазитска група? - По бели гащи ме хванахте Smile Слушам всичко, което ми харесва като звучене.
18.Любими песни? - копирай отговора от №17
19.Любимо питие? - Червено вино (снощи пих и капка не остана - ехеее)
20.Как разбрахте за този форум?- От субтитрите на Параб за БОФ
21.Какво ви задържа тук? - Хората, обстановката, позитивизма, информацията, уюта който дава форумът на различните хора (според мен сме си съвсем нормални, те другите са странни) Smile
22.Колко време прекарвате в гледане на корейски/японски сериали и филми? - При първа възможност гледам, но разполагам с малко време.
23.Поставете снимка на вашия любимец? - Ха, това е невъзможно - аз съм човек с различни интереси, както писах по-горе.
24.Какво ви кефи в него? - В тях, за всеки отговора е различен.
25.Представете източноазиатската песен, която ви пробива мозъка от кеф? - Те всичките ми го пробиват
26.Нещо за спомен?- Fighting!!!!

Настоящ проект Brilliant Legacy
http://www.eaternspirit.org
Koteto_bs
Млад господар

Aries Dog
Брой мнения : 192
Местожителство : Бургас

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Пон Дек 28, 2009 8:02 pm

1.Име(Вашият ник е.... Как си го избрахте?...)-Камелия ,ами незнам просто ей така ми хрумна да се пиша Razz
2.В кой град живееш?-Бургас
3.На колко си години(ако не е тайна)-на 15
4.Кой е любимия ти източноазитски артист?-Най вече Чанг Гън сок ,но има и др сладури който харесвам Razz
5.Kакво би направила ако го срещнете някъде?-Незнам сигорно ще се вцепеня и ще се изчервя
6.Какво ще направиш ако имаш на разположение само 1 ден живот?-Ще бъда с приятелите си и семейството
7.Любим източноазиатски филм/Холивудски?-Много са Smile
8.Имаш ли си приятел/ка-Не нямам
9.Били се оженил/омъжил(за азиатец)-Защо не но съм още млада за да мисля за това sunny
10.Какъв е девизът ти?-Каквото и да става,ще дам всичко от себе си Razz
11.Какво правите през свободното си време?- Вися пред компа Very Happy и излизам с приятели
12.Къде бихте отишли ако разполагате с много пъри?-Сеул(Ю.Корея),Япония,Париж и още в много др места
13.Как се казват най-добрите ти приятели(ако има и съфорумци)-Нека това да си остане само моя тайна Smile
14.От кога си се запалил/а по азиатската култура?-Вече близо половин година и смятам,че ще е завинаги
15.Коя е любимата фраза от източноазиатските филми?-О много са а и сега не се сещам
16.Какво би направил/а за най-добрия си приятел/ка?-С каквото мога винаги бих помогнала
17.Любима източноазитска група? значии ...DBSK,F.T island,Big Bang,SHiNee има и др Wink
18.Любими песни?-О много са Smile
19.Любимо питие?-Ха еми Най-вече вода Very Happy но иначе пина колада, бира (особенно пре лятото с рибка Very Happy Very Happy)и бейлис
20.Как разбрахте за този форум?-Съвсем случайно търсех един филм и попаднах на този сайт
21.Какво ви задържа тук?змного ми харесва форума а и всички са много отини тука Razz
22.Колко време прекарвате в гледане на корейски/японски сериали и филми?Зависи но по 7-8 часа отделям
23.Поставете снимка на вашия любимец? Ето го и нашия сладур
24.Какво ви кефи в него?-Много чаровен и сладък и има малко странен смях но това го прави още по сладък
26.Нещо за спомен?-
Hangeng
Млад герой

Брой мнения : 15

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Вто Дек 29, 2009 12:49 pm

1.Име(Вашият ник е.... Как си го избрахте?...) 1.Сиси (hangeng_lowe - лесно го запомням)
2.В кой град живееш?- 2. Варна
3.На колко си години(ако не е тайна)- 3. 15
4.Кой е любимия ти източноазитски артист?- 4. Мин Хо (Гу Джун Пьо, от сериала Boys Over Flowers)
5.Kакво би направила ако го срещнете някъде?- Слагам си C200 на ръката и я лепвам за него Very Happy
6.Какво ще направиш ако имаш на разположение само 1 ден живот? 6. Ще обиколя света
7.Любим източноазиатски филм/Холивудски?- 7. Голо Оръжие
8.Имаш ли си приятел/ка- 8. Не
9.Били се оженил/омъжил(за азиатец) 9. Това е мечтата ми
10.Какъв е девизът ти? 10. Да съм винаги първа
11.Какво правите през свободното си време? 11. Сърфирам в интернет
12.Къде бихте отишли ако разполагате с много пари? 12. Южна Корея и Япония
13.Как се казват най-добрите ти приятели(ако има и съфорумци) 13. Веси
14.От кога си се запалил/а по азиатската култура? 14. От 3-4 години
15.Коя е любимата фраза от източноазиатските филми? 15. Искаш да умреш ли? (Neo juggo sip-eo?)
16.Какво би направил/а за най-добрия си приятел/ка? 16. Всичко което е по силите ми
17.Любима източноазитска група? 17. Super Junior & The GazettE
18.Любими песни? 18. Твърде много са..
[color=yellow]19.Любимо питие? 19. Coca Cola
20.Как разбрахте за този форум?- 20. От една приятелка
21.Какво ви задържа тук? 21. Интересните неща и новите запознанства
22.Колко време прекарвате в гледане на корейски/японски сериали и филми? 22. Когато нямам какво да правя, си пускам някои корейско сериалче.. последния път изгледах един сериал за 2 седмици..
23.Поставете снимка на вашия любимец? -
24.Какво ви кефи в него? 24. Абсолютно всичко
25. 25.Представете източноазиатската песен, която ви пробива мозъка от кеф?
26.Нещо за спомен?- 26. Don't stop believe !
Insomnia
Пазител

Cancer Monkey
Брой мнения : 811
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Сря Дек 30, 2009 2:15 am

Велина....но навсякъде никът ми е Insomnia Smile ...а как го избрах,ами май не е от толкова голямо значение...
2.В кой град живееш?-
Най-хубавият в България - Пловдив
17
Kim Hyun Joong
Мм...стига да имам тази възможност,какво ли не...(най-вероятно в началото ще получа един-два мозъчно-сърдечни удара,но то това нормално :Д ) ... Иначе бих го помолила да ме научи на някой от танците на групатa - на U R Man или Deja Vuнапример...и ест не споменавам не-чистите мисли,които ми се въртят в главата за след това :ДДД...но иначе направо отиваме към църквичката или общината и се женим :Д
Ем...все ми е тая честно казано... :Д ...
много са...
8.Имаш ли си приятел/ка-
не
ДААА.....
10.Какъв е девизът ти?
ми такива неща не ми прилягат особено..не живея,оповавайки се на некво мотивационно изреченийце...
Гледам J/K Драмички или филми....играя на Playstation-a..музичка...спане(най-вече)
Иска ли питане изобщо??хахах ...първо ще да е в Южна Корея...от летището , направо във прегръдките на Ким Хьон Джунг :Д........
едно име едва ли би било полезна информация на някой...
ми няколко години вече...3 4 май
е ..да :ДДД хм....нз
ми незнам...аз не обичам да правя нещо за някой и не изисквам и някой да прави нещо за мен...
SS501
18.Любими песни?
всичките им
19.Любимо питие?
вода
ровейки се ....
21.Какво ви задържа тук?
полето за изява :Д
ми доста...

24.Какво ви кефи в него?
Ъ....да :дД има един 2 км пост в темата за него,но ще напиша два реда и тук..
Най-красивото същество,което някога съм виждала...невероятен е ...
стилът му на обличане е повече от уникален...Тяло,коса....всичко е от перфектно...
Относно самата личност...той е адски талантлив и се възхищавам изключително много на всичко,което прави - било то нов танц,нова песничка...Гледала съм сиг всички възможни интервюта и предавания с него и като характер е точно типажа,на който се възхищавам и който най-много се доближава до мен...затова може би,ми влезна толкова под кожата....но както и да е много мога да говоря....достатъчно е ,че убивам за него :ДД
SS501 - Deja Vu
26.Нещо за спомен?-
Kiara_Yuichi
Пазител

Libra Dragon
Брой мнения : 870

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Пон Яну 18, 2010 5:19 pm

Kiara_Yuichi, измислих си го на по една моя фенфик история Smile
2.В кой град живееш?-
София
21
Много са, но ще кажа че все пак първият който си ме грабна беше японец, макар че сега преобладават корейци във фаворитите ми Smile
Моята първа азиатска любов си е Oguri Shun, и до днес си го обичам много Razz
Сърцето ми ще подскача като лудо, ще унемея и ще си забравя целият речник най вероятно... Въпреки това като дойда на себе си, ще поискам автограф и ще го помоля поне за една малка среща (разходка или каквото и да е), само и само да имам възможноста да бъда с него за малко...
Ще го ударя на живот като за последно, без работа нерви и каквото и да било.
Музика, танци, приятели, пиене и купон до края Razz
Ninja Assassin
8.Имаш ли си приятел/ка-
В момента не
ДА, без дори да се замислям, и без да се интересувам кой какво мисли...
10.Какъв е девизът ти?
По - добре на хората в устата, отколкото в краката.
Разходки с приятели по кафета или магазини, или кисна пред компютъра (скайп, форум, facebook и др.)
В Южна Корея и Япония за една голяма екскурзия и естествено искам и сувенир за завръщането... Но най много мечтая ако имам нужните пари да отида на конерт на SS501
Няма как да изброявам имена тук, но една добра моя приятелка е и във форума insomnia
Повече от половин година е.
Беше пролетта, или началото на лятото Smile
В момента не мога да се сетя точно определена любима фразa Razz
Идеите ми идват на момента, няма как да изброя сега. Ще кажа, че за мен приятелите са много важни, и не бих предала верен приятел flower
SS501
18.Любими песни?
Цялата им дискография, но най най най U R Man
19.Любимо питие?
Нескафе 3 в 1
от insomnia flower
21.Какво ви задържа тук?
Общите ми интереси с всички във форума, и самата възможност да изкажа мнение за нещата и хората които харесвам.
Много ^__^

24.Какво ви кефи в него?
Хехе, еми като за начало има супер сладък и е много секси мъж, танцува и пее перфектно, част е от любимата ми група SS501 (Double S Five Oh One). Много естествен и земен човек, съдя на по интервютата, също е и малко срамежлив <3
Както и да е, с тези думи, които казах не мога да опиша защо и как го обикнах толкова, защо е НОМЕР 1 за мен но каквото и да кажа няма да е пълно и винаги ще има още какво да се добави. Heo Young Saeng е просто едно ангелче
SS501 - U R Man
26.Нещо за спомен?-
Sou_chan
Млад герой

Sagittarius Tiger
Брой мнения : 45

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Сря Яну 20, 2010 2:40 am

За да не остана по назад от другите и аз се включвам
Севда,а ника ми иде от Source(извор за всякакви простотии)един приятел ми вика така,а ако питате защо..нямам си и на представа
2.В кой град живееш?
Пловдив^^
на 23,но изобщо не си мязам на годините нито на външен вид нито по характер..все още си изживавам детството
Амиии много са...
хах ми по натура сам си леко срамежлива ...такаче предполагам,че ще загубя ума и дума ^^
нещо откачено..
Rush Hour
8.Имаш ли си приятел/ка
Вече не
Дам определено..
10.Какъв е девизът ти?
Тъпо е да се напием и да палзим, когато можем да се напушим и да летим
с приятели се шматкам или пред компютъра зяпап някакво филмче
Бих направила едно околосветско ......ееех мечтии
е без реклами моля,те си знаят
от няколко години,вече не помня
в момента не се сещам за такава
Всичко,което е по силите ми
D`espairsRay,Gazette,Maximum the hormone,Miyavi,Olivia inspi Reira имам още много др любими изпълнители,но тези заемат главните позиции
18.Любими песни?
Born,Garnet,Wish,А Little Pain,SpidERSpins,Filth In The Beauty,Papa Mama Nozomarenu Baby няма да изреждам и др,че ще стане един локум
19.Любимо питие?
капучино с канела
От Данито
21.Какво ви задържа тук?
филми,сериали,анимета..току виж и нови приятелства
ако си нямам друга работа мога по цял ден

24.Какво ви кефи в него?
всичко

26.Нещо за спомен?-
Fuuchun
Млад герой

Брой мнения : 16

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Чет Яну 21, 2010 11:02 pm

2.В кой град живееш?- Чирпан
3.На колко си години(ако не е тайна)- 15
4.Кой е любимия ти източноазитски артист?- Тома и Изаки
5.Kакво би направила ако го срещнете някъде?- "Някой да се обадина бърза помощ!!"
6.Какво ще направиш ако имаш на разположение само 1 ден живот?- Ще го направя незабравим..
7.Любим източноазиатски филм/Холивудски?- Няам
8.Имаш ли си приятел/ка- Да
9.Били се оженил/омъжил(за азиатец)- Няам нищо против
10.Какъв е девизът ти?- "Не се убращай назад, защото може да се спънеш!"
11.Какво правите през свободното си време?- Седя на компа, спортувам, рисувам..
12.Къде бихте отишли ако разполагате с много пари?- Ако са наистина много..Бих отишла навсякаде >w<
13.Как се казват най-добрите ти приятели(ако има и съфорумци)- Няам
14.От кога си се запалил/а по азиатската култура?- Миналата година
15.Коя е любимата фраза от източноазиатските филми?- "Да умреш ли искаш?"
16.Какво би направил/а за най-добрия си приятел/ка?- Нищо..просто няма добри приятели..
17.Любима източноазитска група?- DBSK
18.Любими песни?- DBSK - Purple line, Super Junior - Sorry Sorry, Sug - Scream Party
19.Любимо питие?- Нямам
20.Как разбрахте за този форум?- Чичо Гуугъл
21.Какво ви задържа тук?- Няам си и на представа
22.Колко време прекарвате в гледане на корейски/японски сериали и филми?- Цял ден
23.Поставете снимка на вашия любимец?- Tома/Изаки
Spoiler:

Spoiler:

24.Какво ви кефи в него?- Всичко
25.Представете източноазиатската песен, която ви пробива мозъка от кеф?- DBSK - Mirotic
26.Нещо за спомен?-
- Ла-ла-ла... >w>
http://www.anime-manga.forummotion.com
Romancee
Посветен

Брой мнения : 53

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Пет Яну 22, 2010 7:45 pm

1.Име(Вашият ник е.... Как си го избрахте?...) Съвсем случайно ми хрумна
2.В кой град живееш? Ловеч
3.На колко си години(ако не е тайна)? 17 ( скоро 18)
4.Кой е любимия ти източноазитски артист? Аз съм бишонен фенка Laughing
Първият ми любим актьор беше ( и все още де) Огури Шун, но по късно като напреднах с азиатското кино се появиха в списъка и - Jang Geun Suk, Haruma Miura, Ju Ji Hun.. а от мацките любимката ми, моят номер 1 е Yoon Eun Hye
5.Kакво би направила ако го срещнете някъде? О, ще е нещо доста .. ммм. А ако са всичките - не ми се мисли.
6.Какво ще направиш ако имаш на разположение само 1 ден живот? Ще посетя Окинава - мечта ми е.
7.Любим източноазиатски филм/Холивудски? Отдавна съм се откавала от холивудските продукции, за сметка на това наваксвам с азиатските.. Любими.. всичко до сега, което съм изгледала ми е харесало, но да кажем, че най - са ми на сърце "Красиви като ангели", Гоонг, Hana Yori Dango и Coffe Prince
8.Имаш ли си приятел/ка? Имам си ( )
9.Били се оженил/омъжил(за азиатец)? Даааааааааааааа
10.Какъв е девизът ти? В момента ми хрумва логото на Найк - Just do it!
11.Какво правите през свободното си време? Напоследък нямам много, но когато имам обикновенно гледам сериали/анимета..
12.Къде бихте отишли ако разполагате с много пари? Бих пообиколила Азиа, също и места където е винаги топло, като Маями Smile
13.Как се казват най-добрите ти приятели(ако има и съфорумци)? Дани, Магиии
14.От кога си се запалил/а по азиатската култура? Всичко започна от Ю-Ги-О, последваха аниме форуми, от там анимета и така .. Smile
15.Коя е любимата фраза от източноазиатските филми? Itadakimasss много ми е сладко да го чувам, както и като се надъхват с Fighting!
16.Какво би направил/а за най-добрия си приятел/ка? Едва ли има смисъл да изброявам някакви космически неща, но по принцип съм добра приятелка - когато някой има нужда от помощ съм винаги насреща.
17.Любима източноазитска група? Амии харесвам Gazette, Ai Otsuka, Meisa Kuroki.. но повече слушам ОСТ-вете на филмите и сериалите
18.Любими песни? Като ме е хванала "Ангелската" вълна да кажем - Jang Geun Suk - Promise
19.Любимо питие? Обичам коктейли - Мохито например
20.Как разбрахте за този форум? Случайно, но много се радвам, че го открих
21.Какво ви задържа тук? Информацията най - вече, мненията на потребителите за филми, песни, сериали също много влияят на избора ми Smile
22.Колко време прекарвате в гледане на корейски/японски сериали и филми? Ами прекарвала съм и по 20 ч на ден.. стига да имам време отделям цялото време на света
23.Поставете снимка на вашия любимец? Ох, ми те са доста
http://images.asianfanatics.net/gallery/albums/Korean-Male/Jang-Geun-Seok/normal_tumblr_kv4rmfzjoq1qzfg6to1_500.jpg
http://img3.ak.crunchyroll.com/i/spire1/0f802ad81a191fc9dfd3c5752d1b5c961225176656_full.png
http://images.asianfanatics.net/gallery/albums/Korean-Male/Joo-Ji-Hoon/normal_joonjihoon_20091117.jpg
24.Какво ви кефи в него? Глупав въпрос
25.Представете източноазиатската песен, която ви пробива мозъка от кеф? Гррр
26.Нещо за спомен?-
A Love To Kill
Пълководец

Libra Cat
Брой мнения : 215
Местожителство : ВАРНА

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Пет Яну 22, 2010 8:56 pm

-А Love To Kill - всички предполагам се сещат за сериала, допадна ми как звучи поради непоправимия ми романтизъм
2.В кой град живееш?-
-Варна ( студента съм тук иначе си прекарвам времето в Балчик )
- на прекрасните 22, когато морето ти е до глезените и не си затънал до толкова че да не ти се живее
Bi Rain Smile харесвам всичко каквото прави Smile
Бих го прегърна и помолила да постоим така за минута.
Бих казала на всички колко много ги обичам
Ами ако трябва да съм чесна харесвам само азиатски филми и сериали в момента. YB, BOF, A Love To Kill и още много други
8.Имаш ли си приятел/ка-
-НЕ!
- естествено, че да
10.Какъв е девизът ти?
Ако падна, значи ми предстои да се изправя скоро по -високо и по -бързо !
-гледам азиатско кино и слушам музика
Южна Корея или Дубай
-Адриана, Ивелина,Елеонора, Женя, Десислава ( koko6i_mozuk _ или нещо подоно се пише тука ) но не са заслужили титлата приятел в челните места на списъка
-5 месеца
" Слушай внимателно ! защото това което ще ти кажа ще го повтарям всеки ден, Обичам Те ! "
Всичко, както и за семейството си
Ами SS501 и какви ли не ОСТ от сериалите дето съм гледала
18.Любими песни?
- значи -08 One More Time - Tree Bicycle, 04 Stand By Me - SHINee, 01 Paradise (Main Theme) - T-Max, 02 Because I'm stupid - SS501, и всички от A Love To Kill и Bi (Rain) In My Bed ( и всичко негово ) а и Utada Hikaru - First Love, Lee Ji - Hoon - Heart Im Sorry,
19.Любимо питие
- сокове, натурални сокове
случайно
21.Какво ви задържа тук?
-всичко
-всеки ден по 2 или 3 часа, но се е случвало и 10 часа ( когато съм свободна или през ноща Smile )
Bi Rain ..
24.Какво ви кефи в него?
-ами на 1-во място че е безкрайно талантлив и никога не се отказва и постига целите си !

25.Представете източноазиатската песен, която ви пробива мозъкa от кеф ?
- която и да си пуснеш от изброените
26.Нещо за спомен?
- никога не създавай тъжни спомени Wink
http://bi-rain-bulgaria.blogspot.com/
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче   Today at 5:06 pm

Лексиконче
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next