Eastern Spirit

ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

~ 2ne1 ~

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Zenith
Пазител

Брой мнения : 755
Местожителство : Japan <3

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Вто Фев 23, 2010 11:16 pm

Най-сладкия бивш Шишко.

На мен обаче, овациите за най-ужасяваща прическа ми печели Бом. По някаква непонятна за мен причина косата й й стои ужасяващо или е и заради грима и дрехите, прилича на застаряваща мутреса през половината време, нещо не могат да я докарат с вид на хубавица, а не е като да няма даденостите...А сега видях Дара кво чело има...Ми то като футболно игрище. И като го дигне тоа лук...
Върнете се в началото Go down
Kathie
Пазител

Virgo Goat
Брой мнения : 761
Местожителство : Petrich

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Сря Фев 24, 2010 4:15 pm

Тази снимка как съм я пропуснала:

Сладка е иначе..
А хора незнам за вас ама за мен Park Bom си се облича,като чиста простит...!(ако ме разбирате)
Винаги е с нещо късо,от което малко остава да и се види бельото ..:

Гледайте без значение кой live на песента им Fire..има едно движение,което го прави винаги-кляка надол,като се обарва по крака и отзад за малко ще и се види всичко..ето напр.:

Ужаст...
Няма да споменавам колко готини и страхотни са CL и Minzy(особено Minzy ,направо ги утепва на всички с този шпагат)
А и друго,което не мога да разбера е -защо Park BOm,която се облича толкова оскъдно и такива неприлични неща(щото за корейците това си е неприлично) не й казват нищо,а на CL щото и се видяло малко от корема и т.н. тръгват едва ли не да я набеждават..
Конкретно говоря за ето този костюм:

wilful
Zenith
Пазител

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Сря Фев 24, 2010 9:15 pm

1. Защото дори в Корея секса продва, просто се завоалира, а Бом много често я обличат в еднио такива сладички минита, че оо-скоро на бонбонената фея мяза. А SNSD да си ги видяла облечени повече от 5 пъти?

2.По-основателната причина е, че CL е непълнолетна. Поне по времето на това изпълнение на The Leaders. И на Хюна от 4minute й правиха проблем за късите дрехи по тази причина.
VeSsiNceT0
Посветен

Брой мнения : 58

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Чет Фев 25, 2010 11:22 am

Ох нз и мен нещо Бум не ми допада ...нея до сега сигурно на 2,3 фотосесии да съм я видяла с нещо дълго сигурно по принуда се е облекла така .... все и слагат в няквакви мини роклички ,панталонки ,не че съм против късите неща ,но тя все носи такива ,че като се наведе малко и всичко е отвън ...може да я обличат така ,защото са решили сиг,че има хубави крака ..нз Neutral
https://redcdn.net/ihimizer/img189/2116/bscap165.jpg и за да не си помислите,че си измислям за това с навеждането етоо доказателство
Kathie
Пазител

Virgo Goat

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Чет Фев 25, 2010 1:39 pm

ХАХа ехх тази Бум ... Very Happy Zenith,иначе съм съгласна с тебе за SNSD (нагледала съм се на стриптизиорските им изпълнения)
Ми то и аз нямам нищо против късите неща..ама такива брутализми с навеждането ми идват в повече .. Веси хубава снимка си дала за пример..!!
Според вас има ли и нещо на устата на Бум..НЕзнам ама на мен ми е много странна scratch
Spoiler:

Иначе е сладка,неможем да го отречем(поне на някои снимки) :

wilful
Kathie
Пазител

Virgo Goat

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Пет Фев 26, 2010 1:01 pm

Честит Рожден ден на CL.. Да продължава да бъде такава готина мацка и да пее все така страхотно!! lol! lol! Дано има много успех и в личен, и в професионален аспект!! CL Fighting!!! lol!

wilful
Insomnia
Пазител

Cancer Monkey
Брой мнения : 811
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Пет Фев 26, 2010 6:46 pm

ааа..си ел рд ли има.....
ау еми да и е честит....да продължава да радва толкова много с адска индивидуалност и оригиналност... ^ ^

cheers cheers
VeSsiNceT0
Посветен

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Пет Фев 26, 2010 8:27 pm

ауу Happy Birthday жива и здрава ,все такава мацка да е Very Happy много успехи и нека винаги да е номер едно във всичко ,което прави !!! cheers
Kathie
Пазител

Virgo Goat

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Пон Мар 01, 2010 7:37 pm

2NE1 dominates at 2009 Cyworld Digital Music Awards!! lol! lol!
Обрали са бая награди,да не кажем повечето:
1.2009 Best Artist – 2NE1
2.2009 Best Song – 2NE1 for I don’t care
3.Best Rookie Group – 2NE1 for I Don’t Care
Spoiler:

Браво на момичетата..не че се очакваше нещо друго де..
Вижте какви сладури са двамцата..Аз ги харесвам много,като двойка ама да видим де:

wilful
Zenith
Пазител

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Пон Мар 01, 2010 8:07 pm

Аууууу, Бом и малката каквио бедра са отпралииииии....
А Драгона ко праи при тях на сцената?
Insomnia
Пазител

Cancer Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Пон Мар 01, 2010 8:14 pm

омгг..Minzy колко е надебеляла ..!!
Sierra
Пазител

Leo Buffalo
Брой мнения : 535

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Пон Мар 01, 2010 8:22 pm

Според мен са същите и е от камерите това.
http://cerealboxx.blog.bg/
Insomnia
Пазител

Cancer Monkey

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Пон Мар 01, 2010 9:01 pm

абе едва ли е от камерите..хвани им изпълнение на живо преди 5 6 месеца и виж това ...определено е наддала ...
Бом не ми изглежда толкова де..
Kathie
Пазител

Virgo Goat

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Пон Мар 01, 2010 9:02 pm

Ами да ви кажа честно ..Minzy винаги е била по-различна от типа "кльощави корейки",които са едно 80 % от известните.. Minzy си е стегната от всякъде и добре сложена,точно и затова е толкова добра в танците..Не е като да няма какво да клати Но наистина малкичко е напълняла напоследък и това стана след рождения й ден..Аз като гледам снимки го забелязах това..
А Бом,че тя винаги си е била с бедра,но въпреки това си носи къси неща!!!!
Ами Zenith нали и G-D спечели награда,a и пя с мацките..Даже с Dara имаха изпълнение,а като гледам от тези снимки сигурно са се лигавили на сцената...Бая засрамен изглежда G-D
Ето едно видео:

wilful
Kathie
Пазител

Virgo Goat

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Вто Мар 02, 2010 10:52 pm

Ето още снимки от Digital Music Awards :
Spoiler:

Въй Бум пак се голи..
Много ме кефи момчето(все още не му зная името),което е стилист на момичетата..И изглежда са в много добри отношения..Особено със CL.. Тя си го мъкне на всякъде с нея,най-вече на пазар!!! И как да не и двамата с изчанчения им вкус измислят уникални комбинации

Minzy какви сладки чорапки на Мики Маус има!! хаха.. А якето на CL e невероятно..И аз искам такова!!!
wilful
VeSsiNceT0
Посветен

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Сря Мар 03, 2010 10:55 pm

Kathie написа:
Ами да ви кажа честно ..Minzy винаги е била по-различна от типа "кльощави корейки",които са едно 80 % от известните.. Minzy си е стегната от всякъде и добре сложена,точно и затова е толкова добра в танците..Не е като да няма какво да клати
Да,така е Minzy така да се каже разваля представите,нарушава стереотипите за корейските момичета....това е една от причините да я харесвам,98% от корейките са кльощаваи ама наистина кльощави на сцената гледаш само как една торба с кокали се движи и нищо повече,то за това и танците на гърл групите са все едни и същи ,фръц насам,фръц натам,то ако им дадът по-сложни движения 100% са се счупили..но както казах това се отнася за 98% в другите 2 % се вместват 2ne1,та стига толкова по този въпрос ..благодарско на Катето за снимкитее даа и мен стилистчето ме кефии ...а Буум леле мнооого е напълняла тая жена Shocked Shocked като гледах снимки от изпълнението останах като гръмната ,чудно ми е каква ли е причината толкова да се отпусне все пак спортуват...ето малко снимки и от мен
Spoiler:

Zenith
Пазител

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Чет Мар 04, 2010 5:57 pm

Айде покажете ми ги тия 98% корейки, за които говорите, защото аз в скоро време на фрапантно кльощава или фдори просто кльощава корейка не съм попадала....Сещам се само на малката от Момичетата с кафаяви очи, ама тя си е такава...Т-ара, Сикрет, Кара, СНСД, Ъондърките..Всичките са си добре, даже някои имат такива бедра...Нормално е да са слаби и с добри тела, все пак са в бизнес, в който секса продава. И аз нямам против и 98 кила да е, да си подбира дрехите. Клиновете, особено цветните и тези с хоризонтални шарки подертават килограмите неимоверно много.
Kathie
Пазител

Virgo Goat

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Пет Мар 05, 2010 2:29 pm

VeSsiNceT0 написа:
а Буум леле мнооого е напълняла тая жена Shocked Shocked като гледах снимки от изпълнението останах като гръмната ,чудно ми е каква ли е причината толкова да се отпусне все пак спортуват
Ох амии остарява вече!!! ЩЕ и викаме Ajuma ..На 26 стана... НЕ че е кой знае колко стара..ама в този бизнес(става въпрос за музикалния,че киноизкуството не го коментирам),а и то вече и личи...не и отива вече да се облича така и да се чекноти нагор надол! Very Happy Very Happy Мен лично никога не ми е харесвала..Та затова имам отрицателно мнение за нея..не искам да обиждам фенките/феновете й(ако има такива де)....
А и според мен е напълняла щото не тренира много много ...Minzy и CL са си постоянно в залата..а Dara няма нужда да тренира щото е супер кльощава...
Ето една умопомрачителна снимка на Бом..моля не се плашете ..нарочно е слагам в спойлер:
Spoiler:

wilful
Kathie
Пазител

Virgo Goat

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Нед Мар 07, 2010 11:42 am

И така извинявам се за двойния пост..ама да си потвърдя информацията за БОм..хах
Вече е всеизвестно,че тя е надебеляла :2NE1’s Park Bom gained weight!!
И ето някои от коментарите към това заглавие:
“Her self-management is the problem,” “With that kind of body, how can she wear that short mini one-piece dress” ....“Although they do not have much activities going on right now, they should have still controlled their body weight.”
С една дума всички са съгласни,че тя вече не е за къси неща да носи и че е намаляла с дейностите и затова е напълняла..
Ето снимки потвърждаващи:
Spoiler:

леле ама верно бая се е отпрала...тцтц Very Happy
pig
Sierra
Пазител

Leo Buffalo

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Нед Мар 07, 2010 1:38 pm

Че какво й е на краката?

Ама много забавно - в момчешките теми всички стоят и се радват и викат колко са велики изпълнителите, ама има ли женска група "уф, колко е дебела", "уф това, уф онова". Егати и женската психика. Вместо да им се кефите колко яка музика правят, се възмущавате, че са качили един кг. На нея вече трябвало аджума да й викат... Е, мерси, по тая логика и аз съм аджума на 24, 'щото аз нямам и корейската младоликост.
Sugar_Cube
Млад герой

Virgo Dog
Брой мнения : 40
Местожителство : Selo Bavnqrovo :D

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Нед Мар 07, 2010 3:55 pm

Мене па ме кефи Very Happy Хубаво е да има нещо по - натюрел ..не може всичките да са като извадени от калъп кукли . Искам на новата песен клипа вече пъК .Къде се офлянкват lol! Very Happy
Kathie
Пазител

Virgo Goat

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Пон Мар 08, 2010 1:40 pm

Aбе натурал,натурал ама то вече излезе от граници..поне да се поприкрива..то няма лошо ако беше едно нормално момиче,а не звезда...не върви просто...
Ето едно live-че на pretty boy..не е с много хубаво качество щото е по-новичко..:

А и незнам дали сте слушали новия ремикс на песента им I Don't Care:

И няколко клипа от концерта "lotte world family concert" :
Качеството е ужасно,ама то нали концерта беше преди седмица горе долу..:
Spoiler:

Бая са се раздавали мацките..сега само да чакаме клиповете с по-хубаво качество да им се насладим или пък направо целия концерт!! хах..
А иначе и аз си чакам за клипа на песента Try to copy me ..ама ще си се начакаме едно хубаво..то се получава като с песента на T.O.P ..тези YG незнам кво правят ама...
wilful
Kathie
Пазител

Virgo Goat

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Сря Мар 10, 2010 1:04 pm

Ау и сега нещо шокиращо(поне за мен) Shocked .. Който си е мислил,че Сандара с това мило,невинно личице е наистина невинна е грешил...Вижте това:
Spoiler:

На мен ме кефи..Много е готина,въпреки че на сладурка да се прави и отива повече ..Но не е лошо от време на време да я видим с такава визия все пак не е на 16 като Minzy,а на 25-6 .. Razz
И милата си е мислила,че ще се снима с нормални дрехи:"“I had the photoshoot because I wanted to show a brand new side of myself. To my knowledge, it was just supposed to be along the lines of a top and a skirt.”
Но както тя самата казва тогава не е имала мениджър и така се я прецаквали няколко пъти..жалко за нея: “When I arrived on set, they had prepared a bikini photoshoot. I had to work in the Philippines without a manager so there were many cases where I was tricked.
And truthfully, I had no guarantees for the photoshoot. People used to think ’she must have done it because she desperately needed money’ and such things made me really sad.”
ПОне отрича да го е правила за пари..а ние да се надяваме да е така..!
Ето и едно поздравче:

Аз направо се разцепвам на това,като го слушам...Яко рулира!!!!!!! lol!
Цялото предаване с тях е уникално..Ако някой може да ми каже откъде мога да си го сваля ..казва се kje s chocolate и много искам да го гледам..ама не го намирам Sad
wilful
Sierra
Пазител

Leo Buffalo

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Чет Мар 11, 2010 10:59 am

Много яко, ще ми се и тука някой ден да се намерят момичета, на които им се танцува и ние да си правим подобни неща Smile.
tuci8710
Небесен пратеник

Libra Cat
Брой мнения : 1377
Местожителство : Враца

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Чет Мар 11, 2010 11:47 am

Какъвто и коментар да направя ще бледнее пред клипа, така че се насладете на Try To Follow Me.
Много яко парче, а мацките са със страхотна авангардна визия:

Последната промяна е направена от tuci8710 на Чет Мар 11, 2010 9:59 pm; мнението е било променяно общо 1 път
http://www.greek-hotels.ltd.bg
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   

~ 2ne1 ~
Върнете се в началото 
Страница 3 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» 2ne1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите