ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

Шопинг на Корейски Дрешки

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
vanimi
Млад господар

Virgo Pig
Брой мнения : 138

ПисанеЗаглавие: Re: Шопинг на Корейски Дрешки   Пет Яну 22, 2010 9:45 am

Благодаря
Доста хора трябва да се съберем scratch ,но аз ще се пробвам .
Ако има желаещи нека пишат-заедно ще е по-евтино
Върнете се в началото Go down
Kathie
Пазител

Virgo Goat
Брой мнения : 761
Местожителство : Petrich

ПисанеЗаглавие: Re: Шопинг на Корейски Дрешки   Пет Яну 22, 2010 11:05 am

vanimi , аз съм сто процента ЗА!! .. от много време се изкушавам да си поръчам нещо от някой азиатски сайт ама ме беше страх,че незнам нито колко е доставката,нито какво ще ми докарат..но ако наистина се съберем казвайте,че и аз искам! Very Happy Very Happy
А иначе http://www.yesstyle.com/ е най-добрия..аз оттам колко много неща си харесах.. Wink
wilful
light
Пълководец

Брой мнения : 450
Местожителство : in my body

ПисанеЗаглавие: Re: Шопинг на Корейски Дрешки   Пет Яну 22, 2010 12:03 pm

ShiFu, като разглеждаш някой от моделите на shoesone под снимката на всеки предлаган цвят има таблица, която показва на кой корейски номер, кой европейски отговаря. Например за 38 евр/245 кор. Ти по тази таблица ли си поръча и се оказаха 2 номера по - малки (и мен ме интересува 38 номер)? Smile
vanimi
Млад господар

Virgo Pig

ПисанеЗаглавие: Re: Шопинг на Корейски Дрешки   Пет Яну 22, 2010 2:31 pm

момичета видяхте ли сайта който даде ShiFu-за него става въпрос че има шипинг,но там има доста по-евтини неща от този http://www.yesstyle.com/ -при него доставката е безплатна. Smile
pam
Пазител

Gemini Dragon
Брой мнения : 901
Местожителство : ВаРнА

ПисанеЗаглавие: Re: Шопинг на Корейски Дрешки   Пет Яну 22, 2010 4:09 pm

за http://www.unm-fashion.com/en_shop_gjxa4/Default1.aspx?shbid=20094 и мене ме бройте cheers
страааашно много работи си харесах там
а yesstyle, доколкото знам, няма доставка за БГ
Dani
Пълководец

Aquarius Dragon
Брой мнения : 444
Местожителство : Токио,Япония

ПисанеЗаглавие: Re: Шопинг на Корейски Дрешки   Пет Яну 22, 2010 4:29 pm

Леле верно са доста евтини нещата ,особено в този сайт който Пам е дала линк И си нахаресах неща,ама си нямам на идея как става това с поръчките ,а и незнам дали бих имала пари въпреки ,че изглежда ефтино Ако не се лъжа 10 USD са = на 14 лева наши някаде?
И ,ако се съберем доста хора да поръчаме как ще стане работата ?!?А и номерацийте как ще се разберат..,че аз не се ориентирам много добре
pam
Пазител

Gemini Dragon

ПисанеЗаглавие: Re: Шопинг на Корейски Дрешки   Пет Яну 22, 2010 4:40 pm

Не го дадох аз Wink Шифу ни е написала и условията .. и до тук сме около 5ма желаещи scratch
според мене вече можем да се уговорим на лични кой колко неща иска Wink
Spoiler:

Marchooo
Пазител

Libra Cat
Брой мнения : 644

ПисанеЗаглавие: Re: Шопинг на Корейски Дрешки   Пет Яну 22, 2010 5:22 pm

За дрешките и аз съм съгласна ..има уникални неща...само как ще се разберем!?
vanimi
Млад господар

Virgo Pig

ПисанеЗаглавие: Re: Шопинг на Корейски Дрешки   Пет Яну 22, 2010 5:47 pm

Аз да попитам:
Кой има кр.карта? Кой ще се регистрира ?
Щото аз се пробвах ама английския ми доста куца тъй ,че неуспях Embarassed
ShiFu
Млад герой

Leo Snake
Брой мнения : 35
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Шопинг на Корейски Дрешки   Пет Яну 22, 2010 6:03 pm

light написа:
ShiFu, като разглеждаш някой от моделите на shoesone под снимката на всеки предлаган цвят има таблица, която показва на кой корейски номер, кой европейски отговаря. Например за 38 евр/245 кор. Ти по тази таблица ли си поръча и се оказаха 2 номера по - малки (и мен ме интересува 38 номер)? Smile

Първият път взех номерацията от друг сайт,който явно не е бил много точен. Втората ми поръчка беше от таблицата там и мога да кажа,че така вече всичко е наред,отговарят си напълно на 38 номер . Аз взех тези сладурчета
Доволна много - като качество перфектна естествена кожа,като изработка - без забележки - като трайност - цяла нощ по кръчмите без да ти падне камък,без да има щети,много удобни.. Да живеят корейските фабриканти cheers
ShiFu
Млад герой

Leo Snake

ПисанеЗаглавие: Re: Шопинг на Корейски Дрешки   Пет Яну 22, 2010 6:18 pm

vanimi написа:
Аз да попитам:

Малко инфо за сайта - това са търговци /фабриканти/ събрани от Корея,Китай и Хонг Конг . При регистрацията трябва да избереш МЕМБЪР за да може да те таксуват с цените на едро. Адреса за доставка е желателно да съвпада с адреса който е на кредитната ви карта.. Най доброто и сигурно плащане е с ПейПал /PayPal/,но тогава ти отдържат 3% от общата сума,отдържа ти ги сайта,защото после при трансфера на парите на тях като получатели им отдържат тази сума от 3%.. Размерите на дрехите в 80% са фрее размер между S/M , другита в инфото за артикула е описано от какъв материал са и кой размер. При избора за доставка най бърз е EMS,но не са така евтини като обикновенна въздушна поща,която отнема 14-20 дни доставка,но пък цената е приемлива. Колкото повече неща се поръчат толкова по малък излиза шипинга /цената за доставка/. При другите куриерски фирми вече важат и законите на Бг Митници,които са : Пратка до 2кг. се носи на получателя до вратата, /обувки и дрехи,аксесоари/ Пратки обявени като цена до $150 не се обмитяват. В това отношение азиатците са мега яки,защото винаги пишат на пратките,че нещо е на стойност по малко то 20-30 $ cheers Very Happy и ви освобождават от мито Twisted Evil До сега проблем със загубена или неполучена пратка не съм имала.. Незнам дали смогнах да опиша всичко,но ако има нещо питайте - насреща съм Razz

P.S. Току що се пробвах с този сайт YesStyle.com. Впечатления - Цени - доста по високи, доставка също. Купих блузка за $22 на което ми сложиха доставка $28 Suspect Имат доставка до България както и плащане през ПейПал,Виза,Мастер или каквото си изберете. НО това с БЕЗПЛАТНАТА ДОСТАВКА е 1. Когато поръчката $150 или над $150 и се отнася САМО ЗА ПОСОЧЕНИТЕ ЕВРОПЕЙСКИ СТРАНИ - ** Selected European countries include the United Kingdom, Germany, Luxembourg, Spain, Austria, Denmark, Finland, France, Italy, Portugal, Sweden, Belgium, Greece, Ireland, Norway and the Netherlands.
Ние разбира се ,не сме в Европа по картите на другите страни и следователно не минаваме в графа ФРЕЕ .. Плащаме си на артикул и това е! Като погледнах таксите - на 1 бр. артикул другите Европейски страни които са в списъка им плащат по $16,а на мен ми удържаха $28 Явно сме СПЕШЪЛ КЪНТРИ

Последната промяна е направена от ShiFu на Пет Яну 22, 2010 6:39 pm; мнението е било променяно общо 1 път
pam
Пазител

Gemini Dragon

ПисанеЗаглавие: Re: Шопинг на Корейски Дрешки   Пет Яну 22, 2010 6:18 pm

vanimi написа:
Аз да попитам:

- кредитна карта имам
- регистрация имам
- английския ми е добре Smile

аз се метнах на всеки раздърпан модел, който видях, че с тази номерация S/M искрено ме притесниха Smile пък при панталоните изобщо не съм влизала .. все едно да си търся сутиен по сайтовете им
ами как да се разберем .. scratch
като за начало да си заплюем по няколко работи и да видим дали бройката е над 20
Kathie
Пазител

Virgo Goat

ПисанеЗаглавие: Re: Шопинг на Корейски Дрешки   Пет Яну 22, 2010 6:46 pm

Емии хора аз си харесах към две-три неща..ако поръчвате казвайте.... ама цените наистина са много ниски Very Happy Razz wilful
Marchooo
Пазител

Libra Cat
Брой мнения : 644

ПисанеЗаглавие: Re: Шопинг на Корейски Дрешки   Пет Яну 22, 2010 6:48 pm

Pam, щото се обърках...за този сайт иде реч да си избираме парцалките, нали Exclamation Question
http://www.unm-fashion.com/en_shop_gjxa4/Default1.aspx?shbid=20094
ShiFu
Млад герой

Leo Snake

ПисанеЗаглавие: Re: Шопинг на Корейски Дрешки   Пет Яну 22, 2010 6:54 pm

Момичета незнам дали забелязахте най-отдолу това,че хората ще празнуват и ще са в почивка. santa Поръчки ще се приемат по всяко време,но пощенските служби няма да работят затова няма да шипват през тези дни! NOTE:

Because our Chinese New Year Holiday (from February 14 to 20), we will be in rest from February 12 to 18. So during these days, we can’t process or send the goods. But can accept the orders in anytime. We will process the orders from early to later once on work (First for the orders that have made a payment). Sorry for any inconvenience resulting. Thank you.
Dani
Пълководец

Aquarius Dragon

ПисанеЗаглавие: Re: Шопинг на Корейски Дрешки   Пет Яну 22, 2010 6:55 pm

Ами аз и аз да попитам нещо тъпо.Примерно,ако правим поръчка как ще стане ?В смисъл на теб ли ще трябва да пратим парите и ти да ни пратиш нещата??Все пак щом ти ще даваш поръчката.
Иначе май за този сайт става въпрос Marchooo .
И някаква идея как да си исчисля горе-долу какви пари ще ми излезне ,ако реша да поръчвам???
Alfons
Пълководец

Libra Dragon
Брой мнения : 479
Местожителство : Все още никъде

ПисанеЗаглавие: Re: Шопинг на Корейски Дрешки   Пет Яну 22, 2010 6:57 pm

Какво е положението с http://fashion4us.com
има интересни неща,но нещо не ми стана ясно с купуването scratch
ShiFu
Млад герой

Leo Snake

ПисанеЗаглавие: Re: Шопинг на Корейски Дрешки   Пет Яну 22, 2010 7:22 pm

Alfons написа:
Какво е положението с http://fashion4us.com
има интересни неща,но нещо не ми стана ясно с купуването scratch

Сайта само за Wholesale /НА ЕДРО/ минимален брой - 12
Доставка с ЕМS не е дадена като цена, има цени на доставки с DHL като за първите 500гр. цената е $30 след това на всеки 500гр. до 21кг. цената е $10 /на 500гр/ и така нататък в килата та до един тон ако искате.
Цените на брой артикул са 2 пъти ,че и 3 пъти по големи от другия сайт,но пък тук има номера от S до XXL
pam
Пазител

Gemini Dragon

ПисанеЗаглавие: Re: Шопинг на Корейски Дрешки   Пет Яну 22, 2010 7:39 pm

Marchooo написа:
Pam, щото се обърках...за този сайт иде реч да си избираме парцалките, нали Exclamation Question
http://www.unm-fashion.com/en_shop_gjxa4/Default1.aspx?shbid=20094
аз говоря за него да Smile
малко ще се измъчим с тоя курс на долара ...
цените ясно, ама тези 3%, за които Шифу спомена, а и таксата за доставка Shocked
а и празници - явно ще поръчваме края на февруари
първо да се съберат над 20 артикула, пък после ще му мислим Laughing
vanimi
Млад господар

Virgo Pig

ПисанеЗаглавие: Re: Шопинг на Корейски Дрешки   Съб Яну 23, 2010 9:51 am

Хора , избирайте cheers
за цената гледате там кадето е мембър -там е на половина по-ниска за някои продукти
/щом Пам ще плаща -да не я набутаме/
1-пращаме номерата на продуктите на Пам /мен също ме притеснява номерацията/ преди година щеше да е без проблем само S, но сега M , че даже в зависимост от модела L . Embarassed Embarassed Crying or Very sad Crying or Very sad
Но пък за цена около 10-20 лв. на едро + като си разделим шипинга =на почти няма нищо
2-след като се направи поръчката Пам ще каже колко е доставката и по какъв курс на долара е сметнато
-тогава доставката се разделя и всеки смята колко трябва да и прати .
Да е жива и здрава дето я има .... Пам деее и ни спасява в тая криза
Kathie
Пазител

Virgo Goat

ПисанеЗаглавие: Re: Шопинг на Корейски Дрешки   Съб Яну 23, 2010 10:32 am

ShiFu ти нали каза,че си поръчвала..е да те попитам за колко време пристига поръчката до България?? Very Happy wilful
ShiFu
Млад герой

Leo Snake

ПисанеЗаглавие: Re: Шопинг на Корейски Дрешки   Съб Яну 23, 2010 11:01 am

Kathie написа:
ShiFu ти нали каза,че си поръчвала..е да те попитам за колко време пристига поръчката до България?? Very Happy wilful

Аз поръчах 22 артикула,средна цена $7 на единия = $154 + $45 за доставката с обикновенна въздушна поща /пада се по $2 на артикул доставката/+3% пей пал такса върху общата сума / $6/ .. следователно излиза,че един артикул от $7+$2 доставка +някви центове от $ за пей пал та излиза крайна цена около $10,което е = 13.90лв.
След като сте направили поръчката и сайта е приел плащането ви,на продавачите са им нужни 3-4 дни да съберат избраните от вас артикули и да ви ги пратят.Пакета дойде след 15 дни в моя клон на пощата.
Незнам дали ви го обясних разбрано какво точно е станало,но аз така ги смятам .. Laughing
Kathie
Пазител

Virgo Goat

ПисанеЗаглавие: Re: Шопинг на Корейски Дрешки   Съб Яну 23, 2010 4:09 pm

Мерси много за инфото.. еми аз разбрах ..значи наистина излиза доста евтино и с доставката..пък и да е по-скъпо,щом идва след 15 дена значи има време да се съберат пари.. .Та както гледам има доста желаещи..аз вече си харесах някои неща..та да попитам ще поръчваме ли ?? Razz Very Happy wilful
Dani
Пълководец

Aquarius Dragon

ПисанеЗаглавие: Re: Шопинг на Корейски Дрешки   Съб Яну 23, 2010 5:27 pm

Значи до колкото разбрах общо по 15 лв на артикул в което влиза и доставката и пей пал таксата И аз като vanimi ще се нуждая от размер М или Л
А чудя се на някой артикули на снимките на които са на модели изглеждат екстра ,но има и такива които са дадени без модел и има разлика

И до колкото разбрах май ще се поръчва края на Февруари!
sinardin
Небесен пратеник

Брой мнения : 2349
Местожителство : Dreamland

ПисанеЗаглавие: Re: Шопинг на Корейски Дрешки   Съб Яну 23, 2010 6:09 pm

Едва ли пратката ще пристигне от страна от ЕС, та предвиждайте пари и за ДДС и митнически такси. Имало някакви промени в закона и всяка пратка над 15 евро се облага. И на Пам може да й се наложи да ходи да я освободи.

Иначе и аз метнах око на сума неща, може и да се включа с 1-2 артикулчета, ако се престраша да рискувам с размерите.

ПисанеЗаглавие: Re: Шопинг на Корейски Дрешки   

Шопинг на Корейски Дрешки
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Шопинг-маниак ли си
» „Бандата на Оушън“ в корейски вариант
» Корейски сериал по Би Ти Ви
» (КОРЕЙСКИ) My Korean 1 & 2
» Виртуални уроци по корейски език