ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

BOSS (2009)

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
krisSkOoo
Млад господар

Aries Rooster
Брой мнения : 134

ПисанеЗаглавие: Re: BOSS (2009)   Нед Мар 07, 2010 9:14 pm

изгледах сериалчето и страшно много ми хареса.Героите бяха невероятно забавни -всеки с номерата си.Тода Ерика сташна поспаланка, мацката от Liar Game с тия крака.... дядото дето се си забравяше чантата и съветника дето се тича след момичетата.Доста интересни случеии понякога нещата така се преобращаха, че оставах с отворена уста.Много ме кефеше номера със снимката.Само малко не ми харесваще, че в началото показваха убиеца и като го видиш тръпката и напрежението малко ти изчезват ама после нещата ставахе доста сложни и все пак ми беще много интересно.
Любимита ми серия беше с ученичката дето супер много ги разиграваше и накрая я хванаха по супер абсурден начин такова нещо до сега не бях виждала.А любимия ми момент мисля началото на девета серия когато обядваха. Very Happy
Заслужава си гледането Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Върнете се в началото Go down
Sensei
Млад господар

Libra Monkey
Брой мнения : 153
Местожителство : Пловдив, България

ПисанеЗаглавие: Re: BOSS (2009)   Пет Мар 26, 2010 1:29 pm

А тази драмичка е страхотна. Не съм се смял на драма така от много дълго време. Хем сериозна, хем забавна. Пък онзи като каза "дъска" направо ме уби. . Остави много добри впечатления актрисата.
speedy86
Модератор

Aquarius Buffalo
Брой мнения : 3033
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: BOSS (2009)   Вто Мар 30, 2010 12:45 am

Ся ако кажете, че е излязъл и ОСТ-а, ще ми направите деня.

little_angel
Млад герой

Capricorn Snake
Брой мнения : 38
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: BOSS (2009)   Пет Апр 16, 2010 9:47 pm

Най- готиния японски сериал който съм гледала до сега cheers (не че съм гледала много но засега води Very Happy )
Сууууууууууууууупер забавен и случаите бяха доста интересни и последните 2 епизода бяха убиец
Takenouchi Yutaka и Tamayama Tetsuji ги гледам за първи път и определено ще прегледам и други сериали с тях бяха много добри. Събиранията на Нодате-сан разбиваха и как постоянно гонеше жените .....
Toda Erika и любимата ми Kichise Michiko бяха също много добри както винаги!
Нямам думи просто колко ми беше забавен изгледах го на един дъх силно се надявам да има 2 сезон ако някой знае дали ще има моля да каже
Браво на преводачите за труда
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: BOSS (2009)   

BOSS (2009)
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ливан (2009)
» Агнешко (2009)
» Eпизод 1 - Meet The New Boss - 23.09.2011
» Принцесата и жабокът (2009)
» Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.