Eastern Spirit

ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

~ 2ne1 ~

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторСъобщение
Kathie
Пазител

Virgo Goat
Брой мнения : 761
Местожителство : Petrich

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Вто Апр 20, 2010 9:06 pm

Ето и снимки от последните фотосесии на момичетата:
Spoiler:

И още:
Spoiler:

Снимките са от фотосесиите за списанията: "Nylon", "Arena", "CeCi ".
Определено са се получили страхотни снимки. Момичетата са супер готини!!! lol!
wilful
Върнете се в началото Go down
Zenith
Пазител

Брой мнения : 755
Местожителство : Japan <3

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Вто Апр 20, 2010 9:39 pm

харесвам девойките, Дара ми е много сладка, CL ми е безкрайно симпатична, Бом ми е женствения елемент, Минджи и тя ме радва, НО...

Не мога да ги възприема като женските ББ що се отнася до стил, защото те просто нямат. Те съчетават множество разкошни, скъпи и ефектни дрехи, но не им вдъхват душа. Докато грозните дънки, безумните шлифери и странни прически сякаш са част от Драгона, тези момичета са просто облечени. тези екстравагантности не им пасват. или по-скоро се опитват да бъдат по-различни отколкото им е по-силата. Това трябва да ти идва отвътре, а на тях им е наложено по-скоро.Да си сложиш всяка приумица Джереми Скот не е стил, да си купиш най-шантавия модел на Александър Маккуин не е стил, да износиш целия адидас не е стил. Разликата между CLи Драгона е, че докато едната носи всички грозни дънки, Драгона избира най-грозните, ама ги носи с такава увереност, че може да повярваш, че стават за нещо. Топ даже няма да го коментирам, човека е на толкова светлини години и в отличия, и в издънки от тях, че няма накъде. Не струва стилиста им, не струват и те като стилисти.
Kathie
Пазител

Virgo Goat
Брой мнения : 761
Местожителство : Petrich

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Нед Апр 25, 2010 12:25 pm

Има новини около момичетата! cheers
2NE1 са забелязани в L.A. :
Spoiler:

И разбира се са облечени екстравагантно, както винаги. Чудно ми е какво ли правят в Лос Анджелис ??! scratch
Ето снимки и видео от концерта на Samsung Corby F. Освен 2NE1 са участвали и 2PM,Kim Tae Woo и Son Dambi.
Spoiler:

wilful
VeSsiNceT0
Посветен

Брой мнения : 58

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Сря Май 05, 2010 12:08 am

Дам, и мен мии е интересно какво ли правят в ЛА?? Може би за някоя фотосесия ...а относно концерта на Samsung Corby F. търсих ама никъде не намерих,някой може ли да ми каже откъде да намеря чисто качество,че все на фен камери попадам..,сиг и този концерт не е заснет ,жалко. Дара е много сладка ,това анцугче взе любимо да ми става вече,на чий ли не гръб го видях,явно е много популярно сега в корейския шоубизнес . CL взе ,че ме изненада очаквах и този път нещо по-шантаво ,по -нетрадиционно,но уви наистина много се учудих като я видях с тези дънки и тази сладка блузка ,няма как да не обърна внимание на обиците и ,ах страхотни саа, още от Try to Copy Me си ги харесах ,за Minzy какво да кажа сладурана голяма и този път не е изневерила на стила си ,а Boom ........ами определно е отслабнала сравнение с миналите няколко лайв-чета ,на които изглеждаше два пъти по-едра ,роклята и обаче много не ми допада малко като назаем взета и е ,но стига с коментарите..ето видео от фотосесията и снимки на самата козметика на ETUDE HOUSE ,чиито рекламни лица са самите 2ne1
Spoiler:

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   

~ 2ne1 ~
Върнете се в началото 
Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6