Eastern Spirit

ИндексЛинк към основния сайтРегистрирайте сеВход

Share | 

~ 2ne1 ~

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Kathie
Пазител

Virgo Goat
Брой мнения : 761
Местожителство : Petrich

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Нед Мар 28, 2010 9:56 am

Най-накрая има очакваните новини покрай партито на Jeremy Scott!
Партито се е състояло в Петък на 26 в "Club Answer", Chungdam-dong, Seoul!
Освен 2NE1 са присъствали и други корейски знаменитости, като Yang Seung Ho, Marco, T-Max’s Kim Joon, Seo In Young and Lee Chun Hee.
Ето и снимки(засега има само тези, скоро се надявам и на други, заедно с видео!)
Spoiler:

И забележете, че всяка от момичетаъа носи по нещо от Jeremy Scott! CL направо рулира с облекло и визия!!!Страхотна е!
Много ми стана жално, като разбрах, че Minzy не е били, защото не е пълнолетна!

Поне на тази снимка я виждаме!
И ето пожеланието послучай рождения ден на Perez Hilton от 2NE1 и Jeremy Scott:

Малко е лигаво!
И още добри новини за момичетата...Заедно с 2PM ще участват в Corby F Family Festival! Фестивала ще бъде на 24 Април и всички потребители на марката Anycall са поканени да учатват! Много интересно ми стана каква асоциация са направили от името на 2PM и 2NE1-2:21 PM! lol!
wilful
Върнете се в началото Go down
Chrizolina
Посветен

Leo Pig
Брой мнения : 58
Местожителство : Хасково

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Нед Мар 28, 2010 11:31 am

Супер гадно ми стана за Minji ... ноо няма как .. трябва да почака още няколко години..
и от снимките виждам, че CL доста се е сближила с Jeremy Scott ... супер сладко..
ама тоя човек някой път ме плаши хахаха

Ето още няколко снимки
Spoiler:

Sierra
Пазител

Leo Buffalo
Брой мнения : 535

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Нед Мар 28, 2010 12:11 pm

CL к'ви брутално отвратни обувки има...
http://cerealboxx.blog.bg/
blacky80
Небесен пратеник

Брой мнения : 2304
Местожителство : Jeju Island, South Korea (ще ми се)

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Нед Мар 28, 2010 12:23 pm

Гледах пристигането им...много зверско беше....въобще цялото шоу беше уникално,
звездно и щуро cheers

Пазител

Брой мнения : 755
Местожителство : Japan <3

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Нед Мар 28, 2010 12:51 pm

Sierra написа:
CL к'ви брутално отвратни обувки има...
Мен на Дара кецките ме фрустрират повече. Въобще, на Джереми Скот никога не съм била фенка и тия снимки само ми потвърждават мнението. Между екстравагантността и кича има тънка граница.
Sierra
Пазител

Leo Buffalo

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Нед Мар 28, 2010 1:41 pm

Що бе, на дара са няк'ви семпли...

Да, аз вече също знам, че не съм фенка на Джеръми Скот Smile.
Zenith
Пазител

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Нед Мар 28, 2010 4:18 pm

Шото не си виждала цветния вариант, адски грозните крилати чепици.
Освен тва на CL косата е ужасна. Много мразя като ги намацат с гел, лак, вакса, вар, латекс и квото се сетят и им седи залепена все едно крава ги е облизала. И Бом има двойна брадичка, но изглежда най-добре.
Kathie
Пазител

Virgo Goat

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Нед Мар 28, 2010 5:29 pm

На мен лично ми харесват кецките Дара, ама не във черно, повече ми харесват така:

Обувките на CL наистина са умопомрачителни, в лошия смисъл на думата
В общи линии знаем много добре стила на момичетата и може и да не ни харесва какво носят, но начина по който го носят, а и на самите тях им отива страшно много!! Аз и затова толкова им се кефя!!!!!! lol!
За двойната брадичка на Бум съм съгласна...въпреки че в краката и корема не изглежда толкова дебела...
И аз забелязах колко се е сдушила CL с Jeremy ...
wilful
Sierra
Пазител

Leo Buffalo

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Нед Мар 28, 2010 10:52 pm

Е, има двойна брадичка на една от снимките. Иначе на мен СиЕл ми харесва като коса. Кецките на Дара са ми поносими (пък и в черно не им личи, че са селяния). На Дара ме кефят и обеците.

Като цяло СиЕл много ме кефеше преди като стил - във файър ми е много секси, ама напоследък все повече не ме кефи като облекло.
Kathie
Пазител

Virgo Goat

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Пон Мар 29, 2010 12:49 pm

CL винаги изумява с визия! Прическата й наистина е много готина и с тези очилца!
Съжалявам, че качеството не е хич добро, но надали ще пуснат по-добро от това, но не ни пречи да се надяваме де Razz

И заглавието на статията от която намерих клипчетата беше: "2NE1& Jeremy Scott groove it out in Seoul" ...На мен чак толкова, като размазващ купон не ми изглежда да е било..ама де да знаем каква е представата на корейците за купон..във всеки случай не е като нашата...
wilful
Kathie
Пазител

Virgo Goat

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Чет Апр 01, 2010 12:21 pm

Момичетата са били едни от изпълнителите на Korean Grand Prix Opening Festival! Ето снимки:
Spoiler:

Ето и изпълнението:

Нещо костюмчетата им не ме кефят особено! Както забелязвате от една от снимките Дара има ново тату ..Ето го и него:

И днес попаднах на една много интересна статия, която гласи: "2NE1 members fought each other for clothes?"
Момичетата отричат да има такова нещо, защото според тях всяка една има различен вкус и стил на обличане..И Дара обяснява какъв е стила им на обличане:“Bom is always a onepiece. Hotpants also fits, which suit her feminine look. Baggy jeans and a beanie hat suits me, which is good because it’s getting cold these days (laughs). Minzy, even though shes young, likes to wear sexy clothes. She has a mature style, which is the opposite of my childish fashion.”
Какво да я правим Minzy харесва си по-сексапилни дрехи момичето и това е.. Пък да не говорим като си лепне и секси изражението, особено погледа ...
Като фаворит на групата, тоест на коя от тях най-много харесват стила на обличане момичетата са посочили CL. Аз съм напълно съгласна, щото може и да се облича шантаво, но точно в това е готиното..Един вид тя е като емблема за 2NE1!
Ето и нови снимки от фотосесията за ARENA:
Spoiler:

Minzy е със страхотна прическа!!!!!
lol! А Бум мяза на лелка
wilful
VeSsiNceT0
Посветен

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Пет Апр 02, 2010 4:06 pm

Ааа супер е фотосесийката cheers и трите са супер на Буум прическата нещо Mad ..а колкото до татуто на Дара даам много ми харесва,въпреки ,че не ми допадат много татуировките на това място,Бум ,Минджи и Си Ел същото са си направили нови татуировчици ето какво споделя Дара:
Dara: Wassap!?^^ One more photo, go go go~! This one is Park Bom’s hands!You see, all four of us did it. Bom had it on her hands like pretty rings, Minji got it on her abs and CL on the neck. Everyone got it in their own desired spots! They were quite sexy! Yoohoo~! More charismatic~ We look like we have more fashion sense!^^;;; kyah kyah kyah! Come on~!
Spoiler:

това са на Буум татуировките,айде чакаме да видим и на другите две
ето снимчица от Samsung Corby и от High Cut Magazine от статията за партито на Jeremy Scott
Spoiler:

Kathie
Пазител

Virgo Goat

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Пон Апр 05, 2010 6:04 pm

В Калифорния е отворен ресторант с името "2NE1" .. Ресторанта е корейски..Ето и снимка:

А сега нещо, за което аз говоря от много време.. Minzy е перверзна...Феновете са и лепнали прякор "Ero Minzy" ..Ero в превод значи перверзен..Ето и интервюто с нея:
Spoiler:

В най-общи линии в интервюто се разказва за стила на Minzy..Типа дрехи, които предпочита, магазините в които пазарува. Много интересни са думите и, че момичетата от 2NE1 нямат право на обвързване пет години след, като са подписали договор с YG...
Ето и едно много интересно видео от участието на момичетата в предаването "Strong Heart" ...Аз лично се попиках от смях ..

Във видеото се споменава и за сексапила на Minzy..Самата тя изиграва танц накрая и се разбира защо прякора й е "ero Minzy"..
wilful
VeSsiNceT0
Посветен

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Вто Апр 06, 2010 4:05 pm

Very Happy Very Happy Ero Minji значи,а? Very Happy Ама как пък са го измислили ами,мооже да се каже,че и отива ...то си се вижда как на лайвчета и др участия само ги раздава тия погледи,но точно това пък е хубавото,че не е като другите корейки,които са толкова сладникави ,че диабет можеш да хванеш и от време-на време се сещат,че може би трябва да и подържат секси имидж ,нооо..не им сее получава,докато при Минджи ..хм друго е положението ...Преди няколко дни Дара беше писала за татуировките ,които са си направили и беше пуснала снимка на нейната ,а ето,че днес излезе и друга снимка,но този път с татуировката на CL :

Също преди дни излезе и тази тяхна снимка :

Чудих се откъде ли е снимката...нов клип ли ще снимат ,реклама и ето,че днес разбрах,това е снимка от новата им фотосесия ето и видео:
cheers
Kathie
Пазител

Virgo Goat

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Вто Апр 06, 2010 10:37 pm

Няма друга като Minzy..!
Момичетата ще учатват в SBS’s “One Night TV Entertainment”! В предаването ще се показва живота на всяка от момичетата, както на сцената, така и в ежедневието. Аз лично нямам търпение! lol!
А сега и нещо любопитно:

Този костюм на CL струва USD$7475. Да наистина..
Горнището и долнището са от дизайнера Alexander McQueen и струват по $4775.00 и $635.00:

Обувките са Versus с камъни Swarovski по тях. Те струват USD$2065 :

Момичето има и харчи..защо да не?? А и ако CL не блесне със стил и класа няма кой друг! Razz
btw:CL е с много готино тату!
wilful
Sugar_Cube
Млад герой

Virgo Dog
Брой мнения : 40
Местожителство : Selo Bavnqrovo :D

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Вто Апр 06, 2010 10:59 pm

А ..лично мнение костюмът е отвратителен . Прилича на змийска кожа ...(puke) . Обувките по-стават , ама пак ни бих си ги купила.
Zenith
Пазител

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Вто Апр 06, 2010 11:02 pm

Мир на праха му, ама туй костюмче е отврат, без значение повода, по който ше бъде носено.

Колкото до Ero Minzy...Мммм съжалявам, ама на мен не ми харесва. Девойката е непълнолетна по всички години, корейски, европейски, американски... Тя е дете ве, ше прави 17 години, някак не го намирам за много готино да я приемат за сексимвол. женствеността и еротиката са две различни неща. Нека си мине 19-те годинки, нека я пускат по пратита, пък тогава да ми го раздава секси.
blacky80
Небесен пратеник

Брой мнения : 2304
Местожителство : Jeju Island, South Korea (ще ми се)

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Сря Апр 07, 2010 9:25 am

Стоп Exclamation и аз да кажа малко за костюмчето на Маккуин Smile
Като цяло, като комплектче е пре-трупано, пре-принтово, пре-дизайнерско, но си е в духа на
гениалното творче и си е в ТОП тренда за сезона...може би, ако CL го беше съчетала с черен leggins,
щеще да е бомба и да се откроява повече...НО изборът си е нейн, да си "чука" главата и краката с 15 см-те токове Very Happy
Да не се повтарям, ама понякога чаровниците от 2ne1 правят дизайнерските дрехи по тях да изглеждат скучни,
докато оппа-та им (Big Bang) някак успяват да "правят" някои дрешки да изглеждат точно за самите тях
(Те правят дрехата специлна Wink ) и тук поне за мен е разликата в модната интерпретация....

А за Minzy-то, що иска още от сега това дете да бъде Ero?...сигурно и "то" не знае!

Пазител

Virgo Goat

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Пет Апр 09, 2010 9:57 am

Мир на праха му на Маккуин, ама си беше невероятен дизайнер..А ние много добре знаем за страстта на CL към откачените дрехи на известни с ненормалния си стил дизайнери!! Като цяло костюма не е толкова готин, но роклята от същия тип е уникална!!

А за Minzy какво да кажа, тя си ми е любимка и много и се кефа, че на сцената е като машина!!! Нямаше да я харесвам толкова, ако беше, като онези другите лигави гърл групи..Да си го раздава, като мацка така е по-готино!! lol!
Излезли са още снимки за 11st:

Minzy кърти с визия!!! lol! А Бум е страшна
wilful
Kathie
Пазител

Virgo Goat

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Нед Апр 11, 2010 11:42 am

Видеото за 11st CF:

Според мен се е получило много готино! ХАресва ми музиката, която са избрали за фон! Very Happy
И сега за сравнение...Ero Minzy:
Spoiler:

И "16 годишнатa" Minzy :
Spoiler:

Коя ви харесва повече?? Знаем, че момичето е още непълнолетно и т.н. .. но това не важи в музикалната индустрия( а и не само там).. Ако беше някое срамежливо и сладникаво момиченце нямаше да се харесва чак толкова на хората..поне на хората извън Корея,..И тъй като аз не разсъждавам, като корейците, които правят проблем и от най-малкото нещо..(пример G-D), затова аз харесвам Minzy именно защото не се стреми да подражава на изградения стереотип на "миловидно момиченце"...А и като гледам на другите фенове също им харесва това!! Така че Minzy Fighting!!!
А сега да видим какво прави Бум:

Дали не й харесва храната?? Или съзнава, че не трябва да яде щото е понапълняла..??!!
Каквото и да ..Бум въпреки че не ми е много симпатична немога да отрека, че на моменти е супер готина..Като например в клипа на Try To Follow Me:

wilful
VeSsiNceT0
Посветен

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Нед Апр 11, 2010 12:20 pm

Уаа видеото е станало супер и да музиката,която са избрали за фон ме накара да настръхна ...а относно въпроса за Ero Minzy нз аз не съм против това,все пак точно това я прави различна от другите корейки,които са прекалено сладки и колкото и да се опитват да изглеждат секси не могат да го постигнат,но така е човек иска това,което няма Very Happy ...Minzy е от малкото хора,които притежават сладкия ,глуповат детски чар ,но когато дойде време да се изправи пред публика тя става друга ...става хмм Ero Minzy,на сцената тя е секси ,което наистина е в нейн плюс ,защото каквото и да си говорим скандалната и секси визия винаги е била на мода и възрастта не е от значение ,защото колкото и приемерни да са корейците(аз поне ги мислех за такива) всеки малко или много се стреми да бъде скандален все пак това е пътя към успеха и не само в Корея,а изобщо в музикалната индустрия по цял свят ...а относно Boom йейй милата осъзнала е най-сетне,че килцата са и в повече горката много отчаяна изглежда Very Happy ,но така е мила ,както се казва ,,Трай,бабо за хубост" Very Happy
Kathie
Пазител

Virgo Goat

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Сря Апр 14, 2010 12:01 pm

Ето и едно видео, което показва зад кулисите на 11st CF!

Дано по- нататък да пуснат и по-дълго!
Аз намерих песента, която е на фон! Ако някой се интересува тя се казва Fat Joe-My Lifestyle! Лично на мен ми харесва изключително много!
В предаването на SBS TV - “One Night TV Entertainment”, в което момичетата ще участват, ще играят ролята на модели за козметика:

На снимката изглеждат супер готино!! lol!
Те ще се изправят едни( CL и Minzy, защото са по-младичките) срещу други ( Boom и Dara- по-старичките ). Ще играят играта X-O, която доколкото разбрах се отнася за това какво отношение имат те към начина си на живот, към типа "идеален мъж" и какво мислят една за друга! С нетърпение очаквам да гледам участието им, което ще бъде на 15 Април, тоест утре! Very Happy
wilful
Kathie
Пазител

Virgo Goat

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Пет Апр 16, 2010 1:06 pm

Mомичетата са се снимали за списание "Cosmopolitan" за месец Май.
За сега са пуснати само тези двете снимки:

Много са сладки, особено Дара с тази усмивка! Very Happy
Очакваме снимките и на CL и Boom.
wilful
VeSsiNceT0
Посветен

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Пет Апр 16, 2010 7:04 pm

А ето,че вече излезе и клипът с новата фотосесия на момичетата cheers (за съжаление все още няма субтитри към клипа)

А ето и снимки от нея..според мен е станала много хубава фотосесия ,Дара отново е с интересна прическа и най-накрая излезе наяве и татуировката на Minzy ей откога чакам да я видя Very Happy ,а Boom уж толкова диети пази и нз пак си ми изглежда дебела в краката толкова не си личи,но в бузките...имам чувството,че още по-бузеста е станала Shocked
Spoiler:

Kathie
Пазител

Virgo Goat

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   Съб Апр 17, 2010 10:08 am

Страхотни са!! lol! Аз само че не успях да догледам татуто на Minzy.. Някаква идея какво точно представлява?? scratch
Излязъл е и нов клип от фотосесията им за Bean Pole:

Визията им е супер готина!! CL доколкото забелязвам е с панталонките на Minzy от клипа на Try To Follow Me. По едно време я показват как говори и е с едни кафеникави очилца, който ми харесаха много.. И аз искам такива!! Rolling Eyes
Скоро трябва да пуснат и новите снимки от фотосесията...

Ето и няколко готини снимки на момичетата:
Spoiler:

wilful
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: ~ 2ne1 ~   

~ 2ne1 ~
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next