Eastern Spirit

ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

Офтопик форевър 3

Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next
АвторСъобщение
Insomnia
Пазител

Cancer Monkey
Брой мнения : 811
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Офтопик форевър 3   Чет Мар 11, 2010 10:36 pm

5 Selena Gomez BG Forum ..
пХХАХхаххаХАХХАХАХхах..РОФЛ....Неее не мога....-_-
Върнете се в началото Go down
Xelya-
Посветен

Scorpio Dog
Брой мнения : 92

ПисанеЗаглавие: Re: Офтопик форевър 3   Чет Мар 11, 2010 10:44 pm

Ооо, а за Селена Гомез не се и съмнявам, тя е просто убийствена
Shocked Ама и форум на Джъстин Бийбър има в класацията
katomova
Пазител

Cancer Pig
Брой мнения : 816
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Офтопик форевър 3   Чет Мар 11, 2010 11:00 pm

Убиха ми деня с този Здрач!!! Този филм наистина е много, ама много тъп (съжалявам фенове, но няма за какво да се захвана дори, за да кажа, че е интересен). Важното е, че НИЕ сме на 6 позиция cheers cheers cheers

Настоящ проект Brilliant Legacy
http://www.eaternspirit.org
Xelya-
Посветен

Scorpio Dog
Брой мнения : 92

ПисанеЗаглавие: Re: Офтопик форевър 3   Чет Мар 11, 2010 11:07 pm

Цитат :
Убиха ми деня с този Здрач!!! Този филм наистина е много, ама много тъп (съжалявам фенове, но няма за какво да се захвана дори, за да кажа, че е интересен). Важното е, че НИЕ сме на 6 позиция
На мен също.. Но ето още едно важно нещо.. Ние ще продължаваме да се издигаме в позициите..
Dani
Пълководец

Aquarius Dragon
Брой мнения : 444
Местожителство : Токио,Япония

ПисанеЗаглавие: Re: Офтопик форевър 3   Пет Мар 12, 2010 3:18 pm

Аз в момента гледам Пияния майстор по Про.бг и довечера в 2.00 повторение има А и в 8 без 15 пак довечера още е дин филм с Джеки по про.бг-то
Insomnia
Пазител

Cancer Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: Офтопик форевър 3   Пет Мар 12, 2010 9:03 pm

katomova написа:
Убиха ми деня с този Здрач!!! Този филм наистина е много, ама много тъп (съжалявам фенове, но няма за какво да се захвана дори, за да кажа, че е интересен). Важното е, че НИЕ сме на 6 позиция cheers cheers cheers

какво се извиняваш...филма е пълен crap....-_- но 12 годишните момиченца в днешно време пишат по форуми за святкащи вампайър бойс ...
sinardin
Небесен пратеник

Брой мнения : 2349
Местожителство : Dreamland

ПисанеЗаглавие: Re: Офтопик форевър 3   Пет Мар 12, 2010 9:10 pm

ПС. По Здрачната тема. Да споделя, че първия филм се опитах да го гледам преди доста време и не изтраях повече от 5 минути. Наскоро обаче за един ден изгълтах и двата и сега облазвам една дружка да ми даде книгите, че да видя какво става нататък. Как да не ти стане близка дълбоката драма на героинята, дето все на някакво саблезъбо гадже налита? Баси, по едно време сериозно го съжалих момичето. Laughing

Пазител

Cancer Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: Офтопик форевър 3   Пет Мар 12, 2010 9:14 pm

бтв книгите са добре....първите две особено съм ги чела с адския интерес....
няма да коментирам как завършва,защото е доста смешно според мен...но както и да е ...

на мен филмите са ми изключително гротескови...ненавиждам актьора,още откакто го гледах в ХП4 ...а за мадамата..пф ;Д....
единствено ми харесва що годе Тейлър...(върколака) ...и то преди да се подстриже ;Д
sinardin
Небесен пратеник

ПисанеЗаглавие: Re: Офтопик форевър 3   Пет Мар 12, 2010 9:27 pm

Аз Потърите се отказах да ги гледам след четвъртата част. И нея нямаше да изгледам, ако не беше големия шум по българското участие. Книгите много кусури си имат, но съм ги чела с интерес и все още са ми едни от любимите. И винаги съм била на мнение, че от тях би станал прекрасен сериал, но не и пълнометражни филми. Отделно, че Ема Уотсън е голямо дърво, въобще не може да играе и ми лази по нервите.

Главната от Здрач също не ми допада. Даже Ема поне я намирам за визуално симпатична, тази и това не ми е. Laughing
Та вярвам, че книгите са по-добри от филмите и най-малкото ще са ми забавни.

То и онзи форум затова има толкова членове - защото там се превеждаха дълго преди официалните издания на Егмонт. Даже не съм сигурна дали и в момента не се превежда някой от романите на Ст. Майер. Та и те са малко като нас. Срутването на бариерата (в случая езиковата такава) между хората и нещо, което им харесва, няма как да не бъде оценено. Smile

Пазител

Cancer Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: Офтопик форевър 3   Пет Мар 12, 2010 9:33 pm

мм... за мен филмчетата на ХП ще си ми останат едни от любимите....2рия и 3тия направо ги обожавааам <333
бтв споделям мнението ти за Ема относно играенето...и има нещо адски антипатично в тази актриса...
За мен най-уникален персонаж и най-добът акьор си остава Рон/Рупърт ....Даниел го харесвах много до 4тия филм...после като ,че ли погрозня и се смали доста ;ДД ....

мм...имаше шум около тази книга,наистина доооста преди повечето недорасли моми да знаят кой е Едуард.....а пък в Америка беше абсолютния хит..(ест говоея много преди да се проговори за филм)...и оттам дойде манията..но то си беше неизбежно...
Koizora
Пазител

Virgo Cat
Брой мнения : 515

ПисанеЗаглавие: Re: Офтопик форевър 3   Пет Мар 12, 2010 9:55 pm

Книгите и на мен ми харесваха, но и двете филмирани части на поредицата са големи бози. Миналата година не можах да разбера масовия интерес и огромната любов към Едуард. На мен ми е супер противно същество. Имам чувството, че прави огромни усилия да изрече една дума или да изиграе една сцена. С Бела беше същата работа. Кристен никога не съм я харесвала. Толкова ми е безизразна и скована. Очаквах да покаже нещо повече от пърхащите си очи в New Moon, но уви, ще си остана с чакането. Twilight гледах най-вече заради Кам, а в New Moon звездата беше Тейлър. Добре, че беше той да спаси положението.

Искам да вметна, че в момента върви сериалът The Vampire Diaries и на мен лично ми харесва много повече от Twilight. Различни са, но тук има повече действие. А и книгите са ми по-интересни. Вече ги има и преведени, така че който се интересува може да ги разгледа.
briax
Посветен

Брой мнения : 73

ПисанеЗаглавие: Re: Офтопик форевър 3   Пет Мар 12, 2010 10:01 pm

Книгата е ядивна - в смисъл тече си гладко без да се откроява с писателски талант, идеята не е лоша като цяло, но пък не и нова. Пригответе се за нещо по-розовко и сладникаво. На мене ми допадна най вече последната част, като стана повечко действие и фантазе.
Филмът го гледах заради прехласната колежка, която възхваляваше красотата на актьора - ама явно имаме коренно противоположно схващане за красив мъж. Някакъв бледен отпуснат индивид и в разрез с идеята ми за вампир... Обяснявам й, че трябва да е с издължено сърцевидно лице и пронизващи очи и да вземе всъщност да гледа някой корейски филм, да види що е хубост и добра актьорска игра.
Koizora
Пазител

Virgo Cat

ПисанеЗаглавие: Re: Офтопик форевър 3   Пет Мар 12, 2010 10:11 pm

Ето го най-красивия вампир

Insomnia
Пазител

Cancer Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: Офтопик форевър 3   Пет Мар 12, 2010 10:12 pm

хахах абсолютно..
тук сме се събрали поне хора с еднакво мнение за нещата....

бтв този дневниците на вампира така и не се насилих да го гледам..Просто една адска мания плъзна след тоя здрач и съответно се набримчиха доста продукции и книги и си мисля,че няма да ми направи кой зн какво впечатление..
за какво става въпрос горе долу....

пс...този на снимката въобще не ми се струва внушителен...и нещу му е кофти челюстта..;ДД ай донт лайк ит..
sinardin
Небесен пратеник

ПисанеЗаглавие: Re: Офтопик форевър 3   Пет Мар 12, 2010 10:15 pm

Младежът сигурно са го харесали, защото са виждали представата си за Едуард от книгите, а не точно неговото лице. На външен вид поне във филмите ми е що-годе поносим, ако не броим адското червило, дето му го бяха сложили в началото. Като характер обаче досега голям смотльо го дава, но едва ли във филма са могли да опишат всичките му душевни драми. Не че прекалените душевни драми биха били в плюс за герой, който трябва да е хладнокръвен и твърд кръвопиец, ъъъ, пардон, кръвопиец-вегитарианец. Сори, прекалено ми идва това. Надявам се поне някъде да се споменава как излочва нечия кръв, иначе съвсем ще ми падне в очите.

На мен във филмите за Хари най-големият ми проблем беше именно това, че непрекъснато улавях липсващите моменти, някои от които любими мои, и в крайна сметка нямаше как да не се разочаровам. Третия и нагоре филм за Здрач сигурно също няма да ги гледам.

ПС. Дискусията нещо напредна, докато го съчиня това. Кой е индивидът на снимката?

Пазител

Virgo Cat

ПисанеЗаглавие: Re: Офтопик форевър 3   Пет Мар 12, 2010 10:16 pm

Тук се разказва за 2ма братя, които в миналото са харесвали една и съща жена, която се оказва вампир, но очевидно само си е "играла" с чувствата им след като ги е превърнала във вампири. Бащата на момчетата се занимава с убиването на чудовищата, както са ги наричали по онова време и я убива. Сериала започва с историята на Елена, която губи родителите си при катастрофа. Запознава се с единия брат и тръгват заедно. Ноо тя се оказва двойничка на вампирката Катрин и в последствие се оказва, че са от един род, а тя е жива. Намесва се и другия брат мръсник и така....
Поне на мен ми е интересен. Пробвай се с някой епизод или с книга.

ПС: Индивида на снимката е Деймиън Салваторе от Дневниците на Вампира. (Ian Somerhalder)
briax
Посветен

Брой мнения : 73

ПисанеЗаглавие: Re: Офтопик форевър 3   Пет Мар 12, 2010 10:22 pm

Ето на товa Shinee идеално би му отивало да оголва зъбки:

Insomnia
Пазител

Cancer Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: Офтопик форевър 3   Пет Мар 12, 2010 10:31 pm

бтв има ли някоя корейска вампирска драмичка...като Koishite Akuma напр
Koizora
Пазител

Virgo Cat

ПисанеЗаглавие: Re: Офтопик форевър 3   Пет Мар 12, 2010 10:31 pm

Freeze
katomova
Пазител

Cancer Pig
Брой мнения : 816

ПисанеЗаглавие: Re: Офтопик форевър 3   Пет Мар 12, 2010 10:36 pm

Понеже офтопикът е много вампирски, да се изкажа и аз. Харесвам тази тематика, вампири, върколаци и безсмъртие. Преди време имаше един много сполучлив американски сериал -Moonlight, който беше някъде не повече от 15 епизода и няма да има продължение. Много интересен и най-важното спазили са азиатското правило без продължение, късо, стегнато и добро сериалче Относно филми с вампири и върколаци, ами личната ми класация води - Интервю с вампир, от 1994г. и разбира се екшън вампирските филми от последните години - Ван Хелзинг и Подземен свят , първа част

Настоящ проект Brilliant Legacy
http://www.eaternspirit.org
Insomnia
Пазител

Cancer Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: Офтопик форевър 3   Пет Мар 12, 2010 10:36 pm

мда..бях забравила за него а си спомням,че гопреглеждах...окей като си довърша това което гледам в момента ще си го дръпна..мерсии

едит...: Обожавам Ван Хелсинг и Подземен Свяят...благодаря,че ги спомена...невероятни вампирски филми...
ммм ...много ми харесваха невестите на дракула във ван хелсинг..бяха ги направили убиец.. -_-
Koizora
Пазител

Virgo Cat

ПисанеЗаглавие: Re: Офтопик форевър 3   Пет Мар 12, 2010 10:37 pm

Гледай и някой епизод на Дневниците. Нямам търпение да им свърши почивката и да изкочат с нещо ново.
speedy86
Модератор

Aquarius Buffalo
Брой мнения : 3033

ПисанеЗаглавие: Re: Офтопик форевър 3   Съб Мар 13, 2010 12:47 am

flowerlina
Посветен

Aquarius Tiger
Брой мнения : 59
Местожителство : Троян/София

ПисанеЗаглавие: Re: Офтопик форевър 3   Съб Мар 13, 2010 2:35 pm

дружбата продължава
Ех, а ако има начин да ме пратят на някое семинарче в Сеул няма да се дърпам много Smile
baffler
Пълководец

Aries Dragon
Брой мнения : 303

ПисанеЗаглавие: Re: Офтопик форевър 3   Съб Мар 13, 2010 6:39 pm

"наживо" съответстващо на англ. "live" се пише СЛЯТО!!! Дано го видят повече хора и си го забият в главите... други думи, които се пишат слято са: некадърен, неграмотен и неспособен!!!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Офтопик форевър 3   

Офтопик форевър 3
Върнете се в началото 
Страница 18 от 21Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next